Dodaj do ulubionych

To nie jest dobry pomysł

20.09.21, 11:49
Wpisanie do Konstytucji faktu przynależności do UE jak to jest w konstytucjach niektórych członków Unii jest rozsądnym pomysłem. Natomiast dopisanie do Konstytucji potworka stworzonego chyba za podszeptem Grzesia S. jest pomysłem zupełnie od czapy. Mając taki zapis w Konstytucji nie będziemy mieli szans na pozbycie się dojącego Polaków konkordatu nawet wtedy gdy już wszystkie kościoły opustoszeją. Konstytucja nie może być aktem który zmienia się dowolnie na polityczne zamówienie.
Coś mi się zdaje że wśród odpowiedzialnych za taki a nie inny kształt ustawy o sposobie na szybkie opuszczenie UE jest również PO. Tak samo jak są odpowiedzialni za nieprzyjęcie KPP, nie przyjęcie euro, wprowadzenie "obrazy uczuć religijnych" do katalogu występków, stworzenie CBA, niezliberalizowania prawa do aborcji, zalegalizowania działalności organizacji faszyzujących oraz takich których istnienie jest sprzeczne z interesem RP takich jak OD i OI. Tylko jak to zrobić jak we własnych szeregach aż roiło się i roi od wszelkiej maści fanatyków.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka