Dodaj do ulubionych

"Złote żniwa" Grossów: ostateczna wersja zaprez...

09.02.11, 09:25
Oszczędzanie na administracji nie popłaca, droga Redakcjo. Coraz więcej błędów w Waszych tekstach - lead mówi o premierze 10 kwietnia, tekst podaje datę 10 marca.
Sama książka zaś - z chęcią przeczytam, choć znając poprzednie książki pana Grossa nie spodziewam się niczego więcej niż po lekturze Faktu czy innej Chwili dla Ciebie. Historykiem to on nie jest, chyba że amerykańska metodologia badań historycznych jest zupełnie inna...
Obserwuj wątek
  • dukat999 "Złote żniwa" Grossów: ostateczna wersja zaprez... 09.02.11, 09:32
   Nadmuchany problem - mało interesujący problem zwłaszcza po 60 latach - jest to ważne dla obrzydliwego karjerowicza - nie pluje się na w oblicze Matki Polki (POLONIA MATER NOSTRA EST) chyba że jest się żydem - i do tego głupcem . Nie prawdopodobnie zaszkodził pan sprawie żydowskiej w Polsce.
   A swoją drogą ciekawe jaka będzie pańska relacja o mordowaniu polaków przez żydowskich oprawców w sowieckich i polskich mundurach, a może to nie pańska specjalizacja .
   - Paskudne rzeczy dzieją się na wojnie - pan to robi w czasie pokoju! I czyni to pana wstrętnym!
  • jaremma A o zydowskich masowych mordercach z NKWD? 09.02.11, 11:32
   To kiedy bedzie? Tylko nie mowcie nam, ze to 'steretyp zydokomuny' . Albo, ze jak Zyd sporadzal liste dla NKWD to nie czyl sie Zydem. Za takie ksiazki nie daja pracy na amrykanskich uniwersytetach? I jak tak Gross moze jesc chleb amerykanski przesiakniety krwia Indian. Tam to ziemia zrabowana, Indianie w rezerwatach, to pewnie4 jest American dream zydow amerykanskich?
  • kaczka_dziwaczka_czyli_dziwna Gross - nie "nagina", tylko zwyczajnie kłamie ? 09.02.11, 13:09
   W bajeczkę Grossa moga uwierzyć tylko dzieci, i to tylko wyjątkowo naiwne i ciężko upośledzone. Część nakładu trafi do bibliotek publicznych, reszta pójdzie na przemiał, bo aż tylu naiwnych idiotów Gross w Polsce na pewno nie znajdzie. Może polscy Żydzi zlitują się nad książką Grossa i ja kupią, bo wspieranie braci Żydów jest przecież talmudycznym obowiązkiem poczciwego żydowskiego prawowiernego Żyda.

   Książka Grossa za kilka miesięcy będzie walała się po antykwariatach w kartonie po bananach pod chmurką prowadzonych przez szmbonurków i sprzedawana w cenie 50 gr albo 1 zł, tak jak cała pseudoliteratura tworzona przez Jaruzelskiego, Michnika, Urbana, Kuronia, Kiszczaka, i ręsztę tej nawiedzonej bezsensem paczki kolesiów.

   Jeżeli ktoś chce wiedzieć, jak bezkarnie kłamać i pomawiać, na pewno koniecznie musi przeczytać książkę Grossa. Chociaż nie jestem pewna, czy akurat Gross będzie całkowicie bezkarny - może przepisy prawa amerykańskiego lub polskiego pozwolą skutecznie ścigać Grossa ?

   Ilu właściwie polskich chłopów zajmowało się wykopkami złota i diamentów, których nie było?

   Na pewno kilku, bo głupich i naiwnych na pewno gdzieś można znaleźć, i kiedy im się powie, że pod ziemią jest złoto i diamenty, to będą kopać.

   Ale czy to były tysiące? Zdaniem Grossa tysiące chłopów zajęło się wykopkami nieistniejącego złota i diamentów, bo tylu ludzi potrzeba, żeby wykopać dół głęboki na 10 metrów, a takich dołów było tam może i pięćdziesiąt.

   "Pole było tak zryte, że w niektórych miejscach były doły do 10 m głębokie, w niektórych widniały szczątki kości ludzkich, piszczele, szczęki, nogi itp. [ ]. Obecny stan Tremblinki [tak w oryginale] przedstawia widok dużego pola, gdzieniegdzie z zadrzewieniem. Wszystkie baraki, które się tam znajdowały, są spalone lub rozgrabione na opał przez ludność okoliczną. Pozostały tylko szczątki. O wielkiej ilości pomordowanych tu ludzi świadczy fakt, że rozkopane doły głębokości dziesięciu metrów są przepełnione ludzkimi kośćmi [ ]."

   "Dla skopania terenu tego, mającego jakieś 2 km kwadratowe, musiało tam pracować tysiące ludzi, gdyż ogrom rozkopanych dołów jest kolosalny [ ]."

   Gross wykorzystuje fałszywą relację zawierającą fałszywe wnioski, aby wyciągnąć następujące fałszywe wnioski:

   Tysiące Polaków wykopało doły głębokie na 10 metrów w poszukiwaniu złota i diamentów.

   Gross pisze: "Kopaczy, dodajmy, wedle relacji świadków bywało naraz po kilkaset osób, więc ich działalność terenowi obozu rozmiarów stadionu sportowego musiała niekiedy nadawać charakter mrowiska. Ludność miejscowa prowadziła wykopaliska nieprzerwanie przez dziesiątki lat. "

   Czy Polacy rzeczywiście wykopali doły głębokie na 10 metrów?

   "Józef Kermisz, parokrotnie wizytujący obóz, (...) Wspominał też „maruderów sowieckich”, którzy odpalali na terenie obozu materiały wybuchowe, „bomby, pochodzące z lotniska Ceranów”, tworząc w ten sposób „olbrzymiej wielkości doły "

   Dominik Kucharek (przestępca) - "żołnierze radzieccy (...) wysadzali materiałami wybuchowymi" ziemię poszukując złota i brylantów. Czy znaleźli ?

   Najbardziej powątpiewam w przytaczane przez Grossa relacje przestępców zatrzymanych podczas sprzedaży złota lub diamentów. Aby ukryć oczywisty fakt kradzieży kosztowności, mogli wykorzystać mit żydowskiego złota w ziemi w celu zapewnienia sobie niższego wyroku lub niewinności.

   Bo skąd biedni ludzie mają złoto lub diamenty?
   Wiadomo - ukradli komuś.
   Jak jednak uzyskać alibii od zarzutu kradzieży lub rozboju?
   Wystarczy powiedzieć "znalazłem, wykopałem" i wyrok jest mniejszy.

   Ciekawe, czy fałszywe zeznania przestępców szukających sposobów ucieczki przed wymiarem sprawiedliwości, są równie częste w jeszcze nieopublikowanych rozdziałach.

   ***

   Mit żydowskiego złota jest dosyć naiwny, bo bogaci Żydzi przed II wojną światową wyemigrowali z nazistowskich Niemiec do USA zabierając wszystko, co tylko zdołali. Resztę przejął skarb państwa III Rzeszy na podstawie przepisów prawa emigracyjnego. W Europie zostali Żydzi biedni lub zatrudnieni w III Rzeszy w przemyśle (byli cenieni jako wydajni pracownicy), w aparacie państwowym lub jako żołnierze w Wehrmachcie. To cenne, co zostało po biednych Żydach wywiezionych z Europy Zachodniej, to ich nieruchomości - kamienice.

   Całkiem możliwe jednak, że w kolejnych rozdziałach Złotych żniw Gross przytoczy relację naocznego świadka, który widział, jak chłopi wykopali w Treblince pożydowską kamienicę Żyda z Amsterdamu, i zbudowali z niej 30 stodół.
   • grzesiek77.0 a kto jest najbardziej antysemickim narodem? Żydzi 09.02.11, 14:01
    bogaci Żydzi wyemigrowali do Stanów i zabrali ze sobą pieniądze, bo im Adolf pozwolił. w Europie została sama żydowska hołota - biedna i religijna. ona poginęła w obozach i gettach, i bogaci Żydzi z Ameryki się o nich nie upominali, sami przecież cieszyli się z ich zagłady:
    1. pozbywają się klasy niższej
    2. będzie można z tego mieć kasę
    upomnieli się teraz, o odszkodowania. chcą, aby państwo polskie płaciło odszkodowania na ten "antysemityzm". stąd te wypociny Grossa, aby zbudować taki przekaz...
    • kaczka_dziwaczka_czyli_dziwna Żydzi wyssali ludobójstwo z mlekiem matki ? 09.02.11, 15:05
     Biblijne ludobójstwo uprawiane przez Żydów to prawdopodobnie tradycyjne narodowe hobby Żydów - Tora (pierwsze księgi Starego testamentu), dla Grossa dokument jak najbardziej historyczny, opisuje różne formy żydowskiego ludobójstw - na razie wymienię dwie formy tradycyjnego żydowskiego ludobójstwa.

     Po pierwsze wymienię przypadek, kiedy Żydzi mordują (wszystkich bez wyjątku) nie-żydów (gojów). Opisuje to Biblia wielokrotnie, np. Księga Jozuego 6:21 . Z wymordowanej ludności całego napadniętego i zdobytego miasta Żydzi pozostawili przy życiu tylko prostytutkę i jej rodzinę (Księga Jozuego 6:24-26).

     Drugi przypadek żydowskiego ludobójstwa opisanego w świętej księdze Żydów, Torze, to ludobójstwo Żydów popełnione na Żydach. Takie ludobójstwo jest dokonywane na rozkaz ówczesnego żydowskiego Fuhrera, Mojżesza, czyli Moszka. Pewnego dnia Fuhrer Moszek wrócił w wycieczki górskiej i rozkazał posłusznym Żydom zabić wszystkich nieposłusznych Żydów - opisuje to Księga Wyjścia 32: 27-28 - razem z dziećmi, kobietami, osobami starszymi.

     Oczywiście to nie są wszystkie formy żydowskiego ludobójstwa biblijnego, jednak następne opiszę kiedy indziej.

     Żydowskie ludobójstwo to nie bajka. Żydowska bomba (jej konstruktorem jest żydowski komunista Oppenheimer) zabiła jednorazowo około 70.000+ Japończyków - rekord Guinnesa w kategorii jednorazowego ludobójstwa należy więc nadal do Żydów.

     Swoimi wybrykami Żydzi wywołali powszechną krytykę wielu sławnych osób.

     Oto skrócona lista najbardziej znanych antysemitów:

     1 Winston Churchill, premier Wielkiej Brytanii - za publiczne twierdzenia o światowym żydokomunistycznym spisku. (ILLUSTRATED SUNDAY HERALD, Londyn, 8 lutego, 1920 roku)

     2 François-Marie Arouet (Voltaire, Wolter) - francuski autor - za twierdzenia o tym, że Żydzi są najbardziej podłym i odrażającym narodem, dodatkowo zagrażającym zniszczeniem całej ludzkości. (Essai sur le Moeurs)

     3 Martin Luther (Marcin Luter) - ekskomunikowany ksiądz niemiecki- za twierdzenie, że Żydzi są złośliwą i szkodliwą rasą żerującą na ludzkości poprzez lichwę i grabież. (Table Talk of Martin Luther)

     4 George Washington - prezydent Stanów Zjednoczonych - za stwierdzenie "Żydzi działają przeciw nam bardziej skutecznie niż armie wrogów"

     5 William Shakespeare (William Szekspir) - dramatopisarz epoki elżbietańskiej - za antysemickie utwory dramatyczne ośmieszające tradycyjne źródło utrzymania Żydów - lichwę ("The Merchant of Venice")

     6 Henry Ford - amerykański przemysłowiec - za wydawanie antyżydowskich publikacji opisujących, w jaki sposób Żydzi kontrolują światową gospodarkę i biznes ("The International Jew, the World's Foremost Problem")
     • kaczka_dziwaczka_czyli_dziwna ludobójstwo dzieci - żydowska tradycja 12.02.11, 19:11
      Ludobójstwo to żydowska tradycja. Mordowanie pod różnymi pretekstami stanowiło wesołą rozrywkę Żydów opisanych w Świętej Księdze, Torze, Ewangelii. Ludobójstwo mogło mieć charakter selektywny, czyli na przykład dotyczyć tylko dzieci.

      Ocalenie Jezusa związane było z poświęceniem kilkuset zamordowanych synów żydowskich rodziców, przed którymi anioł ukrył informację o śmiertelnym zagrożeniu. Wszyscy mali Żydzi w Betlejem zostali wymordowani jak w Treblince, a żaden anioł nie pofatygował się, żeby ich uratować.

      Tylko rodzice Jezusa zostali ostrzeżeni o wyroku śmierci i uciekli do Egiptu, zachowując niejawną informację (przekazaną przez anioła) tylko dla siebie. Egoizm Świętej Rodziny czy perfidia Anioła Bożego?

      Przeciek informacji ocalił małego Jezusa, ale skończył się ludobójczą masakrą wszystkich żydowskich dzieci objętych rozkazem likwidacji wydanym przez Heroda - był to rozkaz ludobójstwa żydowskich dzieci wydanym przez Żydowskiego króla.

      Wracając do rzeczywistości: ludobójstwo dzieci jest codziennością współczesnego świata.

      Dzieci umierają z głodu oraz z chorób spowodowanych głodem w tempie jedno dziecko co dwie sekundy. Współczesna Treblinka ? Bynajmniej. W porównaniu w Treblinką Zglobalizowana Światowa Wioska stała się ludobójczym międzynarodowym koncernem, przy którym Treblinka to mały wiejski sklepik.

      CO DWIE SEKUNDY DZIECKO UMIERA Z GŁODU.

      Gdzie? Tutaj - w globalnej wiosce. Licznik Śmiertelności dzieci jest na stronie:

      www.awitness.org/journal/cost_iraq_war.html

      Starved Baby Counter

      to licznik dzieci umarłych z głodu. Zanim zajrzycie na tę stronę, spróbujcie zgadnąć, ile dzieci na świecie zmarło z głodu w latach 2008-2010.

      tyle:

      50000000

      Jest to licznik obłudy. Kiedy Michnik robi w majtki z rozpaczy nad wymyślonym antysemityzmem, kiedy nawiedzony Gross użala się nad paroma pierścionkami wykopanymi przez często przymierających głodem chłopów, kiedy Benedykt XIII bredzi o nieletnim Jezusie, który już dawno nie żyje i nigdy nie ożyje - faktyczna eksterminacja dzieci polegająca na ludobójstwie poprzez zagłodzenie odbywa się tu i teraz

      co dwie sekundy jedno dziecko zostaje zagłodzone.

      na śmierć
  • landaverde "Złote żniwa" Grossów: ostateczna wersja zaprez... 09.02.11, 14:07
   Bardzo wymowny tytuł artykułu: "Złote żniwa" Grossów...

   Ciekawe ile tym Wampirom Historiografii (jak to świetnie ujął śp. Janusz Kurtka) płaci przedsiębiorstwo holokaustu pt. World Jewish Congress za ten szaber na pamięci i Polaków, i Żydów. Chciałbym to wiedzieć bo bardzo ciekaw jestem ile kosztuje sumienie.
  • bogdanzdroj4 Polacy okradli grób mojego Ojca! 09.02.11, 19:21
   Jesienia kupiłem doniczkę z wrzosem i zasadzilismy ją na grobie mojego Ojca. Jakież było nasze zdumienie, kiedy następnego dnia brat powiedział, że nie ma na grobie żadnego kwiata, tylko dołek w ziemi. Hieny cmentarne. Polacy - zwierzęta, bez szacunku dla zmarłych. Szkoda tylko, że Ojciec mój był gojem, bo mielibyśmy jak na widelcu: bestialstwo polskich antysemitów. A tak to czego ta kradzież jest dowodem? Polakofobii? Nienawiści do zmarłych o imieniu Bogdan? a może po prostu ubóstwa i niskiego morale biedaków. Ale studium ubóśtwa to już nie daje takich perspektyw na zrobienie szumu wokół książki. Panie Gross: a może każdy zarabia na czym potrafi? Biedacy z okolic Małkini (dawno Pan tam pewnie nie był: okolica nędzna i bida aż piszczy, ale znam Pana odpowiedź: wykopane diamenty jak to Polacy - przepili i zgubili, dlatego nie zdążyli zbudować sobie przyzwoitszych domów..) zarabiali na tym co znaleźli, nawet jak należało do zmarłych, Pan na tym samym, tylko bez konieczności brudzenia piachem dłoni.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka