Dodaj do ulubionych

Nagrody dla najlepszych w architekturze

12.12.10, 17:11
Obejrzałem kilka nagrodzonych dzieł (na ile można wyszperać w internecie) i jestem - jako szary widz - pod bardzo dobrym wrażeniem. Brawo, SARP :-)
Stanisław Remuszko
P.S. Od siebie dodałbym wyróżnienie dla Marka Budzyńskiego - za wygrany, lecz niezrealizowany projekt Świątyni Opatrzności Bożej:
www.remuszko.pl/sob/
Obserwuj wątek
    • ubiquitousghost88 Ja zaś jako widz szpakowaty nie jestem oczarowany 12.12.10, 18:33
      Bo z tym "Oskarem" to gruba przesada.
      Oskar powinien kojarzyć się z osiągnięciem artystycznym szczególnej wagi, choćby w sztuce architektonicznej, a nie z dobrą robotą.
      Dawanie Oskara za kawał budynku uważam za polską megalomanię.

oldnick5 napisał:

> Obejrzałem kilka nagrodzonych dzieł (na ile można wyszperać w internecie) i jes
      > tem - jako szary widz - pod bardzo dobrym wrażeniem. Brawo, SARP :-)
      > Stanisław Remuszko
      > P.S. Od siebie dodałbym wyróżnienie dla Marka Budzyńskiego - za wygrany, lecz n
      > iezrealizowany projekt Świątyni Opatrzności Bożej:
      > www.remuszko.pl/sob/
        • katover Re: Ja zaś jako widz szpakowaty nie jestem oczaro 13.12.10, 00:31
          eruve.elen napisała:

> A sąd w Katowicach to faktycznie zasłużył na wyróżnienie od producentów cementu.
          > I - IMO - na nic więcej.

Opanuj się, moja droga!
          Przecież nikt nie domaga się dla niego nagrody od producentów cegieł.

bryla.gazetadom.pl/bryla/51,85301,7591825.html?i=21
          bryla.gazetadom.pl/bryla/51,85301,7591825.html?i=22

• eruve.elen Re: Ja zaś jako widz szpakowaty nie jestem oczaro 13.12.10, 09:58
            Na jedno by wyszło.
            Kto projektuje miejsce działania wymiaru sprawiedliwości tak, by wyglądało - dosłownie - jak pudło za kratkami?

Dla mnie ta budowla jest wielkim nieporozumieniem. I nie ma znaczenia, czy dostanie wyróżnienie dlatego, że w połowie jest betonowa, czy dlatego, że w połowie jest klinkierowa.

Ganc pomada. Jedno i drugie jest tak samo modne i dostojne, a budynek jest, jaki jest.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka