Dodaj do ulubionych

Kto w rządzie Tuska jest ok?

08.09.11, 20:58
Elżbieta Bieńkowska > minister rozwoju regionalnego i długo nic.
Obserwuj wątek
    • gat45 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 08.09.11, 21:21
      No jak to ?????? Pan Grabarczyk ! Dopóki nie ujrzałam jego zdjęcia byłam przekonana, że żadna drogeria już nie prowadzi brylantyny.
      • zapijaczony_ryj Wolę brylantynę od łupieżu 18.09.11, 09:23
        gat45 napisała:

> No jak to ?????? Pan Grabarczyk ! Dopóki nie ujrzałam jego zdjęcia byłam przeko
        > nana, że żadna drogeria już nie prowadzi brylantyny.
      • jantoni.jajcorz Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 12.10.11, 09:10
        W czasach mej młodości [wczesny PRL], włosy układało się na mydło albo białko [kurze].
        Przydatna była też słodka oRENżada...
    • czan-dra Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 08.09.11, 21:24
      Ten...no....ta...no....ci...no, zaraz sobie przypomnę....

Do gat, nie sądzisz, że TO wygląda jak wazelina...
      • gat45 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 08.09.11, 21:30
        Ze zdjęcia i z fizjonomii bił zapach perfumeryjny (podrzędnej jakości), więc brylantyna chyba.
        • czan-dra Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 08.09.11, 21:33
          Pewnie masz rację, ale GDZIE on to dostał, rozpoczynam poszukiwania, nie spocznę, jak se głowy nie zbrylantuje...
          • gat45 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 08.09.11, 21:38
            Tu masz do wyboru, do koloru :

www.ciao.fr/sr/q-brillantine+cheveux

tylko zbrób sobie taki fryzur na faliście, koniecznie !
    • damakier1 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 08.09.11, 21:31
      Ja jestem entuzjastyczną wielbicielką Jolanty Fedak.
      Na bardzo dobrze oceniam Jerzego Millera, Elzbietę Bieńkowską i Michała Boniego.
      Na dobrze Radosława Sikorskiego (ale go nie lubię), Ewę Kopacz (bardzo ją lubię), Krzysztofa Kwiatkowskiego i Barbarę Kudrycką.
      • ave.duce Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 08.09.11, 22:05
        damakier1 napisała:

> Ja jestem entuzjastyczną wielbicielką Jolanty Fedak.

Ja o kompetencjach, a Ty ... miłość jest ślepa ;)
    • inna57 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 10:20
      Dla mnie łatwiejszy byłby ranking negatywny, a tak to wychodzi mi jedynie "długo nic". Niestety reszta polskiej "sceny politycznej" jest jeszcze bardziej badziewna więc wybór jest taki jaki jest.

Uczuć Szanownej Damy do pani Fedak, która damą nie jest zdecydowanie a i pomysły ma takie bardziej z wioskowej zabawy (OFE), zdecydowanie nie rozumiem.
      • damakier1 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 13:14
        Ja też nie, ale pisała Ave przecież, że miłość ślepa jest.
        Ale żeby Fedak nie była damą zdecydowanie? Chyba jesteś zbyt surowa.
        • inna57 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 14:24
          Moje "zdecydowanie" wynika z opinii Mamci, która damą jest bez wątpienia i to Mamcia twierdzi że prawdziwa dama nawet nie myśli używając "grubych" słów.

W związku z powyższym w oczach Mamci nawet ja damą nie jestem bo zdarza mi się używać słów "grubych" w wielu językach za co pomimo mojego wieku zdarza mi się otrzymać od Mamci stosowną reprymendę.

• damakier1 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 14:28
            Mamcia twierdzi że prawdziwa dama nawet nie myśli używając "grubych" słów.

Narobiło się! Będę musiała zmienić nicka.
            • inna57 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 14:40
              Odpada. Chcesz Damo Mamci popsuć ogląd netu. Dla Mamci jesteś szczęśliwą Damą Kier.

Nie wiem jak to się dzieje ale w 80% rozdań Mamcia ma na ręku damę kier.
              https://www.cyganskawyspa.pl/cms/wp-content/uploads/2011/02/talia_dama_kier.gif
              • damakier1 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 15:15
                To Mamcia gra w brydża i nawet nie pomyśli nigdy grubym słowem? Niesamowite!

Ale zaraz, zaraz, przemyślałam gruntownie i stwierdziłam, że w tej jednej sprawie pani Mamcia się myli. Nawet Ona nie zaprzeczy, że damą była niezapomniana Kalina Jędrusik. A jak piękne wiązanki złożone ze słów grubaśnych, że ho-ho! wyfruwały z jej damowych ust.
                • inna57 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 16:15
                  No niestety dla Mamci Kalina była artystką z wodewilu a więc nie damą. Nawet Hanka Ordonówna która wżeniwszy się w hrabiego Tyszkiewicza herbu Leliwa uzyskała stosowny tytuł damą sensu stricte nie była. A i Beata Tyszkiewicz pomimo że rodowa hrabina z racji uprawianego zawodu ma u Mamci przechlapane.

A familia u mnie brydżowa że ho ho. Nawet mamy jednego juniorskiego wicemistrza świata w brydżu sportowym.
                  • ave.duce Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 16:23
                    inna57 napisała:

> A i Beata Tyszkiewicz pomimo że
                    > rodowa hrabina

Żadna tam "hrabina".
                    • inna57 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 16:31
                      Hrabina, pod tym względem Mamcia jest lepsza od Wikipedii.
                      • ploniekocica Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 16:47
                        inna57 napisała:

> Hrabina, pod tym względem Mamcia jest lepsza od Wikipedii.

Zaraz, zaraz jeśli już to hrabianka, bo Tyszkiewiczówna, a nie Tyszkiewiczowa.
                        A Kalina to była profesorska i senatorska córka.
                        • inna57 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 17:10
                          Tu jest wszystko o hrabinie Beacie Tyszkiewicz www.sejm-wielki.pl/b/cz.I005125
                          • ploniekocica Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 17:21
                            inna57 napisała:

> Tu jest wszystko o hrabinie Beacie Tyszkiewicz www.sejm-wielki.pl/b/cz.I005125

No, nie wszystko, bo dalej nie widać tego męża hrabiego. Córka hrabiego to hrabianka jednakowoż.
                            • witekjs Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 18:40
                              Wydaje mi się, że nie jest konieczne, aby być Damą hrabiostwo, a nawet szlachectwo...
                              Wiele wybitnych kobiet, bez tego, było i jest Damami w naszej historii i kulturze.

Witek
                              • damakier1 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 18:44
                                Na przykład damakier ;)))
                                • ploniekocica Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 18:45
                                  damakier1 napisała:

> Na przykład damakier ;)))

Powiedziałabym, że nie na przykład, a przede wszystkim Damakier.
                                • witekjs Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 18:59
                                  damakier1 napisała:

> Na przykład damakier ;)))

Nie wypadało mi, tak jednoznacznie wypowiadać się w tym Forum, w którym, co jako Dama wiesz i chyba zgodzisz się z tym, że szczęśliwie, nie jesteś w tym miejscu jedyna.

Pozdrawiam Was z ukłonami. Witek }:-})=
                                  • damakier1 Ależ oczyFFFiście! 09.09.11, 19:27
                                    witekjs napisał:

jak
                                    > o Dama wiesz i chyba zgodzisz się z tym, że szczęśliwie, nie jesteś w tym miejs
                                    > cu jedyna.
                                • inna57 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 19:34
                                  Ty Damo jesteś akurat damą samą w sobie i żadnych dodatkowych rekomendacji nie potrzebujesz.

https://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01594/curtsey_1594471f.jpg

Z wyrazami szacunku
                                  Inka
                                  • damakier1 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 21:03
                                    Dziękuję najuprzejmiej i vice Wersal!
                      • ave.duce Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 16:58
                        inna57 napisała:

> Hrabina, pod tym względem Mamcia jest lepsza od Wikipedii.

W tej sprawie nie muszę zaglądać do Wiki.
                  • damakier1 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 18:42
                    No, jezeli pani Mamcia Kalinie damowości odmawia, to przy całej atencji, jaką Ją darzę, stwierdzić muszę, iż na damach się niestety szanowna Mamcia nie zna i myli pozór z rzeczy sednem.
                    Nicka zatrzymuję, sygnaturki nie oddaję.

Przed panią Mamcią wdzięcznie dygam
                    i pozdrawiam

damakier
                    • inna57 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 19:39
                      Dzięki Ci Damo za ten wpis. Właśnie przeczytałam go Mamci i przyznam wprawił ją w znakomity humor. Przyznała że jej poglądy są trochę z innej epoki ale tak jak musiała zaakceptować swe pacholęta a także wnuki i prawnuki z ich fanaberiami tak akceptuje i szanuje poglądy innych bo każdy z nas ma prawo nie koniecznie do szlacheckiego tytułu ale do szlachetnej duszy.
                      • damakier1 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 21:05
                        Bardzo się cieszę. Przy takim dobrym humorze pani Mamci, to może sie i Kalina łaski doczeka?
            • ave.duce Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 14:59
              damakier1 napisała:

> [i]Mamcia twierdzi że prawdziwa dama nawet nie myśli używając "grubych" słów.[/
              > i]
              >
              > Narobiło się! Będę musiała zmienić nicka.

I sygnaturkę, niestetyż.
              Jako i ja (ale tylko tę jedną).
    • ave.duce Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 09.09.11, 14:16
      Po tym długo nic - z pewną nieśmiałością - Zdrojewski.
      • man_sapiens Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 11.09.11, 16:18
        Tusk pewnie pluje sobie w brodę, że nie odważył się swego czasu zrobić Zdrojewskiego ministrem infrastruktury. Nawet tak idiotyczne ministerstwo jak kultury prowadzi sensownie.
        • ave.duce Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 12.10.11, 12:13
          A co sądzisz o niejakim Piechocińskim z PSL?
    • ave.duce Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 15.09.11, 09:07
      Boni, ale nie na 100%.
      • damakier1 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 15.09.11, 10:13
        Oglądałaś wczorajszą debatę? Świetnie był Boni przygotowany (zresztą, jak zwykle). Niezwykle merytoryczny, nie lał wody, odpowiadał konkretnie. Naprawdę warto go posłuchać.

Na 100% to nikt nie może być ok, bo jakby ktoś był ok na 100%, to byłby jakimś automatem, a nie ludziem i już by nie był na 100% ok.
        • ave.duce Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 15.09.11, 12:31
          Nie oglądałam, cenię Boniego.
          Wiem, pomarzyć nie można?

Myślałam, myślałam i wymyśliłam jeszcze Kwiatkowskiego. Był już wymieniany?
    • olga_w_ogrodzie Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 15.09.11, 10:06
      w rządzie D. Tuska się Tusk mi podoba najbardziej.
      • ave.duce Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 15.09.11, 18:41
        Mimo, że winny? ;)
    • aniechto.only Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 15.09.11, 12:21
      Kiedyś wydawał mi się być OK Miller. Ale to było zanim powstał raport.
    • duala Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 15.09.11, 19:16
      "ą"
      • ave.duce Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 15.09.11, 19:19
        "ą" to "co".
        • duala Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 15.09.11, 19:32
          takie ą ma prezencję
          może nawet osobowość
          i występuje w rządzie
          • ave.duce Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 15.09.11, 19:38
            Nie da się ukryć, ma. W dodatku rządzi tym rządem, bo gdyby nie "ą" to ... "ę" wpada i już po "rządzie".
            • duala Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 15.09.11, 19:52
              Pani Ave, jak żyć?
              na politycznie ukąśliwym forum
              gdy trudno sobie przypomnieć dziesięciu ministrów?
              (miało być pięciu, ale właśnie tylu pamiętam)
              • ave.duce Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 15.09.11, 20:07
                Pani Dualo, po prostu ŻYĆ. A ministrami się fcale nie przejmować.

ps. a FzD nie takie znowu ukąśliwe politycznie. Raczej inne tematy w przewadze.
                • duala Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 15.09.11, 20:40
                  :-) zupełnie niepolityczne
                  • ave.duce Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 15.09.11, 20:50
                    Oj tam, oj tam.

ps. u Pani U. ok?
                    • duala Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 15.09.11, 20:57
                      tur nie miałby z Nią szans
                      • ave.duce Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 15.09.11, 21:04
                        To gUd :) Może powinna iść "w politykę"?
                        • u.nick Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 20.09.11, 14:17
                          o ,żesz Wy :(

szyjecie mnie fałszywą sukienkę ?

klecę swoje prywatne puzzle , operuję na poziomie 0 , na społeczne za daleko

jakoś się plecie , pozdrawiam Pani Ave - dobrego wszystkiego
                          • u.nick Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 20.09.11, 14:20
                            > szyjecie mnie fałszywą sukienkę ?

* mi ?

za-staraność , ja piiii******
                            • ave.duce Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 20.09.11, 18:10
                              Jaką tam Ci sukienkę szyjemy? Sutannę! Toż to służba Narodowi!
    • jola.iza1 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 16.09.11, 20:11
      Długo NIC, a potem Elżbieta Bieńkowska.
      Wybacz Ave, ale niekoniecznie za lewe ucho tlenione, za prawe lepiej wyszło.
      Nóżki skrzyżowane, i coś ...li?
      • ave.duce Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 17.09.11, 16:18
        jola.iza1 napisała:

> Długo NIC, a potem Elżbieta Bieńkowska.

To zrozumiałam.

> Wybacz Ave, ale niekoniecznie za lewe ucho tlenione, za prawe lepiej wyszło.
        > Nóżki skrzyżowane, i coś ...li?

Ale na to jestem za głupia.
        • olga_w_ogrodzie Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 17.09.11, 16:35
          ave.duce napisała:

> jola.iza1 napisała:
          >
          > > Wybacz Ave, ale niekoniecznie za lewe ucho tlenione, za prawe lepiej wys
          > zło.
          > > Nóżki skrzyżowane, i coś ...li?
          >
          > Ale na to jestem za głupia.

to jest nas dwie.
          • damakier1 Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 18.09.11, 10:24
            trzecia.
            • tw_wielgus Re: Kto w rządzie Tuska jest ok? 12.10.11, 16:53
              Na chwilę obecną jest nas czterech i nie jest to jeszcze wynik końcowy.
    • jantoni.jajcorz Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 09:19
      Zupełnie jak książki autorstwa niejakiej Agaty Ch.
      Wiadomo jak się zaczynają ale nigdy nie wiadomo jak się skończą :O
      Lubię Was czytać:)
      • ave.duce Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 11:17
        jantoni.jajcorz napisał:

> Zupełnie jak książki autorstwa niejakiej Agaty Ch.
        > Wiadomo jak się zaczynają ale nigdy nie wiadomo jak się skończą :O
        > Lubię Was czytać:)

Śmiało możesz włożyć rękę >

https://www.sp12.miasto.zgierz.pl/unia/inpau6c/images/usta_prawdy1.jpg

Pozdr00Fka.
        • tw_wielgus Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 16:25
          Czy to przyrząd do manicure?
          • ave.duce Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 18:39
            Tak, diaxa - nowe wzornictwo.
            • tw_wielgus Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 19:07
              A paznokcie u nóg również obgryza? Pytam bo sam już nie daję rady.
              • ave.duce Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 19:13
                Idź na AWF, na gimnastykę sportową. Potem dasz radę!
                • tw_wielgus Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 19:29
                  A po co skoro technika może zaspokoić moje oczekiwania?
                  • ave.duce Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 19:41
                    Ale rękodzielnictwo(zębodzielnictwo?!) jest bardziej cenione od produkcji masowej.
                    • tw_wielgus Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 19:45
                      Czy ty mi sugerujesz udział, występ artystyczny, na jakimś jarmarku ludowym..?!
                      • ave.duce Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 19:47
                        Obgryzanie paznokci u nóg na czas - ale bez rozlewu krwi!
                        A datki - co łaska dycha - do kapelusza. Mogę trzymać pieczę.
                        • tw_wielgus Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 19:57
                          Nie piszę się... Prezes ze swoim rekinim uzębieniem upokorzył by mnie w 30 sek.
                          • ave.duce Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 19:59
                            No co? Ze mną się nie napijesz?! ;)
                            • tw_wielgus Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 20:10
                              Znasz mnie, wiesz, że jestem do rany przyłóż.
                              • ave.duce Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 21:26
                                Do rany? Wampir!

ps. przypadkiem się dowiedziałam od niejakiego Jachowicza, skąd Jarosław wciążprzegrany Kaczyński ma taki piękny garnitur >

Nieposłuszeństwo

Często bywamy winni złemu sami.
                                "Nie gryź, chłopcze - rzekł ojciec - orzechów zębami".
                                Chłopczyk na to: "Nic nie szkodzi".
                                A teraz bez zębów chodzi.
                                • tw_wielgus Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 13.10.11, 12:45
                                  Jest to wielce prawdopodobna teoria ale ja stawiam na landryny. To właśnie one wyrobiły w prezesie bezwarunkowy odruch cmokania.
                                  • ave.duce Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 13.10.11, 17:47
                                    Ze mną jak z dzieckiem >

Nieposłuszeństwo

Często bywamy winni złemu sami.
                                    "Nie gryź, chłopcze - rzekł ojciec - landryn zębami".
                                    Chłopczyk na to: "Nic nie szkodzi".
                                    A teraz bez zębów chodzi.

Ok jest?
                            • jantoni.jajcorz Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 20:13
                              Rozumiem, że jako Dama pijesz tylko spirytus i nidy w małych ilościach. Dobrze dedukuję?
                              • ave.duce Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 21:28
                                Doskonale! Wybornie! Odkryłes mój najtajniejszy sekret!
                                Jestem obezwładniona i porażona.
                                Gdyby nasz detektyw padł, czy możemy z TW_W liczyć na Ciebie jako zmiennika?
      • tw_wielgus Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 16:13
        Detektyw zapalił kolejnego papierosa i rozejrzał po gabinecie.
        Po podłodze toczyła się piłka futbolowa. Była jeszcze ciepła. To dowód na to, że obrady rządu Tuska skończyły się nie dalej niż pięć minut temu.

jantoni.jajcorz napisał:

> Zupełnie jak książki autorstwa niejakiej Agaty Ch.
        > Wiadomo jak się zaczynają ale nigdy nie wiadomo jak się skończą :O
        > Lubię Was czytać:)
        • ave.duce Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 16:35
          Bystry detektyw nie zauważył, że całą ścianę pomieszczenia przykrywała tablica >

https://www.bhp.kqs.pl/galerie/z/zakaz-palenia-na-terenie_401.jpg

Cichutko, na palcach podszedł do paprotki, ale nie zdążył jej kopnąć, kiedy rozległy się syreny alarmowe,
          a z sufitu lunęły kaskady wody, niczym u Osia:

https://i46.tinypic.com/286vf2e.gif
          • tw_wielgus Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 16:42
            Detektyw nie był przygotowany na taką sytuację. Odruchowo sięgnął pod marynarkę nerwowo poszukując maleńkiego pistolecika, którym wielokrotnie dokonywał wymuszeń rozbójniczych w w sejmowej windzie.
            Niestety! ....Kabura była pusta!
            • ave.duce Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 18:44
              - Kabura jest, a pistolecik dzie?! - zawył zawiedziony detektyw, a wtedy zza okna dobiegł charakterystyczny śmiech Qkabury. - Ożeszty! ptaszku pisowski! - wymamrotał pod wąsem detektyw i zabulgotał znacząco. Nawet nie zauważył, że stoi na głowie, jak prawdziwy antypoda!
              • tw_wielgus Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 19:05
                Tymczasem na Antypodach nikomu nie znany świstak zawijał donosy w sreberka.
                O tym jak tym czynem o zadziwił detektywa dowiemy się w następnym odcinku naszego słuchowiska.
                • ave.duce Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 19:15
                  ... naszego słuchowiska dla tych, którym słoń nadepnął na oba ucha i wciąż nie chce iść swoją drogą ...
                  • ave.duce Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 19:20
                    A czytał, czyta i będzie czytał > jak zwykle śp. Lopek K.

https://niepoprawni.pl/files/images/plakaty_prl_u.jpg
                    • tw_wielgus Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 19:38
                      Lopek czyta tak cicho że go WoGle nie słychać.
                      Co sadzisz o kandydaturze Pani Fedak ma taki niski głos, wydaje mi się odpowiedni do czytania kryminałów a wiem, że szuka zajęcia.
                      • ave.duce Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 19:41
                        Fonia bez wizji?
                        • tw_wielgus Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 19:46
                          Twardo negocjujesz...
                          • ave.duce Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 19:49
                            I, oczywiście, działka dla śp. Lopka K.
                            • tw_wielgus Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 19:59
                              Zgoda! Bez wizji, ale bez działki...
                              • ave.duce Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 20:00
                                Działka jest poza dyskusją > śp. Lopek K. żyć by nam nie dał.
                                • tw_wielgus Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 20:06
                                  Działka może jeszcze bardziej pogorszyć jego stan. Stanowczo - tak jak pacierz- odmawiam.
                                  • ave.duce Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 21:29
                                    Ale jaką działkę masz na myśli?
                                    • tw_wielgus Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 13.10.11, 12:46
                                      "puder" do nosa, a może "biała dama"...
                                      • ave.duce Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 13.10.11, 17:49
                                        No nie! Dopłaty z unii to się dostaje za ugory! Działka typu 2 ha. Zalesiona.
                        • damakier1 Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 20:12
                          ave.duce napisała:

> Fonia bez wizji?
                          O przepraszam bardzo, wietrzę tu jakieś naigrywanie się, zgryźliwość oraz wszelką wredotę pod adresem! A czemuż to niby bez wizji? Sie wizja może nie podoba?
                          Ja tam uważam, że i głosowo i wizjowo się pani Fedak do czytania w telewizji na dobranockę nada wspaniale. Dobrze, że się już w ani w rządzie, ani w ławach marnować nie będzie.
                          Radzę Kierownictwu dać jej szybki angaż póki czas!
                          • tw_wielgus Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 20:26
                            Z takim głosem mogłaby spokojnie zastąpić Cugowskiego w "Budce Suflera".
                          • ploniekocica Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 21:28
                            damakier1 napisała:

> ave.duce napisała:
                            >
                            > > Fonia bez wizji?
                            > O przepraszam bardzo, wietrzę tu jakieś naigrywanie się, zgryźliwość oraz wszel
                            > ką wredotę pod adresem! A czemuż to niby bez wizji? Sie wizja może nie podoba?
                            > Ja tam uważam, że i głosowo i wizjowo się pani Fedak do czytania w telewizji na
                            > dobranockę nada wspaniale. Dobrze, że się już w ani w rządzie, ani w ławach ma
                            > rnować nie będzie.
                            > Radzę Kierownictwu dać jej szybki angaż póki czas!

Fedakowa Fedakową, ale trzeba zawczasu pomyśleć o adaptacji filmowej.
                            Czarny kryminał w doborowej obsadzie kandydatów (tych wybranych i tych nie) do parlamentu. Się uzbiera spora grupa artystów.

"Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby". Stefan Kisielewski
                            • ave.duce Nie wolno zapomnieć o księżej gospodyni! 12.10.11, 21:32
                              Łaniewska-Błaszczak. Ma piękny, heroiczny wybiórczy życiorys.
                              • ploniekocica Re: Nie wolno zapomnieć o księżej gospodyni! 12.10.11, 21:39
                                Tak.
                                Nie można też pominąć w żaden sposób tego już jedynego, co ukradł księżyc. Zgodnie z tradycją powinien być zdubbingowany. Przez Fedak?
                                • ave.duce Re: Nie wolno zapomnieć o księżej gospodyni! 12.10.11, 21:42
                                  Przez Fedak, niech Damie będzie.

ps. ale Fedak będzie siedzieć w budce suflera, yes?
                                  • ploniekocica Re: Nie wolno zapomnieć o księżej gospodyni! 12.10.11, 21:54
                                    ave.duce napisała:

> Przez Fedak, niech Damie będzie.
                                    >
                                    > ps. ale Fedak będzie siedzieć w budce suflera, yes?

Jak to cicho w budce suflera? Artysta filmowy pierwszoplanowy, legenda kina polskiego, gwiazda prawdziwa (zwana inaczej zbawicielem lub Jarkiem Zwycięzcą) ma gadać jej głosem.
                                    W ten sposób się Humphrey Bogart nowy narodzi, ba nowy Stanisław Mikulski - wyobraź sobie jak mały, ale dzielny bohater wchodzi do pokoju, wyciąga pistolecik i głosem Fedakowej rzęzi: DonalT, ty świnio
                                    • ave.duce Re: Nie wolno zapomnieć o księżej gospodyni! 12.10.11, 21:58
                                      Jakie "cicho"?! Ma szeptać Fedak tym sznaps-barytonem scenicznie! Z budki.

Godzę się na H.B. i S.M., ale Stirlitza w to nie mieszaj.
                                      • ploniekocica Re: Nie wolno zapomnieć o księżej gospodyni! 12.10.11, 22:04
                                        Znaczy to takie bardziej nieme kino ma być? Bohater tylko robi miny i otwiera paszczę (sorki), a potem ujęcie na Fedakową zamkniętą w budce i szepczącą jego kwestie?
                                        A bohater na koturnach chociaż?
                                        • ave.duce Re: Nie wolno zapomnieć o księżej gospodyni! 12.10.11, 22:11
                                          Coś Ty się, Kocico, uparła, na ten szept Fedakowej?! Niech ryczy niczym ranny oś schowany w budce niczym w kempie w buszu.
                                          Na koturnach? Nawet na dwóch, ma się ten gest!

ps. spadam na dŻewo, muszę przemyśleć, co zrobić z Gat. Narka!
                                          • ave.duce Re: Nie wolno zapomnieć o księżej gospodyni! 12.10.11, 22:12
                                            Z tych nerw za dużo przecinków...
                                          • ploniekocica Re: Nie wolno zapomnieć o księżej gospodyni! 12.10.11, 22:15
                                            Dżizaz. co Ty chcesz Gat robić/z Gat zrobić? W kryminale?
                                            • ave.duce Re: Nie wolno zapomnieć o księżej gospodyni! 13.10.11, 09:21
                                              No co? Została umieszczona na ilustracji i sama się domaga, żeby coś z nią zrobić. To i myślę, co by tu...
                          • ave.duce Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 21:34
                            Niestety, z rządem nic pewnego. Co się Fedak odwlecze, to nie uciecze, o!
                  • tw_wielgus Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 19:28
                    Tymczasem detektyw chyłkiem wycofał się z gabinetu po drodze wycierając rąbkiem koszuli wszystkie przedmioty, których dotykał. Mijając otwarte drzwi do łazienki zastygł w bezruchu...
                    Zaskoczenie, które początkowo malowało się na jego twarzy powoli ale skutecznie zamieniało się w wyraz zadowolenia.
                    Korzystając z okazji - nie zapominajmy, że okazje nie nadarzają się codziennie- zwinął z ze szklanej półki pasę do zębów i wycisnął sobie całą tubkę w otwór gębowy.
                    Nie uczynił tego żeby chciał poprawić sobie oddech ( choć powinien).
                    • ave.duce Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 19:45
                      Ech, jak pech, to pech! Najpierw Qkabura, a teraz...

- Kiedy się człowiek śpieszy, to się Nergal cieszy! - z jamy gębowej dobyło się charczenie i piana! - nasz as spostrzegawczości pomylił tubki!
                      • tw_wielgus Re: Wątki na FzD są niesamowicie interesujące:) 12.10.11, 20:03
                        A teraz nareszcie szczęście uśmiechneło się do mnie - pomyślał całkiem głośno.
                        Kiedyś oglądał transmisje ze stacji orbitalnej i od tego czasu zawsze o tym marzył. Czasami nawet śnił po nocach, tak bardzo chciał spróbować pokarmu prawdziwych astronautów.
          • gat45 Hej ! A co ja robię w tej powieści kryminalnej ? 12.10.11, 19:07
            Zawieszona nad strugami wody na dodatek ? Za kolejną ofiarę mam być ? Czy paprotkę ?
            • tw_wielgus Re: Hej ! A co ja robię w tej powieści kryminalne 12.10.11, 19:12
              Gat,
              Prosimy o cierpliwość, Twój udział w tej powieści nie został jeszcze do końca określony i myślę (cóż za piękny mi wyszedł eufemizm) że wyjasni się to w najbliższm czasie.
              • gat45 Re: Hej ! A co ja robię w tej powieści kryminalne 12.10.11, 19:16
                Jeżeli mam być ofiarą, to domagam się możliwości wyboru zgładzenia mnie. Odmawiam topienia i spalenia.
                • tw_wielgus Re: Hej ! A co ja robię w tej powieści kryminalne 12.10.11, 19:31
                  Będziesz świadkiem. Zaraz zastanowimy się na czyją korzyść masz świadczyć.
                  • damakier1 Re: Hej ! A co ja robię w tej powieści kryminalne 12.10.11, 20:16
                    Oczywiście, że na korzyść Fedak.
                    • tw_wielgus Re: Hej ! A co ja robię w tej powieści kryminalne 12.10.11, 20:23
                      Dama ma zawsze rację. To bezsporne.
                  • gat45 Re: Hej ! A co ja robię w tej powieści kryminalne 12.10.11, 20:24
                    Nie mam teraz czasu, muszę lecieć wyganiać takie małe, wstrętne nergale, które mi się zagnieździły w piwnicy. Chyba mają zamiar się mnożyć, nie mogę do tego dopuścić.

Mogę podpisać zeznanie świadka in blanco i zostawić w Szanownych Rękach Wodzowej. Potem mi opowiecie dokładnie, co widziałam.
                    • tw_wielgus Re: Hej ! A co ja robię w tej powieści kryminalne 12.10.11, 20:29

Wrzuć do piwnicy poradnik NPR i po sprawie...
                      • gat45 Co to jest NPR ??????? Szybko, bo się mnożą 12.10.11, 20:32
                        jak dzikie !
                        • tw_wielgus Re: Co to jest NPR ??????? Szybko, bo się mnożą 12.10.11, 20:44
                          Metody NPR to inaczej "watykańska ruletka". Podobno skuteczne.
                          • tw_wielgus Re: aaaa nie rozwinąłem skrótu. 12.10.11, 20:50
                            Naturalne Planowanie Rodziny...
                            • gat45 Re: aaaa nie rozwinąłem skrótu. 12.10.11, 20:52
                              A ić ty ! Z kalendarzykiem do nergalów :((( Już ja im zaplanuję rodzinę po mojemu ! Lecę !
                • jantoni.jajcorz Re: Hej ! A co ja robię w tej powieści kryminalne 12.10.11, 20:23
                  Optujesz za przypadkowym zamknięciem w chłodni?
                • ave.duce Re: Hej ! A co ja robię w tej powieści kryminalne 12.10.11, 21:35
                  O topieniu i spaleniu nie ma mowy!
                  Szkoda w00dy i drzew.
    • krakszczur Przeczytałam forum niedbale, ale.. 13.10.11, 10:57

wydaje mi się, że wielkim nieobecnym jest Cezary Grabarczyk.

Inteligentny, dowcipny (cenię jego refleksję ogólną, nad życiem), sympatyczny rozmówca. Zdystansowany do reszty PO i jej nieuków. Znienawidzony przez Premiera Tuska i jednocześnie przez Grzegorza Wielkiego S.

Zawsze dobrze ubrany, nie gra w piłkę nożną,
      nawet przystojny.
      • ave.duce Re: Przeczytałam forum niedbale, ale.. 13.10.11, 11:26
        krakszczur napisał:

> wydaje mi się, że wielkim nieobecnym jest Cezary Grabarczyk.

Niedbale, fakt.
        • tw_wielgus Re: Przeczytałam forum niedbale, ale.. 13.10.11, 12:48
          O to chyba na tym zakończymy wątek kryminalny i przerzucimy się w klimaty romansów.
          • ave.duce Re: Przeczytałam forum niedbale, ale.. 13.10.11, 14:28
            Zgoda, pod warunkiem, że w (NOWYM!) wątku "Radio Romans" znajdzie się miejsce dla:

Gat
            Pana Ropucha
            kaskady
            Fedak

i że się z nimi jakoś skończy.
            • ave.duce Re: Przeczytałam forum niedbale, ale.. 13.10.11, 14:29
              A! I śp. Lopka K. !!!
              • tw_wielgus Re: Przeczytałam forum niedbale, ale.. 13.10.11, 16:13
                Lopek nie.. Lopek dostał działkę i odpłynął...
                • ave.duce Re: Przeczytałam forum niedbale, ale.. 13.10.11, 17:51
                  Nic z tego. Pomyliłeś działki.
            • damakier1 Re: Przeczytałam forum niedbale, ale.. 13.10.11, 17:20
              Chciałabym się upewnić - co to znaczy, że się jakoś skończy z Fedak?
              • ave.duce Re: Przeczytałam forum niedbale, ale.. 13.10.11, 17:50
                Znaczy to... co znaczy. Czekać trzeba.
          • ploniekocica Re: Przeczytałam forum niedbale, ale.. 13.10.11, 17:55
            tw_wielgus napisał:

> O to chyba na tym zakończymy wątek kryminalny i przerzucimy się w klimaty roma
            > nsów.
            >
            >
            W klimatach romansów (pornograficznych) jako wstęp bronki jesteśmy miszczam!

Wszyscy jesteśmy drugimi Wyspiańskimi. Znaczy oprócz Damy, ale ona ma zawsze rację to też da radę.
    • tw_wielgus Re: Terminator! 13.10.11, 13:47
      Tak właśnie - Terminator jest OK!
      Jest niezniszczalny, zbudowany z kosmicznych materiałów wykradzionych z NASA przez polski wywiad wojskowy (WSI). Sterowany procesorem IV generacji. Przetrwał wiele ataków, tyle burz i zawirowań politycznych i wciaż tryska energią.
      Słowem - Waldek Pawlak zwany cyborgiem.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka