Dodaj do ulubionych

Praca z agencją Primebs z Krakowa

IP: *.mip.pl / 193.243.146.* 07.06.05, 11:44
Witam tu Dres czy był ktoś za granicą za pośrednictwem tej agecji. Oferują
stanowisko m.in. pakowacz (Anglia). www.primebs.pl , Z góry dzięki za info
Obserwuj wątek
          • Gość: PrimeBS Re: Praca z agencją Primebs z Krakowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.05, 08:44
            Szanowny użytkowniku “ jaa „
            Nie możemy zgodzić się ze stwierdzeniem iż nikt nie zna firmy PrimeBS .
            Któż bowiem jest tym owym „nikt” ? autorytetem , którego zdanie pozwoliło Ci na
            sformułowanie tak poważnie brzmiącej opinii... ?
            Chcąc uniknąć akademickiej dyskusji, która poza wymiana uwag nie doprowadzi to
            żadnych rezultatów pragniemy poinformować iż :
            1. Najlepszym sposobem poznania firmy Prime Business Sources jest wizyta na
            stronie internetowej( www.primebs.pl ) lub kontakt telefoniczny z PrimeBS (012
            4285650 /42856512) lub osobista wizyta w naszym biurze w Krakowie ( ul.
            Zwierzyniecka 29, 31-105 Kraków)
            2. Nie mamy nic do ukrycia ponieważ nasze działania są w pełni legalne.
            Certyfikaty znajdzie Pani na stronie MGiP ( numer odnoszący się do pośrednictwa
            do pracy za granicą -1307/1b)
            3. Nie pobieramy żadnych opłat (co należy w ostatnim czasie do rzadkości) ,
            proponujemy prace w rożnych sektorach
            ( najwięcej ofert sektor medyczny –opiekunowie, ale również hospitality czy
            np. budowlany ) .
            4. Chętnie udzielimy wyczerpującej informacji na temat prowadzonych
            działań ,ofert pracy, itd.

Zapraszamy do współpracy.
            Z wyrazami szacunku
            Prime Business Sources

• Gość: jaa Re: Praca z agencją Primebs z Krakowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.05, 16:02
              Szanowny pracowniku firmy PrimeBS:
              Stronę internetową waszej firmy odwiedziłam zanim zaczełam się udzielać na
              forum i to,że macie certyfikat to też sama sobie sprawdziłam i nawet niedawno
              do was dzwoniłam i rozmawiałam z mało rozmowna panią.
              To, że macie piękną strone w internecie i pięknie sami o sobie mówicie , to o
              niczym nie świadczy. Najlepsze i najbardziej wiarygodnie opinie mogą wystawić
              wasi klienci, a tych jak widać jest mało, bo z pewnością na forum by się ktoś
              odezwał, tak jak się wypowiadają forumowicze na temat innych firm.
              Mino wszystko pozdrawiam
              • Gość: PrimeBS Re: Praca z agencją Primebs z Krakowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.05, 17:20
                Szanowna "jaa"
                Z przykroscią muszę się niezgodzić z Panią po raz kolejny.
                Tak się składa, że internet i każda dostępna forma publikacji z jego użyciem
                jak czat czy też forum internetowe dają poczucie dużej anonimowości, innymi
                słowy każdy może napisać praktycznie wszystko i niekoniecznie musi to być
                prawda.
                Liczba osób ktore wyjechały z naszą firmą jest całkiem przyzwoita i ciągle
                rośnie. Wynik w liczbach przyjdzie sam z czasem... Żaden z naszych kandydatów
                nie zdecydował się wrócić do kraju, żaden nie był niezadowolony z warunków
                pracy jakie zastał po przyjeździe do pracy w Wielkiej Brytanii lub też
                Irlandii. Taki stan rzeczy utwierdza nas w przekonaniu iż obrany kierunek
                działań jest słuszny.
                Strona internetowa PrimeBS świadczy o naszej firmie i spełnia swoją rolę. Po
                pierwsze informuje o firmie, po drugie daje możliwość znalezienia informacji na
                temat pracy, pracy za granicą, itp( dla informacji: wkrótce zostaną dodane nowe
                działy -zapraszamy do lektury). Jest ona dobrym przykładem, iż traktujemy to,
                co robimy poważnie, a nie nastawiamy się na "jednorazowy wystep".
                Jestem przekonany, że "mało rozmowna pani" udzieliła Pani informacji
                najistotniejszych i na tym wstępnym etapie rekrutacji najbardziej Pani
                potrzebnych.
                Dla jasności dokładne szczegóły każdej oferty przekazywane są kandydatom, z
                którymi się kontaktujemy przedstawiając im konkretną ofertę pracy. Każdorazowo
                informujemy o stawkach godzinowych(w każdej ofercie powyżej 4,85 funta Wielka
                Brytania; powyżej 7 euro Irlandia), ilości godzin (minimum 40 godzin
                tygodniowo), miejscu wykonywania pracy, pracodawcy(pełna nazwa, adres),
                warunkach kontraktu, zakwaterowaniu, wyżywieniu i wszystkich innych szczegółach
                związanych z proponowaną pracą. Jeżeli kandydat zostaje zaakceptowany,
                podpisuje umowę w Polsce,zawsze ma czas by się dokładnie z nią zapoznać, tak by
                podejmując decyzję o wyjeździe był absolutnie przekonany, iż postapił słusznie.
                Jeżeli nie czuje się Pani usatysfakcjonowana po rozmowie z naszym konsultantem,
                proszę o kontakt telefoniczny, chętnie odpowiem na nurtujące Panią pytania.
                Życząc udanego weekendu pozdrawiam serdecznie.
                Z wyrazami szacunku
                Prime Business Sources
    • Gość: PrimeBS Re: Praca z agencją Primebs z Krakowa IP: *.chello.pl 27.06.05, 17:14
      W celu sprostowania pewnych niezgodności informuje, że Agencja Pracy PrimeBS
      posiada licencje do pracy za granicą i kilka innych związanych z pośrednictwem
      pracy. Wszelkie oszczerstwa wynikają zapewne z umacniającej się pozycji firmy
      na rynku - konkurencja jak widać nie zawsze działa uczciwie
      Na stronie www.praca.gov.pl/index.php?page=posrednictwo&status=1b. można
      sprawdzić każda agencje pośrednictwa pracy. Nasza ma nazwę główną Prime
      Business Sources i pod taką nazwą jest zarejestrowana. Na podanej stronie tak
      jak i w MGiP wystarczy wpisać pierwszy człon nazwy czyli Prime by uzyskać
      wszelkie nasze dane. Skrócona nazwa firmy to PrimeBS służy nam ona do
      łatwiejszej identyfikacji marki. Szczegóły każdy znajdzie na naszej stronie
      www.primebs.pl Serdecznie zapraszamy.
        • Gość: PrimeBS Re: Praca z agencją Primebs z Krakowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.05, 08:40
          Szanowna użytkowniku ”kolegadryndryn” tak się składa, że to co pozornie
          wydawać się może oczywiste w istocie często takie nie jest.
          Jeżeli idzie o „enigmatyczna użytkowniczkę” ukrywająca się pod pseudonimem „
          ona” to nie jest to tajemnicą i "nie trzeba być Moniuszkiem" by się domyslć,iż
          jest ona osobą współpracującą z firma PrimeBS.Do jej zadań należy m.in.
          reprezentowanie firmy na forum internetowym, odpowiadanie na nieuzasadnione,
          nieprawdziwe insynuacje na temat PrimeBS.
          Jeżeli idzie o wypowiedzi w których sugeruje Pan „marketingowe samobójstwo” to
          chce powiedzieć iż nie bardzo rozumiemy zasadność tego stwierdzenia,ponieważ to
          co pojawiło sie jako odpowiedz-wyjaśnienie,nie miało i nie ma nic wspólnego z
          działaniami marketingowymi prowadzonymi przez PrimeBS.Pracujemy w sposób
          uczciwy i nie potrzebujemy stosować tego rodzaju zabiegów...
          Życzymy powodzenia w tropieniu marketingowych wpadek innych firm.
          Dziękujemy za próbę konstruktywnej krytyki,jakkolwiek w tym przypadku
          chybionej.
          Z wyrazami szacunku ,
          Prime Business Sources,PrimeSB

• ewkanr2 Re: Praca z agencją Primebs z Krakowa 20.07.05, 16:00
      Witam. Co prawda nie mogę sie wypowiadac z cala pewnościa o tej firmie, bo nie wyjezdzam z nimi, ale z inna firmą - prowork. Ale z Prime Business Sources tez miałam kontakty w sprawie pracy i było ok poza jedna sprawa, chciałam od nich jakies telefony osob ktore juz wyjechaly za ich posrednictwem i od tego czasu zaczely sie schody. Opinie mi przysłali co prawda, ale dziwne to bylo- oni dostali maile z podziekowaniami od kilku osob ktore pojechaly. Napisalam pod te adresy mailowe, ale nie doczekalam sie od tych osob odpowiedzi. A PrimeBS jakos dziwnie po tym przestalo sie ze mna kontaktowac. Nie wiem na pewno ale radze dobrze sprawdzic ta agencje. Pozdrawiam. Napisze jeszcze jak bedzie z Proworkiem- za 2 tygodnie wyjezdzam.
      Pozdrawiam
      ewkanr2

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka