Dodaj do ulubionych

do bylego: judaizm a zwiazki homo

IP: *.135-200-80.adsl.skynet.be 13.06.06, 23:27
nie odpowiedziales mi na pytanie albo nei znalazlem wiec prosze o podanie
linak albo odpowiedz (pytam 3 raz)

1) co myslisz o judaizmie i homofobii? (podaj ile razy parada homo
przechodzila kolo synagogi w trakcie nabozenstwa albo w Szabas w dzielnicach
zydowskich.
2) co myslsiz o islamei a homofobii? ile razy parada hom oprzechodzila obok
meczetu w trakcie nabozenstwa i jak czesto chodza w dzielncach zamieszkalych
przez muzelmanow?

3) czy jak nazywasz Giercyha 'faszyta' to jest wyraz postepu i tolerancji? a
jak nazwac poslenke Senszyn klamilwa czerowna ... oczywiscie w ramach postepu?

Obserwuj wątek
      • byly_eurokrata Re: a tu Sroda we Wtorek 14.06.06, 07:19
        Paw, mnie ten temat az tak nie interesuje, zeby robic studia porownawcze, jaka
        trasa chodza parady rownosci w Izraelu albo w panstwach muzulmanskich. BTW,
        panstwa muzulmanskie nie stanowia dla mnie w zadnym aspekcie spolecznym wzoru.
        ja jestem po prostu zwolennikiem laickiego panstwa prawa, w ktorym na pierwszym
        miejscu stoja wolnosci obywatelskiego (bez wzgledu na to, czy gejow,
        dzialkowiczow czy albinosow) a nie regligia. W podobnym tonie wypowiedzial sie
        sedzia NSA, ktory bardzo dobitnie w uzasadnieniu wyroku bezprawnym zakazie
        parady stwierdzil, ze w demokratycznym panstwie maja prawo sie ono odbywac, bez
        wzgledu na to, czy jakies tam grupie spoleczenstwa to sie podoba czy nie.
        I nie bede sie wiecej wypowiadal na ten temat, bo szczerze mowiac jest on
        troche nudnawy, kazdy przedstawil swoje stanowisko, w dyskusji biora udzial 4
        osoby, kazda ma swoje zdanie i ok, na tym polega pluralizm.
        • paw_dady Re: a tu Sroda we Wtorek 16.06.06, 00:06
          byly_eurokrata napisał:

> Paw, mnie ten temat az tak nie interesuje, zeby robic studia porownawcze,
          jaka
          > trasa chodza parady rownosci w Izraelu albo w panstwach muzulmanskich.

wiesz rozumiem, ja tylko pytalem konkretnie - nadal czekam na odpowiedz - ja ja
          znam ale chce uslyszec bo wszyscy sie wija ze strachu ;)

> BTW,
          > panstwa muzulmanskie nie stanowia dla mnie w zadnym aspekcie spolecznym wzoru.
          > ja jestem po prostu zwolennikiem laickiego panstwa prawa, w ktorym na
          pierwszym miejscu stoja wolnosci obywatelskiego (bez wzgledu na to, czy gejow,
          > dzialkoczow czy albinosow) a nie regligia. W podobnym tonie wypowiedzial sie
          > sedzia NSA, ktory bardzo dobitnie w uzasadnieniu wyroku bezprawnym zakazie
          > parady stwierdzil, ze w demokratycznym panstwie maja prawo sie ono odbywac,
          bez wzgledu na to, czy jakies tam grupie spoleczenstwa to sie podoba czy nie.
          > I nie bede sie wiecej wypowiadal na ten temat, bo szczerze mowiac jest on
          > troche nudnawy, kazdy przedstawil swoje stanowisko, w dyskusji biora udzial 4
          > osoby, kazda ma swoje zdanie i ok, na tym polega pluralizm.

wiec jak pojdzie demonstracja krzyczeca 'won z gejami' tez NSA pozwoli? buahah
          obrazac mozna tylk ochrzescijan reszty absloutnie nie ;D
    • do.ki Re: do bylego: judaizm a zwiazki homo 14.06.06, 13:05
      > podaj ile razy parada homo
      > przechodzila kolo synagogi w trakcie nabozenstwa albo w Szabas w dzielnicach
      > zydowskich.

Zaraz powtorzysz swoja stara teze, ze spoleczenstwo boi sie Zydow i muzulman, a
      nie boi sie chrzescijan i dlatego ich "zniewaza". Nota bene: to przejscie parady
      homosiow przed kosciolem podczas mszy to juz tez jest zniewazenie, pawiu?

Mam alternatywne wytlumaczenie, ale pozwol, ze wklepie je pozniej, bo teraz
      trzeba wracac do pluga...
      • paw_dady dok iczekam ;) 15.06.06, 23:58

> Mam alternatywne wytlumaczenie, ale pozwol, ze wklepie je pozniej, bo teraz
        > trzeba wracac do pluga...

czekam na alternatywne wytlumaczenie...
        i co?
          • paw_dady Re: dok iczekam ;) 16.06.06, 00:08
            > Nic, stary. Nie jestem epsem, MUSZE pracowac.

eee to, to wiem ;) zaczekam az skonczysz. temat mnie interesuje a Ty czy byly
            mowicie do rzeczy a nie peirdolicie jak epsy czy CZLONKI parlamentu

niekoniecznie sie z wami zgadzam to inna brocha ;)
            • do.ki teraz ja czekam 17.06.06, 11:48
              1. gdy manifa homosiow idzie ulica, to chyba idzie po to, zeby ludzi do czegos
              przekonac, konkretnie do swoich postulatow. Notabene, to jest wlasnie paskudne
              naduzycie slowa "tolerancja", bo w takim wykrzywionym ujeciu wykazuje sie
              tolerancja dopiero wtedy, gdy zgodze sie z homosiami w pogladach, w przeciwnym
              wypadku jestem nietolerancyjny. No ale odbiegam od tematu. Wiec jesli ta manifa
              idzie przekonywac ("promocja homoseksualizmu"), to musi sobie z gory wybrac
              target. Nie ma po co chodzic pod synagoge czy meczet, bo tam sluchaja rabiego
              czy imama. Proboszcza sluchac tak bardzo nie trza. To jest wytlumaczenie
              alternatywne slabsze, teraz bedzie silniejsze.

2. Jesli przyjrzysz sie planom miast (ze szczegolnym uwzglednieniem stolic) w
              Europie, od razu zauwazysz, ze w centralnych punktach miast, zazwyczaj nieopodal
              siedzib takich czy innych wladz, stoi okazala swiatynia katolicka, a swiatynie
              zydowskie czy islamskie stoja troche na uboczu. Gdy robisz manife, ktora ma byc
              widoczna i ma apelowac do wladz oraz szeroko pojetego spoleczenstwa, to puscisz
              ja glowna ulica na centralny plac w miescie, a nie bocznymi uliczkami. A w takim
              przypadku nie ma sily, zeby nie stal tam jakis kosciol.

3. Jesli policzyc ile jest w tychze stolicach kosciolow i katedr, a ile meczetow
              i synagog, to nawet chodzac na chybil-trafil czesciej zawedrujesz pod kosciol
              niz pod meczet.

Ale nadal nie odpowiedziales na pytanie: czy skoro zakladasz, ze manify nie
              chodza pod synagoge/meczet, bo organizatorzy boja sie zniewazac wyznawcow
              odwiedzajacych te swiatynie, to uwazasz, ze manifa pod kosciolem jest obraza
              uczuc religijnych katolikow?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka