Dodaj do ulubionych

Gdzie kupic damski kostium?

13.05.06, 16:20
Witam,
czy ktos wie moze, gdzie we Wroclawiu mozna dostac elegancki damski
kostium/garnitur (taki do pracy, na obrone, itd.).
Bede bardzo wdzieczna za wszelkie wskazowki!
Pozdrawiam, Ania
Obserwuj wątek
          • Gość: kolezanka Re: Gdzie kupic damski kostium? IP: *.v.pppool.de 14.05.06, 12:44
            joko5 napisała:

> I co z tego, skąd wiesz, że dziewczynę stać na drogi kostium? Safari jest
            > przystępne cenowo, Pabia już nie.

No fakt, nie wiem czy ja stac. Ale jesli szuka czegos eleganckiego (do pracy, bo
            tak pisze) to raczej nie powinna na wygladzie oszczedzac. Drozsze rzeczy sa
            przewaznie z lepszych materialow (przewaznie, bo nie zawsze) i dluzej sie je
            nosi. A z tanszymi niestety roznie bywa...
              • Gość: aniade4 Re: Gdzie kupic damski kostium? IP: *.v.pppool.de 14.05.06, 13:17
                anu_anu napisała:

> A jeżeli założymy, że kogoś stać - to gdzie można kupić klasyczny kostium, bez
                > udziwnień, z dobrego materiału? Bo mimo noszenia normalnego rozmiaru (36-38) >
                > nie mogą nic takiego znaleźć.

No ja wlasnie tego samego szukam! Nosze rozmiar 38 i niestety nie moge znalezc
                nic godnego uwagi, nawet w jakims drozszym sklepie. Albo nie ma nic, albo sa z
                jakimis dziwnymi naszywkami, klapkami czy guzikami. A ma byc prosta klasyczna
                elegancja...
                Kiedys udalo mi sie kupic ladny czarny garniturek w KappAhlu, ale to bylo 2 lata
                temu, od tego czasu nie widzialam tam nic podobnego.
                • anu_anu Re: Gdzie kupic damski kostium? 14.05.06, 13:36
                  A już myślałam, że to przez moję chroniczną antypatię do robienia zakupów mam z
                  tym problem :)
                  W każdym razie jak idę do sklepu to spotykam kilometry jakiś dziwacznych
                  potworków i ani jednego normalnego kostiumu.
                  Kiedyś były normalne kostiumy w AE ale ostatnio też je wymiotło...
                  Może tylko my dwie czegoś takiego szukamy i nie opłaca się dla nas szyć??
                  • Gość: aniade4 Re: Gdzie kupic damski kostium? IP: *.v.pppool.de 14.05.06, 14:22
                    O wiesz Anu_anu, czasem widzialam jeszcze cos ciekawego z serii Hoffland w
                    pedecie na parterze, choc ostatnio bez rewelacji.
                    U mnie dochodzi jeszcze ten "problem", ze mam normalna kobieca figure, a
                    projektanci ubran zdaje sie nie chodzili na lekcje anatomii i nie wiedza ze
                    kobiety maja cos takiego jak biodra i pupe... :(
                    Chociaz u tych z Hofflandu nie jest z tym tak zle.

Rozwiazaniem bylby moze krawiec, tylko ze to trzeba byc raczej na miejscu, u
                    mnie niestety odpada.
                      • Gość: ewa Re: Gdzie kupic damski kostium? IP: *.kom / *.os1.kn.pl 15.05.06, 08:33
                        Jest tak firma la vienne, gdzieś na Truskawkowej. Rok temu zawiozła mnie tam
                        koleżanka i udało się kupic bardzo ładny kostium klasyczny, bez udziwnień
                        (jestem trzecią, dla której nie warto szyć klasyki :-) z niezłego materiału za
                        małe pieniądze.
                        Chyba maja nawet jakąś stronę internetową, ale nie widziałam jej nigdy.
                          • Gość: aniade4 Dzieki! IP: *.v.pppool.de 15.05.06, 13:59
                            eti napisała:

> Ul. Poziomkowa na Ołtaszynie :)
                            > Malutka firma specjalizująca się własnie w klasycznych strojach. Zakupy można r
                            > obić bodajże dopiero od godz. 16.
                            >
                            > lavienne.pl/intro_pl.htm

Ceti, dzieki Ci serdeczne i ogromne za namiary!!! To nawet niedaleko ode mnie,
                            przy najblizszej okazji na pewno sie wybiore :) Rozumiem, ze mozna tam nabyc
                            gotowe rzeczy (tak jak w sklepie)? Oczywiscie po 16-tej ;)
                            • ceti Re: Dzieki! 15.05.06, 14:18
                              Gość portalu: aniade4 napisał(a):

> Rozumiem, ze mozna tam nabyc gotowe rzeczy (tak jak w sklepie)? Oczywiscie po 16-tej ;)

Dokładnie tak. Oczywiście pod warunkiem, że znajdziesz coś dla siebie :)
                                • ceti Re: Dzieki! 15.05.06, 23:38
                                  anu_anu napisała:

> Prawie nie śmiem zapytać: czy można tam płacić kartą?

Śmiało, bez krępacji :)
                                  Niestety w grę wchodzi wyłącznie gotówka. Tak przynajmniej było jeszcze w lutym. Może teraz coś się zmieniło, chociaż nie sądzę bo wprowadzenie płatności kartą podniosłoby ceny...
    • m.u84 Re: Gdzie kupic damski kostium? 16.05.06, 12:48
      Jest taki sklep przy placu Kościuszki, w budynku z Arkadami (jak się idzie z placu Kościuszki pod "lewe" arkady to zaraz na ścianie budynku - przy wejściu pod filary). Tam ostatnio znajoma kupiła całkiem zgrabny 'garniturek', a przy okazji marynarę dla faceta :) Nie wiem tylko jak z cenami stoją.

[ależ namieszałam z opisem :)]
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka