Dodaj do ulubionych

Czy sie oplaca?

IP: 80.51.240.* 27.09.05, 12:14
Mam pytanie. Zaoferowano mi prace w Anglii przy produkcji (6 miesiecy). Praca
nie jest ciezka. Pracodawca zapewnia chate za free, dojazd do pracy no i 40 h
tygodniowo. Czasem mozliwe nadgodziny platne 4,75 funta na reke, ale jak z
nimi bedzie to na razie za wczesnie zeby cos powiedziec. Stawke podstawowa
netto w wysokosci: 3,75 funta na godzine. Moim jedynym wydatkiem bedzie
jedzenie. Oplaca sie jechac? Aha przelot oplaca pracodawca, tak samo jak i
zapewnia odziez sluzbowa. Pozdrawiam i prosze o jakies konkretne odpowiedzi :>
Obserwuj wątek
      • Gość: shadow Re: Czy sie oplaca? IP: 80.51.240.* 27.09.05, 16:36
        Wszystko zalatwialem przez kolege z pracy, ktory byl w Wielkiej Brytanii przed
        rokiem i ma znajomego zajmujacego sie sciaganiem ludzi do Anglii. Jeden, drugi
        a potem trzeci telefon i jakos wyszlo :) Lece w niedziele. Zgodzilem sie,
        zawsze bede mogl zrezygnowac jakby co, tym bardziej ze zadnego wlasnego wkladu
        nie mam. 3,75 netto funta na godzine nie jest to wygorowana kasa, ale jesli
        liczac to, ze nie place za chate, dojazd do pracy, czy przelot to chyba nie
        jest tak najgorzej. Standardowa kasa na poczatek. pozdrawiam
        • Gość: shadow Re: Czy sie oplaca? IP: 80.51.240.* 27.09.05, 21:29
          No wlasnie chata jest za free tak jak i dojazd (przelot tez). Tzn. nie tak do
          konca za darmo, bo jest odbierana z pensji i dlatego stawka wynosi 3,75 netto
          funta/1h. Szczerze to chce sie zahaczyc a potem coco jumbo i do przodu.
          Orientuje sie w kasie jaka jest placona w Anglii i wiem ze 3,75 to caly ch..
          jesli mialbym jeszcze oplacic chate, jedzenie czy dojazd to bym goscia
          wybrechal. Pozdro
          • Gość: shadow Re: Czy sie oplaca? IP: 80.51.240.* 27.09.05, 21:54
            Wiec sumujac odnosnie kasy, wychodzi na to ze zarabiam to minimum, czyli jakies
            5 funciakow na godzine. Pracodawca po prostu sciaga wszystko z wyplaty i
            zostaje mi 3,75 funta dla mnie. Kasa niska ale coz, od czegos musze zaczac.
            Chodzi mi o mieszkanie, bo inaczej gdybym mial do kogo pojechac to dawno bym to
            zrobil i to w ciemno a tak to musze latwic przez kogos swoja pierwsza prace. Na
            miejscu jak troche pobede to chce ruszyc i poszukac czegos na wlasna reke.
            Ewentualnie po kontrakcie. Jezyk kumam, bez rewelacji, ale sie dogadam
            spokojnie. Dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka