Dodaj do ulubionych

O. Rydzyk o Paradzie Równości: marsz nienormaln...

16.06.11, 16:13
Wbrew naturze?
A celibat to jest zgodny z natura?
Obserwuj wątek
  • apas13 O. Rydzyk o Paradzie Równości: marsz nienormaln... 16.06.11, 16:25
   Ciekawe. Facet wierzy w dzieworództwo, w skrzydlate, inteligentne istoty zyjące w niebie i wpływające na los ludzi, wierzy, że niektórzy ludzie sa nieomylni. Jest przekonany, że platoniczna miłość do nieżyjącego od paru tysięcy lat mężczyzny jest lepsza, niż miłość do kobiety. Uważa, że tkanki niektórych trupów mają zdolność pośredniczenia w komunikacji z bóstwem - nie ma nic przeciwko prezentowaniu tych tkanek i obnoszeniu ich po świecie. Wierzy, że w odpowiednim stanie koncentracji można dogadać się z twórcą całego Wszechświata i coś dla siebie załatwić. Dałby się zabić w obronie poglądu, że pewna Żydówka, która została matką bedąc dziewicą i potem została przeniesiona do innego wymiaru, że ta Żydówka ma do dziś wpływ na losy świata...

   Ciekawe jest to, że ten gościu ocenia, co jest wbrew naturze...
  • wolny_polak O. Rydzyk o Paradzie Równości: marsz nienormaln... 16.06.11, 16:28
   Co ci czarnosukienkowi wiedza o normalnosci albo jej braku? Celibat jest normalny? Przeciez u 18-20-letniego mezczyzny hormony uszami wylaza i to jest normalne, a nie zeby dusze torturowac probujac sie powstrzymac od tego co naturalne.

   Kaza ludziom wierzyc w rzeczy nienaturalne i niemozliwe, jak np. poczecie bez seksu, a innym usiluja zakazywac co mozliwe i calkiem normalne. Seks jest normalny!!! Tak dlugo jak sie odbywa za zgoda obu doroslych stron!!! Nie wspominawszy juz o dwojgu ludziach decydujach sie razem spedzic zycie, czy uprawiaja seks czy nie, i czy sa tej samej plci czy nie. A kto chce zamknac sie w zakonie to jego prywatna sprawa, ale niech nie narzuca swoich wyborow i swojej moralnosci innym.

   A swoja droga ulatwili by sobie zycie w tych zakonach poddajac sie kastracji, latwiej by im bylo zyc po bozemu.
  • henryk_49 O. Rydzyk o Paradzie Równości: marsz nienormaln... 16.06.11, 16:28
   Ciekawe,że najbardziej uczciwe publikatory, do których należą RM, tel. TRWAM, NASZ DZIENNIK, zwalczane są z niespotykaną zaciekłością, szczególnie przez pasące nas kłamstwami media ,takie jak GW i TVN.
   RM , utrzymywane jest przez słuchaczy, z ich dobrowolnych składek. Bo RM przekazuje treści zgodne z oczekiwaniami darczyńców. Nikomu, kto uważa się za demokratę lub liberała, nie powinno to przeszkadzać, szczególnie w państwie obywatelskim. Jeżeli treści RM przestaną mi odpowiadać, grosza nie dam. Inaczej wygląda sprawa z pozostałymi mediami, szczególnie TVN i GW. Otóż media te żyją z reklam. Za reklamy płaci konsument- czyli ja. I nic na to poradzić nie mogę, mimo że media te przekazują wrogie mi treści. Często propagują prostytucję, demoralizują dzieci i młodzież , ośmieszają Polskę i Polaków. Popierając wrogą mi bandę oszustów / przepraszam, formację polityczną/ bez skrupułów posługują się kłamstwem. Nie ma nic bardziej ohydnego od publikatora prywatnego, zaangażowanego w polityczną walkę. Czy odchyły od natury, to normalność? Czy należy się z tym afiszować?
   • stefeggg Żeby żyły wyłącznie z komercyjnych reklam 16.06.11, 16:39
    nie byłoby problemu. W dużym stopniu żyją z budżetu. Wystarczy zobaczyć, ile w drogim czasie reklamowym jest debilnych spotów typu: "tak zmienia się Polska", "innowacyjna gospodarka", "GDDKiA prezentuje", "ministerstwo dziedzictwa przedstawia" itd. itp. Niepoprawni nie dostaną zlecenia...
    Wolność albo śmierć!
   • brudno nie po bożemu... 16.06.11, 20:02
    henryk_49 napisał:

    > Ciekawe,że najbardziej uczciwe publikatory, do których należą RM, tel. TRWAM, N
    > ASZ DZIENNIK, zwalczane są z niespotykaną zaciekłością, szczególnie przez pasąc
    > e nas kłamstwami media ,takie jak GW i TVN.
    > RM , utrzymywane jest przez słuchaczy, z ich dobrowolnych składek. Bo RM prze
    > kazuje treści zgodne z oczekiwaniami darczyńców. Nikomu, kto uważa się za demo
    > kratę lub liberała, nie powinno to przeszkadzać, szczególnie w państwie obywate
    > lskim. Jeżeli treści RM przestaną mi odpowiadać, grosza nie dam. Inaczej wygląd
    > a sprawa z pozostałymi mediami, szczególnie TVN i GW. Otóż media te żyją z rek
    > lam. Za reklamy płaci konsument- czyli ja. I nic na to poradzić nie mogę, mimo
    > że media te przekazują wrogie mi treści. Często propagują prostytucję, demorali
    > zują dzieci i młodzież , ośmieszają Polskę i Polaków. Popierając wrogą mi band
    > ę oszustów / przepraszam, formację polityczną/ bez skrupułów posługują się kłam
    > stwem. Nie ma nic bardziej ohydnego od publikatora prywatnego, zaangażowanego
    > w polityczną walkę. Czy odchyły od natury, to normalność? Czy należy się z tym
    > afiszować?
    Wedle mnie Radio Maryja "nie po bożemu", chce jednocześnie od przodu i od tyłu - z jednej strony datki wiernych, zbórki publiczne - nawet bez wniosku o formalne zezwolenie wymagane prawem, dla innych obowiązkowe, co byłoby tu zapewne tylko formalnością. Z drugiej strony ewidentne reklamy, ale z żadaniem zwolnienia z podatków i opłat dla komercyjnych nadawców, które inni płacą.
    "Nie ma nic bardziej ohydnego od publikatora prywatnego, zaangażowanego w polityczną walkę." - jeszcze pamiętam "wyłączność" RM na pewną transmisję z rządowej inauguracji PiS, rządowe limuzyny niczym warszawskie tramwaje pędzące z Warszawy do Torunia, w ramach kampanii wyborczych.
    Czy RM jest nadawcą publicznym czy prywatnym? Proponuję zanalizować status radia i spółki go tworzącej. "Na drzewo" odsyłana jest nie tylko KRRiTV i rząd, ale episkopat. Poprzedni i obecny papież też...
    Tak naprawdę są to "lody prywatnie kręcone"...
   • antropoid Re: O. Rydzyk o Paradzie Równości: marsz nienorma 16.06.11, 20:30
    henryk_49 napisał:

    > Ciekawe,że najbardziej uczciwe publikatory, do których należą RM, tel. TRWAM,
    > NASZ DZIENNIK, zwalczane są z niespotykaną zaciekłością, szczególnie przez pasąc
    > e nas kłamstwami media ,takie jak GW i TVN.

    Za kark cię ktoś trzyma i pasie? Każe kupować GW, albo wchodzić na jej portal? Chyba, że Ojciec Muchomor (po linii partyjnej). A jeśli nie, to droga wolna - zbieraj manele i szoruj na swoje "uczciwe" łamy, miast "paść" innych wypisywaniem tych kretynizmów.
   • demetria11 Re: O. Rydzyk o Paradzie Równości: marsz nienorma 16.06.11, 22:01
    "RM , utrzymywane jest przez słuchaczy, z ich dobrowolnych składek. Bo RM przekazuje treści zgodne z oczekiwaniami darczyńców". Czyli, innymi słowy, fundują sobie radyjko, które mówi im to, co chcą usłyszeć. Więc gdzie tu miejsce na prawdę, czy też zwykły kontakt z rzeczywistością?
    • cleo.net Re: O. Rydzyk o Paradzie Równości: marsz nienorma 17.06.11, 19:17
     "demetrio11" mnie z tego wynika jasno, że rozgłośnia RM to panna lekkich obyczajów, a papcio Rydzyk - wiadomo co! "RM przekazuje treści zgodne z oczekiwaniami darczyńców". Czyli kto więcej zapłaci - tego światopogląd słuszniejszy i obowiązujący! Całkiem jak w przybytku rozpusty! Ciekawi mnie tylko co by było, gdyby tak np. geje rzucili na tacę więcej niż wszyscy inni czy papcio zrobiłby im w swojej rozgłośni "tęczowy kącik" i wywaliłby z programu kabaret pt. "Rozmowy niedokończone"? Pewnie tak! Wszak kto płaci - ten wymaga! A poza tym jeśli chodzi o antenę RM nie pytaj o prawdę, bo to pojęcie zgoła nieznane w tych kręgach i wręcz nieprzyswajalne przez wyznawców! Radyjo ma własne prawdy, a są to prawdy jego guru, które tak gorąco wyznaje i wprowadza w czyn wierny uczeń papcia pan Prezes! A efekty widać na co dzień w życiu i w polityce!
  • tykaczor O. Rydzyk o Paradzie Równości: marsz nienormaln... 16.06.11, 17:12
   Oj ojczulku złodziejaszku ! Kto tu odszedł od Pana Boga ? Czy przypadkiem nie ty ? Co Pan Jezus powiedział ? "ten lud czci mnie wargami, a w sercu...." Przecież Ty naciągaczu "objadasz domy wdów tak jak faryzeusze z Pisma ŚWIĘTEGO. Pan Jezus miał jedną suknię i mówił że " w pałacach królewskich miękkie szaty noszą." To wy księża żyjecie tak jak w pałacach królewskich strojąc się jak pawie w złocone szaty robiąc z siebie "istoty nadludzkie ! "Tym surowszy otrzymacie wyrok ".
   • 01zefka Re: O. Rydzyk o Paradzie Równości: marsz nienorma 16.06.11, 17:35
    tykaczor napisała:

    > Oj ojczulku złodziejaszku ! Kto tu odszedł od Pana Boga ? Czy przypadkiem nie
    > ty ? Co Pan Jezus powiedział ? "ten lud czci mnie wargami, a w sercu...." Pr
    > zecież Ty naciągaczu "objadasz domy wdów tak jak faryzeusze z Pisma ŚWIĘ
    > TEGO. Pan Jezus miał jedną suknię i mówił że " w pałacach królewskich mięk
    > kie szaty noszą." To wy księża żyjecie tak jak w pałacach królewskich stro
    > jąc się jak pawie w złocone szaty robiąc z siebie "istoty nadludzkie ! "Ty
    > m surowszy otrzymacie wyrok ".
    Gdyby się bali wyroku? przecież o to chodzi oszustom i ich rodzinom - o pieniądze naiwnych ludzi.
  • cleo.net O. Rydzyk o Paradzie Równości: marsz nienormaln... 16.06.11, 18:31
   Mam jedno pytanie: A papcio Rydzyk to normalność? Osobiście mam poważne wątpliwości! A marsze na pielgrzymki, aby pomodlić się do wątroby czy innej trzustki jakiegoś "błogosławionego" - to normalność? A "katolicki" i "duchowy" nastrój na tych pielgrzymkach, na których poczęło się więcej dzieci niż na wszystkich młodzieżowych imprezach razem wziętych - to jest normalność? Mam niejasne wrażenie, że na tej "tęczowej imprezie" powinno maszerować 3/4 księży kościoła katolickiego! Gdyby chcieli się przyznać do tego jak naprawdę w klasztorach i seminariach wygląda ich życie intymne bardzo mocno zasililiby szeregi uczestników tej parady! Ale to przecież zgodnie ze zdaniem nowego bóstwa kościoła katolickiego - Rydzyka, mylnie czasem zwanego Ojcem - nienormalność!
  • kadykianus Przemówił guru polskich homofobów-buraków :) 16.06.11, 18:33
   Podgłośnijmy radio. Acha, Rydzyk, jutro idę do gejowskiego klubu tańczyć z chłopcami tak pięknymi, że ci twoi ojcowie 3, 4 i 5 (!) dzieci mogą się schować. Swoją drogą jakim walniętym trzeba być, żeby dziecko na różańcowe kółka wysyłać. Co ma wspólnego małe dziecko z religią? Religijne dziecko to przecież oksymoron. Świry.
  • sigurdson O. Rydzyk o Paradzie Równości: marsz nienormaln... 16.06.11, 18:52
   Dobrze gada. Przestańmy udawać, że w Paradzie Równości chodzi o normalność. Przestańmy udawać, że wszystkim homoseksualistom zależy na tym by być "normalny" i słuchać gagi. Przecież chodzi o Równość, w różnorodności. Homoseksualizm nie jest normalny, i dzięki Bogu. To w socjaliźmie wszyscy mieli być na jedno kopyto. Tymczasem mamy III RP i tak my jak i ojcowie rodzin posyłający na kółko różnańcowe będąc Polakami, mamy prawo do obecności w przestrzeni publicznej, do głosu w mediach itp.
  • jagger2009 O. Rydzyk o Paradzie Równości: marsz nienormaln... 16.06.11, 19:07
   panie Rydzyk,
   Odnosnie artykulu pod powyzszym tytulem mam kilka kwestii ktore chce poruszyc. Kto daje panu prawo aby wyrazac sie w sposob w jaki pan sie wyraza w tym artykule o ludziach ktorzy sa tacy sami jak reszta homo-sapiens na ziemskiej kuli, krytkowac ich, przyszywac etykiete niemoralnych, krytykowac politykow ktorzy wzieli udzial w paradzie i nawiazywac do tragedii jaka sie wydarzyle w Love Parade w Duisburgu. Panie Rydzyk chyba nie bedzie sie pan podszywal pod Boga i przemawial w jego imieniu bo Bog to jest dobro, wyrozumialosc, milosc, tolerancja wiec moze pan miec swoj poglad ale zatrzymac go dla siebie a nie publicznie utozsamiac sie z sila wyzsza wyglaszac mowe o "marszu niemoralnosci, wbrew naturze" i cala reszte ktora pan powiedzial na temat ktory w ogole nie powinien byc poruszany publicznie w demokratycznym kraju, wolnym kraju gdzie kazdy ma prawo byc tym kim jest i zyc tak jak chce, skonczyly sie czasy kiedy narzucano ludziom jak maja zyc. Jezeli juz to prosze przemawiac o biednych staruszkach, dzieciach, rodzinach krzywdzonych przez alkoholikow i mlodym pokoleniu ktore nie moze planowac normlanego zycia bo rynek pracy w Polsce jest bardzo niedobry, o tym prosze mowic a Bog napewno bedzie szczesliwy
  • brudno marsz nienormaln... 16.06.11, 19:44
   Normalne jest, że grupa seminarzystów (współ)żyje ze sobą, kapelanem i arcybiskupem.
   Potem wikary z gospodynią proboszcza i proboszczem. Udzielajac do buzi lub odbytu "rekolekcji" chłopcu czy dziewczynce.
   Gdy kogoś zabije po pijaku - "sprawie łeb się ukręci".
   Jak spowiednik bardzo popularnego biskupa przepuścił ponad sto milionów z kasy "dobrodzieja" w kasynach, na giełdzie, z panienkami i na wódę - został ostro ukarany. Dostał od biskupa pszport i etat za granicą.
   Gdy rzekomo Rosjanie zamordowali lub porwali posliego biskupa, po paru dniach odnalexiony został w hotelu przy moskiewskim lotnisku w sytuacji bardzo jednoznacznej. Zachlany w 3 d..y, i bodaj z trzema prostytutkami...

   Ryzyk broni "rodziny jako podstawowej komórki społecznej", zabraniając in vitro, bo przecież ksiadz postara sie cudzej żonie pomagać.
   Ilu księży płaci alimenty, lub za nich parafie, bskupstwa? Choć KK ma majątek setki razy większy niż Fundusz Alimentacyjny?
   Najbardziej ponury dowcip jaki w życiu słyszałem, proboszcz mówi, ze faktycznie wikary zachlał i zapomniał o pogrzebie mojego ojca, ale oddadzą pieniądze...
   Jak ksiądz profesor Tischner mawiał "jest prawda, cała prawda i gó... prawda"...

   Ryzyk, głównie biznesemen i kombiator oraz prymitywny propagandzista - nie będzie mnie uczył moralności - ja nie jestem pedofilem, unikałem zdradzania żony, nie wyłudzałem pieniędzy ani świadectw udziałowych.
   Teraz herezja - ja swoich dzieci nie wstydziłem się, w przeciwieństwie do księdza Popiełuszki...
  • anna22290 O. Rydzyk o Paradzie Równości: marsz nienormaln... 16.06.11, 19:48
   ci ludzie sa moze bardziej normalni niz Rydzyk i duza ilosc zboczencow koscilnych ,a dla mnie rodziny biedne majace po 5 dzieci to nienormalnosc ,czemu takie dzieci za nieodpowiedzialnosc rodzicow ponosza przez wiele lat skutki ich glupoty moze jako malo wystanczy im rozaniec ale nikt mi nie powie ze dzieci juz wieksze niechca dorownac poziomemzycia do dzieci ktorych rodzice maja pieniadze i moga sobie na duzo wiecej pozwolic ,zabawki ,ubranie ,wakacje NIM NAPLODZICIE KOLEJNE DZIECI POMYSLCIE ZE WASZE DZIECI OPROCZ MILOSCI POTRZEBUAJ TEZ STANDARTU ZYCIA CHCOCIAZ SREDNIEGO CHYBA ZE KOSCIOL ZAMIAST OPLYWAC W MILJONACH ZACZNIE WRESZCIE NIE TYLKO ZACHECAC DO POSIADANIA DUZEJ ILOSCI DZIECI ALE ZAMIAST TYLKO O SWOJE LUKSUSOWE POTRZEBY ZACZNIE ZAJMOWAC SIE TAKIMI RODZINAMI ;NIE KAZDY MA PRZYJEMNOSC Z WLASNEJ KIESZENI FINANSOWAC CZYJAS NIEODPOWIEDZIALNOSC ;JA MAM SWOJE DZIECI I NIECHCE PLACIC KOSZTEM MOICH DZIECI ZA CZYJAS GLUPOTE

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka