Dodaj do ulubionych

Nasi europosłowie dorabiają... w Sejmie. Ziobro...

29.01.10, 17:06
Wstydu nie maja
Obserwuj wątek
    • eryk64 Nasi europosłowie dorabiają... w Sejmie. Ziobro... 29.01.10, 17:23
      Oni w ogóle niczego nie mają, WSTYD - takie pojęcie jest im OBCE. Przecież
      chyba każdemu jest wiadome, po co się należy "wpychać" na radnego..posła czy
      już EUROPOSŁA.... (dla ko...i zy..). Typowo polskie zachowanie, ale dopóki
      wyborcy będą takie osoby WYBIERAĆ to tak będzie nadal...:)))
      • 12.12a1 Re: Nasi europosłowie dorabiają... w Sejmie. Ziob 29.01.10, 18:05
        eryk64 napisał:

> Oni w ogóle niczego nie mają, WSTYD - takie pojęcie jest im OBCE. Przecież
        > chyba każdemu jest wiadome, po co się należy "wpychać" na radnego..posła czy
        > już EUROPOSŁA.... (dla ko...i zy..). Typowo polskie zachowanie, ale dopóki
        > wyborcy będą takie osoby WYBIERAĆ to tak będzie nadal...:)))
        ------------------------------------------------------------------ Jak jestes
        taki madry to powiedz kogo wybierac skoro prawie 100% darmozjadów zrzeszonych w
        róznych klikach zwanych partiach zawsze kandyduje dla kasy.
      • oglaszam_wszem_i_wobec Re: Nasi europosłowie dorabiają... w Sejmie. Ziob 30.01.10, 08:51
        ale nie z naszych pieniedzy niech sie odkuwa zero ten zlodziej

sk......y pasozyty, do pracy by sie wzieli
        w dzisiejszych czasach przy sztucznie wywolanym kryzysie przez prywatne banki ,
        ludzie co nie maja do garnka wlozyc , traca prace a oni sobie podwyzki robia i
        dorabiaja co za szczyt ignorancji i wy wyscie ich wybrali a oni na was leja
        cieplym moczem i mowia ze deszcz na was pada

czy jeszcze sie nie nauczyliscie ze system ktory mamy w kraju sie nie sprawdza ,
        caly czas przy korycie sa SWINIE, przypomnijcie sobie zlodziejstwa za czasow tej
        chrzescijanskiej AWS , zlodziej z PC , SLD , PIS , PO i inne przystawki, i to
        inne oszolomstwo z kapusiami i zlodziejami na czele gdzie to sie po
        przemieszcalo ? ano wszedzie, po wszystkich partiach wedruja ,i tak dalej bedzie
        dopoty tylko 500 000 ososb nie podpisze sie pod referendum na zmiane liczby
        poslow w sejmie na mniejsza , wprowadzenia JOW-ow i zmniejszenia uposazen ow
        rzadzacych , to sa zwykli ludzie tak jak ja i ty , to czemu maja opiewac w
        luksusy naszym kosztem ?
        obecny widok polskosci jedynie potwierdza fakt ze tak naprawdze komunizm sie nie
        zakonczyl w polsce, zmienili tylko nazwe i system dzialania , teraz to dla nich
        demokratyczny interes , teraz wyprzedaja co sie da zeby ratowac kraj ale jak
        mozna sie ratowac wyprzedajac swoje posiadlosci i staja sie parobkiem czyims ?
        jak taki kraj ma cos znaczyc , ktory mial np kiedys stocznie ?
        do tego wyciagniecie naszych z afganistanu i kazdego innego regionu
        bo nas nie stac na utrzymywanie cudzych wojen , powiedzcie mi co my mamy z tej
        wojny z terrorzmem ? walczymy z alkaida ktora zostala ufundowana przez cia
        podczas wojny ruskich w afganistanie , skoro cia sobie ja stworzylo to niech
        sami sobie z nia walcza
            • tw_wielgus Re: Trudno żeby było inaczej... 29.01.10, 18:18
              Spróbujmy więc ustalić w miarę możności ścisłe
              znaczenie tych wyrazów i tym sposobem usunąć nieco niejasności na
              którą podnosisz tyle skarg.

--
              „nie mogę uznać mojej ojczyzny za normalny kraj tylko za
              zmanipulowany
              przez wrogie, polskojęzyczne ośrodki dywersyjne, ulokowane w
              mediach, które
              należy zlikwidować i to jak najszybciej. – /Prof_Bydlo_RM/
            • czan-dra Re: Trudno żeby było inaczej... 29.01.10, 18:45
              "Wytłumaczyć ręcznie", o tak, to argument, nie do obalenia, "będzie bolało", a
              to rozumne, czy pełne wiedzy?

Zniósłbym wszystko, nawet Twój brak kultury, gdyby nie to że groziłeś kobiecie,
              jesteś łajza, szmata i gnój...
              --
              PiSior...i wszystko jasne...
              • tw_wielgus Re: Trudno żeby było inaczej... 29.01.10, 18:55
                Hej, masz jakiś link do wypowiedzi (kórą czytujesz) tego wybitnego
                myśliciela z kręgów hydrotermalnych?
                --
                zmanipulowany
                mediach, które
                  • tw_wielgus Re: Trudno żeby było inaczej... 29.01.10, 19:12
                    Dzięki, bardzo pomocny materiał..;))
                    --
                    zmanipulowany
                    mediach, które
                      • tw_wielgus Re: Trudno żeby było inaczej... 29.01.10, 19:33
                        Znalazłem ten drugi link, ale odpisałem pod tym postem.
                        Niezłe Bydło chce zamykać wolną prasę i lać kobiety, które myślą
                        inaczej niż nakazali w RM. Taki typ człowieka wychodowano już jakiś
                        czas temu w Iranie. Jak rozumiem T.Rydzyk kopiuje sprawdzone
                        muzułmańskie wzory.
                        --
                        zmanipulowany
                        mediach, które
                        • czan-dra Re: Trudno żeby było inaczej... 29.01.10, 19:47
                          Czy wszyscy, którzy mają pyski pełne "katolickiej miłości", to damscy bokserzy,
                          zauważyłem pewną prawidłowość, im bardziej nawiedzony, tym większy cham, bardzo
                          bym pragnął, aby ten śmieć mi groził, podałbym mu swoje namiary, jak
                          najchętniej, a nawet pojechałbym do jego zakonu, czy gdzie ta wesz się ukrywa, i
                          pokazałbym mu, że grawitacja to przechwalona sprawa, dwa tygodnie to bydle by
                          ziemi nie dotknął...
                          --
                        • bydlo_prof_wb My tu sobie gadu gadu panie analfabeto... 29.01.10, 20:48
                          a tam nam kolejne byki ortograficzne typu "wychodować" same lęgną się
                          bezwstydnie i lichy Twój intelekt obnażają bezlitośnie ku wielkiej uciesze mało
                          wyrozumiałej gawiedzi forumowej. Ile to już razy namawiałem Cię biedny człowieku
                          do zawarcia bliższej znajomości z tą pożyteczną książeczką o nazwie "Słownik
                          ortograficzny języka polskiego dla półanalfabetów (w wersji uproszczonej)".
                          Będzie pewnie z dziesięć razy przynajmniej. Lenia i kmiotka niedouczonego z
                          Ciebie trudno będzie wygnać widać jasno bo upodobał sobie Ciebie wielce, ale
                          obiecuję wszelką możliwą pomoc. W najbliższym czasie wszystkie te Twe mankamenty
                          i niedostatki w wiedzy elementarnej, popełnione na drodze do doskonałości która
                          nieodwołalnie kroczysz spiszę skrupulatnie i pchnę Ci w poscie "in gremio", tak
                          abyś łatwo mógł je wykuć "na pamięć" i wstydu mi samą tylko znajomością forumową
                          z Tobą więcej nie przynosił.

PS
                          Sprawdź też czy przypadkiem nasz wspaniały były prezydent paru lekcji "w tym
                          temacie" nie byłby łaskaw Ci udzielić, jako że szeroko znana są jego wyjątkowe
                          osiągnięcia dokonane w tej dziedzinie wiedzy naukowej.

Pozdrawiam pana intelektualistę. Pogody ducha i zdrówka życzę.
                            • bydlo_prof_wb O Tobie akurat mogę sporo... 29.01.10, 22:24
                              Poza prostackim, by nie rzec chamskim i ordynarnym językiem, charakterystycznym
                              raczej dla mętów niż dla intelektualistów, kiepsko radzisz sobie też z
                              interpunkcją, a pojęcie spacja i reguły rządzące jej używaniem są Ci biegunowo
                              obce. Mam też spore zastrzeżenia do składni zdań. Mylnie też rozwijasz skrót
                              mojego nicka. Jak na ten krótki tekst chyba wystarczy...

Przykro mi również, że mówienie prawdy uważasz za brak mądrości. Rozumiem, że
                              fałsz to jest to, co preferujesz. Niektórzy mówią o tym "de gustibus non
                              disputandum". Pozostańmy więc każdy przy swoich preferencjach i umiejętnościach.
                              Pozdrawiam.
                              • cz27 Re: O Tobie akurat mogę sporo... 29.01.10, 22:31
                                bydlo_prof_wb napisał:

> Poza prostackim, by nie rzec chamskim i ordynarnym językiem,
                                charakterystycznym
                                > raczej dla mętów niż dla intelektualistów, kiepsko radzisz sobie
                                też z
                                > interpunkcją, a pojęcie spacja i reguły rządzące jej używaniem są
                                Ci biegunowo
                                > obce. Mam też spore zastrzeżenia do składni zdań. Mylnie też
                                rozwijasz skrót
                                > mojego nicka. Jak na ten krótki tekst chyba wystarczy...
                                >
                                > Przykro mi również, że mówienie prawdy uważasz za brak mądrości.
                                Rozumiem, że
                                > fałsz to jest to, co preferujesz. Niektórzy mówią o tym "de
                                gustibus non
                                > disputandum". Pozostańmy więc każdy przy swoich preferencjach i
                                umiejętnościach
                                > .
                                > Pozdrawiam.
                                Ty możesz tylko potrzymać sobie środkowy palec w odbycie i
                                wylizać,palanciku jeden.
        • tw_wielgus Re: Sparwiedliwie czy nie... 29.01.10, 17:57
          Świete słowa, jakby wypowiedziała je osoba duchowna lub taka, w
          której imieniu Duch Święty przemawia.
          Czy mogę sobie zabrać ten cytacik i przypominać, jak wasza
          wielmozność zapomni się na momencik?

bydlo_prof_wb napisał:

> Ważne aby aby dołożyć tym których nie lubimy. Najlepiej boleśnie i
          > niesprawiedliwie. Boli podwójnie. No a jeśli do tego sobie jeszcze
          poszydzimy t
          > o
          > już i siódme niebo w nas. Prawda?

--
          zmanipulowany
          mediach, które
      • tw_wielgus Re: Każdy sposób dobry dla Gazety Wyborczej... 29.01.10, 17:54
        Cóż... redaktorzy GW uczą się szybko od mistrzów z ND.
        Dlaczego drażni Cię akurat to?
        --
        zmanipulowany
        mediach, które
      • hudefak Intelektualista Bydło 29.01.10, 23:59
        Szanowny Panie Bydło!
        Przed namawianiem innych do zawarcia bliższej znajomości z tą pożyteczną
        książeczką o nazwie "Słownik
        ortograficzny języka polskiego dla półanalfabetów (w wersji uproszczonej)"
        radziłbym samemu się z nią zapoznać. Jeżeli Pan Bydło chce się chełpić
        znajomością ortografii i gramatyki, sam Pan nie powinien popełniać błędów - 1
        może się zdarzyć, ale 2 pod rząd wskazują na niewiedzę.
        Pozdrawiam pana intelektualistę.

bydlo_prof_wb napisał:

> aby dowalić znienawidzonym personom. Jesteś leniem jak Zwiefka - żle, ale
        > dołożymy Kurskiemu. Jesteś pracuś jak Ziobro też żle - dołożyć jemu. Każdy
        > sposób dobry. Trudno wygodzić...
        • bydlo_prof_wb Oj panie lekarzu, lecz się sam... 30.01.10, 11:49
          A przytoczenie Gruzji było chyba więcej niż lekkim nieyaktem.

[...] drogo na Słowacji dla stałych gości słowackich gór, t.j. Polaków,
          Ukraińców, Rosjan i Węgrów [...]

[...] inaczej ci wychodza nic nie mówiące cyferki - mogłeś spokojnie dzielić i
          przez powierchnię [...]

Minister Sprawiedliwości ziobro dokonuje wszelkich starań, by do złapania
          przestępcy, za wydanym międzynarodowym listem gończym zwszystkie swoje siły
          wsadził Interpol, MI5, Scotland Yard i szarzy obywaciele szanujący prawa i
          sprawiedliwości.

To nam daje przy założeniu podwyżki o 30% obecne średnie wynagrodzenia
          miesięczne(zgrubsza): 13.900zł, 2.800zł, 1.400zł.

Re: Co przywiesc z WLOCH

Mr.T się jednak trochę zmęczył i szuka przeciwnika o krótszym zasięgu ciosów.

[...]

Rozumiem, że purystę i te kropki bezczelnie rugujące akcenty mogą drażnić, co
          istotnie zdarza mi się wcale nierzadko. Tym niemniej, to i owo do poprawienia i
          u Ciebie się znajdzie jak widać ewidentnie na załączniku. Domyślam się też, że
          bardziej drażnią Cie jednak moje poglądy idące najczęściej wspak Twoim. Potrafię
          jednak mimo to sprawiedliwą dać Ci ocenę. Jak na przeciwnika PiS-u to
          zaskakująco mało błędów robisz, podobnie nie mam zastrzeżeń w kwestii "wyrażania
          się" co korzystnie wyróżnia Cię z tego mało chlubnego szeregu ludzi o
          ograniczonym poczuciu obiektywizmu i sprawiedliwości najczęściej zastępujących
          brak rzeczowych argumentów inwektywami, przekleństwami, półprawdami i całkiem
          już bezczelnym kłamstwem.

Pozdrawiam serdecznie
      • czan-dra Re: Jakby nie przychodził, znaczyłoby, że leń... 29.01.10, 17:58
        Dorotko, a co on ma do przychodzenia, czy też nie, on, to tak dla przypomnienia,
        jest EUROPOSŁEM, czy w europarlamencie naprawdę nic nie ma do roboty, czy może
        nie rozumie co się do niego mówi, że tak "chętnie", i ochoczo, oczywiście w
        ramach czynu społecznego, "udziela" się w naszym sejmie...
        --
      • tw_wielgus Re: Jakby nie przychodził, znaczyłoby, że leń... 29.01.10, 18:02
        Trzeba prześledzić logi z BTS, zapisy z kamer monitoringu i bilingi
        z rozmów. Dopiero na tej podstawie będzie można powiedzieć czy jest
        niewinny. Według standardów, które sam ustanowił mozna przyjąć za
        wysoce prawdopodobne podejrzenie, że po prostu wyłudzał pieniądze.
        --
        zmanipulowany
        mediach, które
          • tw_wielgus Re: Jakby nie przychodził, znaczyłoby, że leń... 29.01.10, 18:23
            Czemuż to?
            Czemuż ta niesprawiedliwa ocena?
            Zastosowałem rewolucyjne tłumaczenie zapisów prawa stricte tak jak
            je rozumie najlepszy z ministrów sprawiedliwości IV RP. Dlaczego
            gdy on wędruje po meandrach erystyki wzbudza w Tobie zachwyt a
            mnie tak niesprawiedliwie ganisz?

--
            zmanipulowany
            mediach, które
              • tw_wielgus Re: Jakby nie przychodził, znaczyłoby, że leń... 29.01.10, 18:49
                Zatem nie mam pojęcia czym mógł Ciebie zauroczyć ZZ.
                Gadał tak głupio, że przyszło mu za to zapłacić prawomocnym wyrokiem
                sądowym o kosztach materialnych nawet nie wspomnę. Potrafisz mi
                wyjaśnić ten fenomen?
                --
                zmanipulowany
                mediach, które
                  • tw_wielgus Re: Jakby nie przychodził, znaczyłoby, że leń... 29.01.10, 19:30
                    Aha czyli wiara w to, że to co powiedział wcale nie należy rozumieć
                    tak jak powiedzał a odpowiednio rozkładająć ciężar akcentów możemy
                    wywnioskować... Przestań, bo niedługo Rzepa będzie miała w Tobie
                    jedyną czytelniczkę poszukującą głosu "autorytetów" jak należy
                    rozumieć proste słowa.
                    --
                    zmanipulowany
                    mediach, które
                  • cillian1 Re: Jakby nie przychodził, znaczyłoby, że leń... 29.01.10, 19:32
                    anwad, miałem cię za myślącą pisiarnię (co jest rzadkością na forum), ale teraz
                    pojechałaś na maksa!!!!!!
                    > Samodzielne myślenie
                    wiadomo, że wykonywał polecenia Jarka (inaczej zostałby wywalony z PiS ew.
                    zganiony, jak o językach)
                    > że wyrok sądu to prawda objawiona...
                    mylisz chyba sąd ostateczny, z Polskim, a może się mylę, może za Zera był to
                    właśnie taki sąd???
                    ;)
                    --
                    Psy służą, wilki są wolne!
                      • cillian1 Re: Jakby nie przychodził, znaczyłoby, że leń... 29.01.10, 19:51
                        > Sąd nigdy nie jest nieomylny,

to co tam robił zero???? Jeśli z góry zakładasz, że nie jest taki, to dlaczego
                        go szanujesz???? Dlaczego jednemu kolesiowi ufasz, innemu już nie? ;)
                        > Jak chcesz, żebym Ci to wyjaśniła, to najpierw "free your mind"...;)
                        jestem wolny, mogę pojechać po Tusku i po PO, jak zasłużą, ty tego nie
                        potrafisz. Zawsze bronisz, robiąc z siebie idiotkę (bez obrazy - stwierdzam
                        swoje odczucia). To jak, dalej muszę "free your mind"?
                        --
                          • cillian1 Re: Jakby nie przychodził, znaczyłoby, że leń... 29.01.10, 20:22
                            > Ziobro mnie jeszcze nie zawiódł,

może w łożu, reszta do odszczekania! Bo jest tego trochę - znaczy dowodów - ale
                            nie proś mnie o przedstawienie (chcesz, to mnie pozwij, wtedy się przekonamy ;))
                            > Tak Ci się tylko wydaje, że jesteś wolny.
                            już sam fakt, że mogę zjebać Tuska na forum sporo zmienia, ty dalej nie możesz
                            napisać źle o PiS ;) A zaznaczam, że ludzie to czytają ;)

--
                            • maaac Re: Jakby nie przychodził, znaczyłoby, że leń... 29.01.10, 20:32
                              > już sam fakt, że mogę zjebać Tuska na forum sporo zmienia, ty
                              > dalej nie możesz napisać źle o PiS ;) A zaznaczam, że
                              > ludzie to czytają ;)

Bo Tusk to matoł i w wielu sprawach despota. Tyle że..... jest
                              alternatywą w porównaniu do...

Żeby nie było - o Michniku się ostatnio dowiedziałęm parę mało
                              przyjemnych spraw. Od osoby która napewno nie kłamała, tyle że.....
                              średnio mnie to zdziwiło bo ideałów na świecie nie ma.
                          • maaac Hehehehehe wolnoooooooooooooosć :) 29.01.10, 20:26
                            Strasznie mnie bawi jak lemingi z PiS mówią z wyższością o swojej
                            wolności. Mówią dokłądnie tak samo jak inne lemingi z PiSu.

Mówią to chwile po tym jak zreagowały z typową dla lemingów reakcją.
                            Ludzie się śmieją z Ziobry? Hajda go ratować! Wbrew faktom, wbrew
                            zdrowemu rozsądkowi. Nie przeczytawszy nawet artykułu.

Gdyby jeden z drugim PiS leming go przeczytał widział by że to tylko
                            OMÓWIENIE innej publikacji. Publikacji źródła wręcz
                            przeciwnego "politycznie" do GW. W dodatku piszą tam również źle o
                            pośle PO i dobrze o pośle PiSu. Tyle, że czytanie to dla PiS leminga
                            zbyt trudna umiejętność.
                          • cz27 Re: Jakby nie przychodził, znaczyłoby, że leń... 29.01.10, 22:21
                            anwad napisała:

> Ziobro mnie jeszcze nie zawiódł, żebym miała mu nie ufać. Nie ufam
                            mu
                            > bezmyślnie, moje zaufanie do niego było i jest poprzedzone głęboką
                            refleksją:)
                            > Tak Ci się tylko wydaje, że jesteś wolny.
                            Co Kociu wylizał Ci archloka? przeciesz to gej pierwszej wody.
    • birkut44 Nasi europosłowie dorabiają... w Sejmie. Ziobro... 29.01.10, 17:49
      Widzimy właśnie tą steropianową inteligencję z zasadmi!! Moraliści z
      poselską i katolicką etyką!! Wiara ale w koryto i głabanie!!! Jest
      okres zimy i opadów śniegu, więc tych nie napasionych, głodnych na
      te euro! zapędzić do odśnieżania przed Sejmem. Kalinowski też ma
      mało?? do roli chłopie masz tych hektrów więc w pole a nie do
      rządzenia i koryta. Carnecki ten osobnik gatunku ludzkiego wryje się
      wszędzie bo ma już taką nature!!! Cymański mnie zasmucił,wręcz
      rozczarował, mialem go za kogoś innego! Ziobro to wiadomo zagarnie
      co się da. Wojciechowski też ma ciągle mało i jadłby spod siebie.
      Kto to na tych ludzi głosował??? niech teraz im się przypatrzą i
      zapamiętają ich wyborcy. Do taczki i łopaty cwaniaków z kółkiem w
      nosie, myśleli, że sie nie ujawni prawdziwe oblicze tych
      osobników!!!! Ż E N A D A!!! KPINY Z WYBORCÓW
      • talking_head Przegrane sprawy ??? 29.01.10, 18:54
        Na razie ze wszystkich "zbrodni min. Ziobry", z tych wszystkich
        szumnie zapowiadanych przez panie Piterę, Hanię "Bufetową" i pana
        Niesiołowskiego spraw wszystkie zostały umorzone przez prokuraturę w
        rękach PO. Jedyna przegrana z doktorem G., tym co zostawia pacjentom
        gazę w sercu i co ma ponad 45 zarzutów o łapówki, niewykluczone że
        też odwróci się na korzyść pana Ziobro. Po ostatnim wyroku SN sprawa
        wróciła do sądu okręgowego. SN przyznał że sądy niższego szczebla
        nie uwzględniły w ogóle materiałów dowodowych pozwanego. Myślę że
        jeszcze będziemy musieli, jako podatnicy, zrzucić się na zwrot
        wydanych przez pana Ziobro pieniędzy na ogłoszenia prasowe
        • cz27 Re: Przegrane sprawy ??? 29.01.10, 22:27
          talking_head napisał:

> Na razie ze wszystkich "zbrodni min. Ziobry", z tych wszystkich
          > szumnie zapowiadanych przez panie Piterę, Hanię "Bufetową" i pana
          > Niesiołowskiego spraw wszystkie zostały umorzone przez prokuraturę
          w
          > rękach PO. Jedyna przegrana z doktorem G., tym co zostawia
          pacjentom
          > gazę w sercu i co ma ponad 45 zarzutów o łapówki, niewykluczone że
          > też odwróci się na korzyść pana Ziobro. Po ostatnim wyroku SN
          sprawa
          > wróciła do sądu okręgowego. SN przyznał że sądy niższego szczebla
          > nie uwzględniły w ogóle materiałów dowodowych pozwanego. Myślę że
          > jeszcze będziemy musieli, jako podatnicy, zrzucić się na zwrot
          > wydanych przez pana Ziobro pieniędzy na ogłoszenia prasowe
          Od Kiedy byle pedałek jest panem?
        • mn7 proszę nie kłamać! 30.01.10, 11:33
          talking_head napisał:

> Jedyna przegrana z doktorem G., tym co zostawia pacjentom
          > gazę w sercu i co ma ponad 45 zarzutów o łapówki, niewykluczone że
          > też odwróci się na korzyść pana Ziobro.

Nie ma takiej możliwości.

> Po ostatnim wyroku SN sprawa
          > wróciła do sądu okręgowego.

Nie kłam. Sprawa cywilna o której piszesz jest zakończona.

> SN przyznał że sądy niższego szczebla
          > nie uwzględniły w ogóle materiałów dowodowych pozwanego.

Nie kłam. Sąd Najwyższy nie przyjął w ogóle kasacji Ziobry do
          rozpoznania poniewaz nie spełniała warunków - w ogóle nie wskazywała
          istotnej kwestii prawnej, która miałaby być rozpatrzona przez SN.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka