Dodaj do ulubionych

O co chodzi z tym Kukizem?

01.05.15, 22:32
... Kandyduję na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, aby móc głośno powiedzieć Polakom, że ZMIANA JEST MOŻLIWA! ...

www.youtube.com/watch?v=JM_Ukwn8p3Q
... ''Słowa, słowa, słowa" ...
--
... Ave duce ptaszku pisowski tak sobie plujesz? ...> Ruski99
Forum ze Dworum/Freedom
Obserwuj wątek
    • damakier1 Re: O co chodzi z tym Kukizem? 01.05.15, 23:01
      No przecież masz napisane: [ chodzi o to ] aby móc głośno powiedzieć Polakom, że ZMIANA JEST MOŻLIWA!.

I powiem Ci, że z tym Kukizem to nie przelewki, bo idzie, jak burza i jego 3. miejsce w wyborach parlamentarnych jest bardzo prawdopodobne. A jak jeszcze Korwin-Mikke weźmie miejsce 4., co w obliczu degrengolady SLD pewnie się stanie, to razem spokojnie dadzą Jarosławowi Kaczyńskiemu upragnioną, a dotąd nieosiągalną większość.
      Jednym słowem - uwaga! Czwarta RP u bram!

--
      "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
      (aut.: ToJaJurek)

Wrona i inne zwierzaki
      • magdolot Re: O co chodzi z tym Kukizem? 02.05.15, 00:38
        Postanowiłam obserwować kampanię jeno oczami Piątka. To mi dobrze robi. Ło:

" Widziałem Kukiza w TVP Info. Miał bardzo dziwny wyraz twarzy i na wszystkie pytania odpowiadał: "Polska istnieje tylko teoretycznie". Nawet gdy był pytany o sytuację na Morzu Śródziemnym (chociaż może w tym przypadku miał rację: na Morzu Śródziemnym Polska istnieje tylko teoretycznie).

Cały tekst: wyborcza.pl/1,75968,17847120,Szal_Kukiza__Lysiaka__Korwina__wszystko_wina_zlego.html#ixzz3YverfzMs

Nie paczę w telewizor bo się boję jakiś kandydat zobaczyć. Bronka znam.

> Jednym słowem - uwaga! Czwarta RP u bram!

Oj, że tam anteportas? To czterech pacernych ze psem wykopiemy z pomroki i pogonimy. Chyba że się sama pogoni. No.
        • ave.duce Re: O co chodzi z tym Kukizem? 03.05.15, 07:54
          Słyszałam rozmowę z kandydatem Pawłem (nomen omen) Tanajno z "Demokracji Bezpośredniej" -
          ten z kolei na wszystko miał jedną odpowiedź: referendum. Powinien w tym względzie połączyć siły z dr Ogórek ;)
          --
          "W jedności siła naszej Ojczyzny, naszego Narodu. Zwyciężymy, tym razem do końca" >
          prezes premier Jarosław K. 7.10.2006

Forum ze Dworum/Freedom
      • ave.duce Re: O co chodzi z tym Kukizem? 03.05.15, 07:50
        Przecież to, co prezentuje Kukiz jako program - jest bez sensu. Poza JOWami, ale te w Polsce się nie sprawdzą, niestety.
        Warto byłoby natomiast wprowadzić system, który pozwoliłby wyborcom weryfikować posłów/senatorów, a nie czekać na tę możliwość 4 lata.
        --
        Forum ze Dworum/Freedom
    • trusiaa Re: O co chodzi z tym Kukizem? 02.05.15, 08:01
      Skoro analizujemy kandydatów powierzchowność, to Kukiz z taką fizis i po takich przejściach ciężkich, których nie sposób żywotem człowieka poczciwego nazwać, zaufania mego nie wzbudza. Nie wierzę także, że wymarzony urząd w cudowny sposób przemieni go w abstynenta, przeciwnie - wodzić go będą na pokuszenie sytuacje liczne, a jakie mogą być skutki prezydenckiego picia (ćpania jeszcze chyba nie przerabialiśmy) to już wiem.

A wewogle to mi podpadł, gdy zaczął się głośno podlizywać KK (i moją miłość do Ksiądz proboszcz już się zbliża - diabli wzięli).
      • behemot17-13 Re: O co chodzi z tym Kukizem? 02.05.15, 20:38
        Skoro analizujemy kandydatów powierzchowność, to Kukiz z taką fizis i po takich przejściach ciężkich, których nie sposób żywotem człowieka poczciwego nazwać, zaufania mego nie wzbudza

Takich po przejściach i w trakcie, to u mnie na ulicy jest bez liku. Na ten czas mało zaangażowani, tacy bez ambicji i horyzontów. Tyle że, kto wie, może kiedyś swoje aspiracje i fizis zaprezentują szerzej.
        --
        "po co iść tropem tego, co się już skończyło ?" <*> ci co weszli na szczyt, widzieli świat z góry. niestety, niektórzy zamiast zejść powoli, stoczyli się na łeb i szyję.<*> "Przód tej wypowiedzi leci do tyłu czyli bokiem w dół czy jakoś tak."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka