Dodaj do ulubionych

Praca w Belgii - dla dobrego murarza, kafelkarza

IP: *.compi.net.pl 10.01.06, 10:50
Moi znajomi szukają doswiadczonej osoby:
"Kannst Du nochmal nach einem sehr !! guten MAURER suchen (Fliesen legen,
mauern, putzen, Innenausbau), Er sollte stark sein und nicht trinken."
Znajomi oferują zakwaterowanie. Wymagana jest znajomość przynajmniej
podstawowa, któregoś z trzej języków: niemiecki, angielski, francuski. Osobą
zainteresowanym wyślę adres mailowy znajomych.
Obserwuj wątek
    • Gość: janusz Re: Praca w Belgii - dla dobrego murarza, kafelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.06, 18:34
      • Gość: arkady@interia.pl Re: Praca w Belgii - dla dobrego murarza, kafelka IP: 85.219.243.* 13.01.06, 11:39
        interesuje mnie praca w Belgii w charakterze kafelkarza przyjme prace od
        poczontku lutego
      • marek214 Re: Praca w Belgii - dla dobrego murarza, kafelka 13.01.06, 11:58
        interesuje mnie praca w charakterze kafelkarza od 15 lutego 2006r. pracowałem
        za granicom w Niemczech i Anglii
    • Gość: janusz. Re: Praca w Belgii - dla dobrego murarza, kafelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.06, 18:40
      interesuje mnie twoja oferta. jestem murarzem kafelkarzem. dobrze znam jezyk
      francuski. moj numer kontaktowy 888-182-758.
      • Gość: mirek Re: Praca w Belgii - dla dobrego murarza, kafelka IP: 217.96.105.* 12.01.06, 10:49
        p.interesujaca oferta
      • puzon6 Re: Praca w Belgii - dla dobrego murarza, kafelka 12.01.06, 11:30
        oferta interesujaca barbo chetnie skorzystam
        prosze o emila do znajmych
        pozdrawiam
    • Gość: arkady@interia.pl Re: Praca w Belgii - dla dobrego murarza, kafelka IP: *.euro / *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.06, 21:19
      Jestem zainteresowany tym kontaktem. Czy mogę prosić o kontakt znajomych aby
      porozmawiać. Przebywam w Belgii obecnie i poszukuję pracy. mój ades
      k.a.k@poczta.fm. pozdrawiam.
    • Gość: Paw Re: Praca w Belgii - dla dobrego murarza, kafelka IP: *.net138.okay.pl 16.01.06, 00:13
      bardzo pilnie poszukuje pracy w Belgii.Ukończyłem szkołę budowlaną ,mam kilku
      letnią praktykę w pracach remontowo-budowlanych.
      • Gość: wojtek651 Re: Praca w Belgii - dla dobrego murarza, kafelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.06, 21:51
        Czytaj www.remonty.ltd.pl Pozdrawiam
    • Gość: Waldemar Re: Praca w Belgii - dla dobrego murarza, kafelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.06, 22:11
      PRZYŚLIJ ADRES DO ZNAJOMYCH-POROZUMIEM SIĘ PO FRANCUSKU-ZŁOTA
      RĄCZKA/KAFELKI,KLINKIER
      email walrex@wp.pl
    • Gość: JERZY B. Re: Praca w Belgii - dla dobrego murarza, kafelka IP: *.jgora.dialog.net.pl 21.01.06, 15:37
      B.SOLIDNY KAFELKARZ Z OGROMNYM DOSWIADCZENIEM( 12TYSM2 NA FAKTURACH)
      SZUKA PRACY W ZAWODZIE TYLKO POWAŻNE OFERTY , NAJCHETNIEJ FIRM. ZNAJOMOŚĆ
      JĘZYKA ANG. I PODSTAWY NIEMIECKIEGO.
      TEL 0757531065
      MAIL:PIOSUO@WP.PL

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka