Dodaj do ulubionych

Oglądanie filmików na YouTube! nic prostszego!

17.01.10, 23:53
Zarabiajcie ONLINE!
Oglądanie filmików na YouTube! nic prostszego! rejestracja nic nie kosztuje - otrzymujecie bonus!

www.paid2youtube.com/?r=katiatou
Paid2youtube.com jest bardzo ciekawym buxem, na którym zarabiamy oglądając filmy z Youtube (0.01$), komentując je (0,1$) i subskrybując filmy (0,35$). Dwie ostatnie opcje są bardzo rzadkie, jednak czasem można na nie trafić. Strona buxa oparta jest na skrypcie znanym nam z bux.to. Nie można wykupić konta premium, za to jest możliwość wynajęcia poleconych. Ogólnie strona jest przejrzysta i wszystko dokładnie na niej widać. Minimum do wypłaty 10$, które zbiera się dość szybko z racji, iż reklam dziennie może być od 15 do 20, czasem zdarza się szansa na subskrypcje i komentarze (ok. 10 dziennie, lecz szybko pojawiają się i znikają), więc jest na czym zarobić. Wypłaty wysyłane są na konta PayPal w ciągu 30 dni, jednak na ogół nie trwa to dłużej niż 5 dni (a nawet 12 godzin!). Reklam (w zależności od wykupujących) jest na ogół od 4-5 do nawet 28 (rekordowa liczba, jaką udało mi się dostrzec). Najczęściej ich liczba sięga 10.

Jak zarabiać?

Zarabianie w Paid2youtube jest proste. Po zalogowaniu przed naszymi oczyma pojawi się menu, wybieramy Surf Videos.
Pojawia się lista filmów do wyświetlenia. Klikamy w każdy po kolei, wystarczy, aby pojawił się “ptaszek” co doda nam cent na konto. Powtarzamy tak z każdym linkiem.

Teraz możemy przejść do komentarzy. Klikamy w Comments w menu.

Jeżeli będzie film do skomentowania, wchodzimy w link (nie zapominając zalogować się na YouTube) i komentujemy film, za co otrzymamy 0,1$ . Jest to rzadka możliwość, jednakże czasem zdarza się możliwość skomentowania jakiegoś filmu.

Teraz czas na subskrypcje. Klikamy w “Subscribers” , logujemy się na YouTube i po wyświetleniu filmu subskrybujemy na nasz e-mail. Jest to jeszcze rzadsze niż komentarze, jednak 0.35$ to już coś.

Kupno i wynajem poleconych

Poleconych można wynajmować w paczkach 5 (6,95$), 100(89.95$) i 500 (429.00$) refów.
Na co zwrócić uwagę?

Na początek otrzymujemy 0,05$. Warto zaglądać na stronę parę razy dziennie gdyż mogą pojawiać się możliwości komentowania i subskrypcji, które mają na ogól krótki termin (ok. 500 klików), oraz nowe filmy do wyklikania.

www.paid2youtube.com/?r=katiatou
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka