Dodaj do ulubionych

Tradycyjny spacer grudniowy

19.12.19, 10:04
Karczewski rano stwierdził: - Dzisiejsza prasa podała, że wczoraj w kilku miastach podobno odbyły się protesty; sam przejeżdżałem obok Sejmu i nie zauważyłem żadnych tłumów.

A ja owszem, zauważyłam, nawet miałam zaszczyt podtrzymywać brzeg wielkiej biało-czerwonej flagi, która przepłynęła nad głowami protestujących, nie posłałam tylko światełka do nieba, bo mam staroświecki telefon bez latarki.
Obserwuj wątek
    • inna57 Re: Tradycyjny spacer grudniowy 19.12.19, 13:14
      I co z tego Trusiuu skoro dziś posłowie pokazali gdzie mają obywateli.
      Wafelek był ważniejszy? Czyżby nie mieli świadomości z jakim przeciwnikiem maja do czynienia?
      To jest policzek wymierzony społeczeństwu. Nic ich nie usprawiedliwi!!!
      Albo pozbędziemy się z życia publicznego przewagi ołtarza nad tronem albo stracimy demokrację na długie lata.

Pierwszym do skreślenia - poseł GS, wierny członek opus dei. Odkąd dorwał się do władzy w partii ta zalicza wpadkę za wpadką.

--
      ... Moje wyspy szczęśliwe ...
      ... Pozytywnie zakręcona xxx ...
      Mój świat igłą malowany
      ... Pozytywnie zakręcona 2 xxx ...
      • trusiaa Re: Tradycyjny spacer grudniowy 19.12.19, 15:22
        Waga tych głosowań jest przeceniana, PiS i tak postawiłby na swoim. Gdula - z Lewicy!

Pierwszy raz dzwonek ostrzegawczy zabrzmiał, gdy opozycja nie raczyła pofatygować się na głosowanie w/s TS dla Ziobry. Wtedy Ziobro kpił, że opozycja jest nieudolna i nie potrafi się zorganizować w podobno kluczowej dla siebie sprawie - dziś jest to samo :(
        Czy posłowie są nienormalni? Nie wiedzą, po co do poszli do sejmu? A może jest po prostu tak, że opozycja gra na dwa fronty i to od dawna?
        Nie mieści mi się w głowie, że można ludzi zmobilizować, a potem olać! Przecież po takim numerze nikt się już nie ruszy na ulicę, no może garstka entuzjastów z kilkoma opozycyjnymi posłami dla towarzystwa i lansu.
        Jak oni tak, to pieprzę: nie robię!

https://www101.patrz.pl/u/f/12/48/15/1248150.png
        • inna57 Re: Tradycyjny spacer grudniowy 19.12.19, 19:48
          W pełni rozumiem Twoje rozgoryczenie. Wkurzają mnie te infantylne tłumaczenia wtedy i teraz. I tylko jednego z tego grona nieobecnych usprawiedliwiłabym bez sądu. Chodzi mi o posła Zwiefkę. Kto to kuriozum wpisał na listy wyborcze? Dał się już poznać jako europoseł PO, który przez całą kadencję wyróżnił się tym że nie uczestniczył w pracach żadnej komisji, nigdy nie zabrał głosu na żaden temat a swoja brukselską aktywność ograniczył wyłącznie do podpisywania listy płac.

--
          Mój świat igłą malowany
      • erte2 Re: Tradycyjny spacer grudniowy 19.12.19, 16:58
        Sprawa jest o tyle dziwna że w głosowaniu nie wzięło udziału 32. posłów PiS, a więc należy domniemywać że w ten sposób PiS chciało jakoś wycofać się z tej ustawy. Bo nie wyobrażam sobie żeby - przy pruskim wręcz drylu obowiązującym w tej mafii - tych 32. nie przyszło z własnej woli. Po prostu chcieli mieć czas na zastanowienie się jak - przy takiej powszechnej krytyce ze wszystkich stron - się z tego wycofać jednocześnie nie przyznając się do błędu.
        No i teraz pytanie - czy opozycja, nie wykorzystując sytuacji zrobiła źle czy dobrze? Bo odrzucając projekt pomogłaby pisuarom, jednocześnie dając im oklepany już argument (co prawda trafiający do seweryna) że znów "totalsi" nie pozwalają na "uzdrowienie" wymiaru sprawiedliwości. A tak będą musieli sami jeść tę żabę (nota bene sytuacja jak najbardziej banasiopodobna).
        Więc może to wcale nie było takie głupie, a wręcz nieźle pomyślane?
        • inna57 Re: Tradycyjny spacer grudniowy 19.12.19, 19:54
          Z całym szacunkiem nie podejrzewam ich o aż takie banasiowanie. Musimy pamiętać że większość senacka to tylko 1 głos. Gdy w Senacie nastąpi identyczna idiotyczna obstrukcja to jesteśmy my jako obywatele w przysłowiowej czarnej dupie.

--
          Mój świat igłą malowany
    • man_sapiens Re: Tradycyjny spacer grudniowy 21.12.19, 21:42
      trusiaa napisała:

> Karczewski rano stwierdził: nie zauważyłem żadnych tłumów.

Liczył te 400tys.zł + odsetki, to nie rozglądał się zbyt bystro.

--
      Wolność jest zawsze wolnością dla myślących inaczej Róża Luksemburg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka