Dodaj do ulubionych

Skutery elektryczne we wrocławiu?

03.12.20, 12:44
Witam, czy na terenie Wrocławia lub najbliższych okolic jest jakiś polecony sklep ze skuterami elektrycznymi?
Obserwuj wątek
    • Gość: Stein Re: Skutery elektryczne we wrocławiu? IP: *.play-internet.pl 04.12.20, 09:49
      W Domaszczynie jest sklep iamelectric - znany sklep, sprzedaje na całą Polskę.
      • marcin_siema Re: Skutery elektryczne we wrocławiu? 20.01.21, 10:46
        Faktycznie, Domaszczyn, Długołeka, to już rzut beretem od Wrocławia. Jeszcze pytanie, polecasz jakiś konkretny model z tego sklepu? Jeżeli wcześniej nie jeździłem skuterami to mniej więcej w jakim zakresie cenowym powinienem kupić skuter?
        • Gość: Stein Re: Skutery elektryczne we wrocławiu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.21, 11:15
          w ofercie są i nawet za 20 tyś, ja bym trzymał się ok 6000 na start, skuter Blade z tego co pamiętam jest bardzo dobry na start, potem za kilka lat jak będziesz miał większe wymagania to możesz kupić coś mocniejszego
          • marcin_siema Re: Skutery elektryczne we wrocławiu? 25.01.21, 18:42
            Poczytałem trochę, myślę, że warto dołożyć jeszcze te kilka tyś i kupić z baterią litowo jonową, zdecydowanie lepsza i trwalsza.
            • Gość: radtrap Re: Skutery elektryczne we wrocławiu? IP: *.play-internet.pl 10.02.21, 10:58
              Zdecydowanie polecam z lepszą baterią litowo jonową. Dłuższa żywotność skutera, a większość ceny to właśnie bateria.
              • marcin_siema Re: Skutery elektryczne we wrocławiu? 11.02.21, 10:55
                Dzięki za pomoc, zdecydowałem się już, że kupię, mam odłożone pieniądze. Kwestia jeszcze tylko jaki skuter
                • Gość: Stein Re: Skutery elektryczne we wrocławiu? IP: *.play-internet.pl 12.02.21, 09:28
                  A ile masz odłożone? Polecam Blade/Hawk, moc bardzo dobra, zasięg wystarczający jeżeli nie wybierasz się nim na dalekie podróże. Warto byłoby też pojeździć przed zakupem, zobaczysz jak to pięknie, cicho jeździ
                  • marcin_siema Re: Skutery elektryczne we wrocławiu? 19.02.21, 09:38
                    Chcę przeznaczyć 8-9 tysięcy max. Hawk z baterią litowo jonową wygląda solidnie i wygląda na to, że to będzie mój wybór
                    • Gość: Stein Re: Skutery elektryczne we wrocławiu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.21, 15:16
                      W takim razie kupuj Hawka i masz pewność jakości, bardzo dobry skuter, możesz sam poczytać w necie opinie.
                      • marcin_siema Re: Skutery elektryczne we wrocławiu? 25.02.21, 09:52
                        Kupuje, w ten weekend wybieram się do nich do sklepu. Dzięki za polecenie.
                        • marcin_siema Re: Skutery elektryczne we wrocławiu? 10.03.21, 12:42
                          miałem parę wątpliwości, ale w sklepie odpowiedzieli na moje pytania. kupiłem Hawka z baterią litowo jonową, wcześniej mogłem się na nim przejechać i przekonał mnie. Świetne pierwsze wrażenie jazdy, inaczej niż na spalinowych.
                          • Gość: Stein Re: Skutery elektryczne we wrocławiu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.21, 12:22
                            Dobry wybór, jaki kolor? Skuter robi wrażenie, potwierdzam.
                            • marcin_siema Re: Skutery elektryczne we wrocławiu? 14.04.21, 10:48
                              Kolor - czerń
                              • Gość: Stein Re: Skutery elektryczne we wrocławiu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.21, 11:35
                                Ok. Sam taki kupię. Nie mam możliwosci pojechać tam i wypróbować, ale ufam, że będzie dobry.
    • Gość: bjarni Re: Skutery elektryczne we wrocławiu? IP: *.play-internet.pl 22.01.21, 10:20
      jak wyżej, iamelectric.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka