Dodaj do ulubionych

Gdzie na wybielanie zębów we Wrocławiu?

06.09.11, 22:33
Witam wszystkich,

chciałam się poradzić gdzie najlepiej wybrać się na wybielanie zębów we Wrocławiu?? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam:)
Obserwuj wątek
    • beatry-cze23 Re: Gdzie na wybielanie zębów we Wrocławiu? 16.09.11, 13:38
      Hejka,
      Widzę, że nikt nie poruszył tego wątku więc będę pierwsza:) Jeśli chodzi o wybielanie zębów we Wrocławiu to jest kilka dobrych miejsc. Wybielałam zęby dwa razy i według mnie godnym polecenia jest Dental Art. Z tego co pamiętam to zakład znajduje się na Komandorskiej. Bardzo miła obsługa i przystępna cena. Polecam;) pozdro
    • sis-25 Re: Gdzie na wybielanie zębów we Wrocławiu? 29.09.11, 14:11
      Witam,
      Ja wybielałam zęby w Q-clinic i pamiętam, że byłam bardzo zadowolona z efektu. Ładny gabinet i fajna atmosfera. Przed wybielaniem miałam też zabieg ściagania kamienia nazębnego, wszystko poszło sprawnie i szybko;) Polecam na prawdę warto!
      Pozdrawiam:)
    • Gość: mal Re: Gdzie na wybielanie zębów we Wrocławiu? IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.10.11, 19:01
      jesli jestes zainteresowana wybielaniem nakładkowym czyli takie ktore wykonujesz przez 2 tygodnie w domu zakładając indywidualne nakładki z żelem aktywnym. to jest w sumie najtrwalsze , bo efekt utrzymuje sie dłuzej niz lampą przez to ze stosujesz systematycznie i regularnie przez ten okres, a nie szybko. bo to jak z dietą. co szybko to potem zle sie konczy ;-)
      sprawdz na stronie www.biale-zeby.wroclaw.pl to najtaniej we wroclawiu metodą nakładkową. połowa ceny ktora oferuja gabinaty
    • Gość: milakova Re: Gdzie na wybielanie zębów we Wrocławiu? IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.07.12, 22:29
      Zapraszamy do profesjonalnego wybielania zębów metodą nakładkową przy użyciu żelu Opalescence. Metoda w pełni bezpieczna i powszechnie stosowana, polegająca na aplikacji żelu wybielającego o zróżnicowanym stężeniu do indywidualnie dostosowanych do zębów pacjenta nakładek, wykonanych na podstawie pobranych wycisków szczęki i żuchwy. Metoda ta GWARANTUJE wybielenie zębów do 5 odcieni. Zapraszamy na naszą cenową promocję .
      Zadzwoń i dowiedz się więcej.
      Dojeżdzamy do pacjentów na terenie wrocławia,
      www.biale-zeby.wroclaw.pl
    • robert.malocha Re: Gdzie na wybielanie zębów we Wrocławiu? 15.04.13, 16:39
      ja chodzę do tej kliniki www.live-dent.pl/stomatologia-estetyczna-i-zachowawcza.php mają szeroką ofertę i profesjonalnie wszystkim się zajmują. Sprawdź cenniki, bo są na ich stronie szczegółowe.
      • Gość: Ewcia Re: Gdzie na wybielanie zębów we Wrocławiu? IP: *.internetia.net.pl 13.05.13, 13:43
        Ja wybielałam w smilebar.pl i to chyba najfajniejszy zabieg. Nie miałam nadwrażliwych zębów, efekt naprawdę fajny i w całkiem przystępnej cenie.
    • Gość: Buniek Re: Gdzie na wybielanie zębów we Wrocławiu? IP: *.play-internet.pl 08.09.13, 01:32
      Wybielanie zębów: www.live-dent.pl tutaj polecam spradzić :) Jakiś czas temu sam tam wybierlałem zęby i jestem bardzo zadowolony, efekt nadal się utrzymuje a robiłem to dość dawno. Polecam - a co do cen to bardzo niskie :)
    • Gość: MARIAN071 Re: Gdzie na wybielanie zębów we Wrocławiu? IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.12.13, 12:35
      Przed weselem chcieliśmy z narzeczoną wybielić zęby. Ceny we Wrocławiu koszmarne... Warto zrobić trochę kilometrów i np. udać się do Jelenie Góry, gdzie ceny potrafią być 2-3 x niższe!!! Zadzwońcie do tego gabinetu i zapytajcie się o ceny. My byliśmy bardzo zadowoleni.
      • Gość: Grażka0505 Re: Gdzie na wybielanie zębów we Wrocławiu? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.04.14, 14:57
        Ja chodze na Olszewskiego www.stombis.pl na wybielanie lampami i nie tylko. Nie zgadzam się, że ceny we Wrocławiu są takie powalające. Zresztą najbardziej liczy się jakość usługi, a tu mogę z czystym sumieniem polecić.
    • kolega1975 Re: Gdzie na wybielanie zębów - Dental Project 03.12.13, 18:37

DENTAL PROJECT
      ul. Bezpieczna 2
      51-114 Wrocław
      tel. 71 352 63 54
      --
      Dentysta Wrocław - www.dentalproject.pl
    • blondynka103 Re: Gdzie na wybielanie zębów we Wrocławiu? 05.12.14, 21:54
      wybielanie-prestige.pl Miła obsługa, i nowy sprzęt. Wybieliło mi o 12 tonów :) Jestem zadowolona
      • lukas_p28 Re: Gdzie na wybielanie zębów we Wrocławiu? 14.12.14, 13:26
        JA POLECAM ANADENT , EFEKT SUPER, KOTROLA LEKARZA .Z TEGO CO WIEM TO MAJĄ TERAZ PROMOCJE ŚWIATECZNĄ 400 ZA DWA ŁUKI.
        • lukas_p28 Re: Gdzie na wybielanie zębów we Wrocławiu? 14.12.14, 13:28
          polecam anadent, super efekt pod kontrolą stomatologa. Z tego co wiem to mają teraz promocję na metodę nakładkową 400 dwa łuki więc warto się skusić
    • Gość: dirte Re: Gdzie na wybielanie zębów we Wrocławiu? IP: *.artnet.gda.pl 03.11.16, 08:58
      Lepsze nakładkowe czy tez lampą?
      • Gość: delka93 Re: Gdzie na wybielanie zębów we Wrocławiu? IP: *.dynamic.mm.pl 03.11.16, 09:57
        To zależy od wielu czynników. Od tego jaki jest stan Twojego uzębienia. Od tego czy masz wrażliwe zęby czy też nie....

Sama zdecydowałam sie na wybielanie zębów lampa Beyond z uwagi na to,że daje o wiele lepsze efekty niż wybielanie nakładkowe. Nie jest to polecane przy zębach nadwrażliwych. Zerknij sobie tutaj:
        proclinicdental.pl/service/wybielanie-zebow/
        Wybielałam wlaśnie w tym gabinecie. Nie jest drogo.
    • alya122 Re: Gdzie na wybielanie zębów we Wrocławiu? 29.01.18, 23:54
      Ja już kilka razy wybielałam w tym gabinecie: wroclaw-dentysta.com.pl/protetyka-wroclaw/ i muszę powiedzieć, że robią świetną robotę. Efekt dość długo się utrzymuje, no ale wiadomo, że jest to zabieg, który trzeba powtarzać.
      • kasia_horna Re: Gdzie na wybielanie zębów we Wrocławiu? 16.04.18, 15:17
        Wybrałam się na wybielanie zębów lampą do Proclinic przy ulicy Widok. proclinic.pl/oferta/wybielanie-zebow/Jestem bardzo zadowolona z obsługi i uzyskanych efektów. Polecam!
    • renast Re: Gdzie na wybielanie zębów we Wrocławiu? 19.06.18, 11:14
      Skorzystałam z wybielania zębów w Proclinic przy ulicy Widok. Jestem zadowolona bardzo moje ząbki są śnieżnobiałe <3 Bardzo miły personel i ceny przystępne. Tutaj macie kontakt proclinic.pl/oferta/wybielanie-zebow/
    • Gość: drop Re: Gdzie na wybielanie zębów we Wrocławiu? IP: 95.174.66.* 18.11.18, 06:00
      Środek do wybielania zębów - ibright.pl ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene.
    • maciejwroc Re: Gdzie na wybielanie zębów we Wrocławiu? 01.02.19, 23:10
      ja korzystałem z tej oferty acusdent.pl/stomatologia-estetyczna/wybielanie-zebow/, mają swój gabinet na Psim Polu na ulicy Nowowiejskiej - polecam wszystkim wrocławianom!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka