Dodaj do ulubionych

Problemy "rodzinne"

29.04.20, 23:27
Zaczęło się od tego gdy rodzice wzięli rozwód jak miałam 10 lat . Tata byl alkoholikiem a matka chora psychicznie. Od tamtej pory babcia wzięła nas (mnie i brata) jako rodzina zastępcza pod swoje skrzydła . Później z wiekiem musiała z nas zrezygnować i trafiliśmy do obcej rodziny,było tam nawet dobrze oczywiście do czasu. Zaczęły się codzienne problemy ale dało się jakoś wytrzymać. Minęły 2 lata jak ojciec zaczął się starać o nas sadownie i udało mu się i trafiliśmy do niego . Z początku nie miał partnerki ale z czasem sobie znalazł i mam do teraz problem z zaakcepowanien jej .Wzieli ślub po pół roku co było dla mnie totalnym szokiem po którym nie mogłam się pozbierać.Mam 17 lat mam chłopaka jestem z nim już prawie rok . I z każdym dniem jest coraz gorzej , nie wiem co zrobić ponieważ ojciec aby przypodobać się mojej "mamie" zaczyna obrabiać mi dupe ( chodzi o spanie w weekendy u mojego chłopaka bo tam czuje się najlepiej ) A ona ciągle mówi że w moim wieku przykładowo wracała o 19 do domu i nie szlajała sie (chociaz prawda byla inna bo ma 2 synow i kazdy z innym xd) ale wiadomo teraz już inny wiek jest i jest zupełnie inaczej .I ciągle tak jest.Nie potrafię się odważyć z nim porozmawiać bo się nie da i tak będzie w kółko to samo ,jest w niej totalnie zaślepiony już nie wiem co mam robić .Ciągle męczę się bo tylko wiek mnie tu trzyma niestety.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka