Dodaj do ulubionych

Ave - Ave.duce.

08.09.09, 17:00
Zgodnie z poleceniem - trunek i toast gotowe.
-------------
Obserwuj wątek
    • ave.duce Remezie2 > Dzień Dobrej Wiadomości > 08.09.09, 17:13
      Idę po szkło ;)

ps. znowu wyszłam na "zamordystkę" > dzięki! :)))

:p
      • remez2 Re: Remezie2 > Dzień Dobrej Wiadomości > 08.09.09, 17:24
        > ps. znowu wyszłam na "zamordystkę" > dzięki! :)))
        Jak takiej osoby nie ma to ja trzeba natychmiast wyznaczyć. :-)
        • ave.duce Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 17:28
          No to niech to będzie Gat45! ;)

• remez2 Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 17:34
            Ty jesteś szefem. ;-) A o to toast.
            Żebraczka poprosiła o pomoc młodego, dobrze ubranego gościa. Ten, zamiast dać
            jej parę groszy, przeklął paskudnie. Okazało się, że była to zła/dobra wróżka .
            Zamieniła go w lisa a kiedy zaczął błagać o litość powiedziała: "Za siedmioma
            bla, bla, bla na szczycie szklanej góry stoi zamek, w którym mieszka piękna
            księżniczka. Jeżeli dotrzesz do niej i spełnisz jej trzy życzenia, zamienisz się
            w pięknego młodzieńca i ożenisz się z nią. Jeżeli nie, pozostaniesz lisem do
            końca swoich dni". Tu następuje półgodzinny opis straszliwych zdarzeń jakie
            spotkały lisa. Resztką sił i woli dotarł jednak do księżniczki. "Pani, mam
            spełnić Twoje trzy życzenia". "Młodzieńcze - odparła księżniczka - mam jedno
            życzenie ale trzy razy".
            Wypijmy - panie za księżniczkę, która się jednak doczekała. Panowie - abyśmy nie
            musieli biegać jak ten lis.
            • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 17:39
              Jak zwykle > trafione w "10", chapeau-bas! ;)
              A raczej > beretka z antenką-bas! ;)

ps. ciekawe, czy dołączą inni z toastami > jak w Gruzji ;)

• remez2 Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 17:43
                ave.duce napisała:

> ps. ciekawe, czy dołączą inni z toastami > jak w Gruzji ;)
                Mam taką nadzieję. :-)
                • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 17:51
                  Za czasów, kiedy Gruzja była jeszcze republiką w ZSRR > moja przyjaciółka była w
                  Tblisi z wizytą u dalekich krewnych. Odbywał się zjazd rodzinny, więc z powodu
                  nadmiaru gości - mieszkała w hotelu. Kiedy kompletnie pijana (po toastach)
                  wróciła do siebie > etażnaja wezwała milicję ;)

• remez2 Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 17:56
                    A mój dziadek mawiał, że alkohol wypity w miarę nawet w największych ilościach
                    nie szkodzi. Chyba, że się trafi na etażną - abstynentkę.
                    • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 18:10
                      Wierzysz w tę "piętrową" abstynencję? ;)

• remez2 Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 18:14
                        ave.duce napisała:

> Wierzysz w tę "piętrową" abstynencję? ;)
                        Cośkolwiek. Ale również:
                        "Wierzę w jedynego Balcerowicza, liberalny kościół powszechny, z chłopem
                        obcowanie, szpitali prywatyzowanie, banków sprzedawanie, Unię Wolności i
                        Platformę z Donaldem Panem, żywot wieczny bez zasiłku "ament".
                        • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 18:24
                          A ja w psa z kulawą nogą, czyli łapą ;)

• remez2 Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 18:39
                            ave.duce napisała:

> A ja w psa z kulawą nogą, czyli łapą ;)
                            Cuś goście nie dopisali. Mam nadzieję, że następną razą będzie lepiej.
                            Polska - Hiszpania 3 :2. :-)
                        • tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 18:41
                          remez2 napisał:

> ave.duce napisała:
                          >
                          > > Wierzysz w tę "piętrową" abstynencję? ;)
                          > Cośkolwiek. Ale również:
                          > "Wierzę w jedynego Balcerowicza, liberalny kościół powszechny,
                          z chłopem
                          > obcowanie
                          , szpitali prywatyzowanie, banków sprzedawanie, Unię
                          Wolności i
                          > Platformę z Donaldem Panem, żywot wieczny bez zasiłku "ament".
                          >
                          >
                          Podkreślony fragment mnie nieco zaniepokoił. Chyba będę musiał pić z
                          umiarem a bardzo tego nie lubię bo kac następnego dnia nie jest
                          kompletny, jakby niedorobiony.
                          No to na zdrowie! po szklanie i na rusztowanie...
                          • remez2 Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 18:50
                            Chodzi o Chłopa z Marszałkowskiej/Grzybowskiej/Wiejskiej.
                            • tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 19:00
                              Dobra, dobra... Z Grzybowskiej to już do mnie na Bielany
                              niedaleko....
                              • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 19:03
                                WoW! Prawie krajan :)

Bielany > ulica?!

• tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 19:11
                                  Tego od "Chłopów"...;)
                                  Ale wychowałem się na Żoliborzu, mieszkałem koło Cytadeli.
                                  I za cholerę nie mogę sobie darować, że w bójkach na kamienie nie
                                  miałem przyjemności spotkać Kaczyńskich. Widać strasznie się chowali.
                                  • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 19:30
                                    Kozietulskiego :)

ps. co do bliźniąt > RAZ miałam okazję i ... spieprzyłam :(((

• tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 19:38
                                      Nie miałem na myśli "Śenkiewicza"...;P (...trudne było, prawda..:))

No tak, to pewnie jak ten snajper co gdy celował do Breżniewa to go
                                      ze wszystkich stron szturchali poganiająć: no strelaj, strelaj...
                                      • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 19:43
                                        Wieszcz? Wolę mojego patrona > oczywiście nie licząc GosiU EdgarU ;)

A ten co strzelał do Kennedy'ego?

• tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 20:19
                                          Ten co strzelał do JFK schował się w składnicy...;)

PS Mieszka Pani przy placu Domingo Perona...?!
                                          • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 20:22
                                            Mnie Pan to mówisz?! Skladnica... Co une w tej Hameryce wiedzą o składnicach?!

Nie. Przy Kozietulskiego > ale głównie we WSI ;)

• tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 20:25
                                              Kozietulskiego..?! to niebezpieczna okolica aż roi się od borowików.
                                              Ja tam się chowam w lesie, dopóki drogi mi śnieg nie odetnie.
                                              Jak przystało na Ak'owca z górnej półki..:P
                                              • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 20:28
                                                Stoję tam, gdzie ZOMO ;)
                                                AKowiec > Alik i Kotka > też mi coś! ;)

• tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 20:32
                                                  Na koty mam alergię...;)
                                                  Meżczyźni jednak myślą praktycznej.. W lesie się łatwiej schować niż
                                                  na WSI.

Czy już wiadomo kto sprząta po imprezie?
                                                  ezamosc.pl/newss/uploads/skup_papieroow_KPT_d.jpg
                                                  • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 20:44
                                                    Ciebie jeszcze na świecie nie było, jak ja już w lesie > poszukaj ;)

Po imprezie sprząta sprzątaczka.

• tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 20:56
                                                    Samochwała!
                                                    A własnie, że nie...!
                                                    To Ty jeszcze ssałaś duży palec u nogi jak ja...;))))
                                                    I wiem to bez szukania...;)

Ps. zgłosiła się na ochotnika, czy z łapanki?
                                                  • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 21:06
                                                    No nie! Ta zniewaga! Szkoła Przetrwania > mówi Ci to coś?!

ps. jasne, że z łapanki ;) Gosposia Ksiundza dała się złapać ;)

• tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 21:23
                                                    Nie śmiałbym uchybić łaskawej Pani Gospodyni...;))
                                                    A czy ja się chwalę edukacją...?!

PS...czy ta?
                                                    mleczko.interia.pl/zdjecia/rysunki-kolorowe,10561/zdjecie,811307
                                                  • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 21:28
                                                    Czy gospodyni to to samo, co fizyczna?

ps. nie wiem, jestem nieco ślepawa, ale nie chcę wywoływać nietoperza z lasu ;)

• tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 21:34
                                                    Absolut-nie nie...;)
                                                  • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 21:40
                                                    Wisz Pan > żadna praca nie hańbi poniekąd ;)

• scoutek Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 20:00
                      remez2 napisał:

> A mój dziadek mawiał, że alkohol wypity w miarę nawet w największych ilościach
                      > nie szkodzi.

a moj ojciec twierdzi, ze alkohol szkodzi, gdy sie go przerwie
                      • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 20:19
                        A ja na to: zdr00Fko ;)

ps. oprawa mJuziczna dzie?! ;)

• scoutek Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 20:26
                          tu
                          • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 20:45
                            Asieńka się ucieszy! Jubilatką jest! :)

• gat45 Wiem, wiem, czekasz na moją popisową 08.09.09, 19:02
                Wielką Królową Asyrii.

No to lu !

Pewnego dnia Wielka Królowa Asyrii wezwała przed swe oblicze
                Wielkiego Wezyra i rzekła : Wielki Wezyrze ! Dla dobra państwa,
                oczywiście, chciałabym spędzić noc z Aleksandrem Wielkim.
                Wielki Wezyr skłonił się czołobitnie i pobiegł nie mieszkając do
                wielkiego Aktora. - Wielki Aktorze ! – rzekł. Nasza Wielka Królowa,
                dla dobra państwa oczywiście, chce spędzić noc z Aleksandrem
                Wielkim. Idź i graj !
                Wielki Aktor urósł, wyprostował się, zawiązał na wszelki wypadek
                węzeł gordyjski i wziął miecz,
                żeby było go czym przeciąć jakby co do czego – poszedł i zagrał.
                Jakiś czas później Wielka Królowa Asyrii wezwała znowu przed swe
                oblicze Wielkiego Wezyra i rzekła : Wielki Wezyrze ! Dla dobra
                państwa, oczywiście, chciałabym spędzić noc z Napoleonem Bonaparte.
                Wielki Wezyr skłonił się zwyczajowo i pobiegł do wielkiego Aktora. -
                Wielki Aktorze ! – rzekł. Nasza Wielka Królowa, dla dobra państwa
                oczywiście, chce spędzić noc z Napoleonem Bonaparte. Idź i graj !
                Wielki Aktor zmalał w oczach, zakręcił loczek na czole, wsadził dłoń
                pod połę surduta – poszedł i zagrał.
                Minęło znowu trochę czasu. Wielka Królowa Asyrii wezwała znowu
                Wielkiego Wezyra i rzekła : - Wielki Wezyrze ! Dla dobra państwa,
                oczywiście, chciałabym spędzić noc z naszym Wielkim Aktorem.
                Wielki Wezyr jak na skrzydłach poleciał do Wielkiego Aktora. –
                Wielki Aktorze ! – rzekł. Nasza Wielka Królowa, dla dobra państwa
                oczywiście, chce spędzić noc z TOBĄ ! Idź – nie musisz już grać !
                - O, co to, to nie – odparł Wielki Aktor. - Jeżeli o mnie chodzi,
                jestem homoseksualistą.

NIECH ŻYJE SZTUKA !!!!
                • ave.duce Ano! ale... 08.09.09, 19:05
                  skąd wiedziałaś?! To niemożliwe wprost > znamy się tylko z widzenia, etc.! ;)

• gat45 Kto to widziam, imprezy we FFFFFFFFtorek ? 08.09.09, 19:09
                    ave.duce napisała:

> skąd wiedziałaś?!

Bo jestem zamordystką mianowaną wprawdzie, ale oświeconą
                    • ave.duce Ze świeca takiej szykać?! Słupy stawiac na cześć > 08.09.09, 19:32
                      niczym w Indiach ;)

• tw_wielgus Re: Wiem, wiem, czekasz na moją popisową 08.09.09, 19:05
                  No to zdrowie Wielkiego Aktora, w którego postać wcielił się Wielki
                  Strateg!

Brrrrr... co to za polewka..?!
              • digesta.s Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 20:18
                jak mogłem najszybciej...;)
                • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 09.09.09, 16:13
                  Posłuchałam sobie dopiero dzisiaj, na spokojnie ;)

• tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 18:38
              ".....Za siedmioma
              bla, bla, bla na szczycie szklanej góry stoi zamek, w którym mieszka
              piękna
              księżniczka. Jeżeli dotrzesz do niej i spełnisz jej trzy życzenia,
              zamienisz się
              w pięknego młodzieńca i ożenisz się z nią. Jeżeli nie, pozostaniesz
              lisem do
              końca swoich dni".

Zaryzykuję... mogę poprosić o adres ewentualnie o namiary gps?
              • remez2 Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 18:41
                > > Zaryzykuję... mogę poprosić o adres ewentualnie o namiary gps?
                Niestety. :-( To tylko dla lisa.
                • tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 18:43
                  Oj coś kombinujesz... Najpierw taaaaka reklama a jak przechodzimy o
                  szczegółów okazuje się, że oferta jedynie dla wybrnych - abonentów
                  telefonii "w rodzinie"
                  • remez2 Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 18:54
                    Nieubłagane są prawa buszu. :-(
                    • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 18:55
                      A nie buszA? ;)

• tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 19:02
                        Masz na niego jakiś wpływ?
                        Narobi taki innym nadzei a później egoistycznie wykręca się sianem.
                        Ja chcem księżniczkę z oferty..O!
                        • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 19:07
                          Nie mam ŻADNEGO. Jedno, co mam > to beretka z antenką i miotła > ale to już wiesz ;)

• tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 19:13
                            No to będę musiał sam sobie poszukać, że tak to ujmę na własną rękę.
                            Trudno, niech sobie ma swoją zatwardziały egoista...;P
                            • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 19:33
                              Krygujesz się Waść?! ;)

• tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 19:40
                                Prezydent wpadnie?
                                www.dziennik.pl/wydarzenia/article255765/Goscie_prezydenta_napija_sie_wodki.html

PS. a czy ja się wdzięczę nienaturalnie..?!
                                • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 19:46
                                  Każdy dostanie swoją maUpkę w dłoń! I ... bolszewika?! ;)

ps. a czy ja Pana znam na tyle, aby ?

• tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 20:15
                                    ave.duce napisała:

> Każdy dostanie swoją maUpkę w dłoń! I ... bolszewika?! ;)

To ja poproszę makaka:
                                    www.lupiga.com/vijesti/slike/20050713025657makaki_macaque_monkey_majmun_Stump_Tailed.jpg

PS aby what...Droga Pani?
                                    >
                                    > ps. a czy ja Pana znam na tyle, aby ?
                                    >
                                    > :p
                                    • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 20:31
                                      To se proś >

www.care2.com/send/card/5937

• tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 20:34
                                        :D
                                        świetne...i świetnie...;P
                                        • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 20:46
                                          Czyli: jest dobrze, ale nie tragicznie ;)

• tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 21:00
                                            Z rosnacą tendencją do poprawy. Nie lubię pesmizmu...;)
                                            us.123rf.com/400wm/400/400/wanna/wanna0806/wanna080600076/3137426.jpg
                                            Na zdrowie..;P
                                            • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 21:12
                                              A co tO jest? Skład poproszę ;)

• tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 21:24
                                                O to lepiej barmana nie pytać...;P
                                                • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 21:30
                                                  Lepiej nie pytać barmana,
                                                  niż zostać z zi0brem do rana ?!

• tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 21:32
                                                    Do rana!!!! Rety przeceiż jutro trzeba do praaaaacy!
                                                    I nie wolno zapominać o tym.
                                                    s581.photobucket.com/albums/ss259/carool_fotolog/?action=view¤t=trzezwy.jpg

Spadam, bawcie się grzecznie i nie obudżcie sąsiadów a PiS.
                                                    - norka...;P
                                                  • ave.duce Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 21:51
                                                    Sleep well, TW! :)

I zaglądaj tU ;)

• gat45 Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 20:13
                                  tw_wielgus napisał:

> Prezydent wpadnie?
                                  > <a

NIE wpadnie. Zastanów się : ósmy września, czyli 8/9, a 8+9 = 17,
                                  więc sam rozumISZ, że nic tylko za małpeczkę w samotności się wziąć
                                  i przeczekać ten zły moment.
                                  • tw_wielgus Re: Pijemy dzisiaj i zapraszamy wszystkich! :))) 08.09.09, 20:21
                                    A tak, fakt Ave też zaczeła wątek o siedemnastej. To nie mogło go
                                    zachęcić..;P
      • remez2 Re: Remezie2 > Dzień Dobrej Wiadomości > 09.09.09, 15:50
        Ujrzałem komunikat "nie masz dostępu do żadnej sieci" i było po zawodach. :-( A
        impreza się rozkręciła. Trzeba powtórzyć.
        • ave.duce Re: Remezie2 > Dzień Dobrej Wiadomości > 09.09.09, 16:14
          forum.gazeta.pl/forum/w,89075,99895536,100031663,Re_O_zesz_etc_.html :)))

ps. zaraz mecz "ze siatką" ;)

• remez2 Re: Remezie2 > Dzień Dobrej Wiadomości > 09.09.09, 16:18
            ave.duce napisała:

> ps. zaraz mecz "ze siatką" ;)
            Wiem. Nie przepuszczę.
            Obstawiam 3:1.
            • ave.duce Re: Remezie2 > Dzień Dobrej Wiadomości > 09.09.09, 16:24
              Może nie obstawiaj ;)

• remez2 Re: Remezie2 > Dzień Dobrej Wiadomości > 09.09.09, 16:33
                ave.duce napisała:

> Może nie obstawiaj ;)
                Boisz się, że zapeszę jak Mniejszy z Krótkich?
                • ave.duce Re: Remezie2 > Dzień Dobrej Wiadomości > 09.09.09, 16:58
                  Ciii... :)

1 już jest :(

• remez2 Re: Remezie2 > Dzień Dobrej Wiadomości > 09.09.09, 17:22
                    ave.duce napisała:

> Ciii... :)
                    >
                    > 1 już jest :(
                    1:1.
                  • remez2 Re: Remezie2 > Dzień Dobrej Wiadomości > 09.09.09, 17:41
                    Pss 2:1.
                  • remez2 Re: Remezie2 > Dzień Dobrej Wiadomości > 09.09.09, 18:29
                    3:2 i idę się upić.
                    • ave.duce Re: Remezie2 > Dzień Dobrej Wiadomości > 09.09.09, 18:33
                      Sam?! :(

• remez2 Re: Remezie2 > Dzień Dobrej Wiadomości > 09.09.09, 18:51
                        ave.duce napisała:

> Sam?! :(
                        Masz rację. Nie uchodzi. Tyle, że trudno namawiać skoro jutro arbajt.
                        • ave.duce Re: Remezie2 > Dzień Dobrej Wiadomości > 09.09.09, 19:10
                          Przejąłeś się tym, co napisał Dupetek? ;)

ps. za "zamordystkę" robi Gat45 > ona decyduje o imprezach > ja tu tylko
                          sprzątam (i uczestniczę, of koz!) ;)

• remez2 Re: Remezie2 > Dzień Dobrej Wiadomości > 09.09.09, 19:17
                            ave.duce napisała:

> Przejąłeś się tym, co napisał Dupetek? ;)
                            Ma rację. Nazajutrz trochę gorzej się myśli. :-)
                            > ps. za "zamordystkę" robi Gat45 > ona decyduje o imprezach > ja tu tylk
                            > o
                            > sprzątam (i uczestniczę, of koz!) ;)
                            To ja mogę być Twoim zastępcą.
                            • ave.duce Re: Remezie2 > Dzień Dobrej Wiadomości > 09.09.09, 20:06
                              Ok, ale tajnym > TW Zastępca ;)

• gat45 Jako ZM (Zamordystka Mianowana) wyznaczam 10.09.09, 08:46

kolejny termin na 11 września. I wcale nie dlatego, co sobie
                            myślicie, tylko mamy pewne urodziny do uczczenia.

Szefowa, zaproś imiennie Wielebną Lubilatkę i o piwie w żółtych
                            puszkach nie zapomnij ! I żeby na Jej wejście mazurem ze Strasznego
                            Dworu gruchnęło.

Ja się w przygotowania nie włAŃczam, bo mam teraz jednego bardzo
                            dużego kłopota i kilka mniejszych, więc radość życia nie po temu.
                    • ave.duce Re: Remezie2 > Dzień Dobrej Wiadomości > 10.09.09, 19:02
                      TW Zastępco! Grecja ??? ;)

• remez2 Re: Remezie2 > Dzień Dobrej Wiadomości > 10.09.09, 19:37
                        ave.duce napisała:

> TW Zastępco! Grecja ??? ;)
                        Polska. W ten sposób o finał zagramy z Bułgarią albo Francją.
                        TW zastępca ale z WSI.
    • agulaszek Re: Ave - Ave.duce. 08.09.09, 19:03
      ooo jakaś imprezka to ja idę z wkładem własnym ;)))
      • ave.duce No ba! :))) Wkład czy Wykład? ;) 08.09.09, 19:09
        Dawaj! ;)

• tw_wielgus Coś na ząbek..? 08.09.09, 19:19
          www.palcelizac.pl/zoom/719/
      • gat45 Ty, Angulaszek, wyłaź zza szafki ! 08.09.09, 20:26

Tam jest rezerwa na czarną godzinę !!!!!
        • tw_wielgus Oferta Pracy!!! 08.09.09, 20:38
          www.tech-blog.pl/wordpress/wp-content/uploads/2008/03/tester-wodki.jpg
          Można pójsć na rozmowę kwalifikacyjną bezposrednio po imprezie.
          Powiem więcej... to jest nawet zalecane.
    • a-siek Pijecie moje zdrowie 08.09.09, 19:40
      urodzinowe?

:D
      • tw_wielgus Re: Pijecie moje zdrowie 08.09.09, 19:41
        No to Twoje...
        acrux.cifrid.net/~anfernee/blog/absolut_big.jpg ..;P
        • a-siek Re: Pijecie moje zdrowie 08.09.09, 19:46
          tw_wielgus napisał:

> No to Twoje...
          > acrux.cifrid.net/~anfernee/blog/absolut_big.jpg
          ..;P

Za czystę nie przepadam, ale zakąska wygląda zachęcająco :)
          • tw_wielgus Re: Pijecie moje zdrowie 08.09.09, 20:22
            OK, ja się zajmę trunkiem zakąskę pozostawię nietkniętą...;P
      • ave.duce Poważnie? :) b/t 08.09.09, 19:47
        • a-siek Niestety z każdym rokiem coraz poważniej 08.09.09, 19:57
          :)
          • ave.duce Re: Niestety z każdym rokiem coraz poważniej 08.09.09, 20:26
            8.09 > zapamiętam > a to dla Ciebie > jedna z moich ulubionych >

www.youtube.com/watch?v=mQiDs9tKZv4&hl=pl
            Pozdrawiam serio.serio :)
        • tojajurek Memento 08.09.09, 20:03
          Pamiętnik terrorysty:
          Poniedziałek
          Porwaliśmy samolot na lotnisku w Moskwie, pasażerowie jako zakładnicy. Żądamy
          miliona dolarów i lotu do Meksyku.
          Wtorek.
          Czekamy na reakcję władz. Napiliśmy się z pilotami. Pasażerowie wyciągnęli
          zapasy. Napiliśmy się z pasażerami. Piloci napili się z pasażerami.
          Środa
          Przyjechał mediator. Przywiózł wódkę. Napiliśmy się z mediatorem, pilotami i
          pasażerami. Mediator prosił, żebyśmy wypuścili połowę pasażerów. Wypuściliśmy, a
          co tam.
          Czwartek
          Pasażerowie wrócili z zapasami wódki. Balanga do rana. Wypuściliśmy drugą połowę
          pasażerów i pilotów.
          Piątek
          Druga połowa pasażerów i piloci wrócili z gorzałą. Przyprowadzili masę
          znajomych. Impreza do rana.
          Sobota
          Do samolotu wpadł specnaz. Z wódką. Balanga do poniedziałku.
          Poniedziałek
          Do samolotu pakują się coraz to nowi ludzie z gorzałą. Jest milicja, są
          desantowcy, strażacy, nawet jacyś marynarze.
          Wtorek
          Nie mamy sił. Chcemy się poddać i uwolnić samolot. Specnaz się nie zgadza. Do
          pilotów przyleciała na imprezę rodzina z Władywostoku. Z wódką.
          Środa
          Pertraktujemy. Pasażerowie zgadzają się nas wypuścić, jeśli załatwimy wódkę.
          Mamusiu, zabierz mnie stąd!
          • tw_wielgus Re: Memento 08.09.09, 20:27
            To ja ich lecę odbić... Oczywiście z wódką.
          • pis.da.to-ci Re: Memento 08.09.09, 22:37
            :-))))))))

tojajurek napisał:

> Pamiętnik terrorysty:
            .....
    • a-siek Ode mnie: 08.09.09, 20:14
      https://img4.imageshack.us/i/249332r.jpg/
      • gat45 Niech Ci gwiazdka pomyślności.... 08.09.09, 20:17

... i inne takie urodzinowe. Jako dodatkowy prezent masz ode mnie
        zapewnienie, że śpiewać nie będę.
    • gat45 W FanClubie pojawiła się WIEWIÓRA !!!! 08.09.09, 20:39

Łapać ją szybko, bo ucieknie ! Zwinne toto i po drzewach ino miga !
      • tw_wielgus Re: W FanClubie pojawiła się WIEWIÓRA !!!! 08.09.09, 20:43
        łasa na orzechy?
      • ave.duce Re: W FanClubie pojawiła się WIEWIÓRA !!!! 08.09.09, 20:48
        Ja bez szans > Pani B. śpi ;)

• tojajurek Re: W FanClubie pojawiła się WIEWIÓRA !!!! 08.09.09, 21:03
          Jeśli to ta - to przepędzić, bo wszystkie orzechy zeżre

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/dh/ra/wrav/AU8xDTyoEqBGsG5Z8B.jpg
          • ave.duce Re: W FanClubie BRAKUJE kogoś :) 08.09.09, 21:16
            Legitymacja nr ?! Bierzesz, czy nie?

• tojajurek Re: W FanClubie BRAKUJE kogoś :) 08.09.09, 21:47
              ave.duce napisała:

> Legitymacja nr ?! Bierzesz, czy nie?
              >

Biorę wszystko.
              Przestrzegam zasady: Jak dają - to brać, jak biją - to spieprzać.
              • ave.duce ToTyJurku ;) Leg. nr 10 ;) 08.09.09, 21:54
                Jakaś funkcja or stanowisko 4 U? ;)

• tojajurek Re: ToTyJurku ;) Leg. nr 10 ;) 08.09.09, 23:12
                  ave.duce napisała:

> Jakaś funkcja or stanowisko 4 U? ;)
                  >

Podoba misie bardzo.
                  Gdy mnie w jakimś hajlajfie ktoś spyta - po angielsku oczywiście - "Hu ju?",
                  odpowiem z dumą "Ten!".
                  A stanowisko mnie interesuje, rzecz jasna, Sekretarza. Oczywiście Pierwszego
                  Sekretarza - z wieku i zasług. Nie wiadomo co taki robi, ale dobrze brzmi.
                  • ave.duce Re: ToTyJurku ;) Leg. nr 10 ;) 09.09.09, 11:23
                    Mówisz > masz!

• insula.incognita A z jakiej okazyji imprezka jest, Ave? 08.09.09, 20:59
      forum.gazeta.pl/forum/w,12252,100005402,100005402,Dzien_Dobrych_Wiadomosci_62_pijemy_.html
      Na wszelki wypadek wychylam kielicha! ;)
      • ave.duce Tak toczna :))) Zdr00Fko ;) 08.09.09, 21:14
        Co pijemy?

• insula.incognita Re: Tak toczna :))) Zdr00Fko ;) 08.09.09, 21:20
          ave.duce napisała:

> Co pijemy?
          >

No to kurdę to ja się pytam, za co tu sie pije, w tym wątku-pijątku?

Za co?
          • ave.duce Re: Tak toczna :))) Zdr00Fko ;) 08.09.09, 21:24
            Za netową przyjaźń? No bo jak to inaczej nazwać? ;)

Dawaj coś z duszy :)))
            Romans?

• insula.incognita Re: Tak toczna :))) Zdr00Fko ;) 08.09.09, 21:32
              ave.duce napisała:

> Za netową przyjaźń? No bo jak to inaczej nazwać? ;)
              >
              > Dawaj coś z duszy :)))
              > Romans?

www.youtube.com/watch?v=VxSC6R3oaNU
              • ave.duce Re: Tak toczna :))) Zdr00Fko ;) 08.09.09, 21:48
                Ty jesteś ta "cyganskaja docz" ;)

• insula.incognita Re: Tak toczna :))) Zdr00Fko ;) 08.09.09, 21:59
                  ave.duce napisała:

> Ty jesteś ta "cyganskaja docz" ;)
                  >
                  Raczej dusza :)) Acz oczywiście nie tak znowuż stricte cygańska...no...

W każdym razie, zamiast kielicha tym razem idę z Dionizym na spacer, ot co. Bo
                  zaraz mi tu zacznie śpiewać...po cygańsku ;)
                  Dobranoc i udanej imprezki!
                  • ave.duce Re: Tak toczna :))) Zdr00Fko ;) 08.09.09, 22:08
                    Imprezka chyba udana. Dla Dionika > łapka od Pani B. > szkoda, że Belgijska
                    wsiąkła :( Dobranoc.

• dolor Re: Ave - Ave.duce. 08.09.09, 21:42
      Nie mogłem się nie dać zaprosić, dżentelmen alkoholu nie odmawia. Trochę
      jeszcze zagubiony jestem, ale garnitur niezły, nicków tu. No to zdrowie, Pilsem
      wielkopolskim jeszcze.
      • ave.duce Re: Ave - Dolor :))) 08.09.09, 21:44
        Pils jest ok :)

Naprawdę jesteś vet? ;)

• dolor Re: Ave - Ave :))) 08.09.09, 21:53
          Oj, aż się boje następnego pytania. No jestem, jestem:(
          Ale przyniosłem ze sobą własną muzykę, to może mnie wykopiecie nim zacznę udzielać porad:
          www.youtube.com/watch?v=44v7CEihuSA
          Tekst jest piękny.
          • ave.duce Re: Ave - Dolor :))) 08.09.09, 22:04
            Piękny tekst > możesz napisać? Nic nie zrozumiałam nic, sorry :(

Nikt Cię nie wykopie, spoX > jestem tylko sobą.

• dolor Re: Ave - Dolor :))) 08.09.09, 22:20
              ave.duce napisała:

> Piękny tekst > możesz napisać?

Proszę wstać, będzie Poezja:

Band:Impaled Nazarene
              Song:Alkohol
              Album:Suomi Finland perkele / Motorpenis

Lyrics

We're gonna die when the sun comes up
              We'll drink until we drop

My blood is 100 proof

We're gonna stumble, twist and crawl
              99 bottles of beer on the world
              I'd rather drink than fuck

No doubt about it - I can't live without it
              Alcohol, Alcohol

It is my destiny
              You got the beer
              We've got the time
              You got the coke - gimme a line

No doubt about it - I can't live without it
              Alcohol, Alcohol

> Nikt Cię nie wykopie

Szkoda, strasznie dawno nikt mnie znikąd nie wykopał. Starzeję się pewnie.
              • ave.duce Re: Ave - Dolor :))) 09.09.09, 11:26
                Dzięki > usiadłam... z wrażenia.

Lepiej pić we dworze,
                niż zakopać w norze.

Boże!

• ka.mu Re: Ave - Ave.duce. 08.09.09, 21:57
      Wasze!
      Nasze!
      Za wsiech!
      • ave.duce Re: Ave - Ka.mu > 08.09.09, 22:11
        Chcę, żeby fora się lubiły i popierały ;)

Zdr00Fko! ;)

• dolor Re: Ave - Ave > 08.09.09, 22:32
          ave.duce napisała:

> Chcę, żeby fora się lubiły i popierały ;)

Po pyskach?

Sto milionów postów.
        • rybak Każdy zamiera w samotności 09.09.09, 11:41
          Piłem z Wami, kto mówi, że nie piłem?
          Trochę na uboczu, jak zwykle, ale - zawszeć.
          Za przyjaźń, za miłość na śmierć i życie... Dużo i do dna.
          Kto mówi, że śliwowica nie jest dobrym remedium, żle mówi.
          Tylko czasem zaczyna działać dopiero powyżej litra.
          Stąd moje spóźnienie na poprawiny;)

xxxxx
          Zaproszone forum - Ci rosyjscy poeci
          • ave.duce Re: Każdy zamiera w samotności 09.09.09, 16:18
            Fajnie, że wpadłeś ::)

ps. mój b. szwagier był Rumunem i często przywoził tamtejszą śliwowicę > bimber.
            Dobrze, że mi nie smakowała, bo chyba nawet ja miałabym po niej kaca ;)

• rybak Re: Każdy zamiera w samotności 10.09.09, 09:19
              Nie te geny;) Ja nigdy nie mam kaca. I po niczym.
              Babcia z Białorusi, druga - góralka, dziadek - Kaszub.
              A ja - dość duzy jestem, więc jak to mówią - źiraf bolszoj...
              No fakt, nawiasem mówiąc - duzy, a głupi.;)
              Pozdrowienia. Wpadajcie czasem.
              • ave.duce Re: Każdy zamiera w samotności 10.09.09, 09:25
                Ja też nie miewam, choć geny inne ;)

Ty też. Tu atmosfera jakby swobodniejsza :)))

• wiewiorzasta Re: Ave - Ave.duce. 08.09.09, 23:15
      A ja dziś będę wyjątkowo oryginalna:

dzikiwoj.wrzuta.pl/audio/4IIoyAQuthI/krambambula_-_kufel_piva_kielich_whisky

(bo tykila mi umkła, a Pana Henia z pomocną linką niet)

No i toast - oby te drzewa, z których nasze trumny wystrugają, były dziś nasionkami.

ZdrOOfko!

PS. Pytanie o okazję do imprezy rozumiem, że nietaktowne? :-)
      • h.h.l Re: Ave - Ave.duce. 08.09.09, 23:53

> A ja dziś będę wyjątkowo oryginalna:
        >
        > dzikiwoj.wrzuta.pl/audio/4IIoyAQuthI/krambambula_-_kufel_piva_kielich_whisky
        >
        > (bo tykila mi umkła, a ..:)
        >
        >
        > No i toast - oby te drzewa, z których nasze trumny wystrugają, były dziś nasion
        > kami.
        >
        > ZdrOOfko!
        >
        >
        > PS. Pytanie o okazję do imprezy rozumiem, że nietaktowne? :-)
        >
        >
        >
        • henryk.lo.g Re: Ave - Ave.duce. 20.03.10, 23:56

tiny.pl/n68f
    • nietoperz_dworski Ave - all of you => 09.09.09, 05:08
      Lepiej bawic sie na forum,
      niz byc jednym z Lesia dworu.

www.efakt.pl/m/Repozytorium.Podglad.aspx/-650/-550/faktonline/1248148563791.jpg
    • nietoperz_dworski Re: Ave - Ave.duce! 09.09.09, 06:11
      Koty sa na TOPie, wiec =>

v.youku.com/v_show/id_XODQ5NjIwNDg=.html

P/S. Gdyby nie, to wiesz, ze tak.
      • tw_wielgus Jest tu jeszcze ktoś...?? 09.09.09, 10:51
        Wszystko poszło, czy schowaliście "klina"?
        • gat45 Ja jestem. Zamordystka mianowana 09.09.09, 10:58
          tw_wielgus napisał:

> Wszystko poszło, czy schowaliście "klina"?

przez samą Wielką Szefową.

A klin jest, jasne. Udało mi się ustrzec rezerwy na czarną godzinę
          (w rogu, za szafką), choć byli tacy, co się wczoraj dobierać doń
          próbowali. Tylko szklanki wyszli razem ze sprzątaczkami. Są
          miseczki.
          • tw_wielgus Wybawicielko!!!! 09.09.09, 11:03
            jesteś złotą dziewczyną.
            Szklanka nie będzie potrzebna..
            • gat45 Aż żem się zapłoniła od tego komplementu 09.09.09, 11:19
              tw_wielgus napisał:

> jesteś złotą dziewczyną.
              > Szklanka nie będzie potrzebna..

choć nie powiem, zasłużony. Życie mnie nauczyło, że po każdej
              balandze należy zachomikować małe - a nawet spore - conieco, czyli
              też apteczkę zaopatrzyć. Na przypadki wyjątkowo ciężkie mam nawet
              ryski balsam.

Sama sobie popijam szampana (na receptę, fakultet medyczny mi
              zalecił), ale to niestety nie klin, bom wczoraj nie balowała. A Panu
              szanownemu co nalać do tej drugiej miseczki ?

We Francji na regularnego kaca ludowa mądrość zaleca czerwone
              wytrawne rozpuszczone w wodzie w proporcji 1 : 7. Niby kraj na
              ciągłym rauszu, a nie rozumieją, że u nas po przedszkolach już by
              się śmiech rozniósł donośny na taką propozycję. Pierwsza komuniantka
              by wypluła i zażądała czegoś poważniejszego, nie ?
              • tw_wielgus Re: Aż żem się zapłoniła od tego komplementu 09.09.09, 11:54
                Szybko -aczkolwiek nie za - obliczyłem ilość procentów wynikających z proporcji
                1:7 i powiem tak... nie piłem jeszcze balsamu ryskiego ale już sama nazwa źle mi
                się kojarzy. Czerwone wino jako siódma część wody z całą pewnością nie
                przyniesie mi ulgi. Może być czysta z colą ale w odwrotnej proporcji.
                Z góry dziękuję...;P
    • dupetek Łokurde!! 09.09.09, 16:05
      Taka impra była, a ja w nieświadomości:(
      Kiedy następna??
      • remez2 Re: Łokurde!! 09.09.09, 16:15
        dupetek napisał:

> Taka impra była, a ja w nieświadomości:(
        > Kiedy następna??
        Kiedy szefowa każe.
        • dupetek Re: Łokurde!! 09.09.09, 16:32
          Termin rozsądniejszy by się przydał. Łyyykendowy najlepiej, lub okolice:)
    • a-siek Ode mnie - dobrze wstawione 09.09.09, 19:57
      zdjecie rzecz jasna

https://img4.imageshack.us/img4/8880/249332r.jpg
      • ave.duce Re: Ode mnie - dobrze wstawione 09.09.09, 20:09
        Mam nadzieję, że mnie GINusia nie zabije, kiedy zdradzę, że to jej ulubiony
        trunek ;)

ps. a czego Ty byś się napiła najchętniej, wczorajsza Jubilatko? :)

• a-siek Re: Ode mnie - dobrze wstawione 10.09.09, 15:35

ave.duce napisała:

> Mam nadzieję, że mnie GINusia nie zabije, kiedy zdradzę, że to jej
          ulubiony
          > trunek ;)
          >
          > ps. a czego Ty byś się napiła najchętniej, wczorajsza Jubilatko? :)
          >

Caipirinha albo tradycyjnie pita tequila. Nie jestem patriotką w
          kwestii trunków
          • ave.duce Re: Ode mnie - dobrze wstawione 10.09.09, 15:49
            https://www.drinkinghabits.com/images/caipirinha.jpg

^^^ No to zdrOOFko ^^^

https://republika.pl/blog_jg_515876/912446/tr/szklanka_fin.jpg

Też nie jestem, czasem bywam ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?