Dodaj do ulubionych

Na kolana! - dopuszczalna kara

08.09.10, 08:54
i to jest państwo praworządne??????????????/ przeciez ci prokuratorzy boją sie klechów jak diabeł święconej wody!!!!!!!!!!! przeciez to bylo ewidentne ponizenie dziecka! Gdzie jest rzecznik praw dziecka?????? gdzie jest prokurator generalny???????? przecież takie miernoty prokuratorskie trzeba eliminować z zycia publicznego! żałosny kraj gdzie strach przed kościołem paraliżuje instytucje mające nas chronić prawnie!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • net-widz Na kolana! - dopuszczalna kara 08.09.10, 09:10
      Polska to dziwny kraj. Ostatnio ustanowione - przy aplauzie takich "autorytetów" jak Dorota Zawadzka - prawo pozwala odebrać rodzicom dzieci za "znęcanie" się nawet niefizyczne (i to decyzją urzędnika). A upokorzenie jakie zafundowała dzieciom Pani Dyrektor szkoły nie zostało zakwalifikowane jako znęcanie - ciekawe. Czyli co szkoła może - to tobie rodzicu nie wolno ?! Zasada taka sama jak w Stalinowskim związku radzieckim. ... Dodatkowo "pod gazetką z religii" - co łamie konstytucyjną zasadę neutralności światopoglądowej państwa. Na "niezawisłość" sędziego nie mam wpływu. Kwalifikacje sędziów w Polsce to osobny temat.
      Ale ziękuję posłom za debilną ustawę (zresztą nie pierwszą) . Nie o to mi chodziło gdy na was głosowałem - teraz to macie to definitywnie z głowy. Te wszystkie polskie partie to jeden ...f.
    • wa_ga1 Na kolana! - niedopuszczalna kara ! 08.09.10, 09:21
      Ni e do wiary ! W XXI wieku ! W państwowej szkole ! Tak , kościół katolicki ma znamiona s e k t y ! A mądrzy ludzie mnie uprzedzali - zobaczysz co się będzie działo , gdy podpiszą konkordat - nie wierzyłam tym ocenom !
    • kiviwa Na kolana! - dopuszczalna kara 08.09.10, 09:49
      Jak tak mozna!!! Dyrektorka zwolnila zaslużoną, długoletnią i doswiadczona nauczycielkę tylko dlatego, że staneła za dziećmi, ze stanęła nie po tej stronie, co trzeba??? Gdzie tu Kuratorium, gdzie Rzecznik Praw Dziecka itd? Prokuratura umorzyla sprawę, a Pani dyrektor bezprawnie zwolniła pracownika, ktory miał rację? Wszak sama przyznała, iz postapila źle. Pomimo tego to nie ona została ukarana, ale cudowny nauczyciel, pedagog i przyjaciel dzieci!!! To jakis koszmar. Jeśli spotkam te dyrektorkę na swojej drodze splune jej pod nogi z obrzydzeniem!!!!
      • ubiquitousghost88 To już lepiej daj jej w mordę. Ode mnie.... 08.09.10, 09:54
        ...bo ja jej nie spotkam...

kiviwa napisała:

> Jak tak mozna!!! Dyrektorka zwolnila zaslużoną, długoletnią i doswiadczona nauc
        > zycielkę tylko dlatego, że staneła za dziećmi, ze stanęła nie po tej stronie, c
        > o trzeba??? Gdzie tu Kuratorium, gdzie Rzecznik Praw Dziecka itd? Prokuratura u
        > morzyla sprawę, a Pani dyrektor bezprawnie zwolniła pracownika, ktory miał racj
        > ę? Wszak sama przyznała, iz postapila źle. Pomimo tego to nie ona została ukara
        > na, ale cudowny nauczyciel, pedagog i przyjaciel dzieci!!! To jakis koszmar. Je
        > śli spotkam te dyrektorkę na swojej drodze splune jej pod nogi z obrzydzeniem!!
        > !!
    • freeskawiniak Na kolana! - dopuszczalna kara 08.09.10, 10:21
      A to wszystko dzieje się w SZKOLE PUBLICZNEJ opłacanej z budżetu i to też efekt działania
      tzw.elit małomiasteczkowych w których do ścisłego grona należą dyrektor szkoły,ksiądz,komendant posterunku policji,wójt i z taką Polską trzeba walczyć,cholera 65 lat po
      wojnie i ciągle to samo !!!!!!!!!
    • volim Nie każdy naganny czyn jest przestępstwem 08.09.10, 10:23
      Wychowywanie dzieci – ciężka sprawa. Z poprzednich artykułów GW wynika, że dyrektorka zdawała sobie sprawę, że przesadziła i nawet przeprosiła rodziców za tę głupią karę. Jeśli prokuratura dziś uznałaby, że był to czyn zabroniony - to jutro może stwierdzić, że gdy uniesieni emocjami zapowiadamy, że kogoś oplujemy lub damy mu w mordę - popełniamy przestępstwo, za które powinniśmy ponieść karę na podstawie kodeksu karnego.
      • neanea Re: Nie każdy naganny czyn jest przestępstwem 08.09.10, 12:38
        szkoda że z artykułu nie wynika, jaka byłaby właściwa (wg Gazety) reakcja dyrektorki na zachowanie klasy.
        Bo sytuacja:
        - klasa szaleje
        - klasa nie reaguje na spokojne polecenie uspokojenia się
        - dyrektorka podnosi głos i "robi porządek"
        pod względem skuteczności działania jest wzorowa. Dzieci nie doznały uraz fizycznego, można sądzić że następnym razem zareagują na upomnienie, nie czekając na więcej.

Szkoda że pani długoletnia pedagog nie zaproponowała lepszego zachowania.

Wolicie udawanie, że "nie da się"
        Byłam świadkiem np takiej sceny:
        Dzieciaki biegają po szatni, jeden popych drugiego, popchnięty wpada na ścianę z wieszakami, kaleczy skroń o wieszak. Nauczycielka obok rozmawia z rodzicem - i zadaje retoryczne pytanie: " no proszę popatrzeć! Co ja mogę zrobić?"
        Nie chcę bezradnych nauczycieli. Nie chcę nauczycieli, którym można kosz na głowę założyć. Chcę nauczycieli, ktorzy - jeśli zajdzie potrzeba - będą w stanie opanować uczniów. Nawet jeśli będzie to wymagało klęczenia pod ścianą / karnych przysiadów . Bo to o wiele lepsze niż rządzenie szkołą przez dzieci.
    • coreczkatatusiatomka tere fere 12.09.10, 19:40
      a wie ktos z Was oceniajacych dana sytuacje, jaka przeszloscia moze "pochwalic" sie pani Pajdosz...?
      oczy by Wam wyszly z orbit jaki z niej "wzor"...
      szuka bledow u innych, a sama jest nieskazitelna, prawda? zenada...
      dlaczego kobieta juz nie taka mloda (rok brakuje do emerytury) zmienia nagle swoje zycie i udaje sie (nazwijmy rzecz po imieniu: UCIEKA) po raz zreszta kolejny, w zupelnie inny rejon Polski...?
      odpowiedz brzmi: bo w rejonach oraz miejscach, gdzie mieszkala i pracowala do tej pory, jest juz zupelnie spalona!
      kopie dolki pod kazdym pracodawca! oskarzenie o molestowanie (swoja droga, kto gdyby jeszcze ladna byla...), oskarzenie o pranie brudnych pieniedzy, kradzieze, falszowanie dokumentow....
      malo????
      uwierzcie mi, wiem sporo na temat "nieskazitelnej pani Pajdosz" i to nie sadze, ze gdyby wyszlo to na jaw bylaby taka odwazna, by oskarzac innych...

swoja droga, trzymam kciuki, aby w koncu wyluzowala.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka