Dodaj do ulubionych

" Nie chce mi się"

23.01.21, 23:47
Chyba mam dość i nie chce mi się już pojedynkować na argumenty. W pracy, ze znajomymi, w rodzinnych spotkaniach, sąsiedzkich też i całkiem przypadkowych naznaczonych zrządzeniem losu, przegrywam. Nie chce mi się wdawać w jakąkolwiek dyskusje w temacie rządzących, bo armaty wyciągnięte i skierowane w moim kierunku co najwyżej grzmią stęchlizną.
W jakimś niezrozumiałym pędzie do przeszłości ludzie nie postrzegają tu i teraz.
Obserwuj wątek
    • trusiaa Re: " Nie chce mi się" 24.01.21, 07:43
      Współczuję. Dla mnie to jednak jakieś "pocieszenie", że faktycznie ktoś głosuje na tych jełopów, bo już myślałam, że to propagandowa ściema. Nie znam i nie spotkałam nikogo, kto otwarcie by ich popierał, przeciwnie - unasz na wsi i dalekich okolicach, kogo nie spotkasz, na pisich pluje.
    • 99venus Re: " Nie chce mi się" 24.01.21, 10:12
      To dziwne.Ja w swoim otoczeniu-rodzina,znajomi mam zdecydowaną większość przeciwników PiS.Najbardziej radykalnym jest zona.Z pissuarami unikam kontaktów ze wzgledów estetycznych.Tym bardziej,że nie jestem zwolennikiem jakiegos sztucznego pojednania,zrozumienia itp mrzonek.Z chorymi się nie dyskutuje,chorych się leczy.
      • behemot17-13 Re: " Nie chce mi się" 24.01.21, 11:50
        Tu nie chodzi o to, czy kto jest za czy przeciw. Wic jest w tym, że jakaś część naszego społeczeństwa uporczywie trzyma się mrzonek sprzedawanych tak nachalnie, by bez jakiejkolwiek refleksji przyjmować za pewnik.
        • inna57 Re: " Nie chce mi się" 24.01.21, 12:05
          Niestety jest to pokłosie bardzo złej edukacji społecznej. W masie jesteśmy podatni na nachalna propagandę, sugestie, bezpodstawne obietnice. Stąd był sukces partii X, oszczędności całego życia powierzane BKO czy Amber Gold, ilość ofiar naciągniętych metodą na wnuczka, ameykańskiego żołnierza czy nigeryjski spadek. Z drugiej strony nasze wady narodowe: ksenofobię, chciejstwo i zawiść i mamy mieszankę wybuchową. Czy da się to zmienić? Kiedyś pewnie tak. Większość społeczeństw boryka się z takim samym problemem jednak w Polsce ten problem jest podniesiony do potęgi n-tej a to za sprawą beznadziejnej, w większości wyhodowanej na jednym styropianie klasie politycznej, bezrozumnemu, bezrefleksyjnemu wpływowi kk. Nadal w masie posiadamy naturę pańszczyźnianego chłopa. Co z tym zrobić? No cóż na dziś pozostaje nam jedynie:
        • 99venus Re: " Nie chce mi się" 24.01.21, 13:24
          Trzyma się i będzie się trzymała.Jak słusznie zauważyła inna jest to wynik wieloletnich zaniedbań w oświacie a zaczęło się od zarania Solidarności i hasła:szkoła uczy,rodzice wychowują.Tylko nikt nie sprawdzał czego uczy szkoła i jak wychowują rodzice.To jest sprawa relacji państwo-kościół i braku reakcji organów państwa na ogłupianie dzieci i młodzieży przez katechetow.Dzisiaj zresztą ministrowie rządu oficjalnie realizują politykę kościoła,typowym przykładem ministrant Czarnek.
          Zmiany będą nastepowały powoli ponieważ znacznej czesci społeczeństwa nie zależy na zmianach ale na utrwaleniu oddalania się Polski od współczesnej cywilizacji.Tkwienie w zadupiu im odpowiada bo nie wymaga od nich żadnego wysiłku.
      • n4rmoorr Fakt dziwne 26.01.21, 09:43
        99venus napisał:

> To dziwne.Ja w swoim otoczeniu-rodzina,znajomi mam zdecydowaną większość przeci
        > wników PiS.Najbardziej radykalnym jest zona.Z pissuarami unikam kontaktów ze wz
        > gledów estetycznych.Tym bardziej,że nie jestem zwolennikiem jakiegos sztucznego
        > pojednania,zrozumienia itp mrzonek.Z chorymi się nie dyskutuje,chorych się lec
        > zy.
        >
        Czy twoja dyskusja polega tylko na obrażaniu innych .I wklejanie hejtu..Dla ciebie pisior to gorszy sort? Faktycznie dziwnie to wygląda.
          • n4rmoorr Re: Fakt dziwne 26.01.21, 11:12
            ave.duce napisała:

> Zgadnij, kto jest autorem określenia forumowiczów z FK "chłamem PO".
            >
            Nie wiem moja droga.Ale wiem że wyzwiska ,kretyn ,idiota i niedorozwój z PIS, katol i inne takie nie pasuje koledze z takim pięknym nickiem.Można dyskutować na argumenty ,coś tam powiedzieć .Bo nie każdy musi kochać daną partię .Ale się szanujmy .Jesteśmy w podobnym wieku.Mamy wnuczki i wnuków .Więc po co te osobiste wycieczki. Am I paying for this personal abuse or is it extra? Pozdrawiam serdecznie i już mnie tu nie ma.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka