Dodaj do ulubionych

Światowiec odpowiedni dla ciemnego ludu -

17.05.15, 16:17
dla niego mistyczka Myrna Nazzour, dla cl -
John Bashobora.

A na dokładkę Legierski i "lewica" głosująca na dobrego doktora Dudę.

"Są rzeczy na niebie i na ziemi, o których się filozofom nie śniło"
--
... Ave duce ptaszku pisowski tak sobie plujesz? ...> Ruski99
Forum ze Dworum/Freedom
Obserwuj wątek
      • ave.duce Bez insynuacji, ok? 19.05.15, 20:54
        instant.crush napisał:

> Idealny dla oświeconych, gardzących ciemnym ludem:)

Na tym forum obowiązują pewne zasady.

> Nie chcem, ale muszem

Zgadłeś.

> po raz n-ty wesprzeć jedynie słuszną opcję:)

Nie "jedynie słuszną", a jedyną możliwą, niestety.
        --
        Forum ze Dworum/Freedom
        • rozbawiony77 Re: Bez insynuacji, ok? 19.05.15, 21:44
          A poza sarenkami i łaniami, do bezpańskich piesków , kotków i starych chorych chabet też z miłosierdzia strzela, jak to każdy porządny polski myśliwy?:)))))
          Oj, to go chyba tu nie lubicie, miłośnicy zwierzątek?:)))))))))))
          • ave.duce Re: Bez insynuacji, ok? 19.05.15, 21:49
            Zgadłeś - nie lubię.
            Ale DDD nie trawię.

ps. jeżeli dopisujesz się do mojego postu, zwracaj się do mnie w liczbie pojedynczej, ok?
            --
            Forum ze Dworum/Freedom
              • ave.duce Odpowiadam tylko za siebie 19.05.15, 22:12
                rozbawiony77 napisał:

> ja jestem bezstronny

Niby na czym ta "bezstronność" polega?
                --
                "W jedności siła naszej Ojczyzny, naszego Narodu. Zwyciężymy, tym razem do końca" >
                prezes premier Jarosław K. 7.10.2006

Forum ze Dworum/Freedom
              • mania.sza Re: Bez insynuacji, ok? 19.05.15, 22:23
                rozbawiony77 napisał:

> no ale ja jestem bezstronny, to mi łatwo

Masz R...., fajná wymówkę - jestem bezstronny, więc walę na prawo i na lewo, taki jestem sprawiedliwy, niezależny i mogę podsrać każdemu.I co mi zrobicie? haha! Prawda?
                Fajna strategia - kiedy za nic nie chce się wziąć odpowiedzialności. Nie chce się, albo raczej nie umie i nie potrafi.
                Jednakże jestem przekonana, że bardziej wartościowe jest budowanie (nawet popełniając błędy), niż rozwalanie wszystkiego co jest w twoim zasięgu, z hasłem na ustach, że się jest "bezstronnym".

• ave.duce Re: Bez insynuacji, ok? 19.05.15, 22:32
                  mania.sza napisała:

> rozbawiony77 napisał:
                  >
                  > > no ale ja jestem bezstronny, to mi łatwo
                  >
                  > Masz R...., fajná wymówkę - jestem bezstronny, więc walę na prawo i na lewo, ta
                  > ki jestem sprawiedliwy, niezależny i mogę podsrać każdemu.I co mi zrobicie? hah
                  > a! Prawda?
                  > Fajna strategia - kiedy za nic nie chce się wziąć odpowiedzialności. Nie chce s
                  > ię, albo raczej nie umie i nie potrafi.
                  > Jednakże jestem przekonana, że bardziej wartościowe jest budowanie (nawet popeł
                  > niając błędy), niż rozwalanie wszystkiego co jest w twoim zasięgu, z hasłem na
                  > ustach, że się jest "bezstronnym".

W rzeczy samej.
                  --
                  @ nie chce mi się @ <<< Michaił Bułhakow >>>
                  „Prawdziwa dama pije tylko czysty spirytus i nigdy w małej ilości”
                  > Forum ze Dworum/Freedom
              • scoutek Re: Bez insynuacji, ok? 20.05.15, 17:45

rozbawiony77 napisał:

> no ale ja jestem bezstronny,

wydaje ci się

--
                z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
                moviemovie.blox.pl
        • instant.crush Re: Bez insynuacji, ok? 20.05.15, 18:32
          ave.duce napisała:

> instant.crush napisał:
          >
          > > Idealny dla oświeconych, gardzących ciemnym ludem:)
          >
          > Na tym forum obowiązują pewne zasady.
          >
          > > Nie chcem, ale muszem
          >
          > Zgadłeś.
          >
          > > po raz n-ty wesprzeć jedynie słuszną opcję:)
          >
          > Nie "jedynie słuszną", a jedyną możliwą, niestety.

I o to Platformie chodzi. Żeby ludzie w czasie wyborów tańczyli, jak im zagrają. Tylko to się liczy, żeby koniec końców dostać głos. W czasie kadencji można sobie narzekać, ile wlezie, ale najważniejsze, żeby w wyborach wężykiem, wężykiem... I na tym jadą już tyle lat. A ludzie, którzy nie są z władzy zadowoleni, a i tak na nią głosują, wysyłają jedynie sygnał poparcia i akceptacji, a co najsmutniejsze, odbierają sobie jedyną możliwość wyrażenia dezaprobaty.
          Nie masz w takim wypadku żadnej realnej możliwości wyrażenia dezaprobaty.

--
          Let the music in tonight
          Just turn on the music
          Let the music of your life
          Give life back to music
        • olga_w_ogrodzie Re: Bez insynuacji, ok? 24.05.15, 17:45
          Andrzej Saramonowicz:

"Rodzinny obiad (obserwacje z g. 16:00) wygląda tak:

Zła Ciotka: 51,6 %
          Dobry Wujek: 48,4 %

Podobno Dobry Wujek ma ciągle szansę wyprzedzić Złą Ciotkę, o ile wpadnie na obiad dużo gości. Więcej niż 54 procent zaproszonych. Więc namawiajcie tych, którzy się jeszcze nie zdecydowali."

komentarz z TT:

"Proszę państwa budyń wkracza właśnie w fazę pull up! terrain ahead!"

• instant.crush Re: A to światowiec dla oświeconych:)) 20.05.15, 18:08
          99venus napisał:

> rzeczywiscie różni się od wyznawców szamanizmu.i nie klęka,nawet przed kardynał
          > em.

Umiłuj więc Bronka i PO na czas wyborów, a potem przez kolejne cztery/pięć lat narzekaj, jacy to oni są beznadziejni, kościelni i w ogóle. Jak widać, na czas wyborów pewnych rzeczy można się wyuczyć tak, że wchodzą w nawyk i stają się normą:)

--
          Let the music in tonight
          Just turn on the music
          Give life back to music
    • ave.duce Szydło 20.05.15, 14:36
      nawija:

- ... Polacy najbardziej oczekują nadziei ...
      - no cóż, wiadomo, czyją matką jest nadzieja.

- ... Zwyciężymy bo po naszej stronie jest wiara, nadzieja, uczciwość ...
      - wiara w mistyczkę
      - nadzieja: jak wyżej
      - uczciwość jak w SKOKach
      --
      "W jedności siła naszej Ojczyzny, naszego Narodu. Zwyciężymy, tym razem do końca" >

Forum ze Dworum/Freedom
        • ave.duce Re: Szydło 20.05.15, 15:25
          Jak znam Trusięę (?!) - odpowie, że nie ważne w czym, byle była uczciwość.
          --
          Forum ze Dworum/Freedom
          • ave.duce Re: Szydło 20.05.15, 15:28
            Dżizzsss - od czytania FK tak mi się robi, że ... zresztą - NIEWAŻNE ...
            --

Forum ze Dworum/Freedom
          • trusiaa Re: Szydło 20.05.15, 15:36
            Z ust mię Pani wyjęła: uczciwość to raz i odwaga cywilna to dwa.
            Mam na myśli głoszenie swoich poglądów pod jednym nickiem, bez przymusu ubierania się w czapeczki różne, z nadzieją (matką?), że nikt nie pozna uśmieszków przyklejonych na końcu.
          • magdolot Re: Szydło 20.05.15, 16:15
            ave.duce napisała:

> Jak znam Trusięę (?!) - odpowie, że nie ważne w czym, byle była uczciwość.

A ja obstawiałam odpowiedź, że nieważne czy w słuchach czy w skokach się ją ma, byle nie pod omykiem głęboko...
          • magdolot Re: Szydło 20.05.15, 18:53
            ave.duce napisała:

> Jak znam Trusięę (?!) - odpowie, że nie ważne w czym, byle była uczciwość.

A ja obstawiałam odpowiedź, że nieważne czy w słuchach czy w skokach się ją ma, byle nie głęboko pod omykiem...
          • ploniekocica Re: Światowiec odpowiedni dla ciemnego ludu - 24.05.15, 22:39
            Ale dlaczego cytujesz tutaj jakaś nikomu nieznaną bliżej panią, która cytuje Biblie bez podania źródła. ja np, nie mam pojecia, kto to jest Dorota Gawryluk i dlaczego ona ma podsumowywać cokolwiek.
            --
            "W przyrodzie tak już jest, że jak coś jest małe, cherlawe i niezbyt mądre, to musi być jadowite" R.Kipling
                • instant.crush Re: Światowiec odpowiedni dla ciemnego ludu - 25.05.15, 12:29
                  Najwyraźniej błędnie założyłem, że osoba od lat prowadząca główne serwisy informacyjne w największych stacjach, jest dosyć powszechnie znana. Szczególnie wśród ludzi, którzy się polską polityką i sprawami bieżącymi interesują. Dlatego odebrałem to jako deprecjonowanie jej osoby. Jeżeli stwierdzenie o nieznanej nikomu bliżej pani nie było złośliwością, a wynikało rzeczywiście z nieznajomości tej osoby, to serdecznie przepraszam.

--
                  Let the music in tonight
                  Just turn on the music
                  Give life back to music
      • p.a.d.a.l.c.o.w.a ras = raz ? 25.05.15, 12:17

Szp. Gawryluk - jak można zniżać się do poziomu ortografii ( raS ) uprawianej przez umiarkowanie cenionego przez Szpanią prezydenta ? Błędy w pisowni zdarzają się jakimś prezydentom - aż nie wierzę, że także Szpani .
        -a może nie chodziło tej Pani red. o "razy" ? Może to jakiś przytyk do rasy...
        Fi donc !
        • ave.duce Re: ras = raz ? 25.05.15, 20:45
          Oj tam - ras, dwa - paluszek się omsknął.
          --
      • magdolot Re: Światowiec odpowiedni dla ciemnego ludu - 25.05.15, 11:18
        Moja przyjaciółka pochodzi z wykształciuchów na rubieży i fczoraj rano nadawała mi, że jej 93-letnia babusia o śficie kazała się wsadzić wujowi w auto mimo lokomocyjnej choroby i pojechała głosować, a rodzice jusz na rowery fsiadają.
        A Szaciek też ze swojego pokolenia wyrodził się i obecnie zakłada na Antarktydzie hodowlę pingwinów ze przyjacielem sfym, niewdzięcznym uczniem Pierwszej Damy, co dubletowo wyrodził się, bo on z rodziny rydzykoiduf pochodzi i na dodatek zamierza zostać lekarzem bes sumienia.
        Ten dziecko na maturze został leciutko zbesztany bo do Wyspiańskiego &CO niebacznie użył neutralnego określenia "inteligencja" i poprawiono go na "cyganerię", ale i tak dostał maksa. Jak Wyspiański był cyganeria, to Skrzynecki był żul? Ot, Krakówek...
        Zara tu dziecka ze pokolenia wyrodzone knuć przyjdą, a nam już piec wysiadł za karę żeśmy som fstrentne wykształciuchy.
        • basia.basia Re: Światowiec odpowiedni dla ciemnego ludu - 25.05.15, 20:24
          magdolot napisała:

> Moja przyjaciółka pochodzi z wykształciuchów na rubieży i fczoraj rano nadawała
          > mi, że jej 93-letnia babusia o śficie kazała się wsadzić wujowi w auto mimo lo
          > komocyjnej choroby i pojechała głosować, a rodzice jusz na rowery fsiadają.
          > A Szaciek też ze swojego pokolenia wyrodził się i obecnie zakłada na Antarktydz
          > ie hodowlę pingwinów ze przyjacielem sfym, niewdzięcznym uczniem Pierwszej Damy
          > , co dubletowo wyrodził się, bo on z rodziny rydzykoiduf pochodzi i na dodatek
          > zamierza zostać lekarzem bes sumienia.
          > Ten dziecko na maturze został leciutko zbesztany bo do Wyspiańskiego &CO niebac
          > znie użył neutralnego określenia "inteligencja" i poprawiono go na "cyganerię",
          > ale i tak dostał maksa. Jak Wyspiański był cyganeria, to Skrzynecki był żul? O
          > t, Krakówek...
          > Zara tu dziecka ze pokolenia wyrodzone knuć przyjdą, a nam już piec wysiadł za
          > karę żeśmy som fstrentne wykształciuchy.

Olaboga!!!
          • magdolot Re: Światowiec odpowiedni dla ciemnego ludu - 26.05.15, 02:21
            Olaboga, to się zaczęła jak te dziecka przyszły, bo se odgrzewaną Eurowizję puściły napawać się szmirą i jakżem ja ostrożnie zauważyła, że poziom szmiry im w tym roku usiadł, bo niektóre piosenki mają coś na kształt melodii, a i Conchita w tym roku dopieszczona modern kobita... to przyszły lekarz bez sumienia, zwany Lamą, odął ust korale i ośfiatczył z wyrzutem: "Nie o taką Eurowizję walczyłem!"
            Bachory są bezlitosne. I chwała im za to.
            A piec naprawiony i...znowu mamy ciepłą wodę w kranie.
            • basia.basia Re: Światowiec odpowiedni dla ciemnego ludu - 26.05.15, 14:47
              magdolot napisała:

> Olaboga, to się zaczęła jak te dziecka przyszły, bo se odgrzewaną Eurowizję puś
              > ciły napawać się szmirą i jakżem ja ostrożnie zauważyła, że poziom szmiry im w
              > tym roku usiadł, bo niektóre piosenki mają coś na kształt melodii, a i Conchita
              > w tym roku dopieszczona modern kobita... to przyszły lekarz bez sumienia, zwan
              > y Lamą, odął ust korale i ośfiatczył z wyrzutem: "Nie o taką Eurowizję walczyłe
              > m!"
              > Bachory są bezlitosne. I chwała im za to.
              > A piec naprawiony i...znowu mamy ciepłą wodę w kranie.

:)))))))))))))

Coś mi przypomniałaś, co koresponduje z gustami młodzieży w ogóle .
              Kiedyś przypadkiem trafiłam w youtube na Ewę Demarczyk, więc puściłam sobie
              "Karuzelę z madonnami" i zerknęłam z ciekawości kto tego słucha. Jakiś młody człowiek
              napisał taki komentarz: " O, kurwa! Ale ona daje czadu!"

Kiedyś odwiedziłam córkę i poszłyśmy na koncert Dianne Reeves (namówiła też kilka przyjaciółek). Tym razem to Dianne dała czadu tak, cała sala wyła z zachwytu i moje dziewczyny też:)

Tu mała próbka >>>
              www.youtube.com/watch?v=5-yYfhsa8KM
    • ave.duce DDD obiecał: 25.05.15, 12:04
      Obniżenie wieku emerytalnego do 60 lat dla kobiet i 65 dla mężczyzn - cofnięcie ustawy podwyższającej go do 67 roku życia

500 zł miesięcznie na każde dziecko, poczynając od drugiego (dla rodzin o najniższych dochodach)

Lekarz i dentysta w każdej szkole

Bezpłatne przedszkola

Stworzenie państwowego programu budowy mieszkań dla rodzin

Pomoc dla osób mających kredyty we frankach szwajcarskich - przewalutowanie ich po kursie z momentu brania kredytu

Podwyższenie kwoty wolnej od podatku do 8 tys. zł. Dziś wynosi ona 3091 zł

Nowe podatki nałożone na banki i hipermarkety

Utrzymanie działalności wszystkich kopalń i zwiększenie wydobycia węgla

Obniżenie podatku CIT z 19 do 15 proc. dla najmniejszych przedsiębiorstw, które stworzą co najmniej trzy miejsca pracy

Odbudowa polskiego przemysłu, szczególnie stoczniowego.

Wycofanie się z paktu klimatycznego, który wprowadza obowiązek redukcji zanieczyszczeń z przemysłu

Zniesienie podatku VAT na zakup ubranek dla dzieci

Stworzenie obrony terytorialnej w kraju z organizacji paramilitarnych

NFZ do likwidacji

www.gazetakrakowska.pl/artykul/3875437,wyniki-wyborow-prezydenckich-2015-oto-obietnice-andrzeja-dudy,id,t.html?cookie=1
      ... Do tej pory mieliśmy do czynienia z niespełnionymi obietnicami - powiedział Andrzej Duda ...
      --

Forum ze Dworum/Freedom
        • ave.duce Re: DDD obiecał: 25.05.15, 12:46
          Może cud pierwszy, taki malutki -

zwolnienie etatu na UJ?
          --
          • magdolot Re: DDD obiecał: 25.05.15, 13:44
            ave.duce napisała:

> Może cud pierwszy, taki malutki -
            >
            > zwolnienie etatu na UJ?

Żaden cud to nie bańdzie. Prezydencka "emerytura" ma spoko wartość dwóch profesorskich etatów na UJ. Sądzisz że były Ojciec Narodu mógłby zniżyć się do stanowiska prostego asystenta, który musi zmaścić habilitację i kupę publikacji? Do końca życia On będzie miał fszak biuro we którym se może prawniczych chłystków z UJ zatrudniać z pocałowaniem ręki, a jak na dzieło to i bez zgody jakiegoś cholernego rektora.
            Prorokuję, że jako człek słowny asz do bólu zęb zwolni On nawet dwa etaty biednej młodzieży na śmieciufkach - ten na WSPiA takoż - bo fszak blokował dwa. Wątpię ino czy to młodzieży per saldo się opłaci, ale ja fstrętny niedowiarek jestem, no.
          • basia.basia Re: DDD obiecał: 27.05.15, 00:15
            ave.duce napisała:

> Może cud pierwszy, taki malutki -
            >
            > zwolnienie etatu na UJ?

Chyba nie będzie miał wyjścia, bo czego go spotkanie z rektorem.
            Widziałam konferencję prasową rektora, który wykręcał się od odpowiedzi usilnie
            powtarzając, że UJ nie będzie się wdawał w politykę ale na koniec powiedział o czekającym go spotkaniu z Dudą. A na pytanie dziennikarzy kiedy to będzie odpowiedział, że jeszcze się nie skontaktowali:)
        • ave.duce Re: DDD obiecał: 25.05.15, 13:02
          Nie może tak pozostać, gdyż prezydent-elekt DDD sam powiedział, że jego słowo jest święte!
          --
          • mania.sza Re: DDD obiecał: 25.05.15, 13:05
            ave.duce napisała:

> Nie może tak pozostać, gdyż prezydent-elekt DDD sam powiedział, że jego słowo j
            > est święte!

Pod warunkiem, że Kaczyśńki na stałe pozostanie w scianiach Jasnej Góry i będzie się żarliwie modlił za tę świetość.
            Inaczej się nie liczy :P
            • ave.duce Re: DDD obiecał: 25.05.15, 13:53
              To nie jest konieczne, bowiem pan prezes oświadczył, że DDD "uczciwy człowiek", więc wszystko się zgadza.
              --

Forum ze Dworum/Freedom
              • mania.sza Re: DDD obiecał: 25.05.15, 15:47
                ave.duce napisała:

> To nie jest konieczne, bowiem pan prezes oświadczył, że DDD "uczciwy człowiek",
                > więc wszystko się zgadza.

Noooo, skoro sam geniusz polityczny tak rzekł, to tak na pewno jest.
      • eva.68 Re: DDD obiecał: 25.05.15, 13:48
        Za niezrealizowanie obietnic pana prezydenta, bo ich nie zrealizuje, odpowiedzialną będzie PO. Chyba, że... (boję się napisać, co pomyślałam). I ludzie to kupią.
        • ave.duce Re: DDD obiecał: 25.05.15, 14:04
          W sumie lepiej niech DDD i Pi$ niemożność wywiązania się z obietnic zwalą na rządy PO ;)
          --

Forum ze Dworum/Freedom

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka