Dodaj do ulubionych

Przykre słowa od męża odnośnie mojego wyglądu

22.03.20, 11:57
Witam. Jestem z mężem 5 lat po ślubie. Kilka dni temu mąż powiedział mi coś, co bardzo obniżyło moje poczucie wartości odnośnie wyglądu.
Od zawsze akceptowałam to jak wyglądam, byłam zadowolona. Mam 170cm wzrostu, ważę 62kg. Noszę rozmiar 36. Od zawsze miałam powodzenie u mężczyzn. Teraz, gdy jestem mężatką rowniez słysze duzo komplementów zarowno od mezczyzn jak i od kobiet. Bardzo kocham mojego męża i jego zdanie zawsze bylo dla mnie najważniejsze. Ostatnio jednak powiedział mi wieczorem, gdy stałam przy lustrze w koszulce nocnej, że mam krótkie nogi, duzy tyłek i ze jestem za niska, po czym dodał ze modelką z dlugimi nogami to ja nie jestem, a na starosc zapewne bedę gruba. Zrobilo mi sie bardzo przykro. Polozylam sie w innym pokoju i rozpłakalam. Ktos kogo kocham mowi o mnie cos takiego. Czuje sie od tej chwili nieatrakcyjna do tego stopnia ze nie umiem z nim sypiac i nie moge na siebie patrzec w lustrze. On zas uwaza ze nic zlego nie powiedzial. Raz mowi ze zartowal a za chwile twierdzi ze ma prawo mowic co mysli... Wielokrotnie tez słyszę od niego, ze kobiety nie mozna za bardzo chwalic bo bedzie zbyt pewna siebie i pojdzie do innego. Bywa rowniez o mnie bardzo zazdrosny. Obecnie nie pracuję i kiedy mowie o powrocie do pracy to jest awantura ze nie pozwoli mi isc do pracy, bo w dzisiejszych czasach ludzie sie zdradzają..
Co o tym myslicie, czy to ze mną jest cos nie tak, czy z moim partnerem?
Obserwuj wątek
    • barbra25 Re: Przykre słowa od męża odnośnie mojego wyglądu 22.03.20, 12:08
      Umniejsza Twoje poczucie własnej wartości z lęku o zdradę? Krytykuje nie dlatego, że tak myśli ale dlatego żebyś mu nie czmychnęła z innym. Może sam ma niskie poczucie własnej wartości i chce Ciebie sprowadzić do swojego pozimomu? Pójdziesz do pracy czy posłuchasz swojego męża i zostaniesz w domu jak na podporządkowaną kobietę przystało?
    • tt-tka Re: Przykre słowa od męża odnośnie mojego wyglądu 22.03.20, 14:02
      noemi890 napisał(a):

Bywa
      > rowniez o mnie bardzo zazdrosny. Obecnie nie pracuję

A wczesniej pracowalas ?
      A on taki BYWA czy jest i byl zawsze ?

>i kiedy mowie o powrocie d
      > o pracy to jest awantura ze nie pozwoli mi isc do pracy,

Wiesz, ze od czasow pierwszej swiatowej kobiecie w Polsce nie jest potrzebne zezwolenie meza na podjecie pracy ?

>bo w dzisiejszych czas
      > ach ludzie sie zdradzają..

Buahahahahaha. I to jest powod ? By zdradzic, nie trzeba chodzic do pracy. Powiedz mu to.

> Co o tym myslicie, czy to ze mną jest cos nie tak, czy z moim partnerem?

Jak z toba, to nie wiem, ale z nim bardzo cos nie tak. I w dodatku ma cie za glupia.

--
      Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
      • noemi890 Re: Przykre słowa od męża odnośnie mojego wyglądu 22.03.20, 14:27
        Wczesniej przed urodzeniem dziecka pracowalam. Po urodzeniu nie pracowalam zawodowo przez 5 lat, ale zbudowałam 2 domy, w tym 1 pod sprzedaz ( przy obu ciezko pracowalam aby je wykonczyc wlasnymi rekoma). Posiadam kapitał (spadek) ktory chce zainwestowac w budowe kolejnych domow, zakladajac przy tym firme. Mąz nie uwaza mnie za glupią, wrecz przeciwnie, tylko nie powie tego na glos...mysle ze czuje jakies zagrozenie. Sam prowadzi działalnosc ale malodochodową.
    • milamala Re: Przykre słowa od męża odnośnie mojego wyglądu 23.03.20, 23:22
      No daj spokoj, cierpisz bo glupot nagadal ci gosc , ktory jest chorobliwie zazdrosny. Meza wyslac do psychologa niech sie rozprawie z wlasnyi problemami. A samemu glupotami sie nie przejmowac. Jak ci bedzie jeszcze takie androny plotl to otworzy buzie i tez mu powiedz pare cieplych slow. Podejrzewam , ze zadne z niego cudo, pare manakamentow by sie znalazlo. Uzyj tego. Potem oswiadcz, ze jesli bedzie ci dalej taka "prawde"mowil w zartach czy nie zartach, to trzeba bedzie przemyslec kwestie rozwodu. A tego z pewnoscia nie chce, wiec pewnie troche nim to wstrzasnie. Tak czy owak, absolutnie gosc nadaje sie do konsultacji psychologicznej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka