W Syrii trwa atak na Darę

26.04.11, 13:07
To niesamowite: reżim morduje na ulicach ludzi demonstrujących bez przemocy, zginęło już prawie 400 osób, a na forach pustka.

Gdyby tylko kilku Palestyńczyków zginęło jako przypadkowy efekt ostrzału stanowisk hamasników - na forum zaroiłoby się od setek wpisów!

Quo vadis, Europo...
    • wolnemiastoursynow Re: W Syrii trwa atak na Darę 26.04.11, 13:40
      bo to nie prawa człowieka ich napędzają tylko zwykły antysemityzm
      • kpix Re: W Syrii trwa atak na Darę 26.04.11, 13:56
        I w takich momentach szydło wychodzi.

        Podobnie można było porównać reakcję forumowiczów na walkę wojsk Sri Lanki z Tamilami i na zmagania Izraela z Hamasem w Gazie - odstęp czasowy wydarzeń żaden.

        Przypadek pierwszy - prawie puste fora GW. Gdy dziennikarze The Times alarmowali, że śmierć mogło ponieść nawet 20 tysięcy cywilów, a kilkaset tysięcy tamilskich cywilów siedzi od miesięcy internowanych w obozach, Wojciech Jagielski napisał w GW o tym artykuł. Zero komentarzy.

        Przypadek drugi - jak było, każdy wie.
    • sunday a swoją drogą... 26.04.11, 16:33
      A swoją drogą trudniej o dobitniejszy przykład podwójnych standartów tzw. Zachodu na czele z USA. Pierwotne działania Kaddafiego w Libii przy tym, co teraz robi Assad, to mały pikuś. No, ale nad Syrię sojuszniczych lietczików przecież nie wyślą.

      Pełna zgoda co do reakcji forumowiczów.
    • darino Palestyńczycy ... 26.04.11, 17:57
      Palestyńczycy to pupile antysemitów, stąd biorą się te hałasy tylko w ich obronie.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja