Dodaj do ulubionych

Nadaktywni?

31.05.20, 18:15
Czy zauważyliście gwałtowny wzrost aktywności wszelkiej maści propisowskich grafomanów na wszystkich forach i na wszystkich komunikatorach. Wypisują brednie, uruchomili booty. Społecznie się tego nie ogarnie. A moderacje jakoś dziwnie przychylnym okiem patrzą nawet na ewidentnych hejterów.
A ja znowu jak Kasandra będę wieszczyć że musimy się ogarnąć. Nie każdy potrafi odcedzić prawdę od hejtu. Dotyczy to zwłaszcza osób starszych i mniej wykształconym.
Pamiętam jak na początku pandemii pewna pani miała ogromny problem z własną matką. Działo się to tuż po wprowadzeniu w sklepach "godzin dla seniorów". Pomimo tego że troskliwa córka załatwiała swej schorowanej matce wszystkie zakupy starsza pani codziennie przed godziną 10-tą ubierała się i maszerowała do sklepu. Na błagania córki żeby tego nie robiła odpowiadała "ale pan premier powiedział że między 10-tą a 12-tą mam być w sklepie".
Każde kłamstwo powtarzane po stokroć zostawia wyraźny ślad w tkance społecznej która i tak jest dostatecznie zindoktrynowana i zdegradowana przez 6 lat szczujących działań niejakiego Jacka K.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka