Dodaj do ulubionych

Darmowe skórki, gry, karty podarunkowe

13.08.22, 12:59
Proces rejestracji Idle-Empire jest bardzo prosty i szybki. Wystarczy wypełnić krótki formularz, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail i hasło.

Będziesz miał(a) również możliwość utworzenia konta, łącząc dowolne sieci społecznościowe, takie jak Facebook, Twitter, Google, Discord, PayPal lub Steam.

Jak założyć konto na Idle-Empire

Zarejestruj się teraz
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
www.idle-empire.com?r=jferjw
Po zakończeniu rejestracji w ciągu kilku sekund otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem z linkiem, który musisz kliknąć, aby aktywować konto w Idle-Empire.

Jak zarabiać w Idle Empire?
Idle Empire ma obecnie siedem różnych sposobów na darmowe zarabianie monet, które możesz wymienić na prawdziwe pieniądze, kryptowaluty i szeroką gamę wszelkiego rodzaju kart podarunkowych.

Jak zarabiasz w Idle Empire?
Idle Empire ma obecnie siedem różnych sposobów na darmowe zarabianie monet, które możesz wymienić na prawdziwe pieniądze, kryptowaluty i szeroką gamę wszelkiego rodzaju kart podarunkowych .
Ankiety
Panele płatnych ankiet. Idle-Empire współpracuje bezpośrednio z maksymalnie 8 dobrze znanymi panelami ankiet.
Filmy
Idle Empire współpracuje bezpośrednio z Hideout TV. Oglądaj filmy bezpośrednio w Hideout TV i zdobywaj 9 punktów równych 80 monetom za każde 3 oglądane filmy.
OfferWalls
Możesz zdobyć monety, wykonując różnego rodzaju zadania.
Kopanie
Wykorzystaj moc obliczeniową swojego komputera do kopania kryptowaluty. Kopanie nie jest odpowiednie dla wszystkich komputerów, ponieważ jest bardzo wymagające dla procesora i karty graficznej komputera.
Oferty i zadania
Więcej zadań podobnych do OfferWalls. W tym miejscu możesz filtrować według kategorii „Bezpłatne”, aby pokazywały się tylko oferty, które są bezpłatne.
Polecenia
Zaproś inne osoby do dołączenia do Ilde-Empire i otrzymaj 20% wszystkich zysków i 20 monet za każdego nowego użytkownika, który utworzy Twoje konto.
Promocje: W tej sekcji możesz wykorzystać kody promocyjne, aby otrzymać darmowe monety. Kody te są okresowo publikowane na oficjalnym profilu mediów społecznościowych Idle-Empire.Aby móc wypłacać i zarabiać w Idle Empire, musisz najpierw przejść prostą weryfikację konta. Aby to zrobić, przejdź do „Konto »Weryfikacje”. Będziesz mieć dwie różne opcje, aby zakończyć ten proces.

Weryfikacja przez SMS: Najprostsza i najszybsza opcja. Po prostu dodaj swój numer telefonu komórkowego i potwierdź go za pomocą darmowego SMS-a, który otrzymasz w ciągu kilku sekund.

Weryfikacja przez Steam: Jeśli masz konto Steam, po prostu powiązanie go z Idle-Empire potwierdzi Twoje konto.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka