Dodaj do ulubionych

Wrak airbusa Air France odnaleziony w głębinach

04.04.11, 19:42
Porownajcie tuskoglowi, co zrobili Francuzi by wyjasnic katastrofe, w ktorej zginelo ponad 200 "normalnych" ludzi i co zrobili pelowscy nedznicy, by wyjasnic katastrofe, w ktorej zginal Prezydent, czlonkowie Sztabu Generalnego, senatorowie i poslowie...

Zenada, obraz nedzy i rozpaczy.

Gdyby PO rzadzila w okresie miedzywojennym, to niepodleglosc skonczylaby sie nie dalej niz w 1928 roku.
Obserwuj wątek
  • aramba Re: Wrak airbusa Air France odnaleziony w głębina 04.04.11, 22:06
   Rzeczywiście, Francuzi nie wypowiedzieli wojny Oceanowi Atlantyckiemu... No i wpadli na genialny pomysł żeby firmie przewozowej załorzyć sprawę w sądzie o nieumyślne spowodowanie nieszczęścia. No, ale to akurat może się jeszcze zdarzyć tylko, że głupio wyjdzie jak jedna instytucja państwowa (prokuratura) oslarży kilka innych (zgadnij jakich), o nieprzestrzeganie procedur, łamanie prawa, zaniedbania, wymuszenia i nieumyślne zabójstwo prawie stu osób.
  • martin.slenderlink Re: Wrak airbusa Air France odnaleziony w głębina 05.04.11, 00:49
   "Gdyby PO rzadzila w okresie miedzywojennym, to niepodleglosc skonczylaby sie nie dalej niz w 1928 roku".

   Czy to jakieś przymiarki pisowskie, by wykorzystać Dziadka w kampani wyborczej, co ma stanowić uzupełnienie surowej, z krwi i kości endeckiej oceny narodowości śląskiej? No bo przecież PiS zawsze wybierze z każdego źródła to, co najlepsze?
   A tak ad rem, to porównujesz sytuację, gdzie nie było wiadomo nic o wraku i nie ostały się nawet czarne skrzynki, a do tego to nie był żaden controlled flight into terrain, bo to jakby nad oceanem było. Dziwi Cię, że 4 sondy były, skoro kilka nieskutecznych? Dobrze, że ludzie z Twojego obozu głęboko analizowali, m.in. sztuczną mgłę, jak mecenas Rogalski, z czego każdy fizyk się w twarz zaśmieje. O innych typach zamachu już nie wspomnę.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka