W sprawie Blidy ślady zatarte, winnych nie ma

05.04.11, 07:38
Nie zacierano śladów!Taki tytuł jest wszędzie tylko nie u Was. Ładnie tak iść w zaparte?
    • 123jna W sprawie Blidy ślady zatarte, winnych nie ma 05.04.11, 08:21
      Rzady PiS-u nauczyly mnie podejrzliwosci (brzydka cecha ale moze to tylko madra krytyka?)
      dlatego sadze, ze w Lodzi nadal urzeduja ziobrysci - mlodzi prokuratorzy mianowani przez Ziobre, "calujacy po rekach" pisowcow. Nie mam do nich zaufania, moze dziennikarze przybliza nam ich sylwetki? Jakis wplyw opinia publiczna powinna na nich miec - a nie pisowi politycy. I zdrowy rozsadek tez, slady na rewolwerze same sie nie wytarly.
      • piglowacki Next POPiS prok. R. Sławnikowskiego … 05.04.11, 10:42

        …. łódzkiego FACHMANA od zamiatania pod dywan Q.RESTW „pomazańców” spod „panny S”, tak jak się POPiS-uje z poruczenie wybitnego PiC aplikant Zi0br0 od czwartego dnia od ZASZCZUCIA Barbary Blidy do dnia dzisiejszego !!!

        Ale POPiSy Rafałka nie byłyby możliwe, gdyby nie OCHRONA Donaldinio & trampkarzy jego ze szczególną „niemocą” Bondaryka !!!!

        ¸,+°´°+,¸ ¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+ ,¸¸,+°´°+,¸


        POPiSy Rafałka byłyby też niemożliwe, gdyby Wojciech Czuchnowsk & Co. na barykadach tej POPiS-ej batalii HUTU & TUTSI nie udawał, że deszcz pada, …, MATRIXów nie kreował i pielęgnował, …, w symbiozie z wAAAdzunią „ciemnym ludem” nie manipulował, ..., o powinnościach IV władzy wobec maluczkich całkiem nie zapomniał:
        forum.gazeta.pl/forum/w,28,113118742,,cd_GRY_Blida_Kublik_Czuchnowskiego_8230_.html?v=2

        Sylwuś Latkowski & Piotr Pytlakowski w swoim filmie i książce „Wszystkie ręce umyte” NIE ODWAŻYLI się przypomnieć „ciemnemu ludowi”, że CI SAMI SB ZBÓJE płk. Zbysia Nowka & Wojtusia Szaramy (tego śledczego z komisji) co Barbarę Blidę ZASZCZULI: mjr. Rafałek Śliwiński, por. Grzesiu Skrabania, sierż. Michałek Cichy, … oraz co najmniej prok. Jureczek Engelking w 2000 r. akcję „TEMIDA” przeprowadzili o identyczny cel i scenariuszu :
        forum.gazeta.pl/forum/w,28,93758117,,od_jutra_SB_ZBOJE_plk_Nowka_przed_komisja_8230_.html?v=2

        I nie pamiętam Wojtusiu byś Ty choć raz zająknął się o z Akcji „TEMIDA” … i bezkarni SB ZBÓJE płk. Zbysia Nowka & Wojtusi Szaramy (były katowicki szef UOP) replay z niej Barbarze Blidzie zaordynowali.

        Wojtusiu, a o TFUrczosci tego łódzkiego FACHMANA od zamiatania pod dywan Q.RESTW „pomazańców” spod „panny S” to „ciemny lud” kiedykolwiek poinformujesz, … czy nadal „końce w wodę”, bo „pomazańców” spod „panny S” trzeba przed gniewem maluczkich chronić?

        - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

        W ciągu kilku ostatnich tygodni prok. Rafałek Sławnikowski:

        1. zdjął pętlę z szyi bratu Drzewieckiego:

        Budowa autostrady A1 stanęła na moście” 2011-01-10
        www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/476834,budowa_autostrady_a1_stanela_na_moscie.html

        …”Po 11 miesiącach badania sprawy postawiła zarzuty płatnej protekcji jedynie Markowi U. Śledczy ustalili, że Drzewiecki został poproszony o przyjazd do restauracji, w której odbywało się spotkanie. – Rozmowy były prowadzone w języku niemieckim (a Drzewiecki go nie znał – red.). Nie mamy podstaw do stwierdzenia, że aktywnie w tym spotkaniu uczestniczył i w jakiś sposób próbował nawiązywać do swoich wpływów w ministerstwach – tłumaczy Krzysztof Kopania, rzecznik łódzkiej prokuratury.”…

        2. znalazł nowego Zirajewskiego (bo „stary” Zirajewski stał się niebezpieczny dla go prowadzących … i „przedawkował” …) do tej kilkunastoletniej ŚCIEMY z Mazurem i gen. Markiem Papałą (tak samo jak new świadka znalazł prok. Niemczyk od Olewnika):

        Nowy świadek koronny w sprawie zabójstwa generała Papały”(2010-11-17)
        wyborcza.pl/1,104577,8673019,Nowy_swiadek_koronny_w_sprawie_zabojstwa_generala.html

        3. sukcesywnie „prostuje” śledztwo tego zabójcy w biurze poselskim PiS.


        prok. Rafałek Sławikowski … 20 mln. $$ WZIĄTKI łoBuzów ŁoBuzka od Gtech …, upadłość WBR za sprawką czołówki WszyPolskich & zięcia Wassermanna & … & mafiozów PiS SKOK …, afera PRAWICOWYCH pomazańców „którzy zajmowali lub nadal zajmują ważne stanowiska” i Pęczaka …, SEKS AFERA w SzamboObronie …, zabójstwo gen. Papały … a od czwartego dnia po śmierci Barbary Blidy do dnia dzisiejszego UDUPIA HUCPĘ katowickich poskowców do SPEC OBSTALUNKÓW wybitnego PiC aplikant Zi0br0 i już we wszystkich istotnych wątkach je UDUPIŁ … o którym więcej tutaj:
        forum.gazeta.pl/forum/w,28,113118742,113118869,_8221_POPiS_we_Zi0brzydzenie_8221_.html


        A workers „wolnych mediów” na barykadach tej POPiS-ej batalii HUTU & TUTSI końce w wodę, …, udają, że deszcz pada, …, MATRIXy kreują i pielęgnują, …, w symbiozie z wAAAdzunią „ciemnym ludem” manipulują, ..., o powinnościach IV władzy wobec maluczkich już całkiem zapomniały.

        = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

        „Opowieść zwolenników IV Rzeczypospolitej to polityczny thriller, w części już przetestowany za rządów Jana Olszewskiego. Może być kontynuowany, jeżeli jego konstruktorzy zdołają opanować język debaty publicznej, zburzyć dotychczasową hierarchię społecznych wartości, czyli znieść panowanie w sferze symbolicznej zwolenników III RP. Trzeba na to trochę czasu. Elity wyruszyły więc na wojnę.” - Prof. J.Raciborski (11.02.2005)

        • piglowacki Zobacz Czuchnowski do czego ... 06.04.11, 13:08

          ... doprowadziłeś razem z Kublik tą swoją grą Barbarą Blidą:
          www.rp.pl/artykul/9133,637973-Gursztyn--Blida-w-walce-z--kaczyzmem-.html

          :-(((
    • 123jna Re: W sprawie Blidy ślady zatarte, winnych nie ma 05.04.11, 08:23
      A kto ma o zacieraniu sladow pisac? Pisowa Rzeczpospolita (wstyd za nazwe) czy Dziennika, a moze Nasz Dziennik? Wiekszosc prasy w Polsce jest pisowa dzieki cynglom - niedouczonym w swoim fachu dziennikarzom z nadania przezia.
    • dodo20 W sprawie Blidy ślady zatarte, winnych nie ma 05.04.11, 08:50
      Kochani i Wy się jeszcze łudzicie ze naszemu Wymiarowi Sprawiedliwości zależy na wyjaśnieniu śmierci Blidy ? Kto tak myśli jest chyba nie tego !!!
    • nufatek W sprawie Blidy ślady zatarte, winnych nie ma 05.04.11, 10:14
      Co zrobicie za 20-lat gdy prawda o aferze weglowej wreszcie zostanie podana do wiadomosci calego spoleczenstwa.
      • maaac Re: W sprawie Blidy ślady zatarte, winnych nie ma 05.04.11, 10:29
        Z przyjemnością opublikują zdjęcia Ziobro i Kaczyńskiego jak Zigniewa Z. i Jarosława K.
    • oryginal-cyceron Gazeta Wybrcza dała dupy na całym froncie. 05.04.11, 10:21
      Prokuratura jest niezależna i demokratyczna, Tusk to nie chwaląc się uczynił, dzięki temu Platformie został się jedynie śmierdzący dorsz Pitery a to na wybory za mało.
    • jagrudz W sprawie Blidy ślady zatarte, winnych nie ma 05.04.11, 10:39
      KTO MNIAŁ INTERES W ZACIERANIU ŚLADÓW? To było morderstwo .
      • horpyna4 Re: W sprawie Blidy ślady zatarte, winnych nie ma 05.04.11, 10:53
        Niekoniecznie, mogło być samobójstwo lub wypadek. Dlatego obecni wtedy funkcjonariusze wpadli w panikę, bo ich to zaskoczyło. I w tej panice powycierali ślady, bo kompletnie zgłupieli.

        Ale jak to świadczy o ich profesjonaliźmie??? Nie mówiąc o tym, że w ten sposób ściągnęli podejrzenia na siebie. I dobrze im tak.
    • olewus.1 Blida po śmierci, wstała i pozacierała ślady..! 05.04.11, 11:11
      Ciekawe "samobójstwo", brak odcisków B.Blidy na broni, układ ciała,rąk, wlot kuli mówi ,że
      samobójstwo wykluczone. Prokuraturze to nie przeszkadza....
      • gderrdar Re: Blida po śmierci, wstała i pozacierała ślady. 05.04.11, 13:24
        ślady duszenia na szyi?
    • olkuszewski Re: W sprawie Blidy ślady zatarte, winnych nie ma 05.04.11, 13:23
      Właśnie, od początku nie było żadnych śladów, bo nie miało ich być, prawda?
Pełna wersja