Żal ''Laptopa dla pierwszaka'', ale bardziej ża...

12.07.11, 07:43
Co za idiotyzm, dlaczego kupowac szescioletniemu dziecku komputer ? Nie ma pieniedzy, to moze kupic I-phone ? Czyj to pomysl, czy nikt w rzadzie nie ma szescioletniego dziecka ?
    • fajnyrenia45 Żal ''Laptopa dla pierwszaka'', ale bardziej ża... 12.07.11, 07:46
      JAKIE OBIETNICE TAKI LAPTOP,AUTOSTRADY,STADIONY I T P ........
    • sprzeciw21 Żal ''Laptopa dla pierwszaka'', ale bardziej ża... 12.07.11, 08:47
      Właśnie przeczytałem w internecie, że 18 mln zł wyda się na nowoczesne telefony i 500 laptopów dla rządu. Nie ma dla uczniów, ale rząd sobie kupuje dodatkowe.
      Zamiast oficjalnych gazet, czytaj Serwis21 serwis21.blogspot.com - bez politycznej poprawności
    • ufffaa Re: Żal ''Laptopa dla pierwszaka'', ale bardziej 12.07.11, 09:30
      Jak wyzej :-)
    • ubuntu-one Żal ''Laptopa dla pierwszaka'', ale bardziej ża... 12.07.11, 12:21
      tworzyć bazy e-lerningu, wyposażać szkoły w szybki internet, sieci wi-fi, a nie bezmyślnie mówić o rozdawaniu komputerów. To ma służyć nauce, przez samo danie dziecko sie nie nauczy. Muszą być portale edukacyjne, systemy wsparcia nauki, na lekcjach. Przez rozdawanie twardego sprzętu nie poprawimy wyników w nauce naszej młodzieży
    • amado80 Żal ''Laptopa dla pierwszaka'', ale bardziej ża... 12.07.11, 14:11
      Ostatnio przeczytałem sporo wpisów na ten temat i nie spotkałem ani jednego, który by popierał rozdawanie pierwszakom laptopów. To o czymś świadczy. Dobrze, że rząd się w porę opamiętał. Naukę internetu trzeba zacząć od nauczycieli, nie od małych analfabetów.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja