Dodaj do ulubionych

Nie ma granic. Żadnych.

16.09.18, 08:32
"Zadziwiające okrucieństwo"...
Obserwuj wątek
    • inna57 Re: Nie ma granic. Żadnych. 16.09.18, 21:05
      keine Grenzen. Ich Rubikon już dawno przekroczony już nie mają się gdzie cofnąć i niektórzy już wiedzą co będzie dalej. Może nie dziś, nie jutro ale kiedyś zapłacą rachunek wystawiony przez historię. I oby wtedy nikt się nie zawahał.
    • trusiaa O pedofilii w Kościele opowiada 09.10.18, 13:58
      Bp Pieronek (kpi, czy o drogę pyta?): ,,To jest zjawisko, które nie pojawiło się dziś ani sto lat temu. Istnieje od początku świata. Tak to odbieram, że biskupi, którzy wiedzieli, co to jest, tego jak z tym walczyć już nie wiedzieli''
      ,,Bo w Kościele są takie dwa spojrzenia na człowieka, który grzeszy. Potępia się zło, a człowieka się chroni. I tu jest pewien dylemat dla Kościoła. Dawniej nie było tego nacisku, że to trzeba inaczej rozstrzygać. Istniał rzeczywiście proceder w Kościele, że przenosiło się ich z parafii na parafię, licząc na to, że oni się poprawią. Dzisiaj, kiedy wiadomo, że to jest nie ta droga, trzeba wybrać inną''.

Przy okazji, jakże nieudolnie, stara się wybielić JPII.
    • ave.duce Panie Dec - 11.08.19, 09:08
      "Diabeł przebrał się w szaty tęczowe" ?

Ależ nie - diabeł od zawsze nosi czarne szaty:

bi.im-g.pl/im/87/d3/17/z24984199V,Biskup-Ignacy-Dec-uwaza--ze-Kosciol-jest-atakowany.jpg
    • trusiaa Jaki... wstyd! 17.10.19, 08:22
      Trwa proces wrogiej socjalizacji społeczeństwa – zamiany flagi biało-czerwonej na 'tęczową', społeczeństwa wolnościowo-konserwatywnego na lewackie. Świat wartości społeczeństwa w większości kształtują media liberalno-lewicowe oraz lewicowe uniwersytety. I smutną puentą tego procesu było oświadczenie rektorów polskich uczelni, że trzeba karać za krytykę ideologii LGBT.

Pozamykać wrogie uczelnie, zlikwidować wrogie media.
    • trusiaa Re: Nie ma granic. Żadnych. 25.10.19, 08:00
      JA JESTEM ZWOLENNIKIEM OCHRONY ŻYCIA...
      - Jestem pewien, że wspieranie rodziny, że wspieranie rozwoju dzieci i tworzenie jak najlepszej sytuacji demograficznej jest najważniejszym zadaniem władz państwowych.

Jeszcze powinien dodać, że na San Escobar.

– Dwie osoby są krzywdzone w tym przypadku: skrzywdzone jest to dziecko, które zostało zabite, i skrzywdzona jest kobieta, która nosi później w sobie, w swojej psychice cały czas tę świadomość.

Obrzydliwy rydzykowy podlizus, dla garści głosów w nadchodzących wyborach stanie się tyranem dla tysięcy rodzin, których życie legnie w gruzach i które nosić będą później w sobie, w swojej psychice cały czas tę świadomość, że sprowadziły na świat cierpiące dzieci. Państwo stworzy najlepszą sytuację demograficzną dla Kościoła, a rodzinom pokaże środkowy palec - macie pińcet plus, to się cieszcie i idźcie. Z bogiem.
    • trusiaa Re: Nie ma granic. Żadnych. 27.11.19, 12:08
      Nosi sutannę, wygląda jak ksiądz, jest z zawodu księdzem, a "przy okazji posługi" gwałci dziecko. To, według kościelnego adwokata sprawia, że gwałciciel nie powinien być postrzegany jako ksiądz - pracownik instytucji KK...

Czyny skazanego Jarosława P. zostały bowiem popełnione co najwyżej (!) przy okazji (sposobności) wykonywania czynności księdza katolickiego, a nie przy wykonywaniu tych czynności.
      Tak więc: księdzem się tylko bywa, od czasu do czasu.
      • inna57 Re: Nie ma granic. Żadnych. 15.08.20, 10:39
        Trusiuu tego nawet nie da się logicznie usprawiedliwić. Ale to już chyba standard dla PO. Do wielu takich idiotyzmów aktywnie przykładali ręce. Obraza uczuć religijnych, IPN, CBA do tego Mariuszek pozostawiony na dłużej, zakręcony Gowin, talibowie w szeregu i jeszcze aktywni członkowie OD we władzach.

Za posłów lewicy niech się wstydzą ich wyborcy.

Tylko jednostki zachowały się przyzwoicie.

Konfederaci to nie moja bajka ale w tym wypadku szacun.

A najgorsze że to wszystko w czasie już pewnej głębokiej recesji, gdy ludzie tracą pracę, biznesy, wynagrodzenia a często dorobek całego życia.

Przecież pis i tak by to uchwalił nie trzeba było przykładać do tego swojej pazernej łapy. A tak wyszło szydło z worka, wszyscy są siebie warci.

Pikanterii dodaje fakt że wynagrodzenia tak zwanych parlamentarzystów w znacznej części są wolne od podatków a dodatkowe gratisowe świadczenia to prawdziwe bizancjum.
        • trusiaa Re: Nie ma granic. Żadnych. 15.08.20, 10:51
          Konfederaci po prostu stwierdzili, że PiS i tak uchwali, a kasa sama wpadnie im do kieszeni - nie musieli kiwnąć palcem. Natomiast opozycja rzuciła się do koryta na oślep, nie zachowując cienia pozorów. Dlaczego olali przestrogę Tuska? Apel senatora Burego? Maski opadły, wzniosłe cele szlag trafił - została pazerna tłuszcza. Wyborcy powinni ich obrzucić pomidorami. To na początek :/
            • inna57 Re: Nie ma granic. Żadnych. 15.08.20, 13:16
              Pomidorów faktycznie szkoda najlepsze będą zgniłe jaja lub śledzie.

Mnie powaliła wczoraj MKB tłumacząca że niemocie pensja się należy jak psu kość.

Cała ta banda polityczna bez klasy coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że czas najwyższy pakować walizki i ruszać w świat. Znamienne są słowa mojego 16-letniego wnuka - "Babciu w Polsce robi się coraz bardziej duszno" i wcale nie chodziło mu o panujące upały.
        • magdolot Re: Nie ma granic. Żadnych. 15.08.20, 15:43
          Jako wyborczyni Razem nie mam powodów do fstydu, gdyż wszystkie Razemy głosowały przeciwko podwyżce. 100%, żaden się kunktatorsko nie fszczymał i żaden nie dał drapaka. I nawet była Razemka, Marcelina Zawisza głosowała jak trza, znaczy naiwnie i nieżyciowo. :-)

A dla Koń-federacji szacunu nie poczuję, choćby nawet ten koń był biały i sfederowany z Andersem.

Naiwne i nieżyciowe fragmenty KO wypisuję ja tutaj we złotej księdze [za Wprostem i od siebie bolduję]:
          "Przeciwko podwyżkom zagłosowali Tomasz Aniśko, Cezary Grabarczyk, Klaudia Jachira, Monika Rosa, Franciszek Sterczewski, Michał Szczerba, Małgorzata Tracz, Urszula Zielińska i Tomasz Zimoch. "
          Kunktatoruf olewam, a nieobecni nie mają racji, tylko drapaka i kropka.
        • man_sapiens Re: Nie ma granic. Żadnych. 15.08.20, 22:18
          Wynagrodzenia parlamentarzystów obniżył PiS - za karę - ale to zapominana historia.
          Dzisiaj wszystkie komentarze o tym, że "opozycja" głosowała za podwyżką. O tym, że to inicjatywa PiS nie mówi się. Nawet gdyby rzeczywiście "im się to należało" - jakim trzeba być idiotą, żeby nie przewidzieć, jakie będą propagandowe skutki. Jakim trzeba być idiotą, żeby wpaść w kolejna pisowska pułapkę. Jakim trzeba być idiotą, żeby zrazić swoich własnych wyborców.

Podwyżka o 40%. Będzie ponad 12.000. miesięcznie + około 2.500 diety plus przeróżne dodatki.
          Generał Czempiński dostaje 1.300 miesięcznie. Brutto. Nie ma on kwoty wolnej od podatku 30.000 rocznie.
          Dodatek dla opiekuna niepełnosprawnego dziecka to nieco ponad 200zł miesięcznie.
          Nie warto głosować na idiotów i idiotki.
          Brawo Zandberg i w ogóle Razem, brawo Jachira i jeszcze paru: Tomasz Aniśko, Cezary Grabarczyk, Klaudia Jachira, Monika Rosa, Franciszek Sterczewski, Michał Szczerba, Małgorzata Tracz, Urszula Zielińska, Tomasz Zimoch.
          Brawo Magdalena Biejat, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, Daria Gosek-Popiołek, Maciej Konieczny, Paulina Matysiak, Marcelina Zawisza.
          Na tych ludzi warto głosować.

Budka - idiota, nie głosujcie na niego.
      • behemot17-13 Re: Nie ma granic. Żadnych. 15.08.20, 21:01
        Jakieś kilkanaście a może kilkadziesiąt minut temu wszedłem na FK i zamieściłem posta a może i więcej, w temacie bardzo zbliżonym do Twojego. Po zamieszczeniu owych, gdzieś z tyłu głowy uporczywe ponaglanie, domaganie się wręcz - zamieść fotkę, tę fotkę, dla podkreślenia by była jasność. Se wszedłem na FzD, se odwiedziłem Twój wpis i mam, to o tego uśmiechniętego z nieukrywaną satysfakcją, o tę fotkę mnie napadły, napadli, k... , podpowiadali.
      • ave.duce Re: Nie ma granic. Żadnych. 16.08.20, 06:55
        "Dobrze zarządzane państwo musi zakładać, że osoby podejmujące najważniejszą odpowiedzialność są dobrze wynagradzane"

Się uśmiałam. Z tej "odpowiedzialności".

Taki, na ten przykład, S...............

https://bi.im-g.pl/im/bc/a2/18/z25829564IH,Posiedzenie-Rady-Ministrw.jpg
        • trusiaa Re: Nie ma granic. Żadnych. 16.08.20, 08:03
          Nowacka uwiązała sobie i całej zeszmaconej opozycji kamień u szyi - teraz sobie spokojnie opadają na dno:

Szanowni Państwo,

Jak wiecie zapewne, zagłosowałam wczoraj za podniesieniem wynagrodzeń dla samorządowców, parlamentarzystów, ministrów, prezydenta oraz pensją pierwszej damy. Wszystkie kluby parlamentarne poparły to rozwiązanie.

Wiem, że na taką decyzję nigdy nie ma odpowiedniego momentu, co widać po Państwa reakcjach. Uważam jednak, że chowanie głowy w piasek i unikanie wyjaśnień dla swojej decyzji nie jest rozwiązaniem.

Poparliśmy podwyżki, gdyż uważamy, że zmiany systemowe w wynagradzaniu osób sprawujących funkcje publiczne są niezbędne. Kraj, w którym wiceminister finansów zarabia 7 tys. zł, a firmy mogą sobie kupić dowolnego posła czy radnego za 2 tys. zł miesięcznie, to kraj galopujący w stronę korupcji.

Przyjmując te systemowe rozwiązania znaliśmy ryzyko, jakie niesie powiązanie z bieżącą polityką. Teraz dostajemy nie tylko pytania czy krytykę, ale wyzwiska i groźby. Szczególnie dziwi mnie takie zachowanie ze strony osób, które deklarują nawołują do przejrzystości instytucji publicznych.

Kapitał polityczny na tej sytuacji zbijają zaś populiści. My nie jesteśmy populistami. Uważamy, że sprawne państwo to państwo z transparentnym finansowaniem partii i zarobkami powiązanymi wskaźnikowo. Jego elementem jest przejrzysty system wynagrodzeń urzędników państwowych i osób sprawujących funkcje publiczne. I to jest właśnie wprowadzane.

Grzmi o kupowaniu posłów i radnych za cztery pińcetplusy, a sama Kaczorowi i pisoskiej bandzie dała... (jak to ująć?) puściła się - za niewiele więcej. Kupili ją, kupili Kidawę (niech jeszcze raz wspomni swoich szacownych przodków, to mnie szlag trafi). Opozycja potraktowała sejm jak swoją firmę, korporację, w której od sprytu, przebojowości, bezwzględności zależy wysokość zarobków - na tanie sentymenty nie czas, gdy w ręce sam pcha się kass. Najpierw wybrzydzali na głupie, sprzedajne społeczeństwo, a sami... tfuuu!

A może w tym sejmie czegoś im dodają do wody mineralnej? Puszczają przekaz podprogowy z mantrami Kaczora? Może Antoni osnuł ich ostrym cieniem sztucznej mgły? Zmurszałek Terlecki nie dokręcił pojemnika z butaprenem? Najwyraźniej żyjemy w zmyślonej, holograficznej rzeczywistości - chyba zainwestuję w rolkę folii aluminiowej i zrobię sobie ochronny kapelutek.
          • trusiaa Re: Nie ma granic. Żadnych. 17.08.20, 08:22
            Tłumaczą się, może lepiej byłoby gdyby jednak tego nie robili?

Patriotka Filiks z wysoką gorączką trafiła do szpitala, ale zdołała zagłosować za podwyżkami z łoża boleści - jestem dziwnie spokojna, że gdyby nie wybuchła afera, dziś nie miałaby sobie nic do zarzucenia.

Krzywonos przeprosiła, ale strzeliła focha: "skoro większość społeczeństwa uważa, iż poseł na Sejm ma zarabiać 80 proc. tego, co zarabiał dwa lata temu, to się pod tym podpisze i będzie głosować za każdymi poprawkami zgłoszonymi przez Senat", aleee: "Jednak w związku z olbrzymim spadkiem PKB w krajach Unii, apeluję także do szefa największej frakcji Unii Europejskiej - EPL Donalda Tuska o wystąpienie z projektem obniżenia o 20 proc. uposażenia europosłów i władz unijnych"...

• inna57 Re: Nie ma granic. Żadnych. 16.08.20, 10:29
        To jest idiotyczne tłumaczenie dla panującego wśród polskich polityków pod dowolnymi sztandarami: kolesiostwa, pazerności, nepotyzmu, bezwstydu i całego pozostałego katalogu cech negatywnych. Poraża mnie bezrefleksyjność. Żaden urzędnik państwowy każdego szczebla nie produkuje nic oprócz brudnych szklanek. Wszyscy żerują na tym co wyprodukują inni jednocześnie nie ryzykując ani złotówki. Okazuje się że plemię chapaczy opisywane na kraju to nie tylko rządna zasiłków niepracująca patologia i radośnie szastająca publicznymi pieniędzmi obecna partia władzy. To również wszyscy inni politycy (i niestety również samorządowcy) bezwstydnie żyjący na koszt innych. Pewnie na palcach jednej ręki można policzyć tych którzy do polityki nie idą dla pieniędzy.
        Bezwstydne oświadczenie pani BN którą dotychczas oceniałam raczej pozytywnie obnażyła kompletne pustactwo polityków. Tania dziwka wykonuje przynajmniej jakąś pracę a puszczanie się za dwa koła miesięcznie nie robiąc zupełnie nic to już lekka przesada.
        Po tym co uchwalili tak radośnie posłowie sankcjonując 4 : 50 (4% rewaloryzacja dla emerytów w 100% opodatkowanej emerytury do 50% podwyżki dla posłów i reszty kamaryli gdzie dochodzą jeszcze różne inne bizantyjskie dodatki w większości całość zwolniona od podatków) nie widzę powodów jakiegokolwiek udziału w "procesie demokratycznym".
        Jednym naciśnięciem guzika przekreślili potencjał który rodził się wokół hasła "MAMY DOŚĆ" i radośnie zamienili na zupełnie nowe "MAMY WAS WSZYSTKICH DOŚĆ".

Nasi politycy wszelkiej maści to ludzie zupełnie bez honoru i poczucia wstydu. Przypominam że Premier Norwegii podała się do dymisji po tym gdy przypadkowo zapłaciła kartą służbową za paczkę pieluch.
        • inna57 Re: Nie ma granic. Żadnych. 18.08.20, 21:47
          Niestety pokrętne tłumaczenia nie przekonują. Wychodzi na to że politycy KO i lewicy nie rozumieją że ich zwolennicy to nie wyznawcy tylko w większości ludzie potrafiący samodzielnie myśleć.

Co prawda na jaw wychodzą coraz ciekawsze fakty, jak choćby to że to oczywiście gumofilce stały za "negocjacjami" z partia rządząca. Przepraszam jeśli kogoś uraziłam ale tygrysek i jego kamaryla ostatnio na niewiele szacunku zasłużyli.

Budowanie nowego ugrupowania przez Trzaskowskiego będzie w obecnej sytuacji jeszcze trudniejsze tym bardziej że za liderem będzie się ciągnął "poplatfiormiany" smrodek i cała masa pieczeniarzy uwieszonych do klamki.

Pan Szymuś udowodnił że jedyne co potrafi to zachowywać się jak obrażona panienka w trakcie miesiączki i jeszcze ten uduchowiony katolicki sosik. Nie! Dziękuję!
    • trusiaa Re: Nie ma granic. Żadnych. 29.08.20, 17:13
      Morawiecki M: Jeżeli ktoś ma taką, a nie inną potrzebę ekspresji, a jednocześnie też takie, a nie inne poglądy i wyznaje takie, a nie inne wartości, które dla kogoś innego mogą być wartościami nieakceptowalnymi, (to) jednak tak długo, jak nie narusza to wolności drugiego człowieka, również jego godności, a także szacunku wobec drugiego człowieka, to my w pełni tolerujemy, a ja w szczególności również, wszelkie takie idee czy ideologie. Ale gdy narusza się wolność drugiego człowieka, albo godność, albo gdy się prowokuje niepotrzebnie, a z takimi akcjami też mieliśmy do czynienia, to mówimy "dość", ja mówię "dość". Tolerancja - tak, ale nachalna propaganda i afirmacja pewnych ideologii - niekoniecznie, albo po prostu nie - dodał.

I dlatego właśnie po Krakowie Homofobus jeździ w eskorcie dwóch radiowozów.
    • trusiaa Re: Nie ma granic. Żadnych. 03.09.20, 00:08

biologia + przyroda + geografia + fizyka + chemia + edukacja dla bezpieczeństwa = RELIGIA

https://pbs.twimg.com/media/Egw73UdX0AMOGzJ?format=jpg&name=small

Mnie to w ogóle nie szokuje. - Justyna Suchecka, dziennikarka TVN24

https://acoarecovery.files.wordpress.com/2015/03/screen-shot-2016-05-29-at-10-15-07-pm.png?w=149

"Nawet jak ja chodziłam do szkoły to były dwie godziny religii tygodniowo od pierwszej klasy. W kwestii religii nic się nie zmienia."

A mnie, %#^%?{!!!*&&**#!@@żesz$@$@%$!!!, właśnie szokuje!
    • trusiaa Re: Nie ma granic. Żadnych. 07.04.21, 07:54
      Czarnek z bandą pisiackich "doradców" będzie likwidował PAN.

"Myślą przewodnią proponowanego przedsięwzięcia jest stworzenie sieci efektywnych instytucji naukowych. Dzięki świeżości, kreatywności, innowacyjności oraz zaangażowaniu międzynarodowych autorytetów, staną się one ośrodkiem o znaczącym prestiżu naukowym, a jednocześnie będą silnie oddziaływały w skali globalnej'.

Okupanci zawsze zaczynali od wyniszczenia inteligencji.
    • trusiaa Re: Nie ma granic. Żadnych. 19.04.21, 10:08
      Pozycja PiS niepewna? No to ziu! TVP podgrzewa nastroje: "Kopacz piła kawkę i strzelała słitfocie przy zwłokach!". Dowodem mają być zdjęcia, jakie pokazała Stankiewicz w swoim filmie. Tak ordynarny fotomontaż, że zęby bolą - widać odcięte czarne kontury, inne oświetlenie postaci i tła, że o proporcjach nie wspomnę, pojawił się akurat teraz, na zamówienie. Obrzydliwość.
    • trusiaa Re: Nie ma granic. Żadnych. 18.05.21, 13:26
      Jak on śmie?! Premier rządu okupacyjnego o Polakach, którzy płaca podatki i utrzymują wolski elektorat, mówi:

Przecież ci wszyscy bogaci ludzie gdzieś mieszkają - i nie mieszkają na wyspach Bahama czy w Luksemburgu, tylko w Polsce. Bogaci korzystają z naszych dróg, chodników, szkół, służby zdrowia, czyli z infrastruktury budowanej przez całe społeczeństwo i często jest tak, że nie łożą na to odpowiednio do swoich zarobków. To nieuczciwe.

Bolszewik sugeruje, żeby tych "bogaczy" wywlekać z domów - niech po chodnikach nie chodzą, niech się nie leczą?
      Koło Polaka to on nawet nie stał, podlec.
      • inna57 Re: Nie ma granic. Żadnych. 18.05.21, 17:56
        Jestem z zasady stoikiem ale po tych słowach pacana ogarnął mnie totalny wkurw.
        Historia zatoczyła koło. Znów mamy 1945 rok. Dziadek uznany za kułaka. Jego dzieci i wnuki również przyszłe objęte zakazem edukacyjnym. Wszyscy wkoło dostają paczki z URRY ale nie Mamcia która w łaskawości rządzących może uczyć się w zawodówce. I rządzący maja w dupie że dom i budynki gospodarcze leżą w gruzach bo nie dość że kułak to jeszcze leśny. To co się urodziło i urosło zabierane na kontyngent i nikogo nie obchodzi że to co zostało nie wystarczy aby wyżywić liczną rodzinę.
        Otóż niech pacan sobie wyobrazi że te drogi, chodniki, domy wybudowane zostały nie za twoje synu ruskiego szpiona tylko za moje i za takich jak ja. Od 39 lat zarabiam na siebie i rodzinę własna pracą. Sama finansuję prywatną edukację, za swoje wybudowaliśmy domy, za swoje jeździmy na wakacje. To ja daję prace innym a o tym jakim jestem pracodawcą niech świadczy to że załogę mam wierną i trwałą od 20 lat. Z państwowej służby zdrowia przez ostatnie 39 lat skorzystaliśmy z mężem 3 (słownie: trzy) razy.
        A może pacan powie za czyje studiował w USA, jak robi się lewe interesiki z KK, jak przepisuje się majątek na żonę.
        Ale seweryn sutener ma bekę, i cieszy się jak głupi do sera bo przecież nie o to chodzi żeby jemu było lepiej tylko żeby drugiemu było gorzej. Żeby mu krowa zdechła, żeby mu się dom spalił i zawalił a on z radości wypije mamrota zagryzając ogórem.
    • trusiaa Re: Nie ma granic. Żadnych. 03.06.21, 08:46
      Dyrektorka Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz Ośrodka Rewalidacyjnego w Łukowie Kowal Danuta wyjaśniła, dlaczego niektóre dzieci zostały ze szkolnej uroczystości z udziałem Czarnka wykluczone. - Ze względów pandemicznych musimy dokonać pewnej klasyfikacji - rodzic z dzieckiem ma prawo być na korytarzu. Tylko jak dziecko jest leżące, z porażeniem czterokończynowym, które nic nie rozumie, nie słyszy(!), to wiadomo, że nie ma sensu, żeby takie dzieciątko było.

A nie przypadkiem ze "względów estetycznych"?! Część z nich czasami pluje, ślini się, zdarza się krzyk, agresja.
      Nie pasują do wizerunku ośrodka? Wykluczyć wykluczonych.
    • trusiaa Re: Nie ma granic. Żadnych. 24.08.21, 11:09
      Czarnek (!) został właśnie wiceprzewodniczącym "Rady ds. rozwoju technologii wysokotemperaturowych reaktorów chłodzonych gazem". Będzie odpowiadał za proces przygotowania do budowy w Polsce elektrowni atomowej..

Cholerni okupanci zniszczą nam kraj do imentu :/
    • ave.duce Re: Nie ma granic. Żadnych. 26.08.21, 08:26
      https://ipla-e1-80.pluscdn.pl/dituel/cp/b4/b44tfjid44bne8o9jgb7yum15sxhxkn1.png

https://ipla-e1-81.pluscdn.pl/dituel/cp/ap/apxwctjhug54x9kak417wmcocton95yp.png

W obu przypadkach "radykałowie" to mężczyźni, mieszkańcy wsi/małych miast i osoby z niższym wykształceniem.

www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-08-25/sondaz-dla-wydarzen-czy-polska-powinna-przyjac-uchodzcow/?ref=slider
      • trusiaa Re: Nie ma granic. Żadnych. 26.08.21, 10:24
        Kaczor - znany światowiec i bywalec europejskich stolic nauczał o imigrantach od lat, wyrażał także troskę o stan ich zdrowia, oczywista oczywistość, będąc dalekim od dyskryminacji.

Systematyczna indoktrynacja robi swoje.

https://bebzol.com/data/201507/175426-9e16c36d5cea4d9f2f77916ed469bc60.jpg
        • ave.duce Re: Nie ma granic. Żadnych. 28.08.21, 22:46
          Sumienie i historia

Nieprzeliczeni ślą ubodzy duchem
          Nieśmiałe modły spod nawału danin.

Snów grzechy upychają pod poduchę,
          Sumienia – w depozycie na plebanii.

Względności prawd sumienni dociekacze –
          Wszelkich nowinek najemcy karni

Przenoszą słowa nad granicę znaczeń,
          Sumienia – prosto z pralni do kawiarni.

Ci kryształowi tak, że przezroczyści,
          Oślepiający, gdy już błysną światu –

W łańcuchy zasad zakuwają myśli,
          Sumienia – w sejfach na szyfry dogmatów.

To z nich się biorą tryumfalni kaprale –
          Gorliwie podli, bezwstydnie potworni.

Z rozbitych luster sumień usypują szpaler,
          Którym w buciorach włażą do historii.

Jacek Kaczmarski
          11.2.1995

• trusiaa Re: Nie ma granic. Żadnych. 18.09.21, 16:46
      - Kościół nie ma żadnych trudności we współpracy z sądami, prokuraturą i policją. Tam, gdzie potrzeba (...), a ustawa o państwowej komisji bardzo wyraźnie mówi, że ma ona prawo żądać wydania akt od państwowych prokuratur i sądów, nie ma jednak zapisu o tym, że ma takie samo uprawnienie w stosunku do sądów kościelnych.

Nie wydamy wam pedofili i co nam zrobicie?

https://sumuswydawnictwo.pl/environment/cache/images/300_300_productGfx_1077.jpg

Opis: Z książki dowiemy się o środkach i technikach propagandowych, które pod pretekstem „walki z pedofilią” zastosowano wyłącznie do walki z duchowieństwem Kościoła katolickiego.
      W porównaniu z innymi środowiskami liczba księży, skazanych za tego rodzaju przestępstwa jest mikroskopijna. Dotyczy zaledwie ułamka procenta ogółu duchowieństwa i jest zdecydowanie mniejsza od liczby przestępców tego typu w innych grupach społecznych. Statystyki dowodzą, że inne środowiska i instytucje mają po stokroć większy problem z tego rodzaju nadużyciami.
      Obraz, jaki wyłania się z tej rozmowy, może przerazić. Ale tę pozycję powinien przeczytać każdy, kto nie godzi się z zafałszowaną rzeczywistością, kreowaną przez media.
    • trusiaa Re: Nie ma granic. Żadnych. 22.09.21, 07:17
      U Mazurka pij wesoło, łachmaniarska wiaro.
      Jak pięknie można podkopać morale obywateli, zgasić ducha wolnościowych protestów - wy sobie skaczcie do gardeł, a my się poklepiemy po plecach. Zastanawiam się tylko, czy Mazurek jest taki głupi czy taki cwany?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka