Dodaj do ulubionych

Żona jest zauroczona szefem

29.06.22, 16:41
Witam wszystkich. U mnie sytuacja wygląda trochę inaczej. Mianowice od kilku miesięcy żona zaczęła mieć problemy natury psychicznej czuła że coś jest nie tak, nie czuła się szczęśliwa i parę tygodni temu zdecydowała się na terapię u psychologa. Wizyta u psychologa uświadomiła jej że jest coś między nią i szefem jednocześnie uświadomił ją że jest problem w naszym związku małżeńskim. Cała ta sytuacja ją tak przerosła że postanowiła przełamać się i postanowiła wyznać miłość szefowi który był zupełnie zaskoczony I powiedział jej że między nimi są tylko relacje służbowe nic więcej. Następnego dnia żona porozmawiała ze mną i wyznała całą prawdę po czym ja sam przezylem ogromny Szok. Na szczęście po wielogodzinnych rozmowach bardzo trudnych rozmowach postanowiliśmy ratować nasz związek naprawić to co się zepsuło. Problem w tym że ona uwielbia swoją pracę ja nie chciałbym żeby zmieniała te prace Zaznaczam że to jest praca Biurowa Jednocześnie zdajemy sobie sprawę że uczucie mojej żony do szefa które kwitło kilka lat tak łatwo i zniknie. Dodam że sytuacja ta otworzyła też moje oczy na to jak bardzo nie dbałem o nasz związek również żona przyznała że to jest nasza wspólna wina że tak się stało. Wiem że na to potrzeba czasu a ja chciałam się zapytać czy jest jakiś sposób bo bardzo chciałbym pomóc żonie a ona sobie na to aby wymazać uczucie żony do szefa. Czy jedynym rozwiązaniem jest zmiana pracy.

Dziękuje
Obserwuj wątek
    • enith Re: Żona jest zauroczona szefem 29.06.22, 20:03
      Tak, żona powinna odejść z pracy, bo uczucie do szefa jej minie, jeśli nadal będą się codziennie widywać. Nie mówiąc o koszmarnie wręcz niezręcznej sytuacji, w której twoja żona postawiła swojego przełożonego swoim wyznaniem miłości. No i musisz liczyć się z faktem, że jeśli szef pewnego pięknego dnia jednak zdecyduje się zaprosić twoją żonę do swojego łóżka, to ona prawdopodobnie z tego zaproszenia skorzysta. Chcecie tak ryzykować? Nowa praca dla niej, terapia małżeńska dla was.
        • enith Re: Żona jest zauroczona szefem 01.07.22, 17:09
          Poprosić zawsze można, ale wąpię, czy szef się nad tą prośbą pochyli ;-) Z drugiej strony nie wyobrażam sobie, jak ich dalsza współpraca miałaby teraz wyglądać. Laska totalnie się zbłaźniła swoim wyznaniem miłości, a teraz obydwoje muszą robić dobrą minę do złej gry i udawać, że nic się nie stało. Wątpię, czy pozostanie to bez negatywnego wpływu na pracę tak jej, jak i jego.
    • heniek.8 Re: Żona jest zauroczona szefem 30.06.22, 22:52
      co to jest, jakieś harlekiny na wakacje? :)
      wyznała miłość szefowi i co? i nic? taka sprawa nadaje się do zgłoszenia do HR że nie możemy pracować razem - chyba że to jakaś firma do 10 zatrudnionych to jestem w stanie uwierzyć
      albo że postanowili nie robić z tym nic bo może kiedyś się przydarzy …

żonie to już raczej nie pomożesz bo cię nie kocha (zresztą co to za śmieszne pojęcie - miłość - to jest iluzja)
      nie jesteś dla niej platformą na której chce spędzać czas,
      nie chce skakać z niej w nicość dlatego pozwala żebyście byli razem,
      ale czeka żeby się odbić na wyższą gałąź

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka