Dodaj do ulubionych

Wnioski do Jednoosobowej w Trójcy Jedynej Kapituły

• ave.duce Wniosek do JwTJKoTTiTN - urgent! 09.02.12, 09:22
      Wnoszę o natychmiastowe przyznanie P.T. Gat Orderu z Tańczącymi Szablami za dzielność na polu FzD.Howgh.
      --
      @ nie chce mi się @ <<< Michaił Bułhakow >>>
      „Prawdziwa dama pije tylko czysty spirytus i nigdy w małej ilości”
      > Forum ze Dworum/Freedom
      • magdolot Re: Wniosek do JwTJKoTTiTN - kolosalny! 12.02.12, 01:56
        Nieniejszym wnoszę do Szanownej Kapituły wniosek kolosalny i brzemienny w skutki, dlatego proszę też bardzo Szanowne Koleżeństfo o wsparcie i ruszenie makówkami w celu odnalezienia zbitek, które najlepiej oddają myśl, co mi się tłucze po łebie.

Mam na myśli Wielki Order dla Xenofanta Jedynego w Osobach Dwóch, Dwuwdzięcznego i Dwudźwięcznego Demiurga, Stworzyciela Przestrzeni Do Hasania Żywiołów, w której Żywioły Mają Się Świetnie i Mogą Hasać do Syta Przybierając Barwy Wszelakie, Tęczując Zajadle, Mówiąc i Cichnąc Co Im W Duszy Gra I Buczy, albo Posiedzieć W Kąciku. Mistrzynie Gospodynie, Czarodziejki Zwabicielki... Zbawicielki, Inspiratorki Tej Uroczej Norki. Order Wańkowstańkowy Do Przypinania Co Dzień Pod Poranny Kaff Z Połową Peta [ bo nie cały Xenofant pali fszak]. Order powinien mieć Podwiązki Urocze Dwie, żeby Angolom w pięty poszło, ale Bez Obowiązku Noszenia, za to z Obowiązkiem Majtania, bo majtanie nie gryzie. I Dwie Przepiękne Legie Nad Wyraz Honorowe, Każdą z Odnośnym Legionistą, bo czapki mają w dechę. I jeszcze powinien mieć Ten Kluczyk Do Naszych Wezbranych Serc i Piękny Klucz Francuski Do Naprawiania Świata. Howgh.

Wniosek swój motywuję okropną wdzięcznością dla tych Pięknych Pań za Możliwość Pobytu w Necie Bez Granic i Chamstwa z Masą Fajowych Ludzi, Za Zreperowanie Kawałka Mojego Świata, Za Światełko W Zimowych Ciemnościach i Za Ciepło W Mróz.

to napisałem ja, Magdolot Daniel Żyraf
        przyszłoroczna agentura kondominiumalno-sepleniąca [Pocdam] FzD
        która dzięki byciu agenturą Przesławnego FzD... moze to jakoś psetsyma

Niech Żyją Żyją Nam!!!
        • magdolot Re: Wniosek do JwTJKoTTiTN - gremialny! 12.02.12, 02:09
          Zwracam się do Przesławnej Kapituły o przyznanie Orderu "Czterech Zielonych Słoni" Wszystkim Domownikom FzD i Wszystkim Bywalcom. Howgh.

Swojego wniosku nie motywują fcale, bo to oczywista oczywistość i rzeczywista rzeczywistość i białe jest białe, a zielone jesss zielone.

A potem się możemy pojedynkować, aby jakoś wrócić do równowagi duchowej, choćby na pikle i w galaretce z bitą śmietaną, a co?
          • dzidzia_bojowa Obie koncepcje 12.02.12, 18:21
            one są bardzo dobre te koncepcje i popieram je całom sobom, całom swojom osobom. Zwłaszcza, że czuję nieodpartą potrzebą wyrażenia wdzięczności za możliwość obcowania z tyloma pięknymi duszami.

och, wiem, że się podlizałam:))muszę trochę punktów nabić, może i mnie kiedyś za coś order przyznają

• magdolot Re: Obie koncepcje 16.02.12, 03:03
              Przez całe życie ohydnie oszukiwana przez parszywy rynek składam wniosek o medal Posokowca z Nosem Jak Nosorożec dla Tej. Z Kupką Skórzanych Belek Wyjętych Nam z Ócz [u stóp posokowca malowniczo usypanych i wystawionych pięknie]. Medal, co idzie wraz z tytułem Synka Od Andersena, Co Wrzasnął ["Król jest nagi"] I Nie Powstydził Się Autorytetuf Ględzenia i Szczucia Słowem Pisanym Nic a NIc.
    • illmatar Wniosek oraz podpisy 16.02.12, 14:04
      Wniosek jest taki:
      ponieważ "Magdolot napisała:
      "(...)
      > Może podoba Ci się świat, w którym pracownik zapierdala jak chomik w biegawce,
      > coraz szybciej i szybciej i firma nie zbuduje mu przedszkola, lekarza nie zapła
      > ci, skasuje przerwę na szczanie... bo musi wykazać zysk, bo akcje, bo giełda, b
      > o chińczycy, bo agencja ratingowa, bo paru menago musi dostać premie.
      >
      > Ja w tym wszystkim widzę zderzenie dwóch rodzajów myślenia. I ACTA to dla mnie
      > pomysł gości spod znaku "greed is a virtue", dla których liczy się ilość wydusz
      > onej kasy, którzy muszą mieć Bossa i najnowszą beemkę, pusty świat wyglancowany
      > ch fasad z bógwiczego. Świat, w którym Singapur nie różni się od Krakowa i któr
      > ym rządzi jednorazowe badziewie. I ten świat pierdolę, bo zawsze wolę "Singera" "

i ponieważ bardzo popieram treść i formę! Brawo za żywiołowość! Oraz mam nadzieję, że Kapituła tudzież Towarzystwo też poprą, przytaczam wyżej uzasadnienie, a w tym miejscu sedno wniosku:

Komisjo, czy mogę zawnioskować o odpowiedni, piękny i dynamiczny i artystycznie jedyny w swoim rodzaju medal dla Magdolota? Awers mógłby pokazywać ACTA sponiewierane jako element główny, parę firm na małych szubieniczkach, w tym na poczesnym miejscu nieco większą szubieniczkę dla Monsanto, wszystkie one w wieńcu z chabrów? A rewers... się zobaczy.

Podpisuję niniejszym:

1. wniosek własny;
      2. wnioski do do umedalowania Gat, Kapituły, wszystkich Fzdowców zbiorowo.

Dixit
      Ilmatar

--
      Wiele jest takich rzeczy, które już dawno byśmy wyrzucili, ale boimy się, że ktoś mógłby je później znaleźć. (Oscar Wilde)
      • inna57 Re: Wniosek oraz podpisy 16.02.12, 14:28
        Popieram wniosek Illmatar. Magdolot jak nikt inny wyraził znakami alfabetu myśli targające tymi którzy są zdecydowanie przeciw traktowaniu "człowieków" takich jak my jak niewolników korporacyjnych czy ratingowych.
    • ave.duce Kapituło, POBUDKA :) WNIOSEK pilny > 19.02.12, 10:25
      Damie Kier
      złoty medal globalno-kosmiczny vel kotSMACZNY w postaci jednoznacznej
      za ciałokształt, a zwłaszcza za celne, lapidarne riposty, ale juszszsz!!!
      --
    • inna57 Niezwykłam być adwokatem 21.02.12, 19:45
      we własnej sprawie, a i na zaszczyty wszelkie nie jestem łasa jednak "tą razą" zwracam się do wielce szanownej kapituły o przyznanie mojej skromnej osobie orderu "Odkrywcy Talentów z gęsim piórem i lupą" może być na początek nawet trzeciej klasy a prośbę swą motywuję tym forum.gazeta.pl/forum/w,89075,129094482,129161179,Re_Damo_to_nie_jest_prawda_Do_Ave.html
      Liczę na to że szanowna kapituła rozpatrzy pozytywnie moją skromną prośbę.

Łącząc wyrazy szacunku
      Inna vel Inka
      • magdolot Re: Niezwykłam być adwokatem 21.02.12, 20:46
        Magdolot popiera jak cholera. I równocześnie pokornie uprasza Kapitułę o przyznanie podobnego medalu Oldze Której Rąk Całować Niegodnam za odkrycie mnie i niejakiej Emmy, Damie Podzwaniającej co właśnie zaaportowała Almentynę i odkryła ją nawet ciut za mocno [ale medale publicznie, zaś ewentualne wciry na privie].
    • illmatar Dopełniam formalności, marzeniem będecej mym gorąc 21.02.12, 22:14
      "...ym" urwało czegóś. Ad rem:

Jak tak Gat drabinę wymyśliła znienacka, to wpadłam w podziw. Też "się postarałam oczy zamknąć i znienacka na coś wpaść", z niejakim sukcesem rzecz wykonałam. Ale teraz napadła mnie myśl nagła, tak nagła, że się przelękłam. Bo myśl owa okazała się życzeniem. Chyba nieziszczalnym.
      Co gorsza, nie wiem jak mi się ono przez klawiaturę przeciśnie.
      Ono bowiem jest horrendalne!

Może zacznę od początku, jak ta niebywała myśl mnie nawiedziła.
      Zaczęło się od myśli malutkiej i przyjemnej, że najbardziej szanowaną (oprócz ... i ... i ... itd) osobą na FzD jest drogi Witek. Przynajmniej w moich oczach.
      Druga myśl, nieco większa tyczyła odpowiedzi na czym to się opiera, znaczy zjawisko owo. Pominę pozytywne cechy mojego ulubionego Autora, co by nie wprawiać w zakłopotanie.
      I tu naszła mnie, wprost napadła myśl ta straszliwa: Autor jest zawsze elegancki w słowach. Żadnych kąśliwości, dowodzenia żem np. durna albo i gorzej, ja lub dowolna inna osoba, kto chce niech się podpisze. Żadnych w ogóle słów, których dżentelmen wypowiedzieć nie powinien nie ma w wypowiedziach mojego ulubionego Autora, drogiego Wiitka.
      I tu, jako myśl ostatnia, że nie powiem ostatnie życzenie, choć czuję że idę na ścięcie, naszło mnie przedostatnie życzenie moje, jakże haniebne: żeby tak choć raz Witek NAPISAŁ "dupa" i wyboldował.

A teraz tytułowe marzenie, mniemam że całkowicie ziszczalne: żeby Witek dostał Wielki Medal Odrodzenia Bardzo Dobrego Wychowania!!!

Ja wiem, Kapituło, że to trzeba w odpowiednim okienku złożyć i ja zaraz dopełnię, tylko tak anonsuję tutaj co mi wieczór z głową zrobił moją naiwną!

--
      Wiele jest takich rzeczy, które już dawno byśmy wyrzucili, ale boimy się, że ktoś mógłby je później znaleźć. (Oscar Wilde)
        • witekjs Re: Witkowi - Wielki Medal Odrodzenia Bardzo Dobr 22.02.12, 10:39
          Uprzejmie Dziękuję.
          Zaskoczony jestem, tak nioczekiwaną życzliwością, ze strony Pań.
          Nie piszę niczego niezwykłego i zachowuje się w miejscu publicznym, nie w jakiś wyszukany, tzn. sophisticated sposób, a jedynie poprawnie.
          Być może, ze swoją, niemałą lekkością pisania, to nawet o Dupie Maryny, byłbym w stanie napisać, całkiem seriozną, nieomal naukową rozprawę.
          Niewątpliwie, oczywiście z piśmiennictwem, no może, z pominięciem haseł medycznych.
          To chyba, jak sadzę dość powszechne, u kogoś, kto od szeregu lat prowadzi biblioteczkę, dość powszechnie dostępną.

Z wyrazami szacunku. Witek }:-})=
          • illmatar Re: Witkowi - Wielki Medal Odrodzenia Bardzo Dobr 22.02.12, 12:37
            Witku!!!
            Marzenie moje spełnione, radam wielce :-)
            I widzę, że poparcie dla mojego wniosku dobrze rokuje, czekam więc niecierpliwie na medal ów, słówkiem Pani Dekoratorce nie pisnę, że mi się podoba, bo to zdaje się wolno tylko umedalowanym pisać ;-)

--
            • ave.duce O kim piszesz 22.02.12, 14:50
              per "Dekoratorka"?
              Chyba nie o Trusii - Artystce i Mistrzyni,
              ani nie o Tytanyi, która wykonuje gigantyczną niekiedy pracę przy medalach, odznaczeniach, orderach, etc.?

Pozdrawiam.
              --
              • ploniekocica Re: O kim piszesz 22.02.12, 14:55
                ave.duce napisała:

> per "Dekoratorka"?
                > Chyba nie o Trusii - Artystce i Mistrzyni,
                > ani nie o Tytanyi, która wykonuje gigantyczną niekiedy pracę przy medalach, odz
                > naczeniach, orderach, etc.?
                >

Jednaczecia może być za dekoratorkę, albo nawet dekorację, bo dekoruje swoją (Fspaniałą nota bene i cudnie wystrojoną) osobą uroczystości medalowania.

--
                Jarosław Kaczyński to jedyny polityk, który ma wizję.
                Fonię niestety też.
    • ploniekocica Wniosek jednej czeciej 01.03.12, 14:01
      O przyznanie dwóm czecim
      Platynowego Orderu Mówki Przodownicy Pracy za Wykonanie Tysiąca Procent Normy ze Złotą Kielnią, Srebrnym Sierpem i Diamentowym Piecem Martenowskim

--
      "Kocice nie grzeszą rozumem a płonące używają go bardzo rzadko." made by człowiek radziecki
    • damakier1 Re: Wnioski do Jednoosobowej w Trójcy Jedynej Kap 01.03.12, 23:46
      Jako, że czasu juz upłynęła kupa, a nikt się nie kwapi i tylko jednej doroli coś drgnęło, ale żeby sama wniosek złożyła to już nie - sama się do Szanownej Kapituły zwracam z wnioskiem, o przyznanie mi medala za podjęcie blogierskiego trudu, czym FzD ubogacam i sławę jego niosę daleko - hen! poza granice Dwora.

Co na medalu ma być, to już niech Kapituła sama wymyśli, byle zlota było dużo i ładnie się błyszczało.

Z poważaniem oczekuję pozytywnego rozpatrzenia wniosku

damakier

--
      "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
      (aut.: ToJaJurek)

wwwtrembil.blox.pl/html
    • damakier1 Re: Wnioski do Jednoosobowej w Trójcy Jedynej Kap 12.03.12, 22:15
      Składam wniosek w trybie pilnym o przyznanie Izie.Belli.Izie Medala jak najbardziej Złotego Babci z Radością Wnuka na Świat Przyjmującej z Pampersem i Grzechotką oraz odznaczeń co najmniej kilku za różne inne rzeczy i całokształt.
      Wniosek swój uzasadniam tym, że się należy.

damakier
      --

wwwtrembil.blox.pl/html
      • olga_w_ogrodzie Re: Wnioski do Jednoosobowej w Trójcy Jedynej Kap 12.03.12, 22:31
        damakier1 napisała:

> Składam wniosek w trybie pilnym o przyznanie Izie.Belli.Izie Medala jak najbard
        > ziej Złotego Babci z Radością Wnuka na Świat Przyjmującej z Pampersem i Grze
        > chotką
        oraz odznaczeń co najmniej kilku za różne inne rzeczy i całokształt.
        > Wniosek swój uzasadniam tym, że się należy.

wniosek popieram z pełnym przekonaniem do zasług rzeczonej dodając Wysoce Urokliwą Buńczuczność i Umiejętność Bronienia Własnego Zdania Tak, że Ho, Ho.
    • olga_w_ogrodzie Re: Wnioski do Jednoosobowej w Trójcy Jedynej Kap 12.03.12, 22:45
      wnioskuję o przyznanie Medala Tej, Co Kocha i Miłość Czynami Potwierdza - a się to tyczy Płoniekocicy, która dopiero co Kosmosa uratowawszy do serca przygarnęła Ryżątko, które było wiadomo, że łatwe nie będzie do zaopiekowania z powodu poważnej operacji.
      a taki mu dom urządziła Kocica ta, ze Ryżątko, mimo następnego nieszczęścia i choroby, po garach płoniekocicowych bryka jakby nigdy nic.

domagam się też medala dla tego malca, który choróbska za nic ma i się życiem cieszy.

medala kolejnego się upieram, by dać Pingwinicy - ciężko dziewczynie z obcym na własnym terytorium, ale daje radę ona.
          • ploniekocica AAAAAAAAAAAAAAA 13.03.12, 09:37
            :))))
            Jak żeście sobie, Panie Miłe, dyskutowały na forumie, ja spałam, bo zmęczona podróżowaniem w niewygodnych (acz pięknych) butach po Warszawie, zasnęłam po przysłowiowej dobranocce.
            I jak spałam to mi się śniło, że na wielkim skórzanym fotelu leżą przytulone do siebie pies mój ukochany zwany tutaj Gupkiem oraz moje dwa koty. Nie mam w domu skórzanego fotela, a kanapa stara, co to na niej Pingwin z Gupkiem kochały spać dożyła lat swoich i na śmietniku spoczęła w spokoju, ale sen był bardzo realistyczny i bardzo piękny. Spokojny taki.
            Moje dziecko starsze - absolutna ateistka - twierdzi, że w psim niebie nasze zwierzęta się przedstawiają sobie nawzajem, bo zawsze bywały na zakładkę. I nawet jak się nie znały w życiu na tym świecie to tam rudy wielki kocur przedstawił Gupka wielkiemu brodatemu poprzednikowi, a on przedstawił wielkiego rudego kocura poprzedniemu rudemu kocurowi, który wyglądał dokładnie jak Karolek zwany Dynią. I biegają wszystkie po pastwiskach psiego nieba. I może mają nawet wielki skórzany fotel do przytulania się.
            I kiedyś jak tam przybędzie Ryży to go Pingwin przedstawi Gupkowi i będzie, jak w śnie moim. Pięknie i spokojnie.
            Też chciałabym tam trafić, ale ludzi pewnie nie przyjmują. Nie zasłużyli:(
            --
            "W przyrodzie tak już jest, że jak coś jest małe, cherlawe i niezbyt mądre, to musi być jadowite" R.Kipling
            • iza.bella.iza Wielce Szanowna JKwTJ! 13.03.12, 19:44
              Sen piękny, rozważania o zwierzęcym niebie poruszające, ale... ale Wielce Szanowna na manowce dygresji nas wyciąga a robota czeka;)

--
              remez2 napisał:
              I miła jesteś, i kulturalna, i dobrze wychowana. A zwłaszcza mądra. Naprawdę miło Cię czytać.
    • iza.bella.iza Re: Wnioski do Jednoosobowej w Trójcy Jedynej Kap 12.03.12, 23:07
      Wnioskuję, razem z domownicami moimi - Lalą i Mimi o Medal Platynowy w Dwiema Skrzyżowanymi i Wygolonymi Łapami Kocimi dla dzielnej naszej Olgi. Już ja dobrze wiem jak trudno rozhisteryzowaną Kociczkę utrzymać, gdy Wet chce jej krew pobrać. Do w/w Medalu powinno się dodać pudełko inkrustowane w kocie smakołyki i kryształowy puchar na wodę źródlaną.

--
      remez2 napisał:
      I miła jesteś, i kulturalna, i dobrze wychowana. A zwłaszcza mądra. Naprawdę miło Cię czytać.
      • almetyna_ilmatar i zaznaczam, że 12.03.12, 23:54
        złożyłam wniosek gdzieś wyżej ponieważ po tym całym spiricie wszystko mię się pomięszało.

--
        almetyna.blox.pl
        Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)
    • inna57 Wniosek o Wielki Order Gęsiego Pióra 13.03.12, 14:31
      z Brylantem Kałamarzem i Suszką dla dworzanki o wdzięcznym imieniu Magdolot. Wniosek swój motywuję tym że dworzanka Magdolot wdrożyła wielce oryginalny zapis wypowiedzi. Jednocześnie wnoszę o przyznanie rzeczonej powyżej dworzance Magdolot medalu Wielkiej Tabletki z Diamentami . Wniosek swój motywuję tym że wdrażając wielce oryginalny zapis wypowiedzi dworzanka Magdolot przyczynia się znacząco do podniesienia zdrowotności dworzan gdyż azaliż powszechnie wiadomo że śmiech to zdrowie a każdy szczery uśmiech powoduje wydłużenie życia o 3 minuty.
        • witekjs Re: Wniosek o Wielki Order Gęsiego Pióra 13.03.12, 22:11
          ta napisała:

> Popieram wniosek o medale dla Magdolot (z podziwem dla innej57 za niezwykle tra
          > fne opisanie zasług i piękne nazwanie proponowanych odznaczeń).
          > Inna57 wyczerpała temat, więc nie nudzę więcej.

Mogę tylko podpisać się pod tym, co Ta napisała.
          Również bardzo podoba mi się, to co i jak napisała Miła Inna wnioskując o przyznanie medali Szanownej Magdolot.
          Pozdrawiam. Witek }:-})=
          • magdolot Re: Wniosek o Wielki Order Gęsiego Pióra 16.03.12, 01:25
            Jezusie Nazareński! [to odpowiedni okrzyk w pszedmurzu chrześcijaństfa, nespa?]
            Niech tylko małż przyjedzie mię z tego wojażu, ostatnio przesyłał fotki miejsc parkingowych dla noblistów [NL anytime]... Własnego parkowiska zażądam przed domem dla mego rowera... medalmi podzwaniając, a jak pożałuje, doprawię Tabletką.
            • damakier1 No tego już za wiele! 30.03.12, 21:15
              magdolot napisała

. Własnego parkowiska zażądam przed domem dla mego rowera... medalmi podzwaniając, a jak pożałuje, doprawię Tabletką.

Bierz, co chcesz, bo ja nie skąpię,
              ale medalami podzwaniania nie odstąpię!

--

wwwtrembil.blox.pl/html
        • ploniekocica Re: dla Magdolota- taki może być? 30.03.12, 20:52
          i tu musi jednaczecia powagą swojej jednejczeciej Szanowną Dorolę poważnie skarcić. Albowiem ponieważ się Dorola wysuwa przed szereg i ałtorytety podważa. Medale do czasu medalowania sa fizycznie tajne i wszelkie ewentualne propozycje ich kształtu mogą być wysyłane mailowo do GUwnej Specjalistki Trusii , a nie walone Fszystkim po oczach. A gdzie siurpryza? Co?

Z dobrze poinformowanych żródeł jednaczecia wie, że medale na lubijeusz są gAtowe i w sejfie. Wszelkie propozycje są mile widziane, ale w wersji tajne przez poufne.Do czasu.
          --
          "Sprzedaję kit. Wciskanie gratis."
                • trusiaa Wakatu brak? 31.03.12, 10:01
                  Ależ proszę uprzejmie - bardzo chętnie ustąpię miejsca, bo godna, ze znakomitymi referencjami, uzdolniona i chętna do pracy następczyni się wyłoniła :) Co prawda najnowsze medale zostały już przygotowane, ale drobiazgowa nie jestem - nasz Klient nasz Pan. Od dawna urlop mi się należał, a tu okazja sama w ręce się pcha - jak z niej nie skorzystać?
              • damakier1 Re: Rozumiem fszystko, ale... wakatu brak! 31.03.12, 10:39
                Dobrymi chęciami, się jak to mówi, piekło jest wybrukowane, ale właśnie zaręczyć muszę, że Dorolka z najlepszymi chęciami, dla dobra foruma, jak na te piękne tabletki w diamentach się natkła do Was w te pędy przybiegła. Nie chciała ona nikogo, a Trusiii zwłaszczać wygryzać ni urażać.
                A i ja, na zasłużoną (jakże!) emeryturę się udając, pozostawałam w przekonaniu, że główna specjalistka Trusiaa wesprze JednąCzecią na niwie. I choć widzę, że ostatnimi czasy pani Trusiaa głównie w ochroniarstwie się udziela, trwam w przekonaniu, że ze szkodą dla orderowania się to nie dzieje.
                Apeluję do Szanownego Kierownictwa, JednejCzeciej i wszystkich Dworzan, aby w dobrą wolę Dorolki uwierzyć, bo chciała on swego talenta na ołtarzu złożyć, a nie na fotelu cudzym się umościć, co niniejszym zaświadczam.

JKOiOWoP w stanie spoczynku
                damakier

--

wwwtrembil.blox.pl/html
                • trusiaa Re: Rozumiem fszystko, ale... wakatu brak! 31.03.12, 10:50
                  damakier1 napisała: I choć widzę, że ostatnimi czasy pani Trusiaa głównie w ochroniarstwie się udziela, trwam w przekonaniu, że ze szkodą dla orderowania się to nie dzieje.

Cóż z moich zapewnień, Damo, że tak jest w istocie: swoje powszednie medalowe obowionzki wypełniam skrupulatnie, choć za kulisami.
                  Inicjatywa Doroli, na demokratycznym ffszak forum przedstawiona, jest czytelnym sygnałem, że czas na reformy. Dobrze rozumiem, że pomysły moje przejeść się przez tak długi czas mogły i nie widzę problemu, żeby ustąpić miejsca młodzieży, która swoją nową, świeżą wizję wniesie.
                  • damakier1 Re: Rozumiem fszystko, ale... wakatu brak! 31.03.12, 12:08
                    Mam jednakowoż wrażenie, że troszkę emocjonalnie podeszłaś i nieporzebnie na dnie trusinegoo serduszka ociupinkę urazy trzymasz. Nie wydaje mi się, żeby intencją Doroli było Twoje miejsce zajmować, ale to już zostawiam, bo niech każdy za siebie mówi.
                    Mnie osobiście Twoje pomysły nie przejadły sie ani trochę i żal by mi było, gdybyś swej działalności medalowej zaniechać miała. Z niecierpliwością wielką i zaciekawieniem spodziewam sie owoce trudu Twego wkrótce zobaczyć z Okazji Wiadomej,
                    Pozdrawiam z najwyzszą atencją
                    nieustająca wielbicielka Twego talentu

damakier
                    --

wwwtrembil.blox.pl/html
          • inna57 Re: dla Magdolota- taki może być? 30.03.12, 22:09
            Jednak jako miłośniczka brylantów przyznaję że kapsułka jest wielce piękna, choć szkoda że w żółtym a nie w białym złocie lub platynie. Oczami wyobraźni widzę już do ompletu stosowne kolczyki i pierścionek.
    • ave.duce 3.04 - wnioskuję, 13.03.12, 19:50
      żeby wówczas odbyło się odznaczanie - ze względów oczywistych, bo tak!
      --
      • olga_w_ogrodzie Re: 3.04 - wnioskuję, 13.03.12, 21:59
        ave.duce napisała:

> żeby wówczas odbyło się odznaczanie - ze względów oczywistych, bo tak!

no ale nie lepiej teraz poprzypinać, co naproponowane, a z okazji Lubilejusza walnąć po całości z tako siło, że medale dzwonić będo z godzin 26 ?
        • almetyna_ilmatar Re: 3.04 - wnioskuję, 16.03.12, 01:37
          Pewnie że lepi, bo Jaś może nie doczekać.

--
          almetyna.blox.pl
          Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)
    • ploniekocica Wniosek na cito 30.03.12, 19:33
      W imieniu Pingwina i Ryżego Szczura oraz jak mniemam także Dyni, Zimy, Frania, Pana Czesia, Marcela Yomy, Kocórek Izy, Kotek Witka, Leniwej i Dupetka, Konstancji Czan-dry i Fszystkich niewymienionych z imienia kotów tego foruma wnioskuję o przyznanie Nikoli
      Wielkiego Medalu Ozdrowieńca, żeby Jej się Dobrze i Szybko Zdrowiało
      • damakier1 Re: Wniosek na cito 30.03.12, 19:45
        A Wronę i Szopka dopisać to nie łaska? Że są psy, to już myślisz, że się Nikolką nie przejmały?
        --

wwwtrembil.blox.pl/html
        • ploniekocica Re: Wniosek na cito 30.03.12, 19:54
          damakier1 napisała:

> A Wronę i Szopka dopisać to nie łaska? Że są psy, to już myślisz, że się Nikolk
          > ą nie przejmały?

A Majka, Kora, pani Be i milion innych psów? A ludzie? Króliki? Chomiki?Tchórzofretki? Fszyscy się przejmali, ale nie.
          Nie, Damo. to jest wniosek kotów tą razą. Mówię to ja jednaczecia - kocica!

--
          "Niejedna trąba chciałaby grać pierwsze skrzypce"
          • damakier1 Re: Wniosek na cito 30.03.12, 20:09
            To ja w te pędy w imieniu Majki, Kory, pani Be, Wrony i Szopka wniosek składam, żeby do Wielkiego Medala Ozdrowieńca ogromnego Brylanta dołożyć i niech Kociczka stolarz, stolarz, niech żyje, żyje nam!!!
            --

wwwtrembil.blox.pl/html
        • ave.duce Re: Wniosek na cito 30.03.12, 19:54
          A Pani B. czymała łapaki i ogonek! A Pan Ropuch pięć, nie - sześć! - kółek!
          --
    • damakier1 Re: Wnioski do Jednoosobowej w Trójcy Jedynej Kap 04.04.12, 17:20
      Wnioskuję o jak najprędsze odznaczenie dworzanina OnegoJurka Wielkim Złotym Czarnym Parasolem Ochronnym, ochraniajacym Fszystko ode złego, jak dla naprzykładu wrony na deszczu moknące.
      A nadmieniam, że jest to tylko jeden naprzykład rycerskości i dobroci Jego i naprawdę nie rozumiem, czemu jeszcze bez takiego medala chodzi.

damakier
      --

wwwtrembil.blox.pl/html
    • ave.duce Heloł! Kapituła się obudzi, proszsz!!! ORDER 06.05.12, 14:42
      dla Damy Kier, raz! :)

Uzasadnienie:

forum.gazeta.pl/forum/w,89075,135628578,135636792,Re_Jak_widze_przyglupa_co_w_TV_bez_zenady.html
      ORDER ma być ekstrahajfajstereoiwkolorze-szczerozłoty.

Dziękuję jak najuprzejmiej całej Kapitule.

ps. reprezentacyjny załącznik motywacyjny (przenośny), w końcu wniosek to prawie spowiedź.
      --
    • damakier1 Re: Wnioski do Jednoosobowej w Trójcy Jedynej Kap 16.05.12, 21:56
      W te pędy zgłaszam wniosek nadzwyczajnej ważności i pilnosci o przyznanie Scoutkowi - z racji, że blog jego filmowy swój pierwszy rok własnie kończy, Szczerozłotego Medala z OSKAREM .
      Uzsadniać chyba nie ma potrzeby.
      --

wwwtrembil.blox.pl/html
    • gat45 Wnoszę 17.05.12, 16:13
      - jako pendant orderu dla naszej Wielkiej Wyszukiwarki FzD Trusii - o odznaczenie Olgi-w-ogrodzie Palmą Męczeństwa Pierwszej Klasy Dźwiękowej za godne znoszenie płynących wciąż zza jej ściany skarg osobniczki Julki, poszkodowanej przez sowy.

Jako motyw Palmy sugeruję poddane torturom ucho lub umęczoną pięciolinię
      • olga_w_ogrodzie Re: Wnoszę 17.05.12, 16:31
        gat45 napisała:

> - jako pendant orderu dla naszej Wielkiej Wyszukiwarki FzD Trusii - o od
        > znaczenie Olgi-w-ogrodzie Palmą Męczeństwa Pierwszej Klasy Dźwiękowej za godne
        > znoszenie płynących wciąż zza jej ściany skarg osobniczki Julki, poszkodowanej
        > przez sowy.
        >
        > Jako motyw Palmy sugeruję poddane torturom ucho lub umęczoną pięciolinię

nożem tchem kompletnie zaparta.
        ale tez męczarnia ma i cichospokój, dobry Boże - tak długo, nimżem tu wybuchła bólem ...- to ja uważam, żem se na medala zasłuzyła.
        ale ta Truisiaaa, że nawiążę...
        czyż to nie dowód, iz my w posiadani
        u najlepszych kadr ?
        wywąchała o co idzie bez nut i po raczej mglistych opisach ?!
        pani Jula się powinna Trusii pokłonić.
        teraz wrota sławy dla pani Juli otwarte.
    • ave.duce Przyleciałam i składam wniosek urgentowy: 31.07.12, 10:14
      wnioskuję niniejszym o przyznanie po wspaniałym srebrnym medalu (tu dyg w stronę Trusiaa) wszystkim kotkom i kotom z FzD, nie wyłączając naszego dzielnego Franka!

Ponieważ nie zdołano w trakcie spisu z natury poznać imion WSIech - dlatego wniosek jest bezimienny.
      --
      ... Ave duce ptaszku pisowski tak sobie plujesz? ...> Ruski99
      Forum ze Dworum/Freedom
      • ave.duce OTpowiadam TU: 01.08.12, 13:32
        ... Autor: ploniekocica 01.08.12, 12:23 ...

PS. a Czeci i Kocica to jak rozumiem psy????

Boszsz, czy czasem aby poniekąd azaliż bynajmniej pazerność aliści wylazła z worka z ogonem do góry?
        --
          • ave.duce Re: OTpowiadam TU: 01.08.12, 13:55
            Całkiem jakbym słyszała Zimkę.

wwwtrembil.blox.pl/2012/08/Nie-masz-nie-masz-sprawiedliwosci-na-swiecie.html
            --
    • inna57 Re: Wnioski do Jednoosobowej w Trójcy Jedynej Kap 11.10.12, 19:25
      Na usilną prośbę pewnego ośmiolatka składam wniosek o przyznanie dworzance Damie Kier "Złotego Orderu Gruszki Paryżanki ze Wstążką". Wniosek swój motywuję tym że dworzanka Dama Kier swoimi pięknymi opowieściami zapewnia dobry humor nie tylko nam dworzanom ale i naszym bliskim.
      • damakier1 Re: Wnioski do Jednoosobowej w Trójcy Jedynej Kap 11.10.12, 20:42
        Ależ te dzisiejsze ośmiolatki znają się na rzeczy! Przekaż Wnuczkowi me podziękowania i serdeczne pozdrowienia.

Order Gruszki Paryżanki będzie bardzo na czasie, bo właśnie teraz gruszki te dojrzewają, są dorodne i przepyszne.

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/va/ph/itjd/pknGOYl0F6MYc8c2VB.jpg
        --

wwwtrembil.blox.pl/html
    • ave.duce Kapituła! Achtung!!! :) 28.10.12, 12:04
      Wnioskuję niniejszym o Medal, nie, nie, poprawka: o ORDER z Trzema Mieczami klasy ho ho i jeszcze wyższej dla Szopka. Za grzeczność, wdzięk i bezpretensjonalność.

Dixit Ave.duce
      --
      ... I’m the leader, I’m the leader, I’m the leader of the gang I am ...