Dodaj do ulubionych

Szkolenie "Tradycyjne stawianie baniek lekarskich"

07.10.12, 12:04
SZKOLENIE "TRADYCYJNE STAWIANIE BANIEK LEKARSKICH – OGNIOWYCH I BEZOGNIOWYCH"
Nieuchronnie przyszła jesień….. Choć piękna i romantyczna w swych barwach... kojarzy się również z katarem, zimnem i wilgocią. Nasze babcie znały sposób, który zabezpieczał przed grypą, infekcjami i zapaleniami dróg oddechowych, nie tylko w trakcie dżdżystej jesieni, ale i przez całą mroczną zimę…. a sposób ten był nadzwyczajnie prosty, bezbolesny, bez działań ubocznych … szybki i skuteczny!

Tym wyjątkowym sposobem terapii jest TRADYCYJNE STAWIANIE BANIEK LEKARSKICH – OGNIOWYCH I BEZOGNIOWYCH, w celu wyleczenia z zapaleń górnych i dolnych dróg oddechowych, grypy, astmy i przeziębień różnego rodzaju, jak i dla zabezpieczenia organizmu przed wietrzną, deszczową i zimną pogodą.

Centrum holistyczne INSPIRACJA we Wrocławiu zaprasza na szkolenie, gdzie każdy chętny będzie mógł nauczyć się metody stawiania baniek lekarskich, ogniowych i (alternatywnie) bezogniowych. Na szkoleniu uczymy jakie są wskazania i (co najistotniejsze) przeciwwskazania do stawiania baniek, kiedy można stawiać profilaktycznie i jak często, od jakiego momentu życia i do jakiego wieku. Aby wszyscy uczestnicy opanowali praktyczne ćwiczenia w stopniu doskonałym, pozwalającym bez obaw wykorzystywać tą skuteczną metodę terapii naturalnej, czas trwania części praktycznej dostosowany jest do potrzeb ćwiczących. Z tego powodu godzina zakończenia szkolenia może ulec zmianie. Również z tego powodu maksymalna ilość uczestników to 10 osób. Decyduje kolejność zapisów.

Szkolenie zakończone wydaniem Certyfikatu (w języku polskim i angielskim).

KOSZT: 280 zł. (w cenie materiały szkoleniowe) lub 350 zł (materiały szkoleniowe plus 20 sztuk baniek lekarskich).

Obowiązuje zaliczka: 200 zł (do 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia) PKO S.A.

Numer rachunku: 93 1240 3464 1111 0010 0286 4522.

TERMIN: 13 i/lub 14 października 2012 r. (godz. 10.00 – 18.00)


MIEJSCE: Centrum holistyczne INSPIRACJA, Wrocław, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 33/12

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl , lub tel.: 784 936 120, 509 354 808.

www.centruminspiracja.pl
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka