Dodaj do ulubionych

Palikot: CBA mnie gnębi

13.07.11, 09:36
Tak się dzisiaj walczy z opozycją: z szefa największej partii opozycyjnej usiłuje się zrobić wariata,na innego nasyła się CBA,Napieralskiemu chyba wytkną,że w przedszkolu opluł koleżankę itp. Na krytyków nasyła się o 6 rano uzbrojonych funkcjonariuszy służb,a niepokornych kibiców karze się zamknięciem stadionów. Dziwnie włos z głowy nie spada aferzystom związanym z Platformą,ani fałszerzom wyborów i podpisów pod martwymi duszami. Dziwny kraj,dziwne zwyczaje.....
Obserwuj wątek
    • maxixxx Palikot: CBA mnie gnębi 13.07.11, 09:41
      Jak wczoraj napisałem to nie żałuję Palikota bo sam głosował za powołaniem CBA i sam tłumaczył Tuska gdy ten najpierw kłamał o rozwiązaniu tej służby a po wyborach nie dość, że pozostawił ją nietkniętą łącznie z jej szefem to jeszcze w nowelizacji ustawowej PO za którą Palikot głosował dopisało CBA kolejne kompetencje do inwigilowania obywateli które zatrzymał skuteczny wniosek SLD do Trybunału Konstytucyjnego

Mamy więc do czynienia z spektaklem pt. rewolucja pożera własne dzieci dlatego nie żal mi faceta, który w taki sposób sie dowie, że za własne błędy się płaci

Ale pomimo tego to uważam, że dużo spraw i tematów jakie Palikot porusza od jesieni 2010 roku jest bardzo potrzebne i nawet przedstawiane w formie hapeningu niesie spora wartość dlatego Ruch Palikota jest jedną z dwóch moich opcji wyborczych

• 1ewkas Palikot: CBA mnie gnębi 13.07.11, 09:58
      Panie Januszu, jeśli Centralne Biuro Antykorupcyjne zajęło się pańskim oświadczeniem majatkowym w taki sam sposób, jak zajmowało i zajmuje sie ściganiem korupcji /do czego zostało podobno powołane/, to może pan spać spokojnie. Oni tylko pomawiają, nie są w stanie niczego udowodnić.
    • ajakzupa koleżanki 13.07.11, 11:24
      Koleżanki i koledzy politycy: boję się własnych grzechów i skutków ich ujawnienia, a wymachuję sztandarem praw obywatelskich, Palikot.
    • antropoid Re: Palikot: CBA mnie gnębi 13.07.11, 11:36
      anna12-3 napisała:

> Tak się dzisiaj walczy z opozycją: z szefa największej partii opozycyjnej usiłu
      > je się zrobić wariata,na innego nasyła się CBA,Napieralskiemu chyba wytkną,że w
      > przedszkolu opluł koleżankę itp. Na krytyków nasyła się o 6 rano uzbrojonych
      > funkcjonariuszy służb,a niepokornych kibiców karze się zamknięciem stadionów.

Pomyśl i spróbuj napisać coś jeszcze raz, bo strasznie głupi ten twój wPiS.

• anna12-3 Re: Palikot: CBA mnie gnębi 13.07.11, 14:46
        Może by tak bardziej merytorycznie? Ograniczona inteligencja nie dopuszcza innej alternatywy jak PO-PiS.Zapewniam Cię,że jest w Polsce spora grupa ludzi z poza tego chorego układu i ja do tej grupy się zaliczam. W swoich komentarzach staram się odnosić do faktów. Tyle i aż tyle.
        • antropoid Re: Palikot: CBA mnie gnębi 13.07.11, 15:39
          > Może by tak bardziej merytorycznie?

Sama mogłabyś to sobie powtarzać do lustra.

Po 1 - bardzo się ucieszę jak w tym kraju zniknie wreszcie jedyna alternatywa PO, czy PiS.
          Po 2 - ograniczona inteligencja to raczej nie pozwala opanować ortografii
          Po 3 - staraj się lepiej maskować, bo jakoś wcale nie widać, że jesteś "z poza" tego chorego układu, ponieważ twoje komentarze, oraz "fakty" w nich przytaczane wyglądają, jakbyś czerpała je prosto z Radia Toruń.
    • paw73 Palikot:wróg PO,mediów , CBA i innych 13.07.11, 14:30
      Takie życie, dziś z posła PO Janusza Palikota, stał się byle śmiesznym Palikotem .
      Minęły czasy gdy, Agnieszka Kublik na łamach wyborczej oraz w tv gazeta.pl piała z zachwytu.
      Pożegnać się musi , Janusz Palikot gdy Monika Olejnik, cytowała go w każdym programie 10 razy, zapraszając do swych programów, najmniej 2 razy w tygodniu.
      Piotr Pacewicz , nazywał Janusza Palikota "enfant terrible" naszej polityki, jego bardzo oryginalnych zachowań w tvn24 Loża Prasowa, TOK FM i na łamach GW.
      Janina Paradowska, zachwycała się wiceprzewodniczącym PO, jak nastolatka gwiazdą POP w artykułach polityki, na falach eteru TOK FM, w telewizji Super Stacja "Puszka Paradowskiej"
      Palikot odszedł do platformy , stał się teraz ich wrogiem wszystkich miłośników partii Tuska, obśmiewany "opluwany' i wyszydzany. Dziennikarze mediów kochających PO, zatokowały Palikota, zapeszają go do programów by go niszczyć.
      Eliza Michalik z Super Stacji, dawniej pracownica Ozon, którego właścicielem był Janusz Palikot, nie mogła wychwalić się Palikota . Dziś nazywając go oderwanego od rzeczywistości szaleńcem , który opuścił platformę stał się wrogiem.
      Niekiedy wygląda jakby dziennikarze prowadzący rozmowę z Palikotem, dostawali kartki od Arabskiego lub Grasia, jak kopać Palikot (syndrom Izraelski z PAP).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka