Dodaj do ulubionych

Komunikaty Jednoosobowej Kapituły Orderów i

18.03.11, 20:58
Odznaczeń Wszelkich oraz Pozostałych (IKOiOWoP):

Z niezwykłą przyjemnością komunikuję, iż ulubiona nasza forumowiczka
- Olga_w_ogrodzie - została przedstawiona przez miłościwie nam panującą Panią Prezydent Gat45 do odznaczenia orderem.
Przeto przyznaję rzeczonej przedstawionej Oldze szczerozłoty Order z Kwiatkiem i Futerkiem
w uznaniu za przemiłą atmosferę, serdeczność i dowcip, jakie swym pisaniem zaprowadza na naszym Forumie ze dworumie.

Uroczystość przypinania odbędzie się, jak tylko Trusiaa order dostarczy.

damakier

-----------
Chodzenie po bagnach wciąga.
Obserwuj wątek
    • dupetek Dlaczego??? 18.03.11, 21:13
      Zrywamy z korzeniami patriotyzmu cycatego zakładając nowy wątek w temacie patriotycznych biustów??? Czyżby gruba krecha? Gdzie ciągłość idei patriotycznych?? Co będzie z forumowiczami nielubianymi/przeklętymi? Nowa nomenklatura się tworzy?

Rokosz będzie mociumPani! ROKOSZ!!!
      --
      kaczka, jak to kaczka
      --
      Lubię lody!
    • damakier1 Re: Komunikaty Jednoosobowej Kapituły Orderów i 18.03.11, 21:19
      Komunikat nr 2:

Niniejszym przyznaję Trusii, zgłoszonej przez przez Połówkę Założycielkę Ave, złoty
      -Order Marchewki z Uszami- w uznaniu za Jej trud w udatnym ilustrowaniu wszelkich wynikłych na FzD aproposów.

Jednocześnie mianuję Trusięę specjalistką od wyszukiwania i dostarczania przyznawanych medali.
      W zakres Twych, Trusiu, obowiązków wchodzić będzie dostarczanie tutaj, wyszukanych Tobie tylko znanymi sposobami, przyznawanych orderów i innych odznaczeń.

Pierwsze Twe służbowe zadania to znalezienie złotego orderu dla Olgi (Order z Kwiatkiem i Futerkiem) oraz również złotego orderu dla Ciebie, Trusiu ( Order Marchewki z Uszami).

Uwiń się kochana Trusiuu, bo wszystkim nam śpieszno do miłej uroczystości.
      I nie zapomnij zgolić futerka na biuście.

IKOiOWoP
      damakier
    • damakier1 Re: Komunikaty Jednoosobowej Kapituły Orderów i 18.03.11, 21:55
      Komunikat nr 3:

Żeby mnie tu żaden Dupetek i kto tam jeszcze nie rozprawiali o zrywaniu z ciągłością i rokoszami nie grozili, wyjaśniam, że ciągłość jest zachowana jak najbardziej i nie oddziela jej żadna kreska, nietylko gruba, ale nawet i najcieńsza.
      Stan od samego poczatku po chwilę obecną jest nastepujący:

Cała medalami obwieszona i brzęcząca jest damakier, która pierwsze swe odznaczenie za bigos otrzymała, a potem to juz poszło. Medale złote przyznawało damie samo Kierownictwo, a prócz tego Orderem Kutuzowa uhonorował ją TW Wielgus, a śliczny medal na niebieskiej wstążce przyznał jej ToJajurek.

O złoty medal dla TegoJurka wystapiła damakier nie będąc jeszcze Kapitułą, a teraz, Kapitułą już będąc, Złoty Laur Poety mu uroczyście przyznaje.

Również zanim Kapitułę dama objęła, wystąpiła o medal złoty dla PłonącejKocicy w uznaniu Jej artystycznego talentu, który Kocica posiada w ręcach .
      Obecnie z wielkim uznaniem Order Zdolnego Kota przyznaję.

Do odznaczenia zgłoszony został również Nietoperek - przez Ave, która zresztą zgłosiła go jako ślepą myszę - rozpatrzy sie w stoswnym czasie, wniosek czeka w segregatorze.

Sami zgłosili sie Ewa917 oraz Humbak. Oba wnioski zostały odrzucone.
      Ewo - samo posiadanie popiersia, choćby kompletnego, to jeszcze za mało.
      Humbaku - znalezienie mikroorganizma w uchu nie jest wyczynem nadzwyczajnym. Znajdź makroorganizma, to sie zobaczy.

To tyle mego obszernego sprawozdania. Nie awanturujcie się, ino sie przykładajcie.

JKOiOWoP
      damakier

--
    • olga_w_ogrodzie Re: Komunikaty Jednoosobowej Kapituły Orderów i 18.03.11, 22:38

damakier1 napisała:

> Odznaczeń Wszelkich oraz Pozostałych (IKOiOWoP):
      >
      > Z niezwykłą przyjemnością komunikuję, iż ulubiona nasza forumowiczka
      > - Olga_w_ogrodzie - została przedstawiona przez miłościwie nam panującą
      > Panią Prezydent Gat45 do odznaczenia orderem.
      > Przeto przyznaję rzeczonej przedstawionej Oldze szczerozłoty Order z Kwiatkiem
      > i Futerkiem

i co ja mam powiedzieć, skoro nie używam emotikonów ?

powiem tyle : coś mi wyrosło.
      w donicy.
      wysokie.
      przegapiłam proces wyrastania, bo przecież byłam na jakiejś Antarktydzie.
      a nawet na Marsie pustynnym.
      i nadmieniam o fakcie wyrośnięcia owego raz, że to dość interesujące jak mogło tak szybko wyrosnąć i co to jest.
      dwa, że ofiaruję jako order, medal czy co tam jeszcze komuś kto zgadnie co to.
      niniejszym zeznaję co wysadzałam : winogrona, cytryny, bazylię, szczypior i chyba jeszcze pestkę awokado.
      ale o awakado tym krążą słuchy, że nie wykiełkuje w domu, a toto już ma prawie pół metra - pogalopowało wzwyż z prędkością strusia jakiegoś albo co.
      • ave.duce Re: Komunikaty Jednoosobowej Kapituły Orderów i 25.03.11, 15:22
        ? To Dupetek wyprowadził FzD? A ja myślawszy, że kto inszy. Jaki to człowiek jest ciemn ylud, póki blask orderu Minister Damy kagańcem go nie oświeci!
        --
        "szczególnie znienawidzonego prezydenta, byłego dziś, nieżyjącego, ś.p. mojego brata" >
        Prezes Jarosław K.
        Forum ze Dworum/Freedom @ nie chce mi się @
        • damakier1 Re: Komunikaty Jednoosobowej Kapituły Orderów i 25.03.11, 15:36
          O Jezu, jaka jesteś szybka! Pędzę właśnie, mało sobie nóg nie łamię, żeby okropną pomyłkę mą wyjaśniać, o przebaczenie prosić, ale też i o zrozumienie, gdyz każden jeden w miarę przytomny widzi ile mam w związku z nadchodzącym Lubilejuszem roboty - a to przegląd kandydatów do odznaczeń zrobić, a to podania rozpatrzyć, a to naradę z główną specjalistką Trusiąą przeprowadzić, wzory zatwierdzać, a przy tym sama jeszcze muszę liczne medale dźwigać i nieustannie je polerować, aby na wiadomych uroczystościach lsniły należytym blaskiem.
          W tej sytuacji i ze względu na wzgląd, nie należy w wyniku mej strasznej, ale jakże usprawieliwionej pomyłki drwić i złośliwych oraz gUpich uwag robić, tylko przejąć sie mą przpracowaną dola i przyjąć do wiadomości Komunikat nr 5.
          --
    • damakier1 Re: Komunikaty Jednoosobowej Kapituły Orderów i 25.03.11, 15:48
      Komunikat nr 5:

Z wielką przyjemnością, na wniosek Trusii : "Z taką pewną nieśmiałością Mana_Sapiensa proponuję, za: wyprowadzenie FzD na szerokie wody" przyznaję rzeczonemu Manowi Sapiensowi Złoty Order z Żaglem i Sterem.

Jednocześnie unieważniam Komunikat nr 4 i informuję, że Dupetkowi żaden order nie został przyznany.
      Informuję też, że Połówka Kierownictwa w postaci Ave zgłosiła niejakiego Dupetka do odznaczenia, ale z powodu słabego uzasadnienia oraz z powodu, że wzmiankowany Dupetek mąci opozycyjnie - zgłoszenie zostało odrzucone.

JKOiOWoP
      damakier

C[b][/b][b][/b]hodzenie po bagnach wciąga.
    • damakier1 Re: Komunikaty Jednoosobowej Kapituły Orderów i 04.04.11, 10:18
      Komunikat nr 6:

Na prośbę pani prezydent Gat45, po gruntownym przemyśleniu wszelkich za i przeciw oraz wnikliwym przemyśleniu tego i owego, JKOiOWoP ustanawia Order Wielkiego Satanisty z Rogami, Kopytkami i Ogonem z Kitką oraz Dyskretnie Umiejscowionym Kropidłem.
      Nazwa bardzo długa, ale żartów tu być nie może i wszystkie aspekty uwzględnione byc muszą.
      Ustanowiony Order zostanie przyznany i przypięty osobie, która na FzD uczyni wpis Nr 66666

JKOiOWoP
      damakier

-----------------------------
    • damakier1 Re: Komunikaty Jednoosobowej Kapituły Orderów i 05.04.11, 17:26
      Komunikat nr 7:

Niniejszym Kapituła powołuje Komisję w składzie:
      Ave.duce - przewodnicząca
      Henryk.log.pl - vice przewodniczący
      Trusiaa - sekretarz

Komisja na posiedzeniu specjalnym i rozpatrzeniu za i przeciw, ustali autora wpisu nr 66666 i przedstawi go Kapitule do odznaczenia O.W.S.zR.K.iO.zK.oD.U.K..
      UroczystośC odznaczenia się odbędzie.

JKOiOWoP
      damakier
      --
      • henryk.log.pl Ja'jako vice Kapitulant, w przytomności Pań 05.04.11, 18:52
        Kapitulantek (lista niżej) i Powołującej Sz-wne Kapitulanctwo Pani Damykier, swoim "WŁT" tytułem poświadczam, że Pani Płonąca-Kocica ubiegła mnie o sekundki ułamek w szaleńczym pościgu za Czarcim Trofeum, zającem mi się zechciało być w gonitwie za mnie z tradycji przynależną premiOm(gotów poświadczyć Pan Nietoperek?), to i jako ten kłapouchy zobaczyłem na mecie Miły Zadek Pani Kocicy-Mistrzyni.
        Pani PłonącaKociczko proszę przyjąć z rąk dotychczas niepokonywalnego w te klocki WŁT naj..naj.. - aże mi gębEm ze wzruszenia domyka - Wyrazy, Gratulacje i Uszanowanie dla Nowej WŁT - rodz. Żeńskiego.

:-)

> Komunikat nr 7:
        > Niniejszym Kapituła powołuje Komisję w składzie:

> P. Ave.duce - przewodnicząca
        > Henryk.log.pl - vice przewodniczący
        > P. Trusiaa - sekretarz
        --
        "Jeśli wypłaczesz już wszystkie swoje łzy, zacznij się śmiać" - Amos Oz
        • tojajurek Re: Ja'jako vice Kapitulant, w przytomności Pań 05.04.11, 20:01
          Niniejszym popieram własnym sobą powołanie w/w Wysokiey Komisyi.
          Równocześnie stawiam wniosek o powołanie stosownych Podkomisyj.
          Na poczatek najważniejszej bezwzględnie Podkomisyi do Spraw Trunków i Zakąsek.
          Gdyby wszyscy mieliby skromnie się wzbraniać przed przyjęciem (!) takiego honoru - mógłbym przewodnictwo tejże Podkomisyi wziąć na swoje niegodne Barki.
        • damakier1 Re: Ja'jako vice Kapitulant, w przytomności Pań 05.04.11, 20:43
          Dziekuje szanownej Komisji za przyłożenie się do do ustalenia zwyciężcy i wydanie werdyktu.
          Komunikat o nadaniu odznaczenia ukaże się dziś, 5. kweynia 2011. roku o godz. 21:00.
          Wszystkich zainteresowanych proszę o punktualne przybycie.
          Obowiązują stroje wieczorowe.

JKOiOWoP
          damakier
          --
    • damakier1 Re: Komunikaty Jednoosobowej Kapituły Orderów i 05.04.11, 20:48
      Sprostowanie:

W dzisiejszym komunikacie o uroczystości odznaczenia podano datę 5. kweynia 2011. roku.
      Wyjaśniam, że oczywiście chodzi o 5. kwietnia 2011. roku i niech mi nikt potem nie tłumaczy, że nie przybył, bo nie znał dobrej daty. Każden jeden tak by chciał, nie przyjść, a 304 euro skasowacć.

---------------
    • damakier1 Re: Komunikaty Jednoosobowej Kapituły Orderów i 05.04.11, 21:04
      Komunikat nr 8:

JKOiOWoP uroczyście ogłasza zwyciężcę w forumowym wyścigu do postu nr 66666.
      Zwycięstwo to, po szczegółowym badaniu i analizie z syntezą, ustaliła powołana przez Kapitułę Komisja w składzie:

Ave.duce - przewodnicząca
      Henryk.log.pl - vice przewodniczący
      Trusiaa - sekretarz

A o to werdykt Komisji:

Zwyciężcą jest: ....................................... PłonieKocica.

Przeto apituła odznacza Płoniekocicę - Orderem Wielkiego Satanisty z Rogami, Kopytkami i Ogonem z Kitką oraz Dyskretnie Umiejscowionym Kropidłem.

Odznaczonej serdecznie gratuluję

JKOiOWoP
      damakier

--
      • ka.mu Lepszy od skarabeusza 05.04.11, 21:46
        Tę skromną propozycję ślę pod oczy Szanownej Kapituły. Nieśmiało sugeruję, żeby ustanowić Order Szczęściarza (-rki) Dwulecia FzD i przyznać go komu tylko Sz. Kap. sobie zażyczy.

http://i51.tinypic.com/2yyt536.jpg
        --
        Nie zatkasz dziury w pułapie, do wódki ci nakapie
        /Ludwik Górski/
        • damakier1 Re: Lepszy od skarabeusza 05.04.11, 22:34
          A to dwugłowy żółw równy jest czterolistnej koniczynce?
          Bardzo dziękuję. Propozycja interesująca, rozważę ją wspólnie z Kierownictwem i specjalistką Trusiąą.
          Ja osobiście myślę jednak, że żółwiowikowy order lepiej może w archiwum przechować i Order Szczęściarza ustanowić może przy jakiejś następnej Wielkiej Okazji. Przy lubilejuszowej okazji wiele tu orderów, odznak i odznaczeń nadano i lepiej może przyhamować, żeby nam się odznaczenia nie zdewaluowały?

JKOiOWoP
          damakier
          --
      • olga_w_ogrodzie Re: Komunikaty Jednoosobowej Kapituły Orderów i 10.04.11, 00:08
        ka.mu napisała:

> Rany boskie! Ja taką akcję prawie przegapiłam!
        > Olgo, wybacz!!!
        > Wiesz jak Cię cenię, naprawdę najwyższe ordery wszelkie Ci przyznaję i ściskam
        > serdecznie i ucałowywuję też.

dziękuję, Ka.mu.
        chyba nie wątpisz o mej wicewersji.

/niedawno zrobiłam kolację gościowi jednemu - ryż, młoda cukinia z pieczarkami i cebulą, surówka z marchewki - wiesz chyba z czyjej było to inspiracji ?/
    • damakier1 Komunikat Nr 9 10.04.11, 11:49
      Z ogromną przyjemnością informuję, iż JKOiOWoP postanowiła uhonorować Dostojną Jubilatkę Dzidzię Bojową i z okazji kolejnych 21. urodzin, w uznaniu zasług dla utrzymania bojowego nastroju na Forumie ze Dworumie oraz w podziękowaniu za to, że nigdy nie myli bojowości z agresją - odznaczyć Ją Odznaką z Łagodnym Barankiem.

Uroczystość odbędzie się, jak tylko specjalistka Trusiaa dostarczy odznakę, a Jubilatka przybędzie i się wypnie.

Odznaczonej serdecznie gratuluję

JKOiOWoP
      damakier
      --
        • dzidzia_bojowa Re: Komunikat Nr 9 10.04.11, 12:53
          Z dumą pierś wypinam i się nadstawiam do odznaczenia. Ostatni raz byłam tak dumna gdy odbierałam świadectwo z czerwonym paskiem na koniec liceum. Bardzo serdecznie dziękuję, obiecuję, że nie zawiodę i będę godna tego zaszczytu dopóki będzie istniało to czcigodne forum, a więc na zawsze!
          (i teraz następuje 15- minutowe przemówienie przerywane brawami i dyskretnym wycieraniem załzawionych przez wzruszenie ócz, nie tylko moich:). Treść znajdziecie Państwo w dołączonych do poczęstunku dokumentach).

Pragnę zaznaczyć, ze na uroczystość ubrałam się stosownie: biała bluzka i granatowa spódniczka, nie tak jak w wizytówce.
          Odznaczone popiersie prezentuje się bardzo dostojnie i obiecująco:)
          Jeszcze raz gorąco dziękuję!

--
          https://img205.imageshack.us/img205/5448/biedronka01ma3.gif
    • damakier1 Komunikat Nr 10 13.04.11, 11:57
      JKOiOWoP z nieskrywaną przyjemnością informuje, że doceniając zasługi pana Henryka jako Wielkiego Łowcy, ale i jako szacownego i oddanego Dworowi obywatela, z okazji Dnia Jego Urodzin, odznacza Go Ametystowymi Raciczkami, które Mu, jako zodiakalnemu Baranowi będą przynosić szczęście w wielkich łowach i całej dalszej drodze.

Serdecznie gratuluję!

JKOiOWoP
      damakier
      --
    • gat45 Pozwolicie Państwo, że coś wysunę ? 14.04.11, 18:16
      No to wysuwam propozycje przyznania :

pani Damiekier , JWKOiOWoP, Krzyża Komandorskiego Bohatera Pracy FzD z sierpem i kielnią w polu pierwszym, czterolistną koniczynką "szczęść boże" w drugim, motyką i miotłą w trzecim oraz leopardem pełzającym pod taczkami w czwartym

pani Trusii, Głównej Specjalistce od Wszystkiego Najlepszego - orderu Świętej Cierpliwości pierwszego stopnia, z gwiazdką, lizakiem i abażurem

Jak się już tak ładnie rozpędziłam, to wysunę sobie coś jeszcze : a mianowicie pomysł, żeby Udekorowanej Specjalistce oWN pani Trusii dać chwilę wytchnienia i wyszukać bez jej udziału odpowiednie odznaczenia. Kto się zgłasza na ochotnika ? Żebym nie musiała wyznaczać z urzędu (złozonego) !

• damakier1 Komunikat NR 11: 14.04.11, 18:47
      Przychylając się do propozycji miłościwie nam panującej Pani Prezydent Gat45, przyznaję następujace odznaczenia wybitnym członkiniom naszego Foruma ze Dworuma:

1. Damiekier, JKOiOWoP - Krzyż Komandorski Bohatera Pracy FzD z sierpem i kielnią w polu pierwszym, czterolistną koniczynką "szczęść boże" w drugim, motyką i miotłą w trzecim oraz leopardem pełzającym pod taczkami w czwartym

2. Trusii, głównej specjalistce - Order Świętej Cierpliwości pierwszego stopnia z Gwiazdką, Lizakiem i Abażurem.

Jednocześnie Kapituła rozpisuje konkurs na wyżej wymienione odznaczenia.
      Warunki przystąpienia do konkursu oraz regulamin ukażą sie dziś w godzinach wieczornych.

JKOiOWoP
      damakier
      --
      "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
      (aut.: ToJaJurek)
    • damakier1 Regulamin Konkursu 14.04.11, 23:08
      na odznaczenia wymienione w Komunikacie nr 11:

Do konkursu przystąpić mogą wszyscy dworzanie, stali bywalcy oraz goście wpadający od czasu do czasu. Jedynym warunkiem przystąpienia do konkursu jest manie talentu.
      Przedstawione prace muszą obrazowac ideę i przesłanie odznaczeń.

Do jury Kapituła powołuje prawdziwą artystkę, Płonącą Kocicę i jednocześnie czyni ją jego przewodniczącą. Przewodnicząca dobierze sobie jurorów wedle własnego uznania.

Termin nadsyłania prac upływa 29. kwietnia 2011.
      Rozstrzygnięcie konkursu oraz dekoracja odznaczonych nastąpią w dniu 1. maja 2011 roku.
      Każdy niech sobie według swego uznania ustali, czy będzie to w dniu beatyfikacji, przystąpienia do Unii Europejskiej, czy też w dniu Święta Pracy.

Wszelkie uwagi należy kierowac do Kapituły.

JKOiOWoP
      damakier
      --
      • ploniekocica Komunikat MKiSFdZ 15.04.11, 11:53
        Ja, jako mianowana Artystka Prawdziwa i Przewodnicząca Jury Konkursowego proponuję w sprawie konkursu, co następuje:
        1.o wynikach konkursu nie będzie decydować Jury, które może być przekupione, czy cóś, ale vox populi w postaci dworzan
        2. Jury zajmie się natomiast wyłonieniem finalistów, publikacją ich prac anonimowo na FdZ, zbieraniem głosów, sprawami organizacyjnymi i w ogóle się napracuje strasznie (za co się mu - temu Jury - będzie zapewne należała nagroda)
        3. Do składu Jury mocą nadana mi przez Szanowną Kapitułę powołuję:
        Gat45 - jako Inicjatorkę Pomysłu oraz Autorkę Nazewnictwa Medalowego(niech sie męczy, jak medale takie sophisticated powymyślała) oraz Tą w charakterze Opozycji do Kapituły i Głosu Rozsądku oraz Komisji Rewizyjnej
        4. Termin nadsyłania prac mija w południe 29 kwietnia, jak już wcześnie to określono. Prace sygnowane godłem można (i trzeba) przysyłać do dnia tego na mój adres ploniekocica@gazeta. pl. W możliwie najwcześniejszych godzinach popołudniowych dnia tego po burzliwych konsultacjach z pozostałymi Członkami Jury, opublikuję wszystkie prace w osobnym wątku - uwaga pod godłami - pseudonimami.
        5. Od momentu opublikowania prac do 31 kwietnia zbierane będą głosy dworzan. W celu uniknięcia posądzenia o korupcję głosy będą oddawane li i jedynie jawnie na forum. Jeden nick jeden głos. Z glosowania będą wyłączeni wielonickowcy oraz pacynki powstałe tylko do głosowania. W razie wątpliwości Jury pozostawia sobie możliwość konsultacji z resztą FdZ, czy dany głos uznać należy.
        6. Prace Szanownego Jury będą od momentu publikacji prac jawne i transparentne dla tak zwanej gawiedzi (nie mylić z pospólstwem)
        7. Wyniki konkursu zostaną, jak już było powiedziane, 1 maja 2011 roku w godzinach wieczornych.
        8. Nagrodę główną ufundowała Przewodnicząca Jury oraz Artystka Prawdziwa zatem zaręczam, że jest, o co walczyć (do krwi ostatniej).
        9. houk !
        --
        "Sprzedaję kit. Wciskanie gratis."
        • ave.duce Do 1. JKOiOWoP i 2. MKiSFdZ 16.04.11, 10:47
          W konkursie nie mam zamiaru startować, pytam tylko: przy którym numerze posadzić?

https://semowy.com/wp-content/uploads/2011/03/money_tree.jpg
          --
          Mam inne zdanie, a Twoje dla mnie niewiele znaczy. Uważam je za gorsze> autorka > anwad
          Freedom > Forum ze Dworum
      • trusiaa Re: Regulamin Konkursu 15.04.11, 14:40
        Ja mam uwagę... to mi już nie wolno - anonimowo nawet, w konkursie wziąć udziału?
        I specjalnie dla Ciebie, Damo, wyszukać medalu, że paluszki lizać, sam cymes, cud miód ryba kit?
        To niepotrzebna już jestem? Zaraz się w konkursie liczne talenty nowe ujawnią, i się okaże, że na wcześniejszą emeryturę zostanę pod łokieć odprowadzona? I miejsca już dla mnie żadnego?
        Kącik pierwszej pomocy - pusty, bo wszyscy (jak na złość) zdrowi!
        Jadłodajnia - zamknięta, bo koszty utrzymania niebotyczne, a dla jednego, dwóch - góra trzech, konsumentów gotować jak? No jak... :(((
        To zabierzcie mi jeszcze i tę frajdę ostatnią, a co mi tam.
        • gat45 Trusiuuuuuuuu ! Psssssyyyyyyyt ! 15.04.11, 15:27
          W tym rozdaniu jesteś wszak ODZNACZONĄ ! Jakże Cię do roboty gonić ? No, chyba że Kocica zechce konkurs podzielić na dwie połowy, ja jestem ZA. A może ona uważa, że jak konkurs, to Ty nie możesz, bo to by było niesprawiedliwe, jako że grasz w innej lidze, szampionko ?

A w ogóle to ja nie chcę, żebyś była smutna ! FzD bez Trusii niewyobrażalnem jest, ale to ma być Trusiaa wesolutka, z życia i z nas zadowolona. Co zrobić, żeby tak było ? Mów ! Proszę, Trusiuu !
            • gat45 Re: Trusiuuuuuuuu ! Psssssyyyyyyyt ! 15.04.11, 15:37
              ploniekocica napisała:
              Czyli i tak i tak ja mam z tymi nagro
              > dami najwięcej roboty.

Jasne ! Bo na mnie za bardzo nie licz, ja się na tym nie znam :))) Poza tym ja już wyczerpałam swoje wizjonerskie napady, kiedy coś mi dyktowało opisy odznaczeń. Nic mi nigdy nie dyktowało obrazków. I nie umiem tak zrobić, żeby coś napisać, a potem się to napisane wciska - i obrazek wyskakuje. Sama widzisz, że pociechy ze mnie żadnej nie będziesz miała. Ani wyręki.
              • ploniekocica Nagrody. 15.04.11, 15:45
                Ale, ale , moje nagrody będą realne nie wirtualne. Dlatego i tym bardziej warto dać z siebie wszystko w konkursie.
                --
                "Czy chłop pańszczyźniany może zrozumieć świadomego obywatela? " made by Anwad
            • trusiaa Re: Trusiuuuuuuuu ! Psssssyyyyyyyt ! 15.04.11, 17:31
              O rajusiu... ale namieszałam. Po namyśle stwierdzam, że bez sensu wprowadzać zamęt w konkursowych zasadach, bo mam coś tam coś tam przeciw ;)
              Otóż nie mam. Wycofuję się na z góry upatrzoną pozycję - tj. na hamak i stamtąd z radością będę Wam kibicowała. Się zagalopowałam po prostu :)
              • ploniekocica Re: Trusiuuuuuuuu ! Psssssyyyyyyyt ! 15.04.11, 17:47
                Mnie nic nie namieszałaś, bo i tak muszą być dwie nagrody za dwa medale.
                Zresztą mówić między nami, że "wyśrubowane" opisy medali poczynione przez Gat zawyżyły poziom ad absurdum :) Stawaj zatem i walcz!
                --
                "W przyrodzie tak już jest, że jak coś jest małe, cherlawe i niezbyt mądre, to musi być jadowite" R.Kipling
        • damakier1 Re: Regulamin Konkursu 15.04.11, 16:17
          Ależ Trusiuu najdroższa, napisane jest przecież w regulaminie: warunkiem przystąpienia jest manie talentu. No i z tego wniosek prosty, że jeśli zechcesz, będziesz jego najwspanilszą uczestniczką.
          O posadę w kapitule się nie martw - pókim Kapitułą, pótyś Główną Specjalistką!
          Medal Twymi trusinymi łapkami wykonany zawsze będzie najwspanialszą ozdobą Złotych Taczek.

Do nóżek się ścielę
          damakier
          --
          • gat45 Re: Regulamin Konkursu 15.04.11, 16:28
            damakier1 napisała:

> Ależ Trusiuu najdroższa, [...]
            > pókim Kapitułą, pótyś Główną Specjalistką!

Dobrze powiedziane, jakem Gat ! Mocne i spiżem dźwięczy.
    • damakier1 Do Pani Kocicy, przewodniczącej jury! 27.04.11, 22:03
      Jak tam Pani Kocico, czy szuflada Twoja pełna juz projektów propozycji medalowych dla głównej specjalistki pani Trusii oraz Kapituły Jednoosobowej w osobie Damykier?
      Uwijasz Ty się z wybieraniem najlepszych prac, uwijasz?

JKOiOWoP
      damakier
      --
    • damakier1 Komunikat Nr 12: 01.05.11, 08:31

JKOiOWoP informuje, iż z okazji wielorakiego Święta 1. Maja zostaną wręczone przyznane w Komunikacie Nr 11 odznaczenia:

1. Głównej specjalistce Trusii – Order Świętej Cierpliwości pierwszego stopnia z Gwiazdką, Lizakiem i Abażurem
      2. Jednoosobowej Kapitule w osobie Damykier – Krzyż Komandorski Bohatera Pracy FzD z sierpem i kielnią w polu pierwszym, czterolistną koniczynką „szczęść boże” w drugim, motyką i miotłą w polu trzecim oraz leopardem pełzającym pod taczkami w czwartym.

Kapituła informuje, że obydwa odznaczenia są dziełem nieznanego artysty, który swą tożsamość skrywa pod cholernie długim godłem, a który z pewnością zostanie przedstawiony szerokiej publiczności przez Jurę orderowego konkursu w osobie Kocicy, co Płonie.

Jako że Kapituła pod względem wklejania i majstrowania z obrazkami ciemna jest, jak tabaka w rogu, a główna specjalistka głowy sobie tu zawracać robotą nie będzie, bo sama pierś wypina – ordery obu odznaczonych znajdują się w wątku Kocicy dość zagadkowo zatytułowanym „Konurs”: forum.gazeta.pl/forum/w,89075,124769952,124769952,Konurs.html

Kapituła gratuluje zwycięzcy konkursu oraz składa podziękowania i wyrazy uznania pani Kocicy, pełniącej zaszczytną funkcję jury.

JKOiOWoP
      damakier

--
    • damakier1 Komunikat Nr 13: 01.05.11, 08:35
      Kapituła informuje, iż z okazji wielorakich, a to:

1. Siódmej rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej
      2. Pierwszej beatyfikacji papieża Polaka
      3. Międzynarodowego Święta Pracy
      4. Umownych trzecich urodzin suczki o imieniu Wrona
      5. Mego widzimisię

Kapituła postanowiła uwzględnić liczne wnioski składane przez dworzan i dworki i odznaczyć 3 obywatelki Foruma ze Dworuma zgodnie z przedstawionymi propozycjami. I tak:

1. Na wniosek Olgi_w_ogrodzie, proponowany przez nią Kaganiec Poświaty na Bańce (mydlanej) – otrzymuje obywatelka Ta.
      2. Na wniosek Ave, proponowany przez nią Krzyż Wielki Kombatancki z Kitką o Kulach – otrzymuje obywatelka Panidemonka.
      3. Na wniosek Ave, proponowany przez nią Medal Obłudnicy Wszech Czasów z Pszczołą i Dupą Gołą – otrzymuje obywatelka Gat45.

Wszystkim Odznaczonym Kapituła składa serdeczne gratulacje i żywi nadzieję, że zaszczytne to wyróżnienie zachęci Je do dalszej owocnej pracy na rzecz Foruma ze Dworuma.

JKOiOWoP
      damakier

--
      • trusiaa Re: Komunikat Nr 13: 01.05.11, 08:40
        Ta: odznaczenie: Kaganiec Poświaty na Bańce (mydlanej)
        https://s6.thisnext.com/media/largest_dimension/EEA474C9.jpg

Panidemonka: Krzyż Wielki Kombatancki z Kitką o Kulach
        https://i41.tinypic.com/e6r89d.jpg

Gat: Medal Obłudnicy Wszech Czasów z Pszczołą i Dupą Gołą
        https://ny-image1.etsy.com/il_570xN.185585905.jpg
        • gat45 Re: Komunikat Nr 13: 01.05.11, 10:43
          Trusiuu ! Przepiękna jest ta Pszczoła na stylizowanej (ale jak stylizowanej !) pupie gołej. Nigdy już innej nikomu puszczać nie będę. Moja Pszczoła Obłudna na dupie Wszetecznej najcudniejsza ze wszystkich medali jest !!! Bo piękna i moja.

Ku chwale święta pracy, beatyfikacji i wuniowstąpienia : Huraaaaaaaa !
      • panidemonka Re: Komunikat Nr 13: 01.05.11, 10:35
        Składam serdeczne podziękowania Szanownej Kapitule i Wnioskodawczyni, czuję się niezwykle zaszczycona, wdzięczna i zobowiązana.
        Chciałam wspomnie, że to już drugie odznaczenie w moim niekrótkim życiu, obydwa otrzymałam na tym wspaniałym Forum. Postaram się wykazac pracą ku chwale!
        Niestety mam problem z kompem (Wodzowa czy ty musisz zawsze miec tak ja ja?!) i raz mam neta, a trzy razy nie mam.
        Oby Forum rosło w siłę z okazji Święta Pracy i beatyfikacji!
        p.d.
    • gat45 W dzień Domniemanych Urodzin 01.05.11, 11:24
      pragnę zwrócić się do JWKOiWoP o udekorowanie Suczki Wrony. Prośbę swoją motywuję dwojako :
      1] za to, że jest Suczką Wroną
      2] bo ma kłapnięte ucho

Wyrażam nadzieję, że mój wniosek spotka się z przychylnym Wpięciem
      kreślę się z szacunkiem
      /-/ ja

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka