Dodaj do ulubionych

Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PLATNA!

18.06.07, 13:04
Szukam osoby ktora potrafi zamontowac lustra oraz poreczy do recznikow w
lazience. Potrzebna wiertarka.
Doatkowo trzeba zawiesic rolety w oknach - zewnatrz okien wsrodku mieszkania-
bez wiercenia- sa doprzyklejania. 4 okna.

Oferta platna - 50 Eur.

Prosze pisac na ten adres albo ffm8011@yahoo.de
Obserwuj wątek
    • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 18.06.07, 13:40
      Może i płatna ...ale coś mało :)))))

.......................................
      Na oceanie życia jestem kroplą...
      • info-tw Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 18.06.07, 18:41
        Czy ktos wbije mi gwozdzia? Probowalam sama ale trafilam w palec.
        • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 18.06.07, 19:01
          A oferta cenowa gdzie?

• info-tw Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 18.06.07, 19:25
            Nie ma. Platne po wykonaniu uslugi. Jeszcze mi ktos krzywo wbije i pieniedzy
            jeszcze zadac bedzie.
            • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 18.06.07, 19:34

No dobra...przecież nie mówie, że masz płacić przed wykonaniem usługi...ale
              cenę chcę wiedzieć :P:P:P

Ciekawe jak można wbić krzywo gwoździa? To jest mozliwe ale chyba będąc
              wczorajszym od dziesięciu dni :)))

Ile masz tych gwoździ do wbicia? Sama se zrobie kalkulacje, trzeba doliczyć
              dojazd do klientki, nie wiem...młotek masz czy nie? Jesli nie...muszę policzyc
              też zużycie własnych narzędzi :)))

• iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 18.06.07, 19:04
          A Ty Tw jesteś okropna ( o sobie już nie wspomne;))
          Ciekawa jestem czy założyciel wątku to facet? Bo jeśli tak....to bez
          komentarza ...

• gruene_fee Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 18.06.07, 19:38
            dziewczyny, jestescie podle... ;P
            • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 18.06.07, 19:43

gruene fee...nieeeee...my tylko mamy poczucie humoru :))) (czasem głupie, to
              fakt;)

• ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 18.06.07, 20:28
      IW jak zwykle pyskuje:) a ooferta nie jest zla,to na pewno kobieta,bo facet
      takie cos zrobi sobie sam:)Do frankfurtu mam 200 km,i jakby byla inna oferta to
      mnoze bym sie skusil:))Ale pieniedzy mam dosc,wiec mnie to nie interesuje:))
      A günetee to gazowniczka:)
      • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 18.06.07, 20:57
        Przepraszam ...a gdzie ja tutaj pyskuje? W dodatku mówiąc "jak zwykle"
        sugerujesz mi coś?? Chyba coś Ci się pomyliło. Jak ja pyskuje to Ty chyba
        wiesz...a jak nie...to mogę Ci pokazac!

• ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 19.06.07, 19:56
      IW TY pyskujesz zawsze ,obojetnie jakbys i co bys nie pisala:))I strasznie sie
      boje tego co mi chcesz pokazac,wiesz??:))Jestem taki zmeczony ze zaraz pojde
      chyba spac:))
      • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 19.06.07, 20:07
        Wiesz co...będę miła i powiem Ci dobranoc :P i Słodkich snów.:)
        W chwilach słabości bywam miła, na szczęście takich chwil jest mało :))))

I wiesz, że nie zgadzam się z Twoją opinią, prawda?

• ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 20.06.07, 19:15
      TY a bycie mila.......to ci sie chyba raz do roku zdarza:)))O ile wiem ,to TY
      nienawidzisz facetow ,za dawne krzywdy.Osobiscie nie mialbym odwagi sie do
      ciebie dobierac:))
      • info-tw To ja sie z toba ronin nie zgodze 20.06.07, 19:34
        uwazam, ze iw78 jest bardzo mila. A moze ty ronin na zartach sie nie znasz?
        • iw78 Re: To ja sie z toba ronin nie zgodze 20.06.07, 19:45
          Tw...jeszcze pare miesięcy temu sama powiedziałabym, że ten facet ma całkiem
          niezłe poczucie humoru, ale od jakiegos czasu....jest taaaki sztywny...jak
          kołnierzyk w koszuli przeplatany drutem :))))
          Normalnie jakby nam tu ronina podmienili :))) Nie wiem, czy z tego powodu
          cieszyc się czy nie? hmm....

• iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 20.06.07, 19:41
        ronin34 napisał:

> TY a bycie mila.......to ci sie chyba raz do roku zdarza:)))

To coś jak Tobie, co?? :)))....po zastanowieniu jednak, uważam że częściej niż
        Tobie.

O ile wiem ,to TY nienawidzisz facetow ,za dawne krzywdy.

Masz nieaktualne dane, to jedno :))) a drugie...ważne że mnie faceci
        uwielbiają :)))

Osobiscie nie mialbym odwagi sie do ciebie dobierac:))

Osobiście to ja uważam, że Tobie brakuje "dyskusji" ze mną (szczególnie
        kłótni), stąd tego typu prowokacja :)))

Może pokaż że potrafisz NORMALNIE prowadzić rozmowe, bez obrażania mnie i
        innych forumowiczów. Potrafisz to? Napewno nie, a nawet jeśli tak, to byłby to
        objaw słabości z Twojej strony. Lepiej niech jest jak jest, prawda Marcin?

• ta_mara28 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 21.06.07, 11:37
          iw78 napisała:

> Może pokaż że potrafisz NORMALNIE prowadzić rozmowe, bez obrażania mnie i
          > innych forumowiczów. Potrafisz to? Napewno nie, a nawet jeśli tak, to byłby
          to
          > objaw słabości z Twojej strony. Lepiej niech jest jak jest, prawda Marcin?

Iw, w rozumieniu Ronina to jest właśnie NORMALNA rozmowa. Wtedy jest fajnie,
          Ronin się cieszy, że kogoś zdenerwował, obraził, napisał o nim coś nie tak.
          Ale jak o nim, wspaniałym, pięknym i bogatym Roninie, napisze się coś nie tak,
          obrazi go, tak jak on obraża innych, czyli zrobi coś co jest nie po jego myśli
          i dotyczy jego osoby wtedy to już nie mogą być żarty, wtedy Ronin robi się
          niebezpieczny. Uważaj Iw, dobrze Ci radzę. :))))
          • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 21.06.07, 12:28

ta_mara28 napisała:

"...wtedy Ronin robi się niebezpieczny. Uważaj Iw, dobrze Ci radzę. :))))

Ale to on sie mnie boi a nie ja jego.

• ta_mara28 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 21.06.07, 12:51
              iw78 napisała:

>
              > ta_mara28 napisała:
              >
              > "...wtedy Ronin robi się niebezpieczny. Uważaj Iw, dobrze Ci radzę. :))))
              >
              >
              > Ale to on sie mnie boi a nie ja jego.

Też bym chciała, żeby się mnie bał, ale nie wiem jak to zrobić, Iw. :))) Na
              razie ja boję się jego. :))))
              Ale masz rację, on tak naprawdę boi się innych ludzi, dlatego tak długo jest
              na tym forum i na czacie, na którym wyprawia to co tutaj. :))) Ono zastępuje mu
              żywych ludzi, którym nie ma szansy powiedzieć tego co tutaj nam mówi, prosto w
              oczy.
              Ale to i tak dziwne, że dorosłemu facetowi chce się poświęcać tyle czasu na
              takie zabawy. Mnie by było szkoda czasu. Więc jak nic on się boi ludzi na
              żywo. :)))

Pozdrawiam
              Tamara
              • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 21.06.07, 13:14
                Po tym co napisałaś znowu bedziecie się "gryźć" :)))

A tak między nami...nie ma nic gorszego, jeśli ktoś wie że się go boisz...

• ta_mara28 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 21.06.07, 13:26
                  iw78 napisała:

> Po tym co napisałaś znowu bedziecie się "gryźć" :)))
                  >
                  > A tak między nami...nie ma nic gorszego, jeśli ktoś wie że się go boisz...
                  >
                  Spokojnie Iw, nie będziemy :)) Napisałam mu miłego e-maila, takiego jak on
                  mnie :)))
                  Wszystko mi jedno, czy on wie czy ja się go boję, czy nie. Jedno wiem na pewno,
                  lepiej trzymać się od niego z daleka.
                  • ta_mara28 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 21.06.07, 13:28
                    Poza tym on jest naprawdę bardzo przystojny, naprawdę. Nie dziwię się, że
                    księzniczki szparagowe za nim szaleją. A ja się boję przystojnych facetów,
                    Iw. :))))
                    • info-tw Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 21.06.07, 15:28
                      ta_mara28 napisała:

> A ja się boję przystojnych facetów, Iw. :))))
                      Pozwolcie dziewczyna, ze sie wtrace.
                      Przystojnych facetow boja sie przewaznie kobiety´lekko zakompleksione. Wiecej
                      wiary w siebie marto, w kazdym czlowieku mozna odkryc cos pieknego. No prawie w
                      kazdym. A przystojniakach pisalam ju wczesniej, jak to czesto bywa.
                  • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 21.06.07, 13:39
                    Masz dziś wolne? Co się dzieje z Anią?

• aniam80 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 08:47
                      jestem jestem :) miałam ostatnio trochę więcej zajęc niż zazwyczaj :) poza tym
                      drobne problemy z oczami nie pozwalały na długie siedzenie przed monitorem :)
    • ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 20.06.07, 20:43
      Jezussssssssssssss jakas TY mondra" jest:))To ty sie lubisz ze mna klocic
      • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 20.06.07, 21:12

Powiedziałabym, że mam jakąś satysfakcję z tego, że ulegasz swego rodzaju
        prowokacjom z mojej strony, a te z kolei sprawiają że masz o mnie nie najlepsze
        zdanie :))

W 99% jestem w stanie przewidzieć jak zareagujesz na mój post, dlatego pisząc
        to co piszę zawsze się uśmiecham :))

To tyle. Dobranoc Ronin :))

p.s.

ronin34 napisał: "To ty sie lubisz ze mna klocic"
        iw78 odpisała: "Bardzo :)) A Ty nie? ;))"
        ronin34 mysli ale nie napisze "ja również" :P:P:P

:):):):):):):):) Wiesz czemu to napisałam? :)

• ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 21.06.07, 16:54
      Ty sie mnie nie musisz bac tamaro,wystarczy ze bedziesz miec respekt,a twoje
      kpinki dotyczacego mego wygladu mnie wcale nie ruszaja,jednak musze sie
      przyznac ze nie powinienem byl ci wyslac zadnego foto,poprostu na to nie
      zasluzylas,i w ciagu 5 lat na czacie ,wyslalem TO FOTO pponad 50 osobom i jakos
      NIKT nie zrobil tego CO TY zrobilas.Od tego momentu nie istniejesz dla mnie !
      Wole sie klocic z Ivona niz rozmawiac z toba!!!
      • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 21.06.07, 18:38
        Oboje chyba teraz przesadziliście. Pomijając to, że całkowitym nietaktem jest
        kpina w cudzego wyglądu...zapomnieliście że o gustach się nie dyskutuje?
        Dla każdego piękno ma inne znaczenie. Oboje w tym przypadku naprawdę nieładnie
        się zachowujecie. Nie jak dorosłe osoby a jak banda gowniarzy.

Ronin, z waszej wymiany zdań na forum wywnioskować można, że uwagi Tamary Cię
        dotknęły...(tego typu sprawy można chyba załatwić drogą choćby mailową - nie
        popieram tu zachowania Tamary), ale...to właśnie ona, i chyba nikt inny, nie
        pokazał Ci, że czyjeś uwagi mogą zaboleć. Pomysl więc jak się czuły osoby w
        stosunku do których Ty zachowywałeś się podobnie.

p.s.
        ronin34 napisał:

> Wole sie klocic z Ivona niz rozmawiac z toba!!!

Przepraszam bardzo...ale ze mną to można tylko się kłócić? Masz tupet!

• ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 21.06.07, 16:55
      Ale za to TY jestes super-piekna modelka,wszycy cie zapewne podziwiaja i
      zazdroszcza urody buhahahahahah
      • info-tw Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 21.06.07, 21:37
        A ten dalej swoje ( o pieknosci). Zgadzam sie z iw78, to mi tez zajezdza
        dziecinada. Ronin mysle, ze zaden powazny czlowiek nie bedzie cie tu potepial
        za to, ze jedna z forumowiczek opisala twoj wyglad w sposob jaki ci sie nie
        spodobal. Szybciej ludzie zwroca uwage na styl wypowiedzi (co juz
        niejednokrotnie zrobili).
        P.S. Ty ronin a ja twojego foto nie dostalam. Co to znaczy?
    • ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 21.06.07, 22:01
      W piatek wysalem Tamarze foto,w sobote na czacie Tamara na glownym zaczela
      sie wysmiewac z mego wygladu i twierdzic ze mam BRUDNE SKARPETKI :))Pomijajac
      juz sdam fakt ze klamala,bo na tym foto prawie nic nie widac,to juz sam fakt
      mowienia o czyms takim (wysylka foto to juz jest dowod zaufania)zdegradowala
      sie w moich( i nie tylko) oczach do minimum.Tak mozna sie na ludziach pomylic.
      Jednak to wszystko mi wisi!!!A jak IW i TW chce foto to napiszcie tu swoje
      mailowe adressy,bedziecie sie mogly przekonac czy faktycznie widac tam brudne
      skarpetki!!!A co napisala tamara w mailu ,o tym wcale nie wspominam.
      A co do ciebie IW top faktem jest ze lubie sie z toba klocic,ale na poziomie:))
      A czym ozna z toba rozmawiac ,o tym sie przekonam jak sie kiedys spotkamy na
      czacie:))
      • info-tw Re: Do Ronina 21.06.07, 22:26
        Ronin kliknij na nazwe autora obok mojej wypowiedzi info-tw i wyskoczy ci
        wizytowka. Nastepnie u gory po prawej "napisz do mnie" i wyskoczy ci email
        adres, a dalej juz wiesz pewnie.
      • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 07:28
        Na poziomie? A co ten "poziom" u Ciebie oznacza? Co do czatu....lepiej nie.
        Zresztą...ze mną nie ma o czym rozmawiać.:))
        No i zdjęcia też nie chcę.Poczekam aż sobie wizytówkę zrobisz :P:P:P
        A uwagę o adresie mailowym zostawiam bez komentarza.

• info-tw Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 13:50
        A zglosiles post do skasowania, (u gory po prawej)jesli uwazasz, ze naruszyl
        twoja prywatnosc?
    • ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 21.06.07, 22:06
      I ja sie tu jeszcze z niczyjego wygladu nie wysmiéwalen,nawet wtedy nie,jak bym
      mial racje.Ale coz,sa ludzie i ludziska.
      • aniam80 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 08:46
        "ja sie tu jeszcze z niczyjego wygladu nie wysmiéwalen,"

nie zgodzę się z tym. Nie pamiętasz już, co pisałeś, jak tak zawzięcie
        wypytywałeś się o moją wagę sprzed schudnięcia? Chyba że wg Ciebie teksty w
        stylu: "gdybyśmy się kiedyś wcześniej spotkali, to bałbym się Ciebie", miałam
        uznać za kompelement i ze słodkim uśmiechem powiedzieć "dziękuję Ronin"...

publiczne (tzn. forum czy też czat) ocenianie tego, jak ktoś wygląda nie bardzo
        jest wg mnie na miejscu, podobnie jak robienie sobie z tego żartów. Tak jak już
        ktoś wcześniej napisał, są różne gusta, a o nich się nie dyskutuje. A jak ktoś
        bardzo chce to są maila, jest gg... jest tyle sposobów, by w miarę osobiście
        się skomunikować...

pozdrawiam i miłego dnia życzę,
        Ania
        • ta_mara28 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 09:42
          Otóż to. Chciałam tu temu Roninowi coś udowodnić. Na początku wnerwiało mnie
          to, jak on ocenia kobiety. Złożyło się na to wiele rzeczy, które sprawiły, że
          nerwy mi puściły. Wypytywanie o wagę Ani, komentowanie tego tutaj na forum,
          poza tym uwagi Ronina na czacie o innych kobietach i ich wyglądzie, też były
          nie na miejscu. Więc ja myślałam, że to jakiś przystojniak niesamowity. I
          wiecie co dziewczyny, jak dostałam jego zdjęcie i zobaczyłam jak wygląda to się
          tak wnerwiłam, bo ten facet mówił mi na czacie, że on uznaje wagę u kobiet do
          60 kg maksymanlnia, a sam u siebie jaką wagę uznaje ?
          Fakt, nie powinnam mówic na czacie o jego wyglądzie,ale puściły mi nerwy, bo
          facet ma niewiadomo jakie wymagania w stosunku do kobiet, krytykuje je
          wszystkie a sam przysyła mi takie zdjęcie, że nie wiem co myśleć.
          • aniam80 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 10:09
            jest taki fajny film, wczoraj oglądałam, niemiecki tytuł: "schwer verliebt" :)
            może Ronin oglądał i może się dziś odezwie ;) poczekam sobie :)

co do puszczania nerwów, też kiedyś dałam mu się podpuścić, iw np wie kiedy :)
            ale teraz jestem mądrzejsza i już się nie daję :) nie warto :)
            • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 10:27
              Może małe podsumowanie...;)))

Ronin, potraktuj to jako małą nauczkę...ze strony kobiet.
              Tak na dłuższą metę...hmm...los bywa przewrotny...stety badź niestety...

Musiałeś się liczyc z takim zachowaniem. Niech to będzie dla Ciebie nauczka.
              Odpuszcza się raz, drugi, trzeci...ale w koncu...zresztą ...wiesz o tym,
              przykładem mogę być chociażby ja.

O czym był ten film? Myślisz, że Ronin podejmie dyskusje na jego temat?
              eeee....napewno powie,ze nie oglądał:))))

• aniam80 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 11:00
                film jest świetny, wg mnie w znakomity sposób oddaje to, jakie mężczyźni mają
                podejście do kobiet. Jak dziś przeczytałam te wątki dotyczące tego, jak Ronin
                poczuł się urażony i obraził się na Tamarę, to pomyślałam, że ten film jest dla
                niego :) główny motyw to to, że faceci nie zauważają kobiet tzw. zwyczajnych
                (chociaż wg mnie taki podział to troche nie fair... no ale film jest
                chamerykański :). Puenta jest taka, że wartości wewnętrzne są ważniejsze od
                koloru włosów, wagi czy też długich albo krótkich nóg. Główny bohater (Jack
                Black) przechodzi krótkie "pranie mózgu" i po tym zdarzeniu zakochuje się w
                110kg blondynce (gra ją Paltrow). Zabawne jest to, że tylko on jedyny nie widzi
                jej dodatkowych kilogramów, nie przeszkadzają mu krótkie spodenki oraz to, że
                ona je loda albo frytki :)
                film jest lekki do obejrzenia, trochę taka amerykańsa bajka, ale warto, bo
                uśmiejesz się do łez :)
                • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 11:14
                  Chętnie obejrzałabym, brzmi bardzo interesująco :))
                  Ale....On NAPEWNO nie oglądał, tego jestem pewna na 100%.
                  A nawet jesli widział...to podsumował to następująco: Takie historie to tylko w
                  CHameryce :))))) ( Tak jak w Polsce: takie rzeczy to tylko w Erze) :))))

• info-tw Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 11:31
                  Witam. A bedzie moze powtorka?
                  • aniam80 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 14:13
                    witam też :)

nie wiem nic na temat ewentualnej powtórki, ale jest chyba szansa :) jak tu
                    jestem półtorej roku, to w tym czasie 3 razy już leciał :))) i za każdym razem
                    jednakowo płakałam ze śmiechu :) polecam go bardzo
          • ronin34 [...] 22.06.07, 13:33
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • aniam80 do Roninka :) 22.06.07, 14:16
      mam prośbę: napisz to samo, co wyżej zostało już usunięte. Oszczędź epitetów,
      to sobie z przyjemnością przeczytam Twoją wypowiedź :)

pozdrawiam,
      Ania
      • ta_mara28 Re: do Roninka :) 22.06.07, 14:33
        Ania, no nie wiem, czy to jest dobry pomysł. Ronin jak nie wie jak komuś dociąć
        to ucieka się do wulgaryzmów, bo tylko to mu pozostało, co świadczy o jego
        poziomie.
        A ja na czacie wtedy wcale nie wyśmiewałam się z jego wyglądu, tylko w czasie
        dyskusji, która się wtedy zaczęła i wszyscy akurat mówili o nim, i jeszcze
        jakieś inne dziewczyny się z niego nabijały, a to co ja powiedziałam, to było
        komentarzem do tego, że ktoś coś mówił o jego zdjęciu, jakie wysyła dziewczynom
        z czata i wtedy ja w tej rozmowie powiedziałam, że ja też mam jego zdjęcie
        tylko, że w skarpetkach. :)))) Co złego było w tym, że ja wtedy to
        powiedziałam, skoro wszyscy wtedy o nim i jego zdjęciach (w tym innych jakiś
        jego fotkach) mówili, to ja do tej pory tego nie rozumiem. A Ronin tylko mnie
        ma to za złe, a innym osobom uczestniczącym w tej wymianie zdań nie ma.
        • aniam80 Re: do Roninka :) 22.06.07, 14:45
          dałaś się ponieść nerwom :) i tyle. Stało się i się nie odstanie. A Ronin jak
          się uczepi to nie wie, kiedy popuścić :) ale to nie moje zmartwienie. Ja
          nauczyłam się niereagować i wiem też, kiedy zakończyć "rozmowę" z Marcinem.

Zaliczam się do grona, które nie miało zaszczytu obejrzeć zdjęcia, czekam na
          wizytówkę :) i mam nadzieję, że sie doczekam.
          • ta_mara28 Re: do Roninka :) 22.06.07, 14:57
            Aniu, na jego wizytówkę nie masz co liczyć, jak on taką awanturę robi o to, że
            powiedziałam, że mam jego zdjęcie, to tym bardziej swojej wizytówki dla ogółu
            nie udostępni. No chyba, że wklei tam swoje zdjęcie w butach, hahaha :))))
            • iw78 Re: do Roninka :) 22.06.07, 17:16
              Kiedyś przeglądałam fora prywatne i trafiłam na pewien post. Uśmiałam się łez.
              Pozwolę go sobie tu wkleić. Mam nadzieję, że mi się za to nie oberwie od
              nikogo :)

" szukam przyszlej zony - oto moje wymagania :

1. wyglad ogolny + twarz --> taka jak Sania Mirza. w ostatecznosci oczy moga
              byc niebieskie, zielone, szare ale musi byc
              brunetka.

2. duzy biust oczywiscie ale nie przesadzajmy. jakies duze DD czy E to juz dla
              mnie jest za duze a dla dziewczyny chyba niezbyt
              wygodne. nie znam sie na nim (bo skad niby mialbym sie znac na biuscie?) ale
              cos miedzy C a D.

3. wzorst - 160-175. sam mam 184 cm.

4. zeby lubila zdrowy tryb zycia.

5. ma interesowac sie sportem; nie mowie tu tylko o sportach lansowanych przez
              media typu pilka nozna czy skoki narciarskie. sam

interesuje sie nastepujacymi: koszykowka (uliczna tez), lekkaatletyka,
              gimnastyka, plywanie, skoki do wody, siatkowka, rower,
              jogging, pilka nozna, olimpiada letnia, wszelkie zawody, imprezy i wydarzenia
              sportowe (sporty letnie)

zaznaczam ze nie jestem typem "kibica polskiego", podchmielonego z piwem w
              reku, wykrzykujacego ani tez nie siedze tylko przed
              TV
              z piwem ogladajac akurat jakies wydarzenie sportowe. wlasciwie to uprawiam po
              trochu te sporty ktore wyzej wymienilem -
              rekreacyjnie i dla zdrowia . mam zdrowa i atletyczna sylwetke. nie
              jestem "koksem". tak naprawde na TV szkoda czasu. tylko
              wiekszosc osob tego nie widzi i nie chce zrozumiec. ale to ich problem, nie
              moj. ja juz nie moge sie doczekac az sie cieplej
              zrobi. wtedy oczywiscie bede mogl czesciej z domu wychodzic i uprawiac swoje
              ulubione sporty.

6. fajnie by bylo jakby sama uprawiala sporcik - o - np jakis aerobik albo
              basenik. to by sie jej jeszcze biuscik ujedrnil...
              moglbym sobie czasem z nia pobiegac (jogging) gdzies na wakacjach, w cieplych
              krajach, piaskiem i brzegiem morze... o
              wschodzie/zachodzie slonca.

7. chce miec z nia dzieci ktore wychowam w duchu sportowym. swoim wlasnym
              zachowaniem i jej dajac im przyklad do tego.
              pokazujac,
              ze ogromny wysilek fizyczny + wiele zaparcia wewnetrznego moze przyniesc
              wybicie sie na piedestaly i "czysta" droge do kariery,
              slawy, bogactwa, popularnosci. a nie jak wiekszosc bogatych w naszym kraju.
              oczywiscie zrobie wszystko co bede mogl, zeby
              poswiecac duzo czasu JEJ i DZIECIOM. zeby sie nie czula nagle ze przestala mnie
              pociagac bo swoja uwage skupilem na dzieciach.
              oj,
              nie... tak napewno nie bedzie.

7. bez nalogow typu papierosy albo alkohol. brzydze sie smrodem papierosowym.
              alkohol - tak ale racezj okazjonalnie.

8. zeby miala ochote sie kochac ale tez nie mowie ze 3 razy dziennie. czasami 3-
              4 razy w tygodniu a czasem rzadziej. zalezy -
              jak
              to w zyciu roznie bywa. ale zeby "jej sie nie odechcialo" nagle. ze swojej
              strony postaram sie zrobic wszystko co w mojej mocy
              aby
              tego dotrzymac. choc jeszcze nie wiem dokladnie co mialbym niby robic.

9. co jeszcze ? uwielbiam lato, plaze, morze, opalanie sie. nie znosze zimy i
              zimna, sportow zimowych. bo wtedy nasza sprawnosc
              ruchowa jest ograniczona przez pogode. w zyciu bylem wiecej razy nad morzem niz
              w gorach. i postaram sie tak dalej zyc

10. zeby nie byla pusta lala z dyskoteki. taka co po postawieniu drinka wejdzie
              za toba to twojego wypasionego auta zeby ci
              dobrze
              zrobic. dlatego studia albo przynajmniej wyksztalcenie srednie. zebym czasem
              nagle nie zaprzestal z nia o czyms rozmawiac z
              przyczyn ograniczajacych jej horyzonty myslowe.

11. musi miec swoje zainteresowania - to chyba naturalne. ale nie ich
              przedkladac nad szczescie nas obojga i dzieci

12. zebym ja pozadal (pragnal) mocno a ona mnie z wzajemnoscia !!!
              czasem przytulic, calowac sie, czasem zasnac wtulnoy w siebie a czasem sie
              kochac mocno i namietnie. albo i powoli.... .
              piescic.

to tyle co narazie mi przychodzi do glowy... zaloze sie ze i tak jej nigdy nie
              spotkam, bo w koncu to ideal, wiec pewnie skonczy

sie na tym, ze wezme "byle jaka", aby uciec przez samotnoscia (czyli jak bede
              30tki, teraz mam 22 lata). czyli np. taka co jest
              sportowa ale brak jej kobiecosci albo taka co jest kobieta ale sport to dla
              niej obrzydzenie. wiem - bede nieszczesliwy. wtedy
              sie
              postaram juz tylko o dzieci. a jak mi sie nie uda i one wydorosleja i same
              uciekna w swiat to i ja niewykluczone, ze "uciekne"
              od
              zony. ktorej nigdy nie kochalem, bo nie byla idealna albo nie posiadala
              wiekszosci z tych cech, jakie wyzej napisalem. bede
              prowadzil samotne zycie az w koncu sobie umre. ale po smierci juz chyba
              szczesliwy na zawsze. w kazdym razie nie bede mial
              problemow ze "nigdy juz nie spotkalem swojej IDEALNEJ"...

a oto ja:

-brunet, brazowe, krotkie wlosy i oczy.
              -184 cm wzrotu, waga troche ponad 70kg, szczupla-atletyczna sylwetka.
              -urodzony w Krakowie - pieknym miescie, mieszkam tam az do teraz.
              -student dzienny AGH - elitarny wydzial (EAIE) - trudny kierunek techniczny ale
              dajacy wiele perspektyw i mozliwosci (tak nam na
              uczelni mowia)
              -ambitny, majacy wiele celow i planow do realizacji
              -nadchodza praktyki a po nich juz trzeba bedzie myslec o szukaniu pracy na
              powaznie na 4, 5 roku studiow. potem chcialbym
              wyjechac ale do pracy w zawodzie gdzies na zachod na kilka lat, zeby sie
              dorobic.
              -lubiacy podroze, poznawanie swiata, nowych kultur, ludzi. otwarty na nowosci.
              wychowany wiec w duchu mlodym a nie zasciankowym
              nakazujacym siedziec w kraju jak Bog przykazal.
              -prawo jazdy: jest
              -jezyki obce: 2 znam, trzeci w planie
              -tanczyc: umiem, obecnie sie doksztalcam jeszcze
              -wychowanie: pochodze z dobrej rodziny, zostalem wychowany w milosci, mysle, ze
              taka miloscia moglbym obdarzyc osobe w ktorej
              sie zakocham. tak mysle, a co czas pokaze to nie wiem.
              -muzyka: zycie uwrazliwilo moj sluch. od techno, dance, trance, pop... poprzez
              kalsyczna, az po metal, hard rock, rock i
              kubanska/murzynska muze (do latino dance'ow ;) )
              -pory roku: nie cierpie zimy, zimna, sportow zimowych. lubie wiosne, lato i
              wczesna jesien. tylko sporty letnie. chyba ze Ty
              mnie przekonasz i udowodnisz ze moze byc inaczej...

jesli spelniasz choc troche moich wymagac albo masz kolezanka, ktora je spelnia
              to przekaz jej ten list. z gory dziekuje i
              pozdrawiam :)"
              _____

Ronin więc jedynym nie jest :)) niech ma swoje wymagania. W koncu on ma kasę. I
              chyba żyje w przekonaniu, że to jest najważniejsze.Przynajmniej w przypadku
              facetów. A kobieta ma być jak z okładki najpoczytniejszego czasopisma o
              modzie.:))
              Każdy ma swoje spojrzenie na bycie szczęśliwym :)) I niech tak zostanie.

Tak więc dziewczyny...Ronin chyba dostał nauczkę. Czy coś z niej
              wyciągnie...jego sprawa.

p.s. Ronin, pare razy podkreśliłeś że się mnie boisz. A dyskusja, którą
              wywołała Tamara pozwolila mi zrozumieć czego Ty tak naprawdę się boisz. Nie
              mnie. Ty boisz się samego siebie. I wiesz co...wcale Ci sie nie dziwię.
              I jeszcze jedno...nie pozwól poddać się temu strachowi. Źle może to się dla
              Ciebie skończyć.

Pozdrawiam.

• info-tw Re: do Roninka :) 22.06.07, 17:40
                Dobre. Posmialam sie troche. Tyle ze w tym przypadku chlopak ma 22 lata i
                pewnie jeszcze wybujala wyobraznie.
                • info-tw Re: do Roninka :) 22.06.07, 17:44
                  Chociaz czasem marzenia sie spelniaja. A rzucac sie w ramiona pierwszej lepszej
                  lub pierwszego lepszego z obawy o staropanienstwo to szczyt glupoty.
                • iw78 Re: do Roninka :) 22.06.07, 17:50
                  hihi...Tw... a Ronin ma więcej??
                • ta_mara28 Re: do Roninka :) 22.06.07, 17:55
                  info-tw napisała:

> Dobre. Posmialam sie troche. Tyle ze w tym przypadku chlopak ma 22 lata i
                  > pewnie jeszcze wybujala wyobraznie.
                  >

No właśnie, Info-tw, niektóre z tych wymagań śmieszą, ale jest to zrozumiałe,
                  bo facet ma dopiero 22 lata. Natomiast jakby odnośnie samego wyglądu takie
                  wymagania miał facet dobrze po 30tce, to chyba wtedy nie byłoby to takie
                  zabawne.
                  I choć niektóre z tych wymagań ocierają się o naiwność, to jednak już widać,
                  zalążki myślenia, co u 22-latka jest pocieszające, a u Ronina natomiast nie ma
                  nawet tych zalążków.
              • ta_mara28 Re: do Roninka :) 22.06.07, 17:47
                Iw, to jest świetne.:))))
                A Ronin powinien dokładnie przeczytać sobie punkt 10 tych wymagań i może wtedy
                zrozumie, dlaczego ja nie lubię dyskotek, na które on zabiera te swoje
                szparagowe księżniczki i które dla niego są jedynym sposobem na spędzanie
                wolnego czasu. I to już coś o nim mówi.

Iw, zauważ, że przytoczone przez Ciebie wymagania ma facet, który sam też coś
                ma w głowie, no i ma bardzo korzystny wygląd.:))
                I co jest tu warte podkreślenia, ani razu nie wspomniał o pieniądzach, którymi
                chciałby zaimponować. Bo on po prostu nie musi nimi imponować, ponieważ ma
                wiele innych cech, które sprawiają, że jest interesujący dla kobiet i on
                doskonale o tym wie. Za to wyraźnie widać, że facet inwestuje w swój rozwój
                intelektualny i prowadzi zdrowy tryb życia, i tego samego oczekuje od kobiety.
                I ja jestem to w stanie zrozumieć, jeśli ktoś sam jest ambitny i wysporotwany
                też ma prawo mieć wymagania dotyczące wyżej wymienionych cech u kobiety.
                No i ta waga u niego, niewiele powyżej 70 kg przy 184 cm wzrostu. :)))
                On dobrze wygląda i chce dobrze wyglądającej kobiety. :))))

Owszem Iw, każdy ma swoje spojrzenie na bycie szczęśliwym, tylko czasem dobrze
                jest, żeby to spojrzenie choćby w 1% przystawało do realiów życia. Jeśli facet
                myśli, że dzięki kasie może mieć każdą laskę o wyglądzie jak z okładki
                kolorowego pisma, to nie życzę mu sytuacji jak z pkt 10, cytowanego przez Iw
                posta. :))) Bo jak ktoś sprowadza kobiety do roli przemiotu, to niech się potem
                nie dziwi, że sam zostaje potraktowany jak przedmiot.

Pozdrawiam
                Tamara
                • iw78 Re: do Roninka :) 22.06.07, 17:54
                  Z ciekawości aż musiałam spojrzeć na pkt 10 :):))))
                  No cóż...ten typ tak ma ;))

• ronin34 [...] 22.06.07, 17:40
        • aniam80 Re: do Roninka :) 22.06.07, 17:46
          myślałam, że stać Cię na coś lepszego... znów się pomyliłam.
      • ronin34 Re: do Roninka :) 22.06.07, 17:52
        To wcale tak nie jest jak to widzicie,krytyka moze byc ale nie klamstwa!
        Tamara napisala "ma brudne skarpetki " i to bylo klamstwo!Na tym foto ledwo
        widac ze mam skarpetki(wedlug niej powinieniem miec buty buhahahaha)a juz
        niemozliwoscia jest sie dopatrzyc stanu tychze skarpetek.Wiec to mnie bardzo
        wkurzylo ze klamie a tydzien temu mi na czacie zarzucila ze jestem nieszczery!!!
        Tak jakby sama byla Miss Polski.Tu mam na mysli takze charakter,zreszta nikt
        jej na czacie nie poparl,bo tam sie takich ludzi jak Tamara nie lubi.Zadnej
        wizytowki zakladal nie bede,bo to foto jest zbyt duze(plik) i nie chce tego
        server zaakceptowac.A sama o sobie nic nie pisze :)a sama ma dobrych pare kg
        nadwagi:))Ale ja jej tego nie wypominam,niech ma,tylko ze mnie takie kobiety
        nie interesuja.Ma miec max 60 kg i to wszystko.Tego filmu nie ogladalem bo
        mialem w tym tygodniu urwanie glowy.Ale to by i tak nic nie
        przynioslo.Ksiezniczka ma 55 kg przy wzroscie 168 cm,wiec to mowi juz
        wszystko ,byla idealna,jej figura i twarza,jak modelka.I jakos jej te 4 kg
        mojej nadwagi nie przeszkadzaly.Od faceta sie wymaga czegos innego a od kobiety
        tez czegos innego,taka jest prawda.Ze aniamek jest ok,to juz wiem,ale
        strasznie ciekawi mnie Ivona:)Chcialbym wiedziec ile ona wazy:))
        • iw78 Re: do Roninka :) 22.06.07, 18:04
          Ronin ...trzeba przyznać że masz tupet...BARDZO WKURZYŁO Cię to że Tamara niby
          kłamie...a Ty???? Wybacz...ale u Ciebie ze szczerością niezbyt dobrze.
          Jak tylko masz okazję to rękami i nogami wypierasz się własnych słów. Czy to
          nie jest równoznaczne z kłamstwem? Według mnie jest.

Kłamiesz w żywe oczy, jakobyś nie mówił niektórych słów.

Spójrz na siebie. Potem oceniaj innych.

"Od faceta sie wymaga czegos innego a od kobiety tez czegos innego,taka jest
          prawda"

Prawda jest taka, że każdy ma SWOJE WYMAGANIA. Kobieta również. Nikt nie będzie
          robić niczego, zeby spełnić Twoje wymagania i oczekiwania jakie masz względem
          kobiety. No chyba, że będzie to jakas pusta lala, która będą pociągać Twoje
          pieniądze.

Twoim ideałem kobiety nie jestem. Ręczę własną głową. Więc myślę, że to nie
          Twoja sprawa.

• mary361 Re: do Roninka :) 23.06.07, 15:54
            czesc przepraszam ze przeszkadzam ale weszlam na strone z zamiarem znalezienia
            info o pracy w niemczech i natrafilam na wasze z jednej strony ciekawe
            wypowiedzi z drugiej nie bardzo ale twoje przykuly moja uwage sa ok.czy
            mieszkasz w frankfurcie? chcialam zapytac jesli moge ile kosztuje tam wynajem
            mieszkania z gory dziekuje i pozdrawiam.i swiete slowa z tymi wymaganiami
            • iw78 Re: do Roninka :) 23.06.07, 18:48
              Witaj :)

Jeśli swoje pytania kierujesz do mnie to tak...

Po pierwsze nie masz za co przepraszać, forum dotyczy pracy za granicą więc
              masz pełne prawo tu być...a my, no cóż...szczerze to nie bardzo...nasze rozmowy
              rzadko mają związek z pracą za granicą - poprostu lubimy sobie tu właśnie
              pogawędzić ( na "różne-życiowe" tematy;)))- i cud, że nas jeszcze stąd nie
              usunięto)ale...póki co...;)

Jeżeli chodzi o Frankfurt...nie, nie mieszkam tam. Mój dom to Polska i tu
              przebywam, więc nie orientuję się w cenach wynajmu mieszkań w Niemczech.

Ale, z obecnych osób tutaj, w Niemczech mieszka Aniam, info-tw i nasz Ronin :)))
              Może będą w stanie Ci w jakiś sposób pomóc, choćby podesłaniem jakiegoś
              linku...ale to się okaże.

Ja niestety nie moge Ci pomóc. Pozdrawiam i życzę powodzenia :))

• aniam80 Re: do Roninka :) 23.06.07, 19:57
              cześć :)

na www.meinestadt.de po wejściu na interesującą Cię miejscowość znajdziesz
              zakładkę "wohnungssuche". Tam po podaniu kryteriów (liczba pokoi, położenie,
              cena itd.) pojawią się propozycje.

Nie wiem, jak to wygląda we Frankfurcie, ale u mnie 1pokój można od 300 euro
              wynająć, 2 to koszt od 450. Ale to wszędzie inaczej wygląda, no i od wielu
              czynników zależy.

Życzę powodzenia i pozdrawiam,
              Ania
        • info-tw Re: do Roninka :) 22.06.07, 18:05
          He he to wyglada na to, ze wagowo i miarowo ronin spelniam twoje wymagania. To
          jak szostka w lotka. Kurcze tylko ty za mlody jestes ;)
        • ta_mara28 Re: do Roninka :) 22.06.07, 18:13
          ronin34 napisał:

> To wcale tak nie jest jak to widzicie,krytyka moze byc ale nie klamstwa!
          > Tamara napisala "ma brudne skarpetki " i to bylo klamstwo!Na tym foto ledwo
          > widac ze mam skarpetki(wedlug niej powinieniem miec buty buhahahaha)a juz
          > niemozliwoscia jest sie dopatrzyc stanu tychze skarpetek.

Ronin, tak naprawdę z tymi skarpetkami to miał byś żart, który Ty
          wyolbrzymiłeś. Ja chciałam tylko zwrócić uwagę, że rozśmieszyło mnie to, że
          zapomniałeś założyć buty do tego zdjęcia, co jednak jest ważne i mówi coś o
          facecie. I nie wmówisz mi, że jeśli Ty cały dzień przechodzisz po domu w samych
          skarpetkach, bo sam mi powiedziałeś na czacie, że pantofli ani jakiegokolwiek
          innego obuwia po domu nie uznajesz, że owe skarpetki są oznaką
          czystości.? :)))) Więc dla mnie facet który chodzi w domu ciągle w skarpetkach
          jest niechlujny. Więc nie zarzucaj mi kłamstwa. Zresztą spodnie w których byłeś
          na tym zdjęciu też nie były pierwszej świeżości, bo miały powypychane kolana.
          A takie "kolana" w spodniach robią się tylko wtedy jeśli ktoś chodzi parę dni w
          spodniach nie piorąc ich. :))))) I wiele kobiet to zauważy i zwróci na to
          uwagę, jestem tego pewna. :))))

I zupełnie mnie nie dotyka ani nie obraża to, że Ty Roninie, wmawiasz mi
          nadwagę. Uważam, że moje 64 kg przy wzroście 167 cm to nie nadwaga bo
          najważniejsze jest, że ja się dobrze czuję ze sobą. A jak się dobrze czuję ze
          sobą to dobrze wyglądam i jestem pewna siebie. Ja nie mam kompleksów i żaden
          facet, który sam ma pewnie o wiele powżej 70 kg, przy o wiele mniejszym
          wzroście niż facet z postu Iw, nie wmówi mi, że mam nadwagę.

Gdybyś uważnie przeczytał wymagania faceta z postu Iw, to domyśliłbyś się
          Ronin, że od faceta w dzisiejszych czasach wymaga się i oczekuje tego samego,
          co od kobiety. Tylko do tego trzeba mieć rozum a nie myśleć kryteriami sprzed
          ćwierć wieku.

Pozdrawiam
          Tamara
          • info-tw Re: do Roninka :) 22.06.07, 18:22
            Z ta waga to tez roznie bywa. Poznalam na silowni dziewczyne, nie wysoka,
            normalna, wazyla ponad 60 kg (65 chyba). Wedlug mnie byla szczupla.
            Wytlumaczyla mi potem, iz to miesnie tyle waza. Takze nie mozna stwierdzic, iz
            ktos jest otyly jak sie go nie widzialo, poniewaz ma pare kilo wiecej.
          • ronin34 Re: do Roninka :) 22.06.07, 18:28
            To wez sobie tego faceta u postu IW,albo lolo.))zycze wam szczescia:))
        • aniam80 Re: do Roninka :) 22.06.07, 18:16
          ronin34 napisał:

> ...Od faceta sie wymaga czegos innego a od kobiety
          >
          > tez czegos innego,taka jest prawda...>

gadasz, jakbyś miał min. 70 lat, jakbym mojego dziadka słyszała. Chociaż nie...
          mam wrażenie, że on jest bardziej od Ciebie reformowalny :)
          to jaka jest ta prawda według Ciebie Ronin? Facetowi wystarczy, jak ma w
          portfelu, wystarczy, żeby kobieta była ładna, ale nie za mądra, bo wtedy trzeba
          by z nią rozmawiać. Głupiutka uwierzy w każdą opowiedzianą bajkę...
          co by tu jeszcze... ma grzecznie chodzić z boku i usmiechać się na każde
          zawołanie? i może jeszcze na każdym kroku okazywać wdzęczność, że "może" być z
          kimś takim???
          nie potrafisz poradzić sobie z krytyką, zaraz krzyczysz o czym świadczą
          potrójne wykrzykniki. Niezrobienie wizytówki tłumaczysz za dużym rozmiarem
          zdjęcia. A myślałam, że programy do obróbki zdjęć (których darmowe wersje
          dostępne są w internecie i w każdej chwili do `ściągnięcia`) nie są obce
          wydawałoby się bystremu facetowi po 30-tce. Mogłabym tu pisać i pisać ale wtedy
          mógłbyś odnieść mylne wrażenie, że masz szanse na coś wiecej, niż forumową
          wymianę zdań :)
          pozdrawiam,
          Ania
    • ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 18:03
      I teraz wszystkie siedza przy kompie i tryskaja madroscia:)Oj wy naivne:)Nic
      o zyciu nie wiecie.
      • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 18:08
        ronin34 napisał:

> I teraz wszystkie siedza przy kompie i tryskaja madroscia:)Oj wy naivne:)

Mamy weekend :):):)

Nic o zyciu nie wiecie.

Więcej niż Ty z pewnością Ronin. Troche smutne.No ale...

• info-tw Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 18:10
        ronin34 napisał:

> I teraz wszystkie siedza przy kompie i tryskaja madroscia:)Oj wy naivne:)
        Nic
        >
        > o zyciu nie wiecie.
        To powiedz nam cos.
    • ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 18:23
      Dobrze powiem wam:Wszystkie jestescie dokladnie tak samo rozwydrzone i
      zarozumiale,oprocz TW chyba???
      A tamara jest na dodatek bezczelna,sama sie zfotografowala w bluzcé z Lumpexu
      za 5 zlotych a mi moje wranglery wypomina!!!
      • info-tw Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 18:38
        ronin34 napisał:

> Dobrze powiem wam:Wszystkie jestescie dokladnie tak samo rozwydrzone i
        > zarozumiale,oprocz TW chyba???
        Dziekuje uprzejmie, ale ty mnie ronin tu nie wyrozniaj, bo dziewczyny jeszcze
        ze mna gadac przestana. Dlatego oswiadczam, ze tez jestem rozwydrzona i
        zarozumiala.
        • ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 18:41
          TW niech sie dzieje wola twoja :)
        • ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 18:46
          Tak,masz racje,wlasciwie to az sie dziwie ze to Twoje lustro do tej pory nie
          peklo buhahahahahah,a co moich wranglerow to kosztowaly 48 € i byly kupione na
          przecenie w Real",bo maja nie takie "szwy" jakie powinny miec,ale ja jestem
          zadowolony z nich:))A co do twojej bluzki z lumpexu ,ty wielka elegantko,,to
          tez jest powyciagana,przez Twoj obfity biust:)))
          • ta_mara28 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 18:53
            On kupuje w Realu, hahahah :))) za 48 euro :))) Ronin to rzeczywiście
            bogacz :))) I gdzie Ty Roninie masz tę swoją kasę, która tylko Ci pozostała do
            zaimponowania dziewczynie? Spodniami za 48 euro chcesz imponować ?? :))))
            • ta_mara28 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 18:56
              Idę na rower, bo to strata czasu jednak. :))))
              • ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 19:02
                Zaraz iwdac ze nie mozesz byc zbytnio inteligentna :)) z tym "realem",nie
                zrozumialas ironi i oczym tu z toba gadac???Idz na rower,przynajmniej
                schudniesz:))
            • zosia.samoosia [...] 25.06.07, 19:59
              • ta_mara28 Dosyć tych kłótni :))) 25.06.07, 21:34
                Zosia :) i Ty tu :) Ciekawe coś Ty tam naskrobał, zanim zostało usunięte.
                Jednak czat i forum to jedna wielka rodzina :)))
      • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 19:51
        ronin34 napisał:

> Dobrze powiem wam:Wszystkie jestescie dokladnie tak samo rozwydrzone i
        > zarozumiale,oprocz TW chyba???

No i co w związku z tym Marcin? Zmień towarzystwo na forum skoro to Ci nie
        odpowiada. Dlaczego tu jesteś? Tylko nie pisz, że chcesz nam coś pokazać, bo
        już tej mozliwości nie masz.

Masz już ten nr gg czy nie?? Nie bój się, nie gryze :P:P:P

• aniam80 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 20:16
          kto się czubi, ten się lubi. To chyba jedyne wytłumaczenie ciągłej obecności
          Marcina na forum. I to w dodatku wsród takich zarozumiałych i rozwydrzonych
          kobiet jak my :)))) ciekawe, ile jeszcze wytrzyma z nami :)

ja na dziś już kończę,
          miłego wieczoru wszystkim życzę,

Ania
          • ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 23.06.07, 14:09
            Nie aniamku,tak to nie jest,lubie ciebie i nawet IW choc ona pyskuje
            nonstop,ale nie lubie Tamary.
            • aniam80 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 23.06.07, 14:38
              nie wiem, dlaczego mnie ten zaszczyt spotkał. Też nie byłam zawsze grzeczna i
              spokojna. A co do tego, co zrobiła Tamara... nie wiem, jakie było faktycznie to
              zdjęcie, które jej wysłałeś, i teraz każde z Was ma swoją wersję. Fakt, nie
              było to na pewno miłe dla Ciebie, co pisała, ale Ty też nie zawsze tak się
              wysławiałeś. Nie zaprzeczysz. Może najlepiej będzie zapomnieć, co? nie ma się
              chyba o co obrażać i zachowywać jak małe dzieći i grać w odbijanego :) świat
              się przecież na tym nie skończył.

miłego dnia,

Ania
              • ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 23.06.07, 14:47
                Masz racje aniamku,nie chce mi sie juz na ten temat z nia klocic,moze
                faktycznie zartowala ja to wzialem na powaznie,a foto bylo jak kazde inne
                tez,wysle jej teraz moje nagie foto zeby ja troche postraszyc:)
              • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 23.06.07, 15:00
                aniam80 napisała:

> nie wiem, dlaczego mnie ten zaszczyt spotkał. Też nie byłam zawsze grzeczna i
                > spokojna.

Boziu..a co ja mam powiedzieć...mnie to dopiero spotkał Zaszczyt przez duże
                Z...:)))))"nawet IW choc ona pyskuje nonstop" Ronin TY świnio!!!
                :P:P:P Nie lubie Cię!

p.s. Nagie foto to i ja chce :)))))))

• ta_mara28 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 23.06.07, 15:03
              I bardzo dobrze, że Ronin mnie nie lubi. Bardzo się z tego cieszę, bo po jego
              słownictwie które mi zaprezentował w swoich e-mailach i tego co może mi zrobić
              (czy to podchodzi już pod groźby, takie coś?) wolę nie mieć takiego znajomego w
              Niemczech, a już na pewno będę go omijać szerokim łukiem.

Pozdrawiam
              Tamara

Ps. U mnie leje, znowu sobota będzie domowo-książkowa. :))) A u Was ? :)))
              • ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 23.06.07, 15:30
                A teraz zaczynasz zmyslac !!!Z ciebiue tamaro jest niezla kretaczka,ja tobie w
                mailach grozilem??Chybas za duzo jablcoku wypila.A moje maile byly dokladnym
                odbiciem twoich mailoow.Ja wyznaje prosta zasade:Jak ktos mi,tak ja
                jemu.Zawsze !!!Wiec teraz sie na forum nie wyplakuj bo sama te
                wojne"sprowokowalas:))No i siedz jak zwykle w sobote w domu iczytaj ksiazke
                albo siedz na czacie buahahahahah......fanatastyczne spedzanie wolnego czasu.
                A ja ide ,jak zwykle na polskie dziewczyny:))Mam nadzieje ze bedziesz mi
                zazdroscic :))
                • ta_mara28 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 23.06.07, 16:21
                  onin34 napisał:

> A teraz zaczynasz zmyslac !!!Z ciebiue tamaro jest niezla kretaczka,ja tobie w
                  > mailach grozilem??Chybas za duzo jablcoku wypila.

Nic nie zmyślam. Mam tu zacytować co pisałeś mi w e-mailu o uszach i ich
                  obcięciu ? To niby jak to można rozumieć, jak nie groźbę ?

Wolę siedzieć w domu niż spędzać wieczór z kimś takim jak Ty na dyskotece! Idź
                  się bawić z księżniczką od szparagów, bo to jest dokładnie Twój poziom.
                  Ty w ogóle zresztą nie masz poziomu, a rozumu nie miałeś już dawno, tylko ja
                  chciałam Ci dać szansę. Ale w porę zrozumiałam, że nie warto.

Serdecznie pozdrawiam
                  Tamara
                  • ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 23.06.07, 18:48
                    Och ,wielkie dzieki za te szan´se,ale nie skorzystam i nigdy nie mialem checi
                    skorzystac !!!Ty nie masz poprostu "tego" charakteru jaki ja lubie :))
                    Wiec bedziesz musiala twe wieczory w hannover samotnie przed TV spedzac,masz 28
                    lat a juz sie pogrzebalas.Zal mi Cie.
    • ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 18:25
      I sobie marzy o swietnie ubranych Wlochach ,ktrzy pod reke prowadza brzydkie
      kobiety,innymi slowami:Takze ona,Tamara mialaby szanse u takiego super-wlocha
      buhahahahahah
      • ta_mara28 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 22.06.07, 18:39
        ronin34 napisał:

> I sobie marzy o swietnie ubranych Wlochach ,ktrzy pod reke prowadza brzydkie
        > kobiety,innymi slowami:Takze ona,Tamara mialaby szanse u takiego super-wlocha
        > buhahahahahah

Roninie, nigdy nie mówiłam, że chciałabym tak dobrze wyglądającego Włocha za
        chłopaka.:))) Ja, w przeciwieństwie do Ciebie, mam lustro i wiem, że oni nie są
        dla mnie i nie jest mi jakoś szczególnie smutno z tego powodu. Tylko, że ja nie
        wymagam od faceta takich rzeczy, których Ty wymagasz od kobiet przy swoim
        lichym wyglądzie. Nie wymagam też od nich kasy bo tę akurat sama potrafię sobie
        zarobić.
        I nieważne, że Ty masz swoje wranglery za 15 euro (też mi szpan!) a ja za 5 zł
        bluzkę z lumpeksu (tam czasem można znaleźć całkiem niezłe markowe rzeczy i to
        lepsze od tych Twoich koszmarnych wranglerów, Roninie) - ważne, że moja bluzka
        nie była przynajmniej powyciągana, jak Twoje super szpanerskie spodnie,
        hahaha :))))

• monrose Tamara i Ronin 23.06.07, 16:46
      Dość. Albo prowadzicie kulturalną wymianę zdań albo zacznę usuwać wasze
      wypowiedzi, bez względu na to, jakie nie będą.
      Do tej pory sądziłam, że skończycie na paru postach, ale zaczyna to się robić
      nieprzyjemne.
      Skoro już prowadzicie korespondecję mailową, to proszę ją tam kontynuować. To
      są Wasze prywatne sprawy.

Pozdrawiam.

• robaczek19 Re: Tamara i Ronin 26.06.07, 14:24
        "Dość. Albo prowadzicie kulturalną wymianę zdań albo zacznę usuwać wasze
        wypowiedzi, bez względu na to, jakie nie będą.
        Do tej pory sądziłam, że skończycie na paru postach, ale zaczyna to się robić
        nieprzyjemne.
        Skoro już prowadzicie korespondecję mailową, to proszę ją tam kontynuować. To
        są Wasze prywatne sprawy.

Pozdrawiam."
        Po prostu zrób to!!!!
        Chyba wszyscy maja dosyć czytania tych bredni.
        I jeszcze jedno,nie żądaj od nich kultury Oni się ucza kultury tu na Forum
        ale Sami od siebie - żenada.
    • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 24.06.07, 08:04
      Ale mialam dziś koszmar w nocy...coś okropnego. Śniło mi się, że tłumaczyłam
      Roninowi coś z prawa pracy a myślałam, że rozmawiam ze Snajperem, Anna Justyna
      zaczeła krzyczeć po mnie ( przy okazji mnie obudziła!), że to nie temu a temu
      drugiemu powinnam to mówić...czysty cyrk...Tego jeszcze nie było. Z powodu snu
      nie śpie już od 5,30 :((((W NIEDZIELE w dodatku :(

Muszę sobie zrobić odpoczynek od netu :)))))))do końca tygodnia ;)

Zyczę Wam przyjemnej niedzieli :)))

• info-tw Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 24.06.07, 16:54
        iw78 to ja ci serdecznie wspolczuje. Przeciez to pewnie koszmar mosial byc. Mi
        snilo sie jakies romansidlo i niestety obudzilam sie o 9.00 w najbardziej
        nieodpowiednim momencie. Potem probowalam dalej na sile zasnac aby przezyc c.d.
        ale sie nie udalo :(
    • ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 24.06.07, 08:59
      Ani sie waz,wstretny babszytylu:)Masz tu byc i sie wpisywac:))Ja tez dzis
      wczesnie wstalem,ale nie ze wzgledu na forum:))Na mnie sie nikt nie
      odwazy nakrzyczec:))I kiedy wreszcie dostane twoje foto???
      • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 24.06.07, 10:44
        ronin34 napisał:

> Ani sie waz,wstretny babszytylu:)

Panuj nad swoim językiem!

>Ja tez dzis wczesnie wstalem,ale nie ze wzgledu na forum:))

A czemu?

>Na mnie sie nikt nie odwazy nakrzyczec:))

Ja mam odwagę :))

I kiedy wreszcie dostane twoje foto???

Ja czekam na Twoje :)) Zrób mi tą przyjemność ;))

• ta_mara28 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 24.06.07, 14:06
          Iw, ja nie wiem, że Ty się tak musisz prosisz o zdjęcie Ronina. :) Jest na to
          bardzo prosty sposób. Idź z nim na czat, pogadajcie chwilę i zobaczysz jak
          szybko dojdzie do wymiany fotek. A takto zachowujecie sie jak żuraw i czapla.
          Jedno chce, drugie nie chce lub na odwrót.
          No i oczywiście, życzę Ci powodzenia i ładniejszego zdjęcia niż ja dostałam.:))
          A Wam obojgu oczywiście dużo szczęscia i niech ta znajomość Roninowi się
          wreszcie uda.:))) Wtedy może w trójkę spotkamy się w Hannoverze ? :))))

• iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 24.06.07, 14:41
            Oj Tamaro :))) czy w Twej ostatniej wypowiedzi można doszukac się delikatnej
            złośliwości czy tylko odnoszę takie "mylne" wrażenie? ;)

Myślę, iż potrzebujesz troszkę więcej czasu aby mnie poznać...wtedy
            wiedzialabyś kiedy, w którym momencie mówię poważnie, a kiedy tylko się
            droczę.:))

Myślę, że Ronin zdaje sobie z tego sprawę.

>"Jedno chce, drugie nie chce lub na odwrót. " Taka juz jestem :)))) Raz czegoś
            chce a potem już nie...potem znowu chce, a potem znowu mi to przechodzi :))

Z drugiej strony...wiesz, gdybym chciała jego zdjęcie, już dawno bym je
            miała...sposoby na to są różne. Jednym z nich mogłabyś być Ty na przykład :)))

Dlaczego w Hannoverze? Obie mieszkamy w Polsce, fakt...Ty na jednym końcu ja na
            drugim...ale nie widze problemu aby do spotkania, na kawe, doszło w
            Polsce.:):)):)
            A Ronin do szczęścia chyba nie jest potrzebny, co? :P

ta_mara28 napisała:

>Idź z nim na czat, pogadajcie chwilę i zobaczysz jak szybko dojdzie do wymiany
            fotek. "

Nic bardziej mylącego :):):):):)

• ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 24.06.07, 13:27
      Jak przyrzekniesz ze mi wyslesz swoje to ja ci tez wysle:))To samo co
      Tamarze:)Ale lepiej bybylo jak bys ty wyslala pierwsza,adres znasz:)
      • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 24.06.07, 14:47
        ronin34 napisał:

> Jak przyrzekniesz ze mi wyslesz swoje to ja ci tez wysle:))

A nie pisałeś ostatnio przypadkiem, że jeśli będe chciec ( i TW również) to nam
        wyślesz? Nie było mowy "coś za coś" :P

>To samo co Tamarze:)

To co Tamarze...to mogę mieć od Tamary :):):) Poproszę o inne :):)

>Ale lepiej bybylo jak bys ty wyslala pierwsza,adres znasz:)

Nie bądź tchórzem i rozwiń myśl....DLACZEGO BYŁOBY LEPIEJ?? Bo co??

Poza tym Ronin...powinieneś się cieszyć, że JA CHCĘ Twoją fotkę :):):):))))))

• info-tw Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 24.06.07, 16:52
          Witaj iw78, zgadza sie, ronin obiecal wyslac zdjecie a teraz cos sie wykreca.
    • ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 24.06.07, 18:06
      Tamara jest zlosliwa,ona inaczej nie umie:))IW,przeszla mi ochota na wysylke
      fotki,niech bedzie tak jak jest.A dla Tamary informacji:IW i ja juz na czacie
      rozmawialismy.
      • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 24.06.07, 18:36
        A szczegóły rozmowy gdzie?

• ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 24.06.07, 20:08
      Szczegolow rozmowy nie bedzie :))
      • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 24.06.07, 21:19
        Dlaczego? Psujesz sobie opinię w ten sposób.

• ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 25.06.07, 07:15
      Na pewno nie!!!
      • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 25.06.07, 07:59
        Dziwne to. Ale i tak nie wierze. Pokazałeś to już nie raz.
        I nie krzycz (!!!).

• ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 25.06.07, 13:23
      Dzis zgodze sie ze wszystkim co chcesz ,masz racje,mam dzis dosyc wszystkiego:(
      a jak pomysle ze musze jutro wstac o 4 rano to mnie to
      zalamuje.Potrzebowalbym urlopu,tak ze 2 tygodnie ,oczywisicie nie sam,moze
      zadzwonie do ksiezniczki i ona sie zgodzi mi towarzyszyc???
      • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 25.06.07, 14:43
        Ja, żeby nie psuć sobie opinii jaką powoli sobie wyrabiam u Ciebie ;) powiem że
        PRAWIE Ci współczuje.
        Ale fakt faktem...Ty juz od jakiegoś czasu sprawiasz wrażenie lekko
        podłamanego...Księżniczka Cię opuściła? Szczerze współczuje.
        ZAdzwoń do niej, napewno się zgodzi....rzecz jasna mowa tu o urlopie :):)

• ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 25.06.07, 15:34
      Ksiezniczka ma juz zdaje sie ,wakacje.Musze ja poinformowac ze jest mi
      potrzbna,moze sie zgodzi pojezdzic po europie???Ale to dopiero w
      serpniu,wczesniej nie moge bo musialbym caly ten mechanizm zakupow zatrzymac.A
      w tamtym tygodniu,ta klotnia z Tamara mnie dobila,w rzeczywistosci ja sie nie
      chcialem z nia klocic,tak glupio wyszlo:( Ty tez bys mogla byc milsza do
      mnie,wy wszystkie na mnie tylko nalatujecie a przciez zadnej nie zgwalcilem:(
      Ja nie wiem czy ja moglbym kiedykolwiek zyc z takimi potworami damskimi jak wy:
      ( Byscie mnie wykonczyly.
      • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 25.06.07, 16:24
        Ty, nawet jeśli wiesz że robisz źle, nie przeprosisz. Pokazałeś to wiele razy.
        Co to...jakiś nowy rodzaj dumy?? Czy szlag CIe trafi, jeśli przyznasz sie do
        błedu, winy?

Prawda jest taka, że zasłużyłeś na to jak obecnie jesteś traktowany.
        Nie jest mi Cię ani trochę żal. Taka lekcja należała Ci się w 100%.

Tamarę faktycznie powinieneś przeprosić.

Chcesz innego traktowania? ZACZNIJ OD SIEBIE.

• ta_mara28 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 25.06.07, 18:15
          Iw, piękniej ująć tego nie mogłaś, ale Ronin i tak tego nie zrozumie. On nie
          widzi siebie w złym świetle, on uważa się za chodzącą doskonałość, a swoje
          poglądy za jedyne i słuszne. Może i w duchu przyzna Ci rację, ale i tak się nie
          zmieni, bo jest zbyt frustrowany codziennością.
          • ta_mara28 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 25.06.07, 18:22
            Oczywiście miało być "sfrustrowany".
            Za szybko piszę :))
      • ta_mara28 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 25.06.07, 18:12
        ronin34 napisał:

> A w tamtym tygodniu,ta klotnia z Tamara mnie dobila,w rzeczywistosci ja sie
        nie
        > chcialem z nia klocic,tak glupio wyszlo:( Ty tez bys mogla byc milsza do
        > mnie,wy wszystkie na mnie tylko nalatujecie a przciez zadnej nie zgwalcilem:(
        > Ja nie wiem czy ja moglbym kiedykolwiek zyc z takimi potworami damskimi jak wy
        > :
        > ( Byscie mnie wykonczyly.

Ronin, jakbyś był w porządku facetem to żadna by tu na Ciebie nie nalatywała.
        Nie pomyślałeś nigdy, że problem jest w TOBIE a nie w nas ?
        Na czacie zresztą, z tego co zdąrzyłam zauważyć podczas mojego krótkiego
        pobytu, wiele osób nalatuje na Ciebie dokładnie tak samo jak my tutaj. Więc to
        niemożliwe, żeby tyle osób się myliło co do twojej osoby, wciąż nalatując na
        Ciebie, a tylko Ty jeden miałbyś mieć rację.

A pokłóciłeś się ze mną o jakąś głupotę, żart o skarpetkach, który wziąłeś za
        poważnie, wyzywając mnie potem w co drugim e-mailu. Zresztą pociesza mnie to,
        że nie mnie jedną zwyzywałeś, bo i na czacie to robiłeś w stosunku do innych, i
        tu na forum. Teraz sobie tak myślę, jeśli tak bardzo Cię to zdenerwowało, to
        może rzeczywiście było coś na rzeczy ? Normalny człowiek nie przejąłby się taką
        błahostką. Bo tylko czymś co się chce ukryć a wychodzi to na jaw można się tak
        zdenerwować. Tylko czy to mogłyby być tylko skarpetki ?

Więc dobrze Ci radzę Ronin, świat zacznij poprawiać od SIEBIE, a nie pouczaj
        nas, że to my mamy być dla Ciebie milsze.
        Zresztą Twoja osoba jest mi już zupełenie obojętna, rób i pisz co chcesz, mnie
        to już niewiele obchodzi.

Pozdrawiam
        Tamara
    • ronin34 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 25.06.07, 19:01
      To sie ale ciesze ze jestem ci obojetny,nie mozesz sobie wyobrazic jak......
      ok,nie musialem tak reagowac ale TY tez nue musialas tak pisac,wiec wina
      lezy po obu stronach,a jesli chodzi o maile to TY nie bylas ani o jote lepsza
      niz ja,tez wmnie w mailu wzywalas,wiec nie stroj sie w piorka sprawiedliwej.
      Co do czatu ,to tym bardziej nie powinno cie to interesowac,zaluje ze ci
      powiedzialem moj wlasciwy nik,ty to bezwstydnie wykorzystalas.Ale dosc tego,nie
      mam wcale zamairu sie z toba dluzej klocic,szkoda mojego zdrowia.
      A ty Iwona nabierasz jak zwykle wiecej wody w usta niz mozesz przelknac.
      Badz raz sprawiedliwsza.Za kazdym razem widzisz wine tylko po mojej stronie,a
      Tamare chetnie przeprosze ale dopiero wtedy jak ona przeprosi mnie !
      • iw78 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 25.06.07, 19:43
        ronin34 napisał:

> A ty Iwona nabierasz jak zwykle wiecej wody w usta niz mozesz przelknac.

Zgadzam się z Tobą. A wiesz dlaczego? Bo tak było zawsze. Ale po długim,
        naprawdę długim czasie, kiedy już nie mogę więcej tej "wody" przyjąć, poprostu
        ją "wyrzucam". Jestem cierpliwa. Bardzo, a nawet za bardzo. Wiele znosze w
        milczeniu. Ale co za dużo to nie zdrowo. Przekonałeś się o tym, kiedy nie chcac
        publicznie mówić co myślę, wysłałam maila. Użyłam wiele mocnych słów, których
        potem pożałowałam i po raz kolejny Cię przeprosiłam.

Pamiętasz, jak przepraszałam Cię pierwszy raz...na forum...ktoś powiedział, ze
        nie jesteś wart tamtych przeprosin...wtedy sobie pomyślałam...możliwe...ale tu
        chodzi o mnie...o mój spokój w sercu...reszta mnie nie obchodzi.

Wychodzę z założenia Ronin, że może wiecej takiej okazji nie będzie, że spotka
        mnie coś złego a ja słusznie bądź nie, obraziłam człowieka. (umrę nie mając
        okazji przeprosić-może to jest głupie, ale taka już jestem).

> Badz raz sprawiedliwsza.Za kazdym razem widzisz wine tylko po mojej
        stronie...,"

Zawsze byłam sprawiedliwa. Nawet w stosunku do kogoś kto wcale na tą
        sprawiedliwość nie zasługiwał. Ty np widzisz zawsze to, że Ci dokuczam, że
        jestem złośliwa....nigdy nie zauważyłeś, że parokrotnie stanęłam w Twojej
        obronie. Dlaczego? Tak bardzo złość i gniew na mnie Cię przyćmiły?
        W takim razie to już Twój problem.

A obserwując waszą wymianę zdań na forum, zauważyłam że mimo złości na Tamarę
        nie przesadziłeś ze słowami. A mógłbyś - znam Twoje możliwości. Tu Tamara
        bardziej nie panowała nad sobą. Ale widocznie czuła taką potrzebę.

>a Tamare chetnie przeprosze ale dopiero wtedy jak ona przeprosi mnie !

No właśnie. Pomijając to, które z was zaczeło ( nie moja sprawa!), Ty nigdy
        pierwszy nie przeprosisz. Uważaj Ronin. Kiedyś stracisz przez cholerną dumę coś
        w życiu bardzo ważnego. A potem zostaną Ci już tylko...sam chyba wiesz.

Ja osobiście żałuje, bo parę lat temu sama przez swoją głupią dumę i nie
        wiadomo co jeszcze straciłam naprawdę fajną przyjaźń. A ta osoba nauczyła mnie
        innego spojrzenia na świat i nauczyła mnie śmiać się.

Wiesz co, nie wiem czy zasługujesz na to czy nie żeby wiedzieć, ale wiele osób
        w tym ja, rozmawia z Tobą bo Cię po prostu lubi.
        Ale nie oczekuj akceptacji na Twe naprawdę głupie i dziecinne zachowanie.
        I podobnie jak TY Ronin, my również wyznajemy zasadę " Jak Ty mi tak ja Tobie".
        Rozumiesz?

No to rozpisałam się okropnie:) Może przez to bedziesz mieć spokój ode mnie na
        jakiś czas. Mnie juz nawet nie ruszają Twoje docinki. Spływa to po mnie jak
        woda. Całkiem przyjemne uczucie.

Pozdrawiam i życzę przyjemnego wieczoru. I prosze ...przestańcie już się kłócić.

....................................
        • ta_mara28 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 25.06.07, 21:40
          Iw mnie już to nudzi. Mogę go, tego Ronina, nawet przeprosić, za te skarpetki.
          Przyznaję, nie powinnam komentować w ten sposób jego wyglądu. Ale też niech on
          nie komentuje w ten sam sposób wyglądu kobiet. A swoje uwagi, dotyczące tego co
          się od kogo wymaga niech zostawi dla siebie, bo nie można tak stereotypowo
          patrzeć na rolę kobiety i mężczyzny.
          Mimo, że się z Tobą Ronin nie zgadzam, przepraszam Cię.
          • aniam80 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 26.06.07, 11:31
            dzień dobry,
            mam nadzieję, że dziś się w końcu do siebie uśmiechniecie... szkoda życia na
            kłótnie.

małe conieco na dobry humorek:
            pl.youtube.com/watch?v=d8sdphoL-8M&mode=related&search
            pozdrawiam,
            Ania
    • aniam80 Re: Kto zamontuje lustro? Frankfurt/M. +Oferta PL 25.06.07, 19:37
      witajcie dziubaski :)

forum powinno przyjąć miano pralni: jeden temat wałkowany od dwóch tygodni :)
      Tamaro, Roninie, dajcie sobie po razie i będzie ok :)

pozdrówka z Ffb,
      Ania

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka