Dodaj do ulubionych

jest jakis wolny ekonomista???

IP: *.bph.pl 01.08.06, 10:17
...bo dzwonil do mnie jeden z Unii i sie pytal, podobno potrzebuje na gwalt..
jesli tak to piszcie do mnie, to mu podrzuce kandydature..

gekontok@tlen.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: eps a ty???? IP: *.cec.eu.int 01.08.06, 10:58
      Juz nie jestes "wolny"??? Jakos nie pamietam zebys sie przyznawal....:))
      • Gość: Mirek Re: a ty???? IP: *.bph.pl 01.08.06, 11:25
        nie przyznaje sie i w ogole raczej nie bywam na forum, nad czym ubolewam, ale
        to nie jest moja wina, tylko kilku przyjemniaczkow z ktorymi szkoda czasu
        gadac, bo ich poziom osiagnal poziom szamba w przydroznym rowie..

jesli masz ochote to chetnie porozmawiam, ale tylko prywatnie: gekontok@tlen.pl
        P.S. tym co do mnie napisali odpowiem jeszcze dzisiaj..
        • Gość: eps Re: a ty???? IP: *.cec.eu.int 01.08.06, 12:09
          hm... to takie troche... no wlasnie.... po takim szumie jaki ty tu robiles w
          sprawie zatrudnienia, a wlasciwie jego braku, i panujacych "ukladow,
          znajomosci" itp.... nie przyznanie sie nawet do tego ze jednak sie udalo
          z "ulicy" jest takie, no ..troche... no wiesz jakie...:(

see ju w piatek w OO, rozumiem?
          • Gość: Mirek Re: a ty???? IP: *.bph.pl 01.08.06, 12:25
            No chyba mnie pomyliles z kims innym..
            O zadnych ukladach, klikach nigdy nie mowilem, a owszem narzekalem na tempo
            zatrudniania, slamazarnosc i brak wsparcia ze strony polskich decydentow.
            W prywatnych rozmowach to samo co ja mowili wszyscy spotkani przeze mnie
            pracownicy Instytucji..
            Byl jeszcze watek tempow vs pokonkursowych, ale z tego co pamietam to ludzie
            sie podzielili na dwa obozy i nie ustalono kto ma racje.. Z reszta kiedy to
            bylo..
            I daleko mi do pieniactwa co niektorych tutaj. Nie zasmiecam publicznego forum
            swoimi myslami, bo na szczescie mam co robic..
            Pracuje w Krakowie i zapraszam ale na Rynek..Jak masz ochote to wpadnij :))))
        • Gość: mczapl poziom dyskusji na forum IP: *.europarl.eu.int 01.08.06, 13:13
          Mirku - jedna z naczelnych zasad naszego forum jest, ze gdy czujesz sie urazony
          jakakolwiek wypowiedzia wspolforumowicza - dajesz mi znac, a ja wowczas staram
          sie ucywilizowac poziom dyskusji.
          • Gość: eps Mirku znaczy zrezygnowales? IP: *.cec.eu.int 01.08.06, 14:26
    • kapitan_ameryka Do EPS 01.08.06, 16:31
      Wez sie o.d.p.i.e.r.d.o.l od MIRKA raz na zawsze. To czy zrezygnowal czy nie to
      jego prywatna sprawa. Jak nie masz nic do robiot yw pracy to idz kibel na 7
      pietrze wyczysc.
      • Gość: eps nie pisz tak brzydko kapitanie IP: *.cec.eu.int 01.08.06, 17:35
        to jest nieeleganckie :)
        ps u mnie nie ma 7go pietra :(
        u ciebie wiem ze jest za to :))
        • kapitan_ameryka Re: nie pisz tak brzydko kapitanie 01.08.06, 18:55
          Widze, ze wojujesz na "kwiaty" ok, niech i tak bedzie. Tak wiec tlumacze:

"Zostaw Mirka w spokoju" i pytam sie? Czego ty sie go tak czepiasz???
    • Gość: pafff cze Mirus, jak tam akcje w gore? IP: *.128-200-80.adsl.skynet.be 01.08.06, 19:23
      na piffko lepej se skocz po kielbasce kolo dworca ;D

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka