Dodaj do ulubionych

Praca w Casto jest zarąbista

16.06.21, 08:11
Praca w Casto jest zarąbista, trzeba się dostać tylko na odpowiednie stanowisko np. osoba funkcyjna ( nie koniecznie kierownik ). Przychodzisz do pracy pozniej niz na grafiku, wychodzisz wczesnij ,mozna rozpoczynac prace godzine przed otwarciem sklepu i nie chodzi o budowe czy ogrod gdzie to ma sens.Można chodzić na urlop miesiac po miesiacu w okresie wakacyjnym.Jedno sniadanko, drugie sniadanko. Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie...
Obserwuj wątek
    • zoltoniebieski Re: Praca w Casto jest zarąbista 20.06.21, 18:18
      Ha ha stary mi się juz śmiać chce jak wchodzę do pracy i wiedzę siedzi przed kompem ( plan Q ) i myśli co tu zmienić,następny dzien to samo i wersji grafiku wiecej niż dni w tygodniu .Ha ha może 15 minut wcześniej przyjdę to skoncze wczesniej
    • klara22 Re: Praca w Casto jest zarąbista 23.06.21, 20:42
      Nie od dziś wiadomo,że jednym z najważniejszych elementów dlaczego osoby funkcyjne pracują powyżej xx lat jest to,że grafik mają otwarty i mogą chodzić jak chcą.Kwestia w tym,że są "normalni" czyli kiedy mogę to mogę a kiedy nie potrzebuję to chodzę w miarę normalnie.... i tacy którzy zawsze będą to wykorzystywać , bez skrupułów. Wydaje mi się,że tutaj już dyrektor powinien wyłapać tych drugich.Ale póki nie dojdzie do tego ,że w pracy nie będzie nikogo na zmianie lub dział/sektor nie będzie grubo pod kreską jakiś dłuższy czas nikogo to nie interesuje.Nie ma zasad fair pley....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka