Dodaj do ulubionych

czy są granice debilizmu i bezczelności?

13.05.21, 09:40

www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/policja-sprawdzala-nieprawdziwe-informacje-o-probie-samobojczej-syna-mariana-banasia/qhfrbpp,79cfc278
Obserwuj wątek
  • ave.duce Re: czy są granice debilizmu i bezczelności? 13.05.21, 09:55
   Keine Grenzen.
   • trusiaa Re: czy są granice debilizmu i bezczelności? 22.01.22, 11:34
    - Nareszcie rodzice nie będą musieli obawiać się, że posyłają dzieci do szkoły, a ich dzieci będą miały w tym momencie przekazywane takie informacje, które mogą im zaszkodzić - ich rozwojowi, ich wiedza będzie nie taka jak trzeba, czyli nie dostaną informacji naukowych, ale wymyślone, wyssane z palca, czy też wręcz ideologiczne.

    Hura?
  • trusiaa Re: czy są granice debilizmu i bezczelności? 13.01.22, 10:52
   Nie mamy pańskiego gazu i co nam pan zrobi?

   Kto teraz buduje dom z ogrzewaniem gazowym albo chce wymienić kopciucha na piec gazowy, obejdzie się smakiem: PGiNG wydał już kasę na przyszłe przyłącza zaplanowane do 2023 r włącznie, gdyżalbowiem:

   W 2021 roku spółka wydała ponad 260 tys. warunków przyłączenia do sieci dystrybucyjnej i zawarła umowy na realizację 135 tys. przyłączy. Był to kolejny rekordowy rok w zakresie działalności przyłączeniowej PSG.

   Nienachalnie inteligentnym wolskim władcom w trakcie dodawania zabrakło paluszków, więc dziesiątki tysięcy nowych inwestycji, w tym program Czyste Powietrze, poszło się rozmnażać.

   PGE również opóźnia terminy przyłączania nowych budynków (chociaż oficjalnie nikt tego nie ogłosił) - na przyłącze prądu czeka się nawet ponad dwa lata.

   Jednak jest pozytywna strona tej sytuacji - materiały budowlane tak podrożały, że ludzi nie stać już na dokończenie inwestycji, więc gaz i prąd i tak im się nie przydadzą.

   Pilot już z nami dawno nie leci: Pozycja awaryjna! Jeśli jakimś cudem wylądujemy: Rozpiąć pasy, zdjąć buty, zostaw wszystko i uciekaj jak najdalej od samolotu.


  • trusiaa Re: czy są granice debilizmu i bezczelności? 01.06.22, 14:10
   Karczewskiemu Stanisławowi cena masła niestraszna, a rata to może mu skoczyć.
   Ona może panu wicemarszałkowi skoczyć tam, gdzie obywatel może pana wicemarszałka w takie niedomówienie pocałować.

   Karczewski spłaca kredyt mieszkaniowy w Pekao, rata od 2020 wzrosła mu 10 procent... Ma kilka kredytów i nie martwi się wcale wysokością rat, gdyżalbowię: Kredyty nie zdrożały o 100 proc. we wszystkich bankach i trzeba wybrać dobry bank, a wewogle to rozmawiał niedawno z "ważną osobą w Polsce", której rata skoczyła o 100 proc., ale bank to skorygował, bo to jakaś pomyłka była. No, ba: kto to widział, żeby waadza płaciła tyle samo, co szara masa?


   To się nie mieści w głowie.
   No żesz #%@@%$&^(*)()!!!
  • 99venus Re: czy są granice debilizmu i bezczelności? 07.06.22, 20:00
   Nie ma.Najlepszy dowód - rejestracja ciąż.
   • ave.duce Re: czy są granice debilizmu i bezczelności? 07.06.22, 20:56
    Ciążą Pi$$manom te ciąże...
  • ave.duce Re: czy są granice debilizmu i bezczelności? 07.06.22, 20:55
   Przypomnienie:

   forum.gazeta.pl/forum/w,89075,166795507,166795507,Nie_ma_granic_Zadnych_.html
  • trusiaa Re: czy są granice debilizmu i bezczelności? 08.06.22, 09:47
   Spojrzy Półpanek, a tu spod płota wystaje nędzny, stary drobny człowieczek.

   Cieślak Michał - dla motłochu: Jego Wysokość Minister, raczył był wstąpić na pocztę w Pacanowie .
   Tam natknął się na kobietę (przypadkiem zatrudnioną jako naczelniczka), która śmiała wyrazić swoje niezadowolenie z podwyżek cen. Jego Wysokość natychmiast zawnioskował o dyscyplinarne zwolnienie jej z pracy - oto prawu i sprawiedliwości stanie się zadość i już nikt nigdy przez tą panią dobrego nastroju pozbawiony nie będzie!
   Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego*.

   *) Taki drobiazg - z czyjej łaski, przez kogo i za czyją kasę został Cieślak Michał zatrudniony? ;)

  • trusiaa Re: czy są granice debilizmu i bezczelności? 17.07.22, 23:00
   Śmieszno i straszno - właśnie się wydało, kto trzęsie Glapą. Otóż ślubna jego - Kasia.
   Tłumaczyła czepialskiej obywatelce, zagłuszając męża swego - prezesa z zawodu, że jak nie wie co robić z kredytem - niech głosuje na Tuska, cieszy się, że kredyt brała dwa lata temu, i niech w totolotka wygra, a w ogóle to jak Putin wejdzie do Polski to będzie i tak miała przekichane. Glapa prosił: - No, nie bądź taka, Kasiu, Kasia, spokojnie. A Kasia, jak rasowa przekupka pyskowała kredytowej przybłędzie, co nic o życiu nie wie, a Kasia i owszem, bo "żyła za komuny".
   Z rozmowy wynikło, że Glapa stóp procentowych nie odróżnia od inflacji, bo zapewnił panią, że "najwyższe będą w lecie - około szesnastu, do września pewnie, potem zaczną lekko spadać, a pod koniec roku będą już jednocyfrowe"... Później dodał, że "spadną w ostatnim kwartale przyszłego roku, a koniunktura powróci za dziesięć lat".

   To są jakieś jaja, proszę Państwa.

   https://www.xwhos.com/photo/what_is_the_profession_katarzyna_glapinska_3509937.webp
   • trusiaa Re: czy są granice debilizmu i bezczelności? 17.07.22, 23:22
    W przeciwieństwie do pana Manna, Glapa tak na serio :(
   • ave.duce Re: czy są granice debilizmu i bezczelności? 18.07.22, 21:07
    Czi te oczi mogom kłamać?

    https://bi.im-g.pl/im/f3/05/1b/z28335603IC.jpg
    • trusiaa Re: czy są granice debilizmu i bezczelności? 18.07.22, 21:21
     Ależ skąd!
  • trusiaa Re: czy są granice debilizmu i bezczelności? 20.07.22, 20:45
   Wieść gminna niesie, że na nazwisko A. Izdebskiego handlującemu bronią, a wolnych chwilach respiratorami, wystawiono akt zgonu.

   Tu biznesowy żywot człowieka niepoczciwego.
   • scoutek Re: czy są granice debilizmu i bezczelności? 22.07.22, 14:15
    Ciało zostało skremowane w Albanii
  • trusiaa Re: czy są granice debilizmu i bezczelności? 23.08.22, 15:34
   Kaczmarczyk Norbert skoczek sejmowy - od Kukiza do Jarka, a na koniec do pana Zbyszka, najwyraźniej zasłużył na specjalne względy szefa, bo ten dał się zaprosić na ślub i wesele. Impreza, jak na możliwości waadzy, wydaje się skromna, bo też urzędnik państwowy jest dopiero w randze wiceministra.
   Zaproszono 540 gości. Średni koszt wesela bez specjalnych atrakcji, dla 100 osób wynosi ok. 75 tysięcy złotych. Tu był występ Bajerfula - od zwykłych klientów biorą 25 tys. za wesele, do ślubu wiozła młodych jedenastometrowa limuzyna... hummer.
   Prezent dla pana wice od brata - nowy ciągnik, taki, jakim hulał po polu z Ziobrą, według cennika ze stycznia tego roku, mógł kosztować od 313 tys. (za podstawową wersję) do ponad 550 tys. (za najbardziej popularny, mocniejszy model).

   - Zawsze marzyłem o takim ślubie i weselu, by w jednym miejscu zobaczyć swoją rodzinę, znajomych i współpracowników. To było filmowe przeżycie i szczególny dzień, nieporównywalny do żadnego innego. Przysięga składana w kościele bije wszystko inne na głowę - Kaczmarczyk Norbert, lat 32.

   Jak to leciało? Pokora, praca, umiar, roztropność w działaniu i odpowiedzialność (Szydło); Skromność, pracowitość, odpowiedzialność, pokora i rzetelność; to wszystko charakteryzuje polityków PiS i członków rządu(Karczewski)

   Na zdjęciu - suweren grzecznie i z nadzieją w sercach czeka na weselne myto - pół litra od Młodego Pana.

   No to: chlup!
   • scoutek Re: czy są granice debilizmu i bezczelności? 23.08.22, 23:45
    Co to będzie dopiero na weselu Semeniuk z Patkowskim? Strach się bać
  • trusiaa Re: czy są granice debilizmu i bezczelności? 05.09.22, 15:29
   Przypadkiem włączyła mi się TRWAM - cykl Zrozumieć Antycywilizacje, temat Jak transpłciowość wchodzi do szkół.

   Ja pierniczę. Siedzi dwóch buców, z których jeden pozuje na intelektualistę, używając mądrych słów m.in. dyskurs, i co ja paczę? (7:32) Mądruś przywołuje poglądy Simone de Beauvoir (wym. Debawłar) która "chciała, aby kobiety porzuciły macierzyństwo, wyzbyły się z okowów i poszły wszystkie do pracy, to im da świadomość, że mogą być niezależne (...) i staną się (tu pan prychnął sobie) osobami - kimś równym mężczyźnie, tu widać jak bardzo wykrzaczone jest rozumienie płci i jasny podział ról społecznych przez komunistów, aktywistów".

   Kosmici.
   • scoutek Re: czy są granice debilizmu i bezczelności? 05.09.22, 16:10
    Ale mamy wszyscy zryte berety przez patriarchat. To się w głowie nie mieści, bo sama się łapię na jakichś takich myślach, że czekam na akceptację mężczyzn. Polecam "Czułą przewodniczkę" Natalii de Barbaro, mocno otwiera oczy.
  • trusiaa Re: czy są granice debilizmu i bezczelności? 14.09.22, 08:41
   Kaczyński wykopał sobie płytki kanał, w którym może bezpiecznie brodzić w wodzie do pasa, Martusia też załatwiła sobie taki, nielegalnie. Kaczki z ich paczki przecież muszą mieć własne kałuże, nieważne jakim kosztem.
   • ave.duce Re: czy są granice debilizmu i bezczelności? 14.09.22, 10:35
    Ojtam, ojtam - kanał zostanie ukarany grzywną 500+ i po sprawie.
    Kopanie kanałów to taka rodzinna tradycja taplania się w szambie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka