Dodaj do ulubionych

Prokurator Olewiński: nikt mi nie kazał postawi...

02.10.09, 23:20
Czyli szef CBA kłamie. Jeśli jest człowiekiem honoru, powinien sam
odejść. Jeśli nie wie, co to jest HONOR - niech sprawdzi w Słowniku
Wyrazów Obcych. Jemu obcych.
Obserwuj wątek
    • franciszek18 Re: Prokurator Olewiński: nikt mi nie kazał posta 03.10.09, 00:02
      mela ty uczysz honoru. chyba premiera bo broni tych złodziei.opozycja jest po to by patrzec na rece władzy. inaczej ci by kradli na potege. nie wiem czemu ci odpowiadam albo jestes głupia albo z po. ja tez jestem z po ale mysle i nie zgadzam sie by bydlaki okradali ten kraj. jeszcze jedno dlaczego tego nie wykryła julia pitera. by kolega zyło sie lepiej. donald miał szanse rozgonic ta bande i dzis byłby prezydentem a tak zostanie tylko juz przewodniczacym po. cimoszewicz go zmiażdzy
      • bogdan331 Re: Prokurator Olewiński: nikt mi nie kazał posta 03.10.09, 03:49
        franciszek18 napisał:

> mela ty uczysz honoru. chyba premiera bo broni tych złodziei.opozycja jest po t
        > o by patrzec na rece władzy. inaczej ci by kradli na potege. nie wiem czemu ci
        > odpowiadam albo jestes głupia albo z po. ja tez jestem z po ale mysle i nie zga

Niestety.Myślę pdobnie.Może znowu lewusy przywrócą normalność w tym kraju rozbitym i skóconym przez prawicowe władze od kilku lat.Stwierdzam to z niesmakiem,ale chyba innego wyjścia nie ma.Prawica z byłym zsl-em to najgorsze dla Polski i jeszcze te 2 gnomy-skłócające naród.Skuwriele!Ścierwa faszyzujące!

republika.pl/blog_bi_4484276/6636729/sz/nopotato.jpg
        > dzam sie by bydlaki okradali ten kraj. jeszcze jedno dlaczego tego nie wykryła
        > julia pitera. by kolega zyło sie lepiej. donald miał szanse rozgonic ta bande i
        > dzis byłby prezydentem a tak zostanie tylko juz przewodniczacym po. cimoszewic
        > z go zmiażdzy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka