Dodaj do ulubionych

Najgłupsze z najgłupszych

01.11.17, 07:26
Na 11. listopada => coś dla genetycznych z panem prezydentem Du.ą A. na czele -

patriotaenergydrink.pl/sites/default/files/inline/images/polska_jpg_z_cieniem.jpg
"konstytucja dziś na to nie pozwala (więc) przygotowałem projekt zmiany konstytucji"

Proste jak budowa cepa, nespa?
Obserwuj wątek
  • ave.duce Najgłupsze z najgłupszych 04.11.17, 23:02
   ... zarzut znieważenia godła RP (...) W projekcie graficznym, który był wykorzystany do promocji trasy, wykorzystano i celowo zniekształcono wzór godła Rzeczpospolitej Polskiej. Do wzoru wprowadzono elementy i symbole kojarzone jako satanistyczne i antychrześcijańskie ...

   https://zasoby.ekologia.pl/artykulyNew/13506/xxl/godlo_400x300.jpghttps://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/wmrktkpTURBXy8xZWY2Y2U1MzVjYmE2YmM4M2Q1NzNlOTU1M2YwNjQ3MC5wbmeSlQLNAmwAwsOVAgDNAljCww
    • trusiaa Re: Ta zniewaga krwi wymaga? 26.02.18, 15:01
     Klaudia Jachira naraziła się PiS-owi kpinami z Jarosława Kaczyńskiego i została wezwana na przesłuchanie w charakterze podejrzanej o naruszenie art. 116 prawa autorskiego: „Kto bez uprawnienia rozpowszechnia cudzy utwór (...), podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2". Tym „cudzym utworem” jest... logo TVP.


   • trusiaa Re: Najgłupsze z najgłupszych 14.06.21, 08:50
    Obraz(a) boska i nic?
    Matka Boska Nokautowska - dar od Katolickiego Stowarzyszenia Sportowego RP dla Jasnej Góry; taka tam konkurencja dla głównej lokatorki, ale silna, zdrowa, bo sportowa. A kużden jeden wie, że boks to sport najzdrowszy, przepełniony miłością bliźniego, uduchowiony, patriotyczny i szlachetny.

    "Te rękawice mają strzec Maryję przed złymi ludźmi", a tera, kto się zacznie śmiać, ten dostanie w ryj.


    https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1f/dd/60c6137278296_o_medium.jpg
  • trusiaa Gdyby głupota mogła latać... 07.11.17, 18:49
   W Trójce marzenia snuł pełnomocnik rządu do spraw CPK Mikołaj Wild. Lotnisko swoje widział ooooogroooomne, a do tego wieeeelki węzeł kolejowy i autostradę, i siup siup - zrujnowanie jednego Stanisławowa, ale odbudowanie go gdzie indziej całkiem. To gdzie indziej jak magnes miałoby przyciągać inwestorów, chyba planowanym centrum wystawienniczym (cokolwiek by to nie oznaczało). Teraz przez dwa lata będą trwały konsultacje i szacowanie kosztów, bo wstępnie mówi się o 35 miliardach. Nie wolno żałować pieniędzy, powiedział ten pan, bo efekty będą znakomite. O. Pierwsza łopata zostanie wbita za cztery lata.


   Tym Misiem otwieramy oczy niedowiarkom. Przecież na tym piachu za 30 lat, przebiegnie, z pewnością, jasna, długa, prosta… Świetnie jeżdżę na rowerze, znakomicie muchy łapię, wiem, gdzie Wisła jest na mapie, i gdyby ta małpa aż spod nieba zeskoczyła z tego drzewa, do tej rzeki - tej największej i najszerszej, i najgłębszej, takiej wielkiej, że jej nigdy nie obejmie ludzki mózg?
   To jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji – który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu.

   Ojesu :(
   • ave.duce Re: Najgłupsze z najgłupszych 19.11.17, 07:57
    Prezentacja działania placówki handlowej z symbolicznymi cenami...
    Zakupy czyni symboliczny Morawiecki jr. Żółte firany gdzie? PRL-Pi$ niech żyje!

    ps. brakuje symbolicznego Broszydła i K. Jarosława. Biedronka górą!
  • trusiaa Re: Najgłupsze z najgłupszych 22.11.17, 16:56
   ksiądz Tomasz Duszkiewicz:

   Pan Bóg powiedział czyńcie sobie ziemię poddaną, człowiek ma z tego korzystać i leśnicy wykonują boży testament. Ekolodzy wystąpili przeciwko naturze. Ministrze Szyszko, pan wystąpił przeciwko złu, pan wystąpił przeciwko ideologii szatana. Pan trzyma moralność, pan broni wartości człowieka, dlatego pana tak atakują. Zwyciężymy.

   Na czeźwo nie strzymię, no! Lecę pędzę.
  • trusiaa Oczy dęba stają. Uszy? Dawno odpadły. 23.11.17, 07:22
   Panowie posłan... panie posłanki i panowie posłanki... i panowie posłowie proszę bardzo żebyście się określili komu służycie: Bogu czy mamonie? Polakom czy szatanowi?
   Przez osiem ostatnich lat Polcy i Polaki... Hańba, Boże coś Polskę. Księża powiedzieli, że jestem Matką Boską, wszystko się zgadza. A teraz cichutko proszę.


   • magdolot Re: Oczy dęba stają. Uszy? Dawno odpadły. 23.11.17, 13:19
    Matka Boska Gieemoska doszlusowała nam Merowingów do ogranych Sarrrmatuf. Czy to źle?! Merowingowie brzmią dobrze.
    Tylko gdzie szukać tej Ciemnej Góry od Matkoboski Gieemoski? Na Jasnej Górze, czy wiency w Montenegro?
    I czy grozi nam nowa Krucjata Passstuszkuf?

    Mimo wszystko większe wrażenie wywarł na mnie Cenckiewicz, któren przytomnie przydzwonił rossspędzonemu Gmyzu. I to za co? Za Grossa Apage. Cud?
  • trusiaa Radziwiłł nie stygnie 30.11.17, 14:35
   Człowiek Koń (który mówi) kojarzy się dość jednoznacznie. Propozycja nie do odrzucenia: - Pochwal się swoim stylem życia, a my ci powiemy czy coś ci grozi, bo chyba nie chcesz wyglądać tak: tu szkielet, brzmi jak zapowiedź przywrócenia kary głównej. Trochę nie ogarniam powiązań ministerialnych z dawną nomenklaturą, ale wyjaśnienie na pewno jest i to zaskakująco proste.

  • trusiaa Re: Najgłupsze z najgłupszych 03.12.17, 08:58
   Nie wytrzymałam...

   Stacjonujący w Polsce amerykańscy żołnierze jechali przez Lubiń (woj. wielkopolskie), gdy jeden z ciężkich pojazdów zjechał na pobocze i ugrzązł w ziemi. Gdy próbowała go wyciągnąć inna ciężarówka, doszło do blokady hamulców i pod drugim pojazdem zapadła się ziemia - opisuje lokalny serwis trzemeszno24.info.

   Na miejsce wezwano specjalny holownik. Akcja wyciągania pojazdu szła dobrze, do momentu, gdy... sam holownik przewrócił się i wpadł do rowu.

   Wreszcie do pomocy amerykańskim żołnierzom wezwano ciężki sprzęt z prywatnej firmy.
  • trusiaa Re: Najgłupsze z najgłupszych 07.02.18, 17:04
   "Medaliony" Zofii Nałkowskiej
   Poseł PiS Andrzej Melak uważa, że książka wymaga poprawy, ponieważ pada tam sformułowanie "polskie obozy śmierci". – Powinny się tym zająć ministerstwa edukacji oraz kultury.

   Książka, książka - na początek należy dokonać ekshumacji autorki, wstępnie przesłuchać ją, a czy tylko pouczyć czy ukarać - niech zdecyduje partia... naród - partia z narodem naród z partią. Jeśli autorka upierałaby się przy swojej wersji i odmówiła złożenia samokrytyki, powołać komisję śledczą.
   Jednocześnie wycofać nieprawomyślną wersję książki z bibliotek publicznych i domowych księgozbiorów (ukrywanie wadliwych egzemplarzy będzie karane na podstawie stosownej ustawy).
  • ave.duce Dyktatura ciemniaków*... 11.03.18, 18:32
   ... faktycznie wprowadzają klientów* w błąd ...

   Z komentarzy:

   romek_z_warszawy
   Coś dziwnego dzieje się z ludzkością. Rozumiem, że jak na sygnalizatorze ulicznym zamienimy położenie światła zielonego z czerwonym to daltoniści będą mieć kłopoty. Ale jak to możliwe, że ktoś nie przeczyta nagłowka kolumny i pomyli sprzedaż z kupnem? Chociaż jeśli PiS ma poparcie połowy społeczeństwa...
   • trusiaa Re: Dyktatura ciemniaków*... 12.03.18, 08:46
    I jeszcze (to o mnie): Do dziś nie wiedziałem, że zwyczajowo jest strona kupna i sprzedaży. Jak chciałem sprzedać walutę to zawsze brałem niższą cenę, a kupić - wyższą, zgodnie z elementarną logiką, że nikt nie będzie dokładał do interesu. by ssaassaa

    Po mojemu to konkurencja zakablowała do Łokiku, bo żaden klient by na to nie wpadł - stary wyjadacz na pewno nie, a drobny ciułacz tym bardziej nie, bo dziesięć razy się upewnił, zanim cokolwiek kupił/sprzedał.

  • ave.duce Horrendum... i to na Żoliborzu! 14.05.18, 20:17
   ... Radny żąda od burmistrza Żoliborza natychmiastowej interwencji w ośrodku Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Żoliborz". Zdaniem radnego problemem jest to, że dzieci uczęszczające tam na zajęcia teatralne "Żoliborskie Promyczki" uczą się grać na flecie "Odę do radości" - jak zaznacza Pękal - hymn Unii Europejskiej ...

   Pękal, pękal, może wreszcie pęknie.
  • trusiaa Cuda cuda ogłaszajo 15.05.18, 08:11
   Park of Poland w Mszczonowie

   Otwarcie Suntago Wodny Park w Mszczonowie

   Aquapark Suntago Park Wodny już okrzyknięto polskim Disneylandem czy Hyde Parkiem. Ma być największym zadaszonym parkiem wodnym w Europie.
   Park of Poland - 700 żywych palm.


   To jak w końcu to się ma nazywać i dlaczego tak głupio?
   Aż mnie skręca, kiedy czytam nazwy powstających w Polsce parków rozrywki z gatunku plaścik-fantastik.

  • trusiaa Re: Najgłupsze z najgłupszych 14.04.20, 22:59
   Ni PiS, ni wydra - coś na kształt świdra.


   Paragon fiskalny formatu A4! :D
   Dodatkowy smaczek:

   W myśl Ustawy o Podatku od towarów i usług, paragon może pełnić funkcję faktury uproszczonej. Jest to możliwe jedynie w sytuacji, gdy sprzedawca dysponuje nowoczesną kasą fiskalną, która umożliwia wydrukowanie na paragonie numeru NIP nabywcy. Taki paragon stanowi podstawę do odliczenia podatku VAT. Ograniczeniem takich dokumentów dla niektórych przedsiębiorców może być natomiast kwota maksymalna na paragonie, która nie może przekroczyć 450 zł brutto.

   TVPis idzie na całość.

   https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/poprosze-o-zwolnienie-mojego-syna-z-pieciu-minut-ostatniej-lekcji-mama-kartka-pisana-przez-dziecko.jpg
   • magdolot Re: Najgłupsze z najgłupszych 08.09.20, 15:47
    Królyk zazdrosny o sfoję przewagę, bo ma całe muzeum? Kąflikt interesuff widzę tu. I dlatego jako obiektywna żyrafa bes kąfliktu przyznaję Królykom ffffffszystkie muzea jakie tylko chcą, bo tak jess sprawiedliwie i kropka. O.

    Kaczuch Jarosław niniejszą wypowiedzią wlaz w buty Kosidowskiego Zenona, który w mej głowinie króluje niepodzielnie na ten temat od czasów schyłkowego socjalizmu. A było tak, żem rosła na "Bogach, grobach i uczonych", a potem żem do lyceum poszła i tam mię zmuszono przeczytać Kosidowskiego Zenia "Gdy słońce było bogiem", a to była żałosna podróba Cerama, w dodatku tronconca propagandom, bo Zenio się strasznie rospisał o szpiegostwie niejakiego Rawlinsona. I gdzieś we tym zeniowym pierdoleniu przez kalkę i to chyba nawet we fragmencie dotyczącym zuego szpiega Rawlinsona odbył się taki passus: "kazał zarżnąć całego wołu". Na ucztę jakąś. I to fszystko unurzane w emocjonalnym sosie rodem z kolejki sprzed sklepu mięsnego, że takie obrzydliwie rozrzutne panisko! A wredny gówniarz we mnie został na wieki ze pytaniem, czy da się zarżnąć pół?!
    Z tego fszystkiego odrobiłam zadanie domowe. Ceram/Marek wydał "Bogów" w 1949, a Zenio przepisał tę archeologicznę śfieżynkę na użytek bratnich naroduff socjalistycznych [tylko one Zenia tłumaczyły] w 1956.
    • magdolot Re: Najgłupsze z najgłupszych 08.09.20, 21:33
     P.S. Zadania domowego ciąg dalszy:
     Ceram/Marek pracował w propagandzie III Rzeszy. W 1949 już nie musiał. Kosidowski fciąż musiał?
     Tu robi się miejsce na flozoficznę powiastkę. Nie wykorzystam jego.

     Nijak nie rozumię dlaczego podkreślone na czerwono Dla Ciebie usiłuje mnie wepchać na wiadomość "Zabójstwo piątki dzieci w Solingen". Dlaczego takie zabójstwo jest Dla Mnie?! Jusz nie poznaję Foruma spod reklam i całego tego badziewia... :-(
     • tojajurek Re: Najgłupsze z najgłupszych 08.09.20, 23:01
      W sprawie reklam - w tym wypadku telewizyjnych - nie pozwala mi zasnąć problem matematyczno-metafizyczny wynikający ze spotu wielekroć pokazywanego. Otóż pojawia się w nim mąż wysłany do apteki po pigułki na wątrobę (tak się mówi w świecie telewizyjnym). Jednakowoż ówże mąż przyniósł inne pigułki niż zamówione, ale lepsze - jak się okazuje i tańsze. I tu następuje clou występu. Mąż chwali się, że zapłacił tylko około (!) 13 złotych i jeszcze dostał 10 złotych reszty. I tu zachodzi pytanie z rzędu kwadratury koła: Jakim banknotem tenże Mąż zapłacił w aptece 13 złotych (około) by dostać resztę w postaci demonstracyjnie pokazywanego banknotu dziesięciozłotowego?
      Moje władze umysłowe tego nie ogarniają.
      Poza tym czuję się dobrze, cokolwiek to znaczy.
      • magdolot Re: Najgłupsze z najgłupszych 09.09.20, 11:46
       I gud. I czuj się jak najlepiej kochany Jajurku, a ffffszystkie Twoje władze są bardzo f porządku naoszczone, jeżeli w ogóle notują takie bzdety i jeszcze chce im się dumać nad banknotami we cudzej wontrobie. A może żona wiedziała, że monż durny i jemu pieniążki dokładnie odliczyła, jak mię kiedyś robiła babusia i ta babusia się zwykle myliła licząc jakoś za optymistycznie i żem potem wyła ja godzinami pod balkonem o 20 groszy, bo domofonuf nie było. Bym ftedy bardzo chciała dostać takiego banknota!
    • trusiaa Re: Najgłupsze z najgłupszych 09.09.20, 07:34
     Muzeum królicze - no wię, głupio wyszło. Wzdech.
     Z wołem jak z wątkiem? Potrafię zarżnąć każdy wątek, ale znakomita jego większość przecież ma się dobrze, większość, bo już pointa niekoniecznie, chociaż może wręcz przeciwnie akurat?
     • magdolot Re: Najgłupsze z najgłupszych 09.09.20, 11:56
      Jakie zarżnąć?! Znuf mi się Pani fpalantowała centralnie we samo serce, gdyż tę piosneczkę mam we repertuarze od dość wczesnej młodości. :-)

      Ja żem tylko wołała nad wyraz obiektywnie, gdyż bes żadnego kąfliktu, że piękne słuchy dobrze, fstretny dziup źle, gdysz fszystkie zwierzęta są równe, ale królyki są znacznie równiejsze od jakichś kaczuchów passssskudnych i kropka, duża kropka. A jak się to komuś nie podoba, to kneź jego też urżnie, bo dobrze rosssspędzony.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka