Dodaj do ulubionych

Wyjazd do Niemiec - busy

07.06.16, 13:40
Witam serdecznie,
Mam gorącą prośbę o pomoc. Jakiś czas temu uruchomiłem serwis www.szukambusa.pl, za pomocą którego pasażerowie mogą wyszukiwać przejazdy busami do Niemiec i Holandii. Chciałbym, żeby użytkownicy mogli znaleźć jak najwięcej usług przewozu w jednym miejscu, dlatego próbuję stworzyć jak najbogatszą bazę przewoźników. Stąd moja prośba o namiary do lokalnych firm z waszej okolicy, które realizują przewozy pasażerów busami do Niemiec, Holandii, Francji itd. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • mazurskibus Re: Wyjazd do Niemiec - busy 11.06.18, 20:41
      Firma Mazurski Bus(www.mazurskibus.pl) oferuje przewozy osób i paczek z Polski do Niemiec i Holandii pod wskazany adres. Wyjazdy odbywają się w poniedziałki i czwartki z Polski (trasa Mragowo - Kętrzyn -Giżycko-OLsztyn-Ostróda-Elbląg itp.) oraz we wtorki i piątki z Niemiec i Holandii (Rotterdam-Amsterdam-Wuppertal-Kolonia-Hanover-Berlin itp.). Jesteśmy najtańszym przewoźnikiem na Warmii i Mazurach! Rezerwacje odbywają się telefonicznie 577 311 387, przez formularz kontaktowy na stronie www.mazurskibus.pl, a także poprzez e-mail: biuro@mazurskibus.pl. Gwarantujemy terminowość, bezpieczeństwo, przyjazną atmosferę oraz najlepsze ceny. Więcej informacji na www.mazurskibus.pl oraz pod numerem telefonu:577 311 387
    • krzysztofziolko1985 Re: Wyjazd do Niemiec - busy 13.08.19, 10:42
      Jeśli chodzi o busy do Niemiec obsługujące południowy regiony taki jak małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, śląskie opolskie i dolnośląskie to polecam się zapoznać z ofertą http://busydoholandii.org/busy-do-niemiec/ ich zaletą jest przede wszystkim to, że wyjeżdżają codziennie z Polski i codziennie z Niemiec. Odwożą pasażerów pod adres i nie mają przesiadek. Dodatkowym atutem jest to, że w niektóre dni mają promocję BEZ LIMITU na BAGAŻ a to oznacza, że bez żadnych dopłat można zabrać ze sobą dodatkowe kilka walizek, czy nawet rower. Gorąco polecam :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka