Dodaj do ulubionych

Polska-kraj normalnych ludzi/

26.12.20, 19:36
czy wódz Bąkiewicz był już przesłuchany w sprawie braku maseczki czy obejmuje go immunitet?
www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/bakiewicz-straz-narodowa-chce-przywrocic-katolicki-porzadek/d1w2dzg,79cfc278 l

a to wydarzenie jest doprawdy zdumiewające ale czy powinno nas dziwić?
www.onet.pl/informacje/onetlublin/pulawy-kibice-hajlowali-na-meczu-skazano-29-latka-ktory-opublikowal-zdjecie/np2gyll,79cfc278
Obserwuj wątek
    • magdolot Re: Polska-kraj normalnych ludzi/ 27.12.20, 02:46
      Tekst o hajlowaniu jest napisany niejasno. Skazany mógł to zdjęcie opublikować z dumą. Ostatnie zdanie o tym ,, że teraz się zabiorą za resztę zdaje się to przypuszczenie potwierdzać.
      Jeżeli ludzie [target] nie czytają ze zrozumieniem, to może pismaki przestały pisać ze zrozumieniem. Albo cuś takiego.

Tak a propos normalnych ludzi ostatnio fpadłam na tekst zbierający do kupy pandemiczne foliarstwo:

krytykapolityczna.pl/swiat/ue/dobra-ziemia-dla-foliarzy-oto-top-6-antycovidowych-konspiracji-w-naszym-regionie/

Ale jak patrzę na z przeproszeniem Bąkiewicza, to wydaje mi się, że jest epigonem czegoś co właśnie dożera własny ogon. Może dlatego, że mimo empirycznych dowodów ciągle nie mogę uwierzyć, że takie coś [z przeproszeniem] istnieje, a może jestem niepoprawną optymistką, a może jednak ono ten ogon dożera i fkrótce się nim już na glanc udławi?
    • trusiaa Re: Polska-kraj normalnych ludzi/ 10.06.21, 09:47
      Kto czyta... właśnie się dowiedziałam, że od pięciu lat odbywa się narodowe czytanie pisma świętego, któremu patronuje Premier RP Mateusz Morawiecki, no ba! To, że każdy praktykujący rzymski katolik czyta je (hłe, hłe) regulaminowo - w świątek piątek i niedzielę, to pikuś.
      Ten fragment anonsu urzekł mię szczególnie:
      Wzajemna miłość wierzących i uczestników Wieczerzy Pańskiej stanowi najbardziej podstawowy warunek godnego uczestnictwa w Mszy św. – Jest to nawiązanie do nowego przykazania Pana Jezusa – z Ostatniej Wieczerzy: byście się wzajemnie miłowali.
      Po to czytają, żeby potem zionąc miłością, no.
      A nie, zaraz: "wzajemnie". Między sobą tylko, w sensie - rączka rączkę myje, dopóki się gumowe ucho nie urwie.

Ewangelia jest potrzebna jak tlen podtrzymujący życie i dający perspektywę chrześcijańskiego dynamizmu i zaangażowania.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka