Dodaj do ulubionych

O Czelabińsku tylko dobrze

27.07.11, 11:04
No cóż, w Rosji dowcipy o Czelabińsku kursują tak, jak u nas o Wąchocku. W związku z tym tekstem przypominają się dwa:

1) Od czasu, kiedy na paczkach papaierosów pojawił się wielki napis "palenie zabija", milicjanci z Czelabińska sprawę każdego zabójstwa, kiedy przy denacie znajdą paczkę papierosów, uznają za z definicja rozwiązaną;

2) Pijani rybacy z Czelabińska złowili w rzece syrenkę. Następnego dnia okazało się, że to duży sum. Był i kac, i wstyd.

Jakoś te dwa dowcipy pasują do artykułu o "ekologii w Czelabińsku" ;-)
Obserwuj wątek
  • pogromca_mrowek Głupi Rosjanie 27.07.11, 20:55
   W dzisiejszych czasach gdy zasada "wyróźnij się lub zgiń" jest aktualna jak nigdy dotąd powinni wykorzystać swoją "markę" do cna - zamieszczając kilka katastroficznych filmików na youtube i organizując "extremalne" wycieczki - plus wynajmując te łyse nabrzeża do kręcenia jakichs ekoterrorystycznych filmów typu "Earth 2150r"

   Zamiast tego malują trawę i rozganiają chmury. Internetowe.
  • grba Re: O Czelabińsku tylko dobrze 27.07.11, 22:02
   Czelabińsk... tankograd... ponad milion ludzi ma ten rosyjski Wąchock.

   Nasz pan premier ma ała na punkcie boisk, premier Putin będąc z gospodarską wizytą na pewno sprawdzi, czy zabezpieczona jest dla ludności plaża i nie może to być dzika plaża, tylko taka z toaletami, z przebieralniami i kioskami z am i piciu. Kiedy był w Czelabińsku miejscowi czynownicy nie mogli nic dobrego powiedzieć o swojej plaży. W zamian za to Putin opowiedział im dowcip. Mamusia poszła z synkiem na plażę. "Grisza chodź się kąpać" - woła mama. "Po co" - odpowiada synek - "pływać nie umiem, a sikać na razie mi się nie chce".
  • gandharwa gaz lupkowy 28.07.11, 00:30
   Co sie smiejecie, wpiszcie w wyszukiwarce GW 'gaz lupkowy' i co wyjdzie? Same laurki jakie to cenne i wazne dla gospodarki narodowej. Zadnego zdjecia z miejsc wydobycia z lotu ptaka tylko zblizenia na wieze wiertniicza. A krytycy lub cı, co sa sceptyczni to agenci Gazpromu ;-) Smiejmy sie wiec najpierw z siebie, zanim zaczniemy z innych.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka