Dodaj do ulubionych

A ja bicia żadnego nie zoczyłam

14.05.12, 19:19
no widziałam w "Faktach" to pobicie niby.
nie uderzył tej osoby zachowującej się ohydniczo S. Niesiołowski.
złapał za kamerę, to fakt.
nie uderzył jej.

dużo młodsza prowokatorka molestuje 68. letniego mężczyznę perfidnie tak, że się wymiotować chce na widok jej bezczelnej facjaty.
"dziennikarka " ? - taka, która podstawia w tłum ludzi wyreżyserowanych aktorów i opowiada, że "dokument" zrobiła ?

kłamczucha, pomawiaczka, prowokatorka.
szkoda, że S. Niesiołowski nie dał rady jej zignorować.

Obserwuj wątek
      • olga_w_ogrodzie Re: A ja bicia żadnego nie zoczyłam 14.05.12, 22:30
        no i się nakręca, przynajmniej u mnie, ten mechanizm - huzia na pana Niesiołowskiego ze stron wszech za winy i za bezwiny, to admiratorką jego nie będąc własnie bronić się mi chce go.
        no ale widziałam ja panią Stankiewicz w akcji na Krakowskim - pan Pereira w swych akcjach prostych i prostackich mógł powodować wzruszenie ramion, ale pani Stankiewicz zachowanie wzbudzało moją irytację i wielką niechęć.
        Ewa Błaszczyk grała osobowościowo podobną postać w "Domu".
        • damakier1 Re: A ja bicia żadnego nie zoczyłam 14.05.12, 22:39
          Juz w innym wątku pisałam, że mnie denerwuje, że stefan Niesiołowski po tym incydencie nieszczęsnym po wszystkich programach teraz lata i dalej sie tam niepotrzebnie denerwuje i do ostrych wystąpień daje sprowokować. Ale u Lisa nawet dzielnie się trzymał.
          Jak się widzi, co wyprawiała i wyprawia cała ta Stankiewicz, to ta wielka obrona koleżanki dziennikarki bardziej wygląda na solidarność mafijną niż zawodową.
          --
          "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
          (aut.: ToJaJurek)

wwwtrembil.blox.pl/html
          • olga_w_ogrodzie Re: A ja bicia żadnego nie zoczyłam 14.05.12, 23:25
            no on lata, bo go i inni zapraszają niekoniecznie, by dać mu okazję do obrony siebie, ale może licząc na kolejne sensacyjki.
            mnie zaczyna go być żal.
            nie ma on komfortu E. Stankiewicz za którą PiS murem.
            za nim PO nie jest murem, bo jego reakcja się nie podoba i o tym ludzie z PO mówią - że pani prowokowała, ale on zachował się źle.
            a ja uważam, że źle, bo ukręcił bicz na siebie.
            tylko gdzie były głosy panów z PO, gdy E. Stankiewicz pomawiała premiera, obrażała prezydenta, podstawiała pana Bulskiego w swym "dokumencie" ?

Aktor mówił płacząc m.in. - Ten Pan, który ma krew na rękach, przytula mojego premiera, ale w życiu nie przytuliłby mojego prezydenta. W sobotę 10 kwietnia na miejscu katastrofy, gdzie był premier Donald Tusk przytulił go Władimir Putin, premier Rosji.

dno.

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka