Dodaj do ulubionych

Rosjanie wzburzeni artykułem Kaczyńskiego

01.10.10, 12:38
KWA, KWA, KWA... i tak to się zaczęło !
Obserwuj wątek
    • andrzej369 Rosjanie wzburzeni artykułem Kaczyńskiego 01.10.10, 12:51
      Kaczyński to typowy polityk, który chce budować państwo autorytatywne, jednak zapomniał że historia Polski to przeszłość i "Piłsudscy" już dawno pochowani.

A teraz na serio.
      Kaczyński zagraża stabilności pokojowej w naszym rejonie i warto byłoby tego pana wysłać tam gdzie jego miejsce - w zamkniętym zakładzie dla obłąkanych.
    • krawat.ok delikatni Rosjanie ? 01.10.10, 12:51
      Poseł Antoni Macierewicz systematycznie obraża
      państwo i premiera Rosji.

I co, deszcz pada ?
      żadnej reakcji.

Przegrany polityk napisał liścik,i delikatni
      Rosjanie są oburzeni ?

Trudna zrozumieć zachowanie wschodnich sąsiadów.
    • gumoleus (NIE)drogie Lemingi! 01.10.10, 12:54
      Gdybyście tak raz chociaż zapomnieli o tym jak Kaczyński wygląda(do męża stanu mu daleko), jak Kaczyński mówi(sam nie lubię słuchać tego fonetycznego bełkotu), jakie żałosne żarty prawi i jaką w ogóle jest karykaturą polityka mającego ambicję odbudowywać Polskę gdy już się wszystkie jej spróchniałe stropy posypią nam na główki, a raz ocenili tylko merytoryczną treść, którą przekazuje. Poziom waszego serwilizmu umysłowego jest niebywały. Wy o kluczowe sprawy w ogóle się nie spieracie tak jakby obowiązywała was odgórna wykładnia. To jest strasznie żenujące. Ja mam nieustanne wątpliwości, zadaję pytanie i szukam odpowiedzi, a wam wystarczy nachalna i w gruncie rzeczy żałosna już nagonka Wybiórczej.
      • volflarsen gumoleus nie płacz 01.10.10, 13:05
        i nie rwij włosów z głowy.
        Jakie meritum w wypowiedziach Kaczyńśkiego-tam jest tylko potrzeba mieszania i mącenia żeby swoje śnięte ryby w tej wodzie łowić.
        Nie licząc cynicznego podlizywania sie wszystkim kiedy potrzebuje vide--Gierek patriota albo występy w Radio nie-Maryja.
      • andrzej369 Re: (NIE)drogie Lemingi! 01.10.10, 13:11
        "Wy o kluczowe sprawy w ogóle się nie spieracie tak jakby obowiązywała was odgórna wykładnia."

Chcesz wojny? Polecam Afganistan.
        Nie uśmiecha mi się aby nadstawiać karku za polskiego "taliba" o imieniu Jareczek.

Przecież Jareczek jawnie wzywa USA i UE przeciwko Rosji - to już nie żarty, ale poważna sprawa nad którą powinniśmy się mocno zastanowić do czego zmierza - według mnie do wojny z przyczyn oczywistych - chęci zajęcia miejsca wpływów Rosji przez takich jak Kaczor i jemu podobnych. To bardzo niebezpieczny człek, który prostą drogą Naród polski prowadzi w stronę faszyzmu.
        • andrzej369 Re: (NIE)drogie Lemingi! 01.10.10, 13:16
          andrzej369 napisał:

> "Wy o kluczowe sprawy w ogóle się nie spieracie tak jakby obowiązywała was odgó
          > rna wykładnia."
          >
          > Chcesz wojny? Polecam Afganistan.
          > Nie uśmiecha mi się aby nadstawiać karku za polskiego "taliba" o imieniu Jarecz
          > ek.
          >
          > Przecież Jareczek jawnie wzywa USA i UE przeciwko Rosji - to już nie żarty, ale
          > poważna sprawa nad którą powinniśmy się mocno zastanowić do czego zmierza - we
          > dług mnie do wojny z przyczyn oczywistych - chęci zajęcia miejsca wpływów Rosji
          > przez takich jak Kaczor i jemu podobnych. To bardzo niebezpieczny człek, który
          > prostą drogą Naród polski prowadzi w stronę faszyzmu.

Dodam
          Proszę również pamiętać, że ten polski "talib" ma zwolenników - to spora grupa osób.
        • makar4 Re: (NIE)drogie Lemingi! 01.10.10, 14:10
          Wojny to on nie wywoła, bo jeżeli by miało przez niego do tego dojść, to chyba starczy nam tu rozumu żeby z nim skończyc. Czy może nie?

Podziwiam dalekowzroczność Rosjan.
          Celowość budowy rury przez Bałtyk staje się coraz bardziej oczywista (i dla Rosjan i dla normalnej Europy).
          A jak pójdzie przez nią gaz, to już całkiem będą nas olewać.
          Najgorsze, że my sami do tego prowadzimy.
      • tornson Re: (NIE)drogie Lemingi! 01.10.10, 14:33
        gumoleus napisał:

> Gdybyście tak raz chociaż zapomnieli o tym jak Kaczyński wygląda(do męża stanu
        > mu daleko), jak Kaczyński mówi(sam nie lubię słuchać tego fonetycznego bełkotu)
        > , jakie żałosne żarty prawi i jaką w ogóle jest karykaturą polityka mającego am
        > bicję odbudowywać Polskę gdy już się wszystkie jej spróchniałe stropy posypią n
        > am na główki, a raz ocenili tylko merytoryczną treść, którą przekazuje.
        Sęk w tym że merytoryczna treść kato-faszystowskiego bełkotu jaki prezentuje Kaczyński jest dużo gorsza niż jego forma. PO woli właśnie czepiać się formy i treści, bo dzięki temu PiS może uchodzić za prawicę a PO za centrum. Gdyby zamiast personalnych połajanek PO i PiS zaczęły kłócić się o konkrety, o kwestie światopoglądowe, to Polacy w końcu by przejrzeli że PO to zdeklarowana prawica ani o jotę nie hacząca o centrum, a PiS to faszystowska ultra-prawica.
      • szama3 Re: (NIE)drogie Lemingi! 01.10.10, 14:39
        ... polityk nawet prorok może być brudny śmierdzący, głupi, naćpany, narkoman, ślepy, jednooki królem, może być "niesalonowy" może być przaśny, nieseksowny, seksowny inaczej, mieć podejrzane skłonności, nie spełniać norm inteligencji, wykształcenia może nie umieć mówić, śpiewać, mieć nędzne gusta, być banalnym i obrzydliwym byle-czym.... tak to prawda, i taki własnie jest Kaczyński
    • mer-llink Pani MArto, na Boga.... 01.10.10, 13:04
      Do Pani MArty Kaczyńskiej:
      Po wystapieniu Pani stryja w sprawie karpia już nie powinna dziwić nikogo filipika stryja n.t. spraw międzynarodowych, ale mimo to apeluję do Pani z uporem, a pokornie:

Szanowna Pani, jest Pani obecnie najbliższą osoba dla p. J. Kaczyńskiego. Czy Pani go lubi czy nie, to jest Pani moralnie zobowiązana do opieki nad nim. Wszystko wskazuje na to, że Pani stryj cierpi. Jest wyraźnie zagubiony i wykorzystywany przez swych przybocznych. Przy pozorach racjonalności nie zarządza swymi postępkami. Nie dośc, że szkodzi sobie, to jeszcze dewastuje pamięć o Pani Ojcu - Lechu. To co prezentuje p. JArosław Kaczyński, sa to objawy nieskomplikowanego, ale silnego zespołu chorobowego. Do Pani należy podjęcie kroków ratunkowych. Na jego kolegów partyjnych nie może Pani liczyc, że zadbaja o zdrowie prezesa. Nie zadbają, bo im w to graj.... Obowiązek spada na Panią. Niechaj Pani ratuje stryja! Z powodów humanitarnych, nie żadnych innych. Zal człowieka. Jemu potrzebny jest dobry zespół lekarzy.Ceterum censeo: Cito!!!
    • apodemus Rosjanie wzburzeni artykułem Kaczyńskiego 01.10.10, 13:12
      Kiedy Kaczyński wypowiada się na tematy krajowe, jest to śmieszne i żenujące. Jednak jego wypowiedzi na tematy stosunków międzynarodowych są po prostu niebezpieczne! Sądzę, że szukanie wrogów na siłę może jedynie doprowadzić do tego, że "dorobimy" się ich w rzeczywistości. Wprawdzie jego paranoiczne wypowiedzi nie są oficjalnym stanowiskiem Polski, ale na pewno nie pomagają nam na tzw. arenie międzynarodowej - niezależnie od układów politycznych w kraju.
    • zew_atlantyku O, lew sowiecki sie odezwal 01.10.10, 13:21
      i jakoś argumentacją przypominającą do złudzenia michnikowy bełkot.
      Widać gdzie on i jego funkcjonariusze lekcje pobierali.

A Kaczyńskiemu tylko kibicować należy w jego działaniach.
      To niestety taki samotny biały żagiel. Ale na razie
      ---
      inspiracjademokracja.com
    • strzelec51 Rosjanie wzburzeni artykułem Kaczyńskiego 01.10.10, 13:24
      Tu pan prezes akurat pisze jak bylo. A Rosja Putina nadal ma, i bedzie miala, "imperialne" ambicje panowania na obszarach dawnego ZSRR. Podobnie jak Polska za wladzy braci Kaczynskich miala ambicje zdobywania wplywow politycznych na tych samych obszarach.

Tylko po co to wszystko wszem i wobec rozglaszac?
    • wnec2005 kwa 01.10.10, 13:29
      "wzywając USA i Unię Europejską" juz widze jak Niemcy i inne kraje oraz USA rzuca sie w wir walki bo tak Jar powiedzial, puste slowa celujace tylko w sluchaczy radio ma ryja, a ci uwierza bo Jar to nowy Jezus lider sekty PISu. Rosjanie sie smieja do Amerykanow a Amerykanie do Rosjan a Niemcy kompletnie ignoruja brata kartofla.
    • anna22290 Rosjanie wzburzeni artykułem Kaczyńskiego 01.10.10, 14:02
      JAKIM PRAWEM TA SZMATA LUDZKA WYPOWIADA SIE W IMIENIU POLAKOW WSZYSTKIE PISMA MIEDZY PANSTWOWE POWINNY BYC KONSULTOWANE Z INNYMI POLITYKAMI A NIE CHORY PSYCHICZNIE CZLOWIEK KTOREGO RZAD POLSKI NIE UMI CZY NIECHCE WYELIMINOWAC Z POLITYKI KOLEJNY RAZ SIEJE NIENAWISC
    • net-widz Rosjanie wzburzeni artykułem Kaczyńskiego 01.10.10, 15:07
      Jarosław to taka nasza Erica Steinbach. Też się wkurzamy jak ona swoje plecie - to nie dziwmy się, ze Rosjanie się wkurzają jak Kaczuś swoje pierniczy. Wojny z tego nie będzie. Może tylko ktoś jemu przyłoży - "blachę" w czoło. Dla swojego własnego dobra powinien poddać się terapii. KACZYŃSKI MUSI ODEJŚĆ !!! (że sparafrazuję wieszcza - dawniej przyjaciela Kaczyńskich)
    • leon_8 Rosjanie wzburzeni artykułem Kaczyńskiego 01.10.10, 15:25
      Dzisiaj po tym artykule widać jak Kaczyński kłamał podczas wyborów na Prezydenta ilu wyborcow dzisiaj zastanawia się jak łatwo mu uwierzyli i ile ludzi okłamal może teraz zdobędzie się na odwagę i przeprosi tych wyborcow ktorzy czują się okłamani bo porz wtory nie dadzą się wżadnych wyborach okłamać Wstydzić się powinien Ale czy on wogóle wie co to jest wstyd i co to jest kłamstwo ????????????????????????????????????????????????????/
    • erte2 Rosjanie wzburzeni artykułem Kaczyńskiego 01.10.10, 18:27
      Mam - jak większość Polaków - wręcz uczulenie na samo brzmienie nazwiska Kaczyński. Obydwaj bracia dali już niejednokrotnie przykłady swojej ignorancji, agresji do przeciwników politycznych, pomawiania i wręcz zakłamywania rzeczywistości (choćby ostatni "występ" na zjeździe "Solidarności"). Przykłady można mnożyć, ale chyba każdy myślący człowiek znajdzie ich wiele.
      Natomiast co do listu (artykułu ?) prezesa mam uczucia ambiwalentne. Bo - po pierwsze - sama forma wystąpienia, sposób przekazania, cała atmosfera jak również wiele zawartych w nim treści jest po prostu niedopuszczalna i zatrącająca o zdradę stanu i dywersję wobec LEGALNEGO rządu i to zasługuje na - conajmniej - potępienie.
      Ale po drugie - jest jednak niezaprzeczalnym faktem że Rosja nie wyrzekła się imperialnych zapędów, że trudno jest się jej pogodzić z utratą strefy wpływów, że usiłuje - w takiej czy innej formie - te strefy wpływów odbudowywać (vide Ukraina, Białoruś czy właśnie Gruzja). I polska polityka zagraniczna powinna się temu przeciwstawiać, bo jak wiemy z własnego wieloletniego doświadczena - przebywanie w tejże strefie jest i niezdrowe, i niebezpieczne.
      Materia jest niezwykle delikatna i działanie polskiego MSZ-tu winny tu być wręcz chirurgiczne. Natomiast to co zrobił Kaczyński - niezależnie od tego że część tez zawartych w tym pisaniu jest słuszna i prawdziwa - przypomina próbę przeprowadzenia operacji neurochirurgicznej przy pomocy siekiery i wiertarki udarowej.
      • vinogradoff Re: Rosjanie wzburzeni artykułem Kaczyńskiego 01.10.10, 21:20
        Jaka strefa wplywow i jakie Imperium chcialby odbudowac Rosja? Brednie wiejskich filozofow spod sklepu z plynami zawierajacymi alkohol. Rosja oczekuje wylacznie dobrych stosunkow sasiedzkich ze swymi najblizszymi sasiadami i nieczego wiecej. Jak mozna traktowac Ukraine, ktora otrzymala w prezencie nienalezny jej Krym podarowany przez alkoholika Jelzina i ktora dazy do likwidacji rosyjskich baz wojskowych w portach Krymu a nawet zagrozila niewpuszczeniem do portu okretow, ktore mialy plynac na pomoc zaatakowanej przez Gruzje Abchazji? Dla Rosjan z ich punktu widzenia bazy morskie na Krymie sa koniecznoscia zyciowa a Ukraincy robia pod gorke. Dlaczego Niemcvy pozwolili USA zatrzymac wielka baze lotnicza w Ramstein i nie groza wywaleniem zolnirzy USA na zbity pisk w kiebienii materii? Przeciez ta baza Niemcom jest niepotrzebna, Niemcy nikogo sie nie boja ,maja ze wszystkimi bardzo dobre relacje i kazdy kraj zabiega o wspolprace z Niemcami a jednak zgodzili sie na istnienie bazy gdyz maja swiadomosc jak jest ona potrzebna USA. Prezes za strefe wplywow uznaje kraje , ktore maja dobre stosunki sasiedzkie z sasiadem a jak ktos drze koty z sasiadami i jest w stalym konflikcie to nie nalezy do strefy wplywow? Prezes nie dosc, ze bierze jakies bardzo silne prochy to jeszcze wszedl w faze obkurczania mozgu a jego wypowiedzi sa grozne dla pokoju w Europie, sieja podejrzliwosc i wywoluja upiory z przeszlosci. Niechaj swoje prywatne dywagacje zostawi dla siebie i komporomituje Polski na arenie swiatowej.
      • hanishl Re: Rosjanie wzburzeni artykułem Kaczyńskiego 01.10.10, 23:07
        erte2 napisał:

> Ale po drugie - jest jednak niezaprzeczalnym faktem że Rosja nie wyrzekła się i
        > mperialnych zapędów, że trudno jest się jej pogodzić z utratą strefy wpływów, ż
        > e usiłuje - w takiej czy innej formie - te strefy wpływów odbudowywać (vide Ukr
        > aina, Białoruś czy właśnie Gruzja). I polska polityka zagraniczna powinna się t
        > emu przeciwstawiać, bo jak wiemy z własnego wieloletniego doświadczena - przeby
        > wanie w tejże strefie jest i niezdrowe, i niebezpieczne.
        > Materia jest niezwykle delikatna i działanie polskiego MSZ-tu winny tu być wręc
        > z chirurgiczne. Natomiast to co zrobił Kaczyński - niezależnie od tego że część
        > tez zawartych w tym pisaniu jest słuszna i prawdziwa - przypomina próbę przepr
        > owadzenia operacji neurochirurgicznej przy pomocy siekiery i wiertarki udarowej
        > .

A dlaczego uważasz że powinna . My , Polacy mamy inne problemy i tom Nas powinno
        obchodzić.
    • jab-77 Jakich konserwatystów?! 01.10.10, 19:23
      W Polsce nie ma konserwatystów z prawdziwego zdarzenia. PIS, podobnie jak większość partii(jeżeli nie wszystkich), to zlepek poglądów i wizji, doraźnych i bardzo często ze sobą sprzecznych.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka