Dodaj do ulubionych

Berlin lotnisko SCHöNEFELD-Czy trudno tam trafić

IP: *.tkk.pl / *.tkk.pl 23.02.05, 22:37
Jadę za tydzień do Berlina na samolot Easyjet. Kolego postaszył mnie że jak w
Berlinie się zgubię to mogę i 3 godziny krążyć. Mam mapę samochodową z
zaznaczonymi lotniskami, ale nie są podpisane. Czy trudno tam trafić z
autostrady? Będę jechał z Kołobrzegu i nie wiem o której wyjechać
Obserwuj wątek
    • Gość: Alma Re: Berlin lotnisko SCHöNEFELD-Czy trudno tam tra IP: *.dip.t-dialin.net 23.02.05, 23:55
      Jesli sie zgubisz to mozesz krazyc nawet 5 godzin, ale nie powinienes sie
      zgubic, bo trafic nie jest trudno. Do centrum Berlina nie musisz wjezdzac.
      Praktycznie z Polski az do lotniska nie opuszczasz autostrady. Z autostrady
      zjedziesz dopiero kiedy ujrzysz szyld FLUGHAFEN SCHÖNEFELD i znak samolotu.

Proponuje taka droge: kolo Szczecina wjechac na polska autostrade A6, ktora na
      przejsciu granicznym Kolbaskowo przejdzie w niemiecka autostade A11. Dalej
      jedziesz A11 az do Dreieck Schwanebeck (trojkat Schwanebeck). Tam ustawiasz sie
      tak aby wjechac na A10 (kierunek: Frankfurt/Oder a nie Hamburg!). Dalej
      jedziesz A10 az do Dreieck Spreeau (trojkat Spreeau). Tam ustawiasz sie tak aby
      wjechac na A12 (kierunek Potsdam a nie Frankfurt/Oder!). Dalej jedziesz A10 az
      do Kreuz Schöneberg (krzyz Schönefeld).Tam ustawiasz sie tak aby wjechac na
      A113 (kierunek: Berlin Zentrum). Dalej jedziesz A113 i stamtad zostaniesz juz
      szyldami pokierowany na lotnisko.

Mam nadzieje, ze jedziesz tam kogos odebrac i spowrotem. Bo jesli masz zamiar
      zostawic tam samochod na parkingu, to musze Cie ostrzec, ze bedzie Cie to
      niezle kosztowalo!!!

• Gość: Alma Re: Berlin lotnisko SCHöNEFELD-Czy trudno tam tra IP: *.dip.t-dialin.net 25.02.05, 00:57
            Okey, jeszcze raz i tym razem bez bledow w pisowni :-)

A wiec...

Proponuje taka droge: kolo Szczecina wjechac na polska autostrade A6, ktora na
            przejsciu granicznym Kolbaskowo przejdzie automatycznie w niemiecka autostade
            A11. I dalej jedziesz A11 az do Dreieck Schwanebeck (trojkat Schwanebeck). Tam
            ustawiasz sie tak aby wjechac na A10 (kierunek: Frankfurt/Oder a nie Hamburg!).

I dalej jedziesz A10 az do Dreieck Spreeau (trojkat Spreeau). Tam ustawiasz sie
            tak aby wjechac na A12 (kierunek Potsdam a nie Frankfurt/Oder!).

I dalej jedziesz A12 az do Kreuz Schönefeld (Krzyz Schönefeld).Tam ustawiasz
            sie tak aby wjechac na A113 (kierunek: Berlin Zentrum).

Dalej jedziesz A113 i stamtad zostaniesz juz szyldami pokierowany na lotnisko.

Mam nadzieje, ze jedziesz tam kogos odebrac i spowrotem. Bo jesli masz zamiar
            wyleciec stamtad powiedzmy do Paryza i zostawic samochod na parkingu przy
            lotnisku na kilka dni, to musze Cie ostrzec, ze bedzie Cie to niezle
            kosztowalo, przy lotnisku we Frankfurcie nad Menem dzien na parkingu kosztuje
            30 euro!!!
    • Gość: mamro Re: Berlin lotnisko SCHöNEFELD-Czy trudno tam tra IP: *.net-82-216-94.rev.numericable.fr 24.02.05, 17:20
      hej, po pierwsz jak bedzisz jechal easy jet to sie nie spoznij bo odprawa
      zamyka sie polgodziny przed odlotem i to godzina imperatywna nic nie zrobisz
      jak sie spoznisz nawte 5 minut mimo ze samolot bedzie stal na pasie (mam
      doswiadczenie, 5 min i przespalam noc w Londynie na Lutonie- nic do nich nie
      docieralo). w Berlinie bardzo latwo trafic na lotnisko, ale najlpeij wez
      pociag, i z dworca glownego masz bezposrednio kolejke metro na lotnisko.

szerokiej drogi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka