Dodaj do ulubionych

bajki Glapińskiego

20.03.20, 12:48
Niedawno słyszałem jak ten wielbiciel wysoko opłacanych blondynek mówił,że pieniędzy mamy pod dostatkiem.
Jak zawsze z ludźmi tej opcji -gówno prawda.
PKO BP wypłaca do 10.000,- zł,1.000$,500euro.
Żadnych oficjalnych komunikatów w tej sprawie nie było a pracownicy mówią,że to zarządzenie dyrektora oddziału.
Żyć bez kłamstwa nie potrafią,tak się przyzwyczaili,że łżą rano,w południe,wieczorem i nawet przez sen.
Obserwuj wątek
    • m.y.q.2 Re: bajki Glapińskiego 20.03.20, 14:56
      Mówiąc "mamy pod dostatkiem", miał na myśli siebie i te blondynki.
      Powiedzonko z minionego (?) systemu:
      W KC - ile kto chce,
      a reszcie hołoty po 15 złotych.
      • 99venus Re: bajki Glapińskiego 20.03.20, 15:04
        Tego nie wziąłem pod uwagę.Masz rację.Powiedzonko chyba jednak nie z minionego okresu.Tam jednak nie było ile kto chce i nie było "nam się należy".Teraz są miliony i liczba uprawnionych znacznie większa.
    • trusiaa Re: bajki Glapińskiego 14.03.22, 09:26
      Glapa "dba o wartość polskiego pieniądza": NBP informuje, że w Polsce nie zabraknie gotówki.

https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/morawiecki-drukuje-pieniadze-drukarka-robi-brrr-animacja-gif-nbp.gif
    • ave.duce Re: bajki Glapińskiego 14.03.22, 12:49
      Glapiński prezesem NBP - 6 lat temu wyraziłam (nie po raz pierwszy) swoją opinię o Glapie.
      • trusiaa Re: bajki Glapińskiego 14.03.22, 14:48
        Zawsze powtarzam, że Pani powinnaś pisać długoterminowe prognozy, gdyż sięgasz tam, gdzie zwrok nie sięga. A teraz proszę, przewidź coś optymistycznego, zanim mię szlag trafi ze zgrozy.

O, wierszyk mi wyszedł bokiem :)
    • trusiaa Re: bajki Glapińskiego 28.11.22, 15:47
      Glapiński od sześciu lat nie spotyka się osobiście z przewodniczącymi narodowych banków w Unii Europejskiej. Posiedzenia Rady Ogólnej Europejskiego Banku Centralnego, które są do tego okazją, omija szerokim łukiem. Nieobecny. W 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 i 2022 roku. Wysyłał swoich zastępców. Sesje ostatnio odbywają się on-line...

Jego odpowiednik z Bułgarii w ciągu ostatnich 5 lat był na 21 sesjach; Czech - w latach 2018-2022 pojawił się na 16 posiedzeniach.
      • ave.duce Re: bajki Glapińskiego 03.12.22, 18:17
        Ale ta cała reszta nie specjalizuje się w stand-up comedies że boki zrywać, a Glapa i owszem, a Glapa tak ;)
        • trusiaa Re: bajki Glapińskiego 04.12.22, 10:02
          True, true: na przygotowywanie swoich występów Glapa potrzebuje mnóstwo czasu, bo wszystko ma precyzyjnie wyreżyserowane, zero improwizacji :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka