Dodaj do ulubionych

Są zarzuty za głośny wypadek ferrari

28.09.10, 16:04
Rezim nadal bedzie wiezil tysiace zwyklych obywateli za jazde po pijanemu na rowerze w celu pokazania spoleczenstwu, ze sa inne prawa dla ludzi malych i inne dla elit i oligarchii. Te zarzuty postawione przez prokurature, to kolejna proba rezimu polozenia spoleczenstwa na kolana, bowiem kazdy myslacy Europejczyk polskiego pochodzenia wie, ze Maciejowi wlos z glowy nie spadnie...
Obserwuj wątek
  • hanishl Re: Są zarzuty za głośny wypadek ferrari 28.09.10, 16:37
   rockville napisał:

   > Rezim nadal bedzie wiezil tysiace zwyklych obywateli za jazde po pijanemu na ro
   > werze w celu pokazania spoleczenstwu, ze sa inne prawa dla ludzi malych i inne
   > dla elit i oligarchii. Te zarzuty postawione przez prokurature, to kolejna pro
   > ba rezimu polozenia spoleczenstwa na kolana, bowiem kazdy myslacy Europejczyk p
   > olskiego pochodzenia wie, ze Maciejowi wlos z glowy nie spadnie...

   Będziemy śledzić sprawę i sprawdzimy. Ojciec Macieja Z. , Włodzimierz Z jest podobno bardzo wpływowy . Wszędzie go pełno i na salonach i w mediach. Wypowiadał się w sprawie syna a jakże !!!!
   lukaszwarzecha.salon24.pl/5258,wypadek-zientarskiego-himalaje-hipokryzji
   Cała ta , motoryzacyjna "śmietanka" towarzyska uważa się za równiejszą z równych.
  • perski_dziadzio Nieumyślne przestępstwo??? 28.09.10, 18:22
   "Za nieumyślnie spowodowanie wypadku, którego następstwem jest śmierć innej osoby, grozi od 6 miesięcy do 8 lat więzienia."
   Ktoś, kto przekracza dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 100 km/h nie może być oskarżany za przestępstwo nieumyślne! Dopóki nikogo nie zabije, jest potencjalnym mordercą . Ale ten (...) zabił bogu-ducha winnego człowieka!!! Nieumyślnie? To tak, jakby ktoś wziął kałacha i do nikogo konkretnego nie celując obracał się posyłając serie ogniem ciągłym. Kogoś zabił, ale przecież niumyślnie?! Takie indywiduum nigdy nie powinno wrócić do społeczeństwa! Dożywocie dla takiego to odpowiednio łagodna kara.
  • wisarionowicz Są zarzuty za głośny wypadek ferrari 28.09.10, 20:07
   Po co ta cała dyskusja?! Jechał z szybkością niedozwoloną, którą przekroczył wielokrotnie, zabił człowieka, a mógł zabić wielu, więc do paki łajzę. Jeśli nie pamięta co zrobił, to będzie miał 8 lat na to, żeby sobie to przypomnieć.
   Tatuś, jeśli taki troskliwy, będzie mógł synka odwiedzać, nosząc paczki ze słodyczami i gazety o tematyce, a jakże! motoryzacyjnej.
   • flat-ower Re: Są zarzuty za głośny wypadek ferrari 28.09.10, 21:30
    No, trochę spokojniej proszę ! Codziennie pokonuję tę trasę do Piaseczna i z Piaseczna i mogę przysięgać na wszystko, że nikt tam 50km/h nie jedzie. Nawet 70 km/h jest iluzoryczne bo wszyscy smarują 110 - 130 jak mogą! Jesli więc jest akt oskarżenia to nie należy walić głupa i udawać niewiniątko jak np. komentator "Uwaga Pirat" na tvn-nie. A po drugie, nie wiem dlaczego to Miasto nie powinno być oskarzone w tej sprawie. Redaktor Z wyleciał w powietrze na słynnej betonowej ławie podnoszącej asfalt przed filarami, trochę po skosie własnie. To nie był pierwszy wypadek na tej katapulcie. Wkrótce po jego wypadku drogowcy w końcu zlikwidowali tę pułapkę....
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka