Dodaj do ulubionych

Telefon na karte "pre paid"????

25.04.05, 17:20
Po przyjeździe do BRX. musze sobie kupic karte do komorki pre paid. Dajcie
znac w jakiej sieci jest najlepiej i gdzie ja to w ogole moge kupic?
Obserwuj wątek
      • Gość: anbxl Re: Ja mam w BASE-ie IP: *.240.81.adsl.skynet.be 25.04.05, 19:05
        Aja u mobistar-polecam,chociaz jest jeszcze proximus ktory jest tu najstarsza
        komorkowa firma i siostrzana firma belgacom-tych od telefonow.Wszedzie
        wlasciwie to samo-base jest tylko dobry jak bliskie ci osoby go maja,a jak nie
        to odradzam-najlepiej sprobuj wszystkich po kolei:-)))Karty do kupienia
        praktycznie wszedzie-w kioskach,sklepach a nawet jak juz bedziesz mial karte
        bankowa i konto to mozesz zaladowac przez telefon-tylko musisz sobie w punkcie
        klienta ta usluge-darmo zaprogramowac
        • Gość: Marek Re: Ja mam w BASE-ie IP: *.115-200-80.adsl.skynet.be 25.04.05, 19:38
          Ja kuilemBase prepaid tydzien temu za 26 eur i musialem dokupic za 14 w
          sobote.Ciagnie, ale fakt,ze dzwonilem i smsowalem zagranice.Jest specjalna
          oferta Base Expat za 35euro, ale Proximus i Mobistar maja jakies oferty.
          Proximus 180 euro off Twojego rachunku, ale trzeba z nimi byc przez 24
          miesiecy, no szkoda, ze nie przez 5 lat! Ale nie moge sie polapaac z tym
          Mobistar-moze ktos wyjasni.Przyznam Base oferta bardzo przejrzysta.Spojrze na
          Belgacom tez. Jeszcze jedno, jesli placic powiedzmy 30 euro rachunek miesieczny
          to czy jakies rozmowy sa wliczone?
          • Gość: ANBXL Re: Ja mam w BASE-ie IP: *.240.81.adsl.skynet.be 25.04.05, 22:46
            Tak Base ma swoje triki ktorych ja osobiscie nie lubie-jest tylko interesujacy
            jak znajomi rodzina moja to samo-wowczas w w-e za 6 euro miesiecznie mozna
            rozmawiac bez ograniczen.Co do Belgacom-to jest panstwowa belgijska telefonia a
            proximus to ich no powiedzmy corka-biura na nordzie.Mobistar na karty jest wg
            mnie naj-stronka www.mobistar.be.Po co dzwonic z komorki za granice jak tu w
            BXL macie na prawie kazdym rogu takie punkty mownice skad zadzwonicie za 0.20-
            0.25 centow za minute do PL,a jak juz to polecam tzw karty prepayer (podobno w
            pl to tez juz maja tylko nie znam nazwy)tu sa dwie najlepsze jedna-nie znam
            nazwy-namalowany jest kon na zoltym tle-kosztuje 5 euro i ze stacjonarnego
            musicie wydzwonic do pl 240 minut(polecam tym ktorzy zostawili w pl swoja
            polowke)a rowniez mozna ja zalogowac w komorke wowczas bodajze za 5 euro
            dzwoniac do pl ma sie 90 minut to i tak najtaniej
            Druga karta-ktora ja uzywam to zielona unity wazna 3 miesiac i do PL ze
            stacjonarnego na stacjonarny mam 150 minut a z komorki na staly w pl 78
            minutPOLECAM
            • Gość: Ekonomist(k)a VOiP !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 23:27
              Zdaję sobie sprawę, ze moze nie być to rozwiazanie dla każdego, ale jeśli Wy
              macie szerokopasmowy dostep do sieci i Wasza rodzina / znajomi w Polsce też
              (Neostrada o minimalnej przepustowości w pełni wystarczy) to polecam telefonię
              internetową: Skype, Tlen... Z komputera na komputer jest za darmo; z komputera
              na telefon nie sprawdzalam, ale podobno ceny sa bardzo konkurencyjne.

Pozdrawiam
              • Gość: Sofi Re: VOiP !!! IP: *.241.81.adsl.skynet.be 25.04.05, 23:31
                Z komputera na linie stacjonarna przez tlen przewisialam z rodzina nie dalej
                jak w piatek 1h 15 minut i zaplacilam 11 zl.
                Powod jest bardzo prosty: tlen nie rozpoznaje FIZYCZNEGO miejsca pobytu
                abonenta, wiec dzwonienie z polskiej aplikacji na numer polski traktuje jak
                rozmowe lokalna (w najgorszym wypadku miedzymiastowa).

Miesiecznie na telefonowanie do Polski z pewnoscia nie wydaje wiecej niz 50
                PLZ, ADSL kosztuje mnie okolo 40 EUR, do tego abonament telefoniczny (z ktorego
                korzystam baaardzo sporadycznie) 6 EUR (discovery line).
                Et C'est tout :0

Prawda ze proste ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka