Dodaj do ulubionych

Ciemność nadchodzi:/

04.11.15, 00:41
Podzielam obawy Andy Rottenberg:
www.dw.com/pl/sz-polscy-tw%C3%B3rcy-kultury-s%C4%85-w-szoku/a-18823827
Gdy "głupie" Niemce wzięli i zatrudnili Chińczyka, żeby im naród wynarodawiał i sztukę z seksem kojarzył:
www.dw.com/pl/ai-weiwei-obj%C4%85%C5%82-profesur%C4%99-w-berlinie-ze-sztuk%C4%85-jest-jak-z-seksem/a-18821899
--
Kaczka, jak to Kaczka
Lubię lody
pozdr
dupetek
Obserwuj wątek
      • ave.duce Re: Ciemność nadchodzi:/ 04.11.15, 22:38
        Wątek w sam raz dla TW ;)

Podejrzana autorka (ojciec Polak pochodzenia żydowskiego, matka Rosjanka).
        "Sueddeutsche Zeitung"
        Tęcza.
        Golgota Picnic.

Całość - antypolonizmem pachnie...

ps. słuchałam dzisiaj kawałka Glińskiego (tablet) - akurat bredził o NATO - wg niego Pakt nie zapewnia Polsce bezwarunkowo bezpieczeństwa. Musimy się zbroić, zbroić i jeszcze raz zbroić i rozbudowywać armię. Brakowało mi tylko rydzowego "nie oddamy nawet guzika".
        --
        @ nie chce mi się @ <<< Michaił Bułhakow >>>
        „Prawdziwa dama pije tylko czysty spirytus i nigdy w małej ilości”
        > Forum ze Dworum/Freedom
        • ketepud Re: Ciemność nadchodzi:/ 05.11.15, 10:13
          Nie zakładałem tego wątku ze względu na TeWu, ale dlatego, że rzeczywiście tak myślę. TeWu zawsze lubiłem i do dziś mam dużo sympatii, dlatego też staram się unikać bezpośrednich konfrontacji.

ave.duce naapisała:
          >Wątek w sam raz dla TW ;)<

--
          Kaczka, jak to Kaczka
          Lubię lody
          pozdr
          dupetek
          • tw_wielgus Re: Ciemność nadchodzi:/ 05.11.15, 11:37
            Tak też i odczytałem Twoje intencje Dupetku,
            Nie ma między nami sporu i nie widzę powodów żebyśmy mieli się znielubić.
            Peace i pozdrówka.
            --
            Stosowanie środków antykoncepcyjnych to zabójstwo dziecka, które mogło zostać poczęte.
            • ketepud Re: Ciemność nadchodzi:/ 05.11.15, 12:47
              Szkoda, że nasza dawna "banda" tak się rozpadła szanowny Wielgusie:/ Dość długo mnie nie było na forach i jak widzę co się porobiło, to serce się kraje:( Poglądy nie powinny aż tak dzielić, żeby rozwalać stare przyjaźnie. Poglądy i sympatie polityczne nie mogą i nie muszą, aż tak dzielić sympatycznych ludzi! Da się, bo w rilu podtrzymuję stare przyjaźnie z ludźmi, których poglądy oddaliły się od moich, a moje - co przyznaję - również ewoluują. Podobno tylko krowa....:)

Spróbujmy zaleczyć rany, które sobie zadaliście i wróćmy, jak dawniej, do sympatycznych pogaduch na FzD. Oczywiście konieczna jest obustronna wola, szacunek i czasem wyrozumiałość. A na FK omijać się, lub co możliwe, rozmawiać bez chamstwa - normalnie.
              Mam nadzieję, że jest to możliwe!

Dla mnie zawsze jesteś nasz, ze Dworum:)

Pozdrawiam i trzymaj się!

--
              Kaczka, jak to Kaczka
              Lubię lody
              pozdr
              dupetek
      • ketepud Re: Ciemność nadchodzi:/ 05.11.15, 10:20
        To dopiero preludium...:/
        A. Rottenberg słusznie obawia się bardziej od samego PiSu demonów, które Kaczka obudził w swoim elektoracie. Sfera kultury , to "skład porcelany".

99venus napisał:
        >obawiam się,że już nadeszła.chamska,wrzaskliwa i agresywna.<

--
        Kaczka, jak to Kaczka
        Lubię lody
        pozdr
        dupetek
        • aga-kosa Re: Ciemność nadchodzi:/ 05.11.15, 11:58
          Ja wiem! To hipnoza: Damy radę, damy radę, damy radę, damy radę.....
          Prezes ma zawsze rację, prezes ma zawsze rację, prezes ma zawsze rację.....
          Smoleńsk, to wina Tuska, Smoleńsk, to wina Tuska.....
          Damy po 500 zł na każde dziecko, damy po 500zł na każde dziecko...

Patrz mi w oczy! ;) aga
          • ketepud Re: Ciemność nadchodzi:/ 05.11.15, 12:56
            Hipnoza, również zbiorowa działa na innych zasadach.
            Tu mamy do czynienia z grą na niskich instynktach i wielokrotnie powtarzanych kłamstwach, które w odbiorze ciemnogrodu stają się prawdą. Socjotechnika.

--
            Kaczka, jak to Kaczka
            Lubię lody
            pozdr
            dupetek
    • ave.duce Ciemność nadchodzi:/ 13.11.15, 20:43
      ... Organizatorzy akcji mówią o potrzebie "zatrzymania kulturalnej rewolucji" i "odzyskania instytucji kultury narodowej" ...
      --
    • ave.duce Re: Ciemność nadchodzi:/ Gliński vs. Waszczykowski 15.11.15, 18:58
      "uczciwa i przejrzysta polityka historyczna (...) by Polacy mogli się poczuć dumni ze swojej historii"
      vs.
      "lobby, które się będzie nazywało polityką historyczną (...) będzie przedstawiać polską narrację, że byliśmy ofiarą w historii".
      --
      ... Ave duce ptaszku pisowski tak sobie plujesz? ...> Ruski99
      Forum ze Dworum/Freedom
    • rozbawiony78 Re: Ciemność nadchodzi:/ 16.11.15, 08:58
      Nie bójcie się ciemności, Eloje tutejsze.
      Słoneczko po nocy ciemnej was obroni, ogrzeje, czerwone gwiazdki kwiatuszków uradują...
      Będziecie mogli znowu zawiesić na wątłych szyjkach pacyfy i pobawić się w "prawdziwe życie". Może nawet w przyjmowanie sennych za dnia imigrantów i karmienie ich kaszką z owocami. A potem w rozkoszne wspólne tańce aż do zmroku. Kiedy znów trzeba wam będzie chować się przed rzeczywistością. Żeby was nic większego od kota nie zjadło.:)))
    • ave.duce Olga Tokarczuk 15.12.15, 18:50
      ... Senator PiS Waldemar Bonkowski - wypowiedź pisarki o ciemnych stronach polskiej historii stoi "w absolutnej sprzeczności z założeniami polskiej polityki historycznej" ...
      --
      Forum ze Dworum/Freedom
      • ave.duce cd. 15.12.15, 18:55
        https://pbs.twimg.com/media/CWSF25kUYAAB11h.jpg

ThnX to Mila
        --
    • ave.duce Rozbawiający niezabijajcien/i/as Waszczykowski 29.01.16, 18:07
      np. takie stwierdzenia: W roku 2016 wzmocnimy polską dyplomację historyczną. Będziemy skutecznie propagować dzieje naszego kraju (...) Będziemy skuteczniej informować zagraniczną opinię publiczną
      o najważniejszych polskich sprawach. Aktualnie mamy do czynienia z atakami na wizerunek Polski i rządu RP.
      Z dezinformowaniem czytelników zagranicznych oraz próbami wytwarzania w nich przekonania, iż w Polsce zagrożona jest demokracja. Dlatego, w trosce o dobre imię naszego kraju, będziemy prowadzili aktywną dyplomację medialną...

Zabrakło III stopnia. I kolejnej "dyplomacji" do kompletu.
      --
      Forum ze Dworum/Freedom
    • ave.duce Czy p.o. premiera ciocia BroSzydło zadowolona? 28.02.16, 17:47
      ... "po raz pierwszy w 25-letniej historii wolnych mediów publicznych w Polsce film został opatrzony ideologiczną interpretacją" ...

Dobór politruków (krytyk filmowy Krzysztof Kłopotowski, dziennikarz i historyk Piotr Gursztyn oraz prezes Reduty Dobrego Imienia - Polskiej Ligi Przeciw Zniesławieniom Maciej Świrski) - powalający ;)
      --
      "szczególnie znienawidzonego prezydenta, byłego dziś, nieżyjącego, ś.p. mojego brata"
      > Prezes Jarosław K.

Forum ze Dworum/Freedom
    • ave.duce Re: Ciemność nadchodzi:/ 23.03.16, 09:54
      ... Nikomu nie jest potrzebna taka sztuka, o której będzie głośno w całym kraju i cały kraj będzie myślał o Białymstoku, że to jest miasto ksenofobiczne, że tutaj - za przeproszeniem w cudzysłowie - bije się Murzynów i innych. To nie tak. Ciężkie pieniądze wydajemy na promocję, jeździmy na różne targi,
      na różne biznesowe rzeczy. To na wizerunek dobrze nie wpłynie. Także wielki apel, aby w jakiś sposób zablokować tę sztukę
      ...

Pan radny nie martwi się o to, że Białystok JEST "miastem ksenofobicznym", ale o to, że "promocja" się rypnie.
      --
      Precz z kaczyzmem i demokraturą!
      Forum ze Dworum/Freedom
    • ave.duce czyli ... Świątynia OpaCZności już bez przeszkód 09.05.16, 15:59
      dostanie garnuszek.

... Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie przestało być obiektem kościelnym. Placówkę przejęło we współprowadzenie Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. To oznacza m.in. pokrywanie części wydatków na utrzymanie obiektu, który ma zacząć przyjmować zwiedzających w 2018 r ...
      --
      "najgorsza część społeczeństwa /.../ element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny"
      > K. Jarosław

Forum ze Dworum/Freedom
    • ave.duce Tablet pozazdrościł teatrom - 09.05.16, 16:02
      ... Ministerstwo Kultury zorganizowało w weekend rekonstrukcję ślubu rotmistrza Pileckiego ...

Co tak nie po kolei?!
      Kiedy rekonstrukcja poczęć?
      --
      Forum ze Dworum/Freedom
    • ave.duce Olbiński 10.06.16, 14:53
      ... Narodowa kultura mnie poraża, tak jak i tani, prymitywny patriotyzm. ...

Warto przeczytać cały wywiad.

Thnx to Az43 za link na FK :)
      --
      "najgorsza część społeczeństwa /.../ element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny"
      > K. Jarosław

Forum ze Dworum/Freedom

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka